Far Cry 3

poruka: 2.883
|
čitano: 867.944
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Far Cry 3 ove godine, Far Cry 3 i dalje u razvoju
13 godina
neaktivan
offline
Far Cry 3

Gameplay video&review na PC-ju.

Predlažem da ne gledate dalje od 4 minute da si ne bi nešto spoillali.

U prvih 4 min. pokazuje grafičke postavke,a kasnije komentira uz gameplay.Dobro bi bilo slušati ga ali ne gledati video zbog spoilanja.

The only thing I feel when I kill is the recoil from my rifle
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Far Cry 3

jos 2 dana ako se ne varam

 

jedva cekam far cry igre su mi uvijek bile zabavne

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Far Cry 3

Far Cry 3 The Lost Expeditions Edition MULTI5-RETAIL vec se pojavilo na skd stranici!

Moj PC  
3 0 hvala 1
12 godina
offline
Far Cry 3

 SOON

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Far Cry 3

Far Cry 3: The Coop trailer

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Far Cry 3
Frenkyca kaže...

Zahtijevi za Far Cry 3:

MINIMALNI:

 

CPU  Minimum: Intel Core2 Duo E6700/AMD Athlon64 X2 6000+                                                                                                                                                         

                                                                                                  
RAM
Minimum: 2 GB

Video Card Minimum: Nvidia GTX 8800/AMD Radeon HD 2900 ili slična 512MB DirectX 9c kartica

 


PREPORUČENI: 

 

CPURecommended: Intel Core i3-530/AMD Phenom II X4 920 ili neki drugi quad-core

 

RAMRecommended: 4 GB


Video CardRecommended: Nvidia GTX 480/AMD Radeon HD 6950-6970  ili slična 1024MB DirectX 11 kartica

 

 

Najbolje ono da sve stavite do jaj....{#}

 


CPUOptimal: Intel Core i7-2600K/AMD Bulldozer FX4150 ili sličan quad-core


RAMOptimal: 8 GB

 

Video CardOptimal: Nvidia GTX680/AMD Radeon HD7970

 

Rezultati uzeti sa Canyourunit.com i sa foruma od Far Cry 3

ovo ti je totalni fail!!

kao naslabiji proc je stari X2 6000 a preporučeni X4 920???!!! kod ta dva proca radit će isto, a ni taj precjenjeni Buložer nebu puno pomogo...

15 godina
online
Re: Far Cry 3
alfie kaže...
Frenkyca kaže...

Zahtijevi za Far Cry 3:

MINIMALNI:

 

CPU  Minimum: Intel Core2 Duo E6700/AMD Athlon64 X2 6000+                                                                                                                                                         

                                                                                                  
RAM
Minimum: 2 GB

Video Card Minimum: Nvidia GTX 8800/AMD Radeon HD 2900 ili slična 512MB DirectX 9c kartica

 


PREPORUČENI: 

 

CPURecommended: Intel Core i3-530/AMD Phenom II X4 920 ili neki drugi quad-core

 

RAMRecommended: 4 GB


Video CardRecommended: Nvidia GTX 480/AMD Radeon HD 6950-6970  ili slična 1024MB DirectX 11 kartica

 

 

Najbolje ono da sve stavite do jaj....{#}

 


CPUOptimal: Intel Core i7-2600K/AMD Bulldozer FX4150 ili sličan quad-core


RAMOptimal: 8 GB

 

Video CardOptimal: Nvidia GTX680/AMD Radeon HD7970

 

Rezultati uzeti sa Canyourunit.com i sa foruma od Far Cry 3

ovo ti je totalni fail!!

kao naslabiji proc je stari X2 6000 a preporučeni X4 920???!!! kod ta dva proca radit će isto, a ni taj precjenjeni Buložer nebu puno pomogo...

Tako kazu zahtijevi i sta ce cudis ovo je 2 jezgreni procesor sa manje cache i slabiji takt ako se ne varam a ovo je 4 jezgreni procesor i vise cache....

11 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 3

Ona stranica ko fol skidrowgames ili sta vec...to nema uopce veze sa skidrowom..nego pokusavaju preko tuđeg imena ubrat pare od reklama i slavu...

 

Tu verziju koju je SKIDROW naveo kao svoju, to je ruska verzija i crackirana od rusa tako da opet PRAVI SKIDROW krade tuđi rad.

 

Nis cudno za njih...redovito kradu od kineza (ali24), japanca, sad su sve više i od rusa...pa stavljaju ko fol da su oni...

 

Bilo kako bilo...odgledao sam malo gameplay videa, igra je dobila 10/10 od Eurogamera i tako to...:)

Origin ID za FIFU 13: ReaLazio
12 godina
odjavljen
offline
Far Cry 3

tako je 

 

da je to njihova prava stranica 

polovili bi ih u roku par dana

 

ja ne znam kak ljudi mogu to pusit 

http://revohd.com
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.11.2012 23:13 (Arnold Layne).
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 3

Decki ustedite si vrijeme sa tim torentima, nabavite igru, isplati se...mene preorder ceka...

 

Kako su glupi ti ljudi koji vode te stranice...skidrowgames skidrowcrack i sta vec sve ne...

 

Sad su ko fol napisali Nuked jer je RU only...

 

Skuzili kreteni da su se zahebali i da ce se skuzit da su maznuli rusima pa ko fol nuked stavili. A eng lang fileovi se mogu nac na nekim ruskim forumima i stranicama. Isto tako, ta famozna stranica kasni nekih 4-5h...Na nekim ruskim sajtovima far cry 3 ru verzija je osvanula prije nego su ovi i shvatili da ima. Isto tako...jedino ludi rusi se sjete da idu doslovno crackirat igru preko steama. Znaci oni nisu isli zaobilazit steam i njegovu zastitu...oni su doslovno prosli kroz steam i sve xd....sad se vidi da su skidrow i jos neke grupe totalni amateri napram rusa...

 

 

Origin ID za FIFU 13: ReaLazio
16 godina
neaktivan
offline
Far Cry 3

Ja se nadam da cu moci sutra poceti preload sa GMG-a ali necu igrati dok AC3 ne zavrsim :D

http://vgm.tv/
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 3
dex3108 kaže...

Ja se nadam da cu moci sutra poceti preload sa GMG-a ali necu igrati dok AC3 ne zavrsim :D

Dex tebi je proc bas na preporucenom :) Intel i7 2600K :)) Eto ti si spreman:) Sad ako ti bude cak malo trzakalo idi se zali ubisoftu, i tuzi ih xd...da opet lazu za system requirements ;)

Origin ID za FIFU 13: ReaLazio
15 godina
offline
Far Cry 3

Samo 7,5 gb za toliko open world svijet ? Jel to nesta ultra smanjeno ili...

uglavnom vidjeti cemo za sat vremena 

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.11.2012 23:46 (doky01akablava).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Far Cry 3
doky01akablava kaže...

Samo 7,5 gb za toliko open world svijet ? Jel to nesta ultra smanjeno ili...

uglavnom vidjeti cemo za sat vremena 

Far Cry 2 je bio 3.5gb ,a isto je igra ogromna

http://revohd.com
12 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 3
TheDarkSide kaže...

Decki ustedite si vrijeme sa tim torentima, nabavite igru, isplati se...mene preorder ceka...

 

Kako su glupi ti ljudi koji vode te stranice...skidrowgames skidrowcrack i sta vec sve ne...

 

Sad su ko fol napisali Nuked jer je RU only...

 

Skuzili kreteni da su se zahebali i da ce se skuzit da su maznuli rusima pa ko fol nuked stavili. A eng lang fileovi se mogu nac na nekim ruskim forumima i stranicama. Isto tako, ta famozna stranica kasni nekih 4-5h...Na nekim ruskim sajtovima far cry 3 ru verzija je osvanula prije nego su ovi i shvatili da ima. Isto tako...jedino ludi rusi se sjete da idu doslovno crackirat igru preko steama. Znaci oni nisu isli zaobilazit steam i njegovu zastitu...oni su doslovno prosli kroz steam i sve xd....sad se vidi da su skidrow i jos neke grupe totalni amateri napram rusa...

 

 

sta je je

rusi su uvijek bili dobri u tim stvarima

kapa dolje razbijanje zastita iako ilegalna je po meni umjetnost za sebe

11 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 3

I da sve ove torente koju su trenutno vani, imaju ruski voice acting samo. znaci mogu se skinut eng text, al eng voice acting, znaci glas tokom cutscena i svega ostalog je rusko, tako da vam dodje kao da gledate ruski film sa eng/ru prevodom ( ako ih ukljucite u opcijama).

 

Znaci puno mucenja. Ako ste fan FC serijala, igra zasluzuje da bude kupljena. Nikakav piratluk ne podrzavam niti cu ikat. Developeri kakvi god zasluzuju da ih se "Nagradi" na nacin da se kupi igra.

Origin ID za FIFU 13: ReaLazio
13 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 3
TheDarkSide kaže...

I da sve ove torente koju su trenutno vani, imaju ruski voice acting samo. znaci mogu se skinut eng text, al eng voice acting, znaci glas tokom cutscena i svega ostalog je rusko, tako da vam dodje kao da gledate ruski film sa eng/ru prevodom ( ako ih ukljucite u opcijama).

 

Znaci puno mucenja. Ako ste fan FC serijala, igra zasluzuje da bude kupljena. Nikakav piratluk ne podrzavam niti cu ikat. Developeri kakvi god zasluzuju da ih se "Nagradi" na nacin da se kupi igra.

  Slazem se.Piratstvo samo unistava pc gaming.Znam da su krizna vremena i da mnogo nas nema novaca da trosi na igre(ukljucujuci i mene),ali neke igre poput ove zasluzuju da se kupe.Ja inace kupujem samo ovakve aaa naslove koji vrijede svake kune.Osim toga preko interneta je jeftinije,tako da mi nemojte reci da ste neki gameri, a nemate 150 kuna za ovakvo remek djelo.

The only thing I feel when I kill is the recoil from my rifle
16 godina
offline
Re: Far Cry 3
NFSPredator0010 kaže...

...Ja inace kupujem samo ovakve aaa naslove koji vrijede svake kune....

Onda propuštaš čitav niz igara koje nude puno više zabave za uloženi novac nego prosiječni AAA naslov :)

Why do they call him the Bullet-Dodger? 'Cause he dodges bullets, Avi.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 3
ZC_Someone kaže...
NFSPredator0010 kaže...

...Ja inace kupujem samo ovakve aaa naslove koji vrijede svake kune....

Onda propuštaš čitav niz igara koje nude puno više zabave za uloženi novac nego prosiječni AAA naslov :)

  Ne propuštam nego ih "isprobavam" pa ako se pokažu vrijedni novca kupim ih(gore sam rekao da kupujem samo  aaa naslove,što nije istina,već sam mislio samo njih kupujem sigurno,bez prethodnog isprobavanja) .Dobar primjer je Mirrors Edge koji sam kad je izašao skinuo s torrenta i odigrao nekoliko puta prije nego što sam ga kupio.A kupio sam ga zato što mi je to

jedna od najboljih igara i zato da dam developerima ono što zaslužuju i poticaj za rad na nastavku. Stvar je u tome što se često može kupiti mačak u veći,što mi se prije,dok sam još bio naivan događalo.Sa ovakvim naslovima je teže pogriješiti jer su poznati i nekako igraju na sigurno.

The only thing I feel when I kill is the recoil from my rifle
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.11.2012 11:07 (NFSPredator0010).
16 godina
neaktivan
offline
Far Cry 3

http://vgm.tv/
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Far Cry 3

Koliko sam vidio, najeftinije za kupit orginal je na cdkeykouse i intkeys.com, cijena 40 USD (235 kn).

Release date na dotičnima je 29.11.2012.

 

Zna li netko za jeftinije i znate li dali cd key delivery za preorder kreće odmah nakon ponoći?

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Far Cry 3

Odes na greenmangaming.com i uzmes za nekih 30-35$ od legalnog distributera od kojeg ces dobiti i mogucnost download-a i podrzis developere.  

http://vgm.tv/
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.11.2012 15:00 (dex3108).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Far Cry 3

http://gamereport.tportal.hr/216756/Objavljeni-zahtjevi-za-Far-Cry-3-i-Assassin-s-Creed-III.html#.ULYVlaz8KaU
ovi preporuceni zahtjevi totalno nemaju logike, GTX480 i HD5770 u isti kos HAHAHHAHAHAHAH, ti HW zahtjevi veze nemaju
i ov 2600k, pa tako je i za max payne 3 bilo, neki max zahtjevi, a radio na single core hahah

Ako sam ti POMOGAO, stisni hvala :D
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.11.2012 15:00 (MARKOcVp).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 3
MARKOcVp kaže...

http://gamereport.tportal.hr/216756/Objavljeni-zahtjevi-za-Far-Cry-3-i-Assassin-s-Creed-III.html#.ULYVlaz8KaU
ovi preporuceni zahtjevi totalno nemaju logike, GTX480 i HD5770 u isti kos HAHAHHAHAHAHAH, ti HW zahtjevi veze nemaju
i ov 2600k, pa tako je i za max payne 3 bilo, neki max zahtjevi, a radio na single core hahah

Da ali Far Cry 3 je ogromna open world igretina, pa se baš i nemože uspoređivati sa MP-om 3.

ma da
11 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 3

Probao Far Cry 3, sve radi super, uspio prebacit da mi je text na eng, al voice acting je i dalje ruski, i prevodi su ruski...

 

Samo to sam htio i znat, igra mi se vrti bez ikakvih problema, i ima dosta zanimljivh opcija u video dijelu za namještavanje renderinga dx11 i ostale stvari...

 

Ceka se preorder/preload

Origin ID za FIFU 13: ReaLazio
13 godina
offline
Re: Far Cry 3
TheDarkSide kaže...

Probao Far Cry 3, sve radi super, uspio prebacit da mi je text na eng, al voice acting je i dalje ruski, i prevodi su ruski...

 

Samo to sam htio i znat, igra mi se vrti bez ikakvih problema, i ima dosta zanimljivh opcija u video dijelu za namještavanje renderinga dx11 i ostale stvari...

 

Ceka se preorder/preload

Daj ti nama radije reci kak ti se čini gameplay {#}

11 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 3
vrinho kaže...
TheDarkSide kaže...

Probao Far Cry 3, sve radi super, uspio prebacit da mi je text na eng, al voice acting je i dalje ruski, i prevodi su ruski...

 

Samo to sam htio i znat, igra mi se vrti bez ikakvih problema, i ima dosta zanimljivh opcija u video dijelu za namještavanje renderinga dx11 i ostale stvari...

 

Ceka se preorder/preload

Daj ti nama radije reci kak ti se čini gameplay {#}

Igrao sam samo prvu scenu u igri, kako sam maknuo rusian voice acting kad su bile scene di se prica ili bilo koj dialog samo su im se otvarala usta i to je to jer nema english voice acting. S toga nisam htio nastavit...Igru sam probao i na drugom PC-u dual core E5400 (default je 2.7 2 mb keša) podignut na 3.0 sa nekom tamo grafickom  ATI gigabayte HD5850 OC 1GB na rezi 1360×768 sa grafikom na High u Graphic, dok u Video mi je stavljeno na DX11, i jos neke opcije al nisam ostalo dirao...Igra mi se vrtila u toj prvoj sceni igre na 27-35 a nekad bi doslo i do 55 ( zatvoreni prostori) sta je sasvim solidno za jedan dual core. Probat cu natjerat grafiku na Very High, ili Ultra pa vidit kako vrti na tom dual coreu. DOk moja glavna mašina sve ždere na MAXED OUT. Isto tako, High izgleda jako lijepo...iako je SSAO na minimumu...sta se tice dualca

 

Moja ova konfa glavna, tu nema dileme, sve se vrti kako spada i tu s ene brinem. Al eto onim koji imaju neke dualce, li neke slabije quadove. Mislim da ce skoro svi moc igrat na Medium/High, zavisi od graficke...

 

Nema mi smisla nastavljat kad nemam engleski zvuk kad pricaju ili subtitle engleske tako da cekam preload da mi dodje, ili da dodju english voice i sub.

 

 

Origin ID za FIFU 13: ReaLazio
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.11.2012 15:28 (TheDarkSide).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 3

Evo malo slikica, budem i iz igre stavio...al ne namjeravam igrat niri prelazit, jer mi je bezveze bez english voice actinga. Za nekih 6-7 sati cu dobit i  english voice acting i english subtitles.

Origin ID za FIFU 13: ReaLazio
16 godina
offline
Re: Far Cry 3
TheDarkSide kaže...

Evo malo slikica, budem i iz igre stavio...al ne namjeravam igrat niri prelazit, jer mi je bezveze bez english voice actinga. Za nekih 6-7 sati cu dobit i  english voice acting i english subtitles.

Jel se može HUD podešavat??

ššššš - možda su u šumi
11 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 3

Evo slika iz igre sa dualca jer sam na njemu trenutno...koliko ja vidim nikakva HUD podešavanja...

Origin ID za FIFU 13: ReaLazio
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.11.2012 15:51 (TheDarkSide).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Far Cry 3 ove godine, Far Cry 3 i dalje u razvoju
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice