FIFA 16

poruka: 7.537
|
čitano: 527.853
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 16
MaciStyle kaže...

 Imam laptop sa i3 +3 GB ram-a +radeon 5470 sa 512 MB ?!Ajde,ram cu lako nadograditi ali graficka je upitna ?!

 Bilo bi dobro da moze da radi bar na min.?!

9 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 16
genius_ kaže...
MaciStyle kaže...

 Imam laptop sa i3 +3 GB ram-a +radeon 5470 sa 512 MB ?!Ajde,ram cu lako nadograditi ali graficka je upitna ?!

 Bilo bi dobro da moze da radi bar na min.?!

 moze to na medium ko tamo si

IMA JOŠ KRVI U STAROM JARCU
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 16
hanteed kaže...
genius_ kaže...
MaciStyle kaže...

 Imam laptop sa i3 +3 GB ram-a +radeon 5470 sa 512 MB ?!Ajde,ram cu lako nadograditi ali graficka je upitna ?!

 Bilo bi dobro da moze da radi bar na min.?!

 moze to na medium ko tamo si

 Ne kontam ?! :)

12 godina
offline
Re: FIFA 16
genius_ kaže...

 Ne kontam ?! :)

Pogledao sam ja u google translator i evo što sam dobio:

"možeš igrati na medium s tim laptopom, a slika će biti kao da si na utakmici" :P

[19xx] 4ntraks
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 16
Skilledžija kaže...
genius_ kaže...

 Ne kontam ?! :)

Pogledao sam ja u google translator i evo što sam dobio:

"možeš igrati na medium s tim laptopom, a slika će biti kao da si na utakmici" :P

 Ahahahaha sta sad pa to znaci ?!Losa ili mala ?Mislim mali igraci,kao da sjedis na vrhu tribina?!

 Nisam probao da li bi radila Fifa 15 jer ima 32 bit. win !Vjerovatno nebi zbog rama a kartica je directX 11

 jedino ako nije preslaba ?!

Poruka je uređivana zadnji put pon 13.7.2015 11:21 (genius_).
9 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 16
genius_ kaže...
Skilledžija kaže...
genius_ kaže...

 Ne kontam ?! :)

Pogledao sam ja u google translator i evo što sam dobio:

"možeš igrati na medium s tim laptopom, a slika će biti kao da si na utakmici" :P

 Ahahahaha sta sad pa to znaci ?!Losa ili mala ?Mislim mali igraci,kao da sjedis na vrhu tribina?!

 Nisam probao da li bi radila Fifa 15 jer ima 32 bit. win !Vjerovatno nebi zbog rama a kartica je directX 11

 jedino ako nije preslaba ?!

 mala hahhahhahhahah

IMA JOŠ KRVI U STAROM JARCU
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 16
hanteed kaže...
genius_ kaže...
Skilledžija kaže...
genius_ kaže...

 Ne kontam ?! :)

Pogledao sam ja u google translator i evo što sam dobio:

"možeš igrati na medium s tim laptopom, a slika će biti kao da si na utakmici" :P

 Ahahahaha sta sad pa to znaci ?!Losa ili mala ?Mislim mali igraci,kao da sjedis na vrhu tribina?!

 Nisam probao da li bi radila Fifa 15 jer ima 32 bit. win !Vjerovatno nebi zbog rama a kartica je directX 11

 jedino ako nije preslaba ?!

 mala hahhahhahhahah

 Neki dan ,hajde da malo iznenadim komp. i kupim mu jos 4 GB rama i da vidite zla?!Od tada se komp preporodio ,igra fifu kao lud

ne mogu vise da ga tucem ni na proff . ! Hahahahahah

 Da mu stavim i7 razvaljivao bi me i na amateru ! hahahahahha

 Dobar posao je napravio EA sa novim engine-om !

Poruka je uređivana zadnji put pon 13.7.2015 12:06 (genius_).
12 godina
offline
FIFA 16

 

Bundesliga licencirana kao EPL (scoreboard).

29.11.2010= Barcelona-Real Madrid 5:0
 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
FIFA 16

To sve mi toliko jadno i izlazano izgleda, žalosno da u 2015. ne mogu ponuditi nogometnu igru koja izgleda življe od toga. Baš sam maloprije gledao gameplay Fife 09, pa ako su bili u stanju onakvo nešto napraviti prije 7 godina, koji im se krasan dogodio da sad izbacuju ove sprdačine...

 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: FIFA 16
drasterp kaže...

To sve mi toliko jadno i izlazano izgleda, žalosno da u 2015. ne mogu ponuditi nogometnu igru koja izgleda življe od toga. Baš sam maloprije gledao gameplay Fife 09, pa ako su bili u stanju onakvo nešto napraviti prije 7 godina, koji im se krasan dogodio da sad izbacuju ove sprdačine...

 Ne znam što ovdje izgleda jadno? Usporedba fife 09 i ovog je smiješna. Nogomet je toliko odmakao od tada da je usporedba neumjesna. Možda nekome tko to odigra svaku prestupnu godinu izgleda isto, no netko tko igra svakodnevno vidi jasne razlike. FIFA je onda kao i danas puna mana, no nitko ne može osporiti da ovo danas vizualno ne izgleda dobro...  iz današnje perspektive fifa 09 je smiješan proizvod... pogle tu količinu detalja od trave, korner zastavice, gola koji se trese pa do mreže i publike koja nikad nije bila realnija nego danas. Piganje dresova i ostalih sitnica u i oko travnjaka. Odmak je i više nego vidljiv a ti pričaš o jadnom i izlizanom izgledu? Definitivno, fifa nikada  nije izgledala ljepše nego što to izgleda danas.. da ne pričamo o fluidnosti samih igrača i njihov izgled..

Poruka je uređivana zadnji put čet 16.7.2015 14:23 (movie).
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 16
movie kaže...
drasterp kaže...

To sve mi toliko jadno i izlazano izgleda, žalosno da u 2015. ne mogu ponuditi nogometnu igru koja izgleda življe od toga. Baš sam maloprije gledao gameplay Fife 09, pa ako su bili u stanju onakvo nešto napraviti prije 7 godina, koji im se krasan dogodio da sad izbacuju ove sprdačine...

 Ne znam što ovdje izgleda jadno? Usporedba fife 09 i ovog je smiješna. Nogomet je toliko odmakao od tada da je usporedba neumjesna. Možda nekome tko to odigra svaku prestupnu godinu izgleda isto, no netko tko igra svakodnevno vidi jasne razlike. FIFA je onda kao i danas puna mana, no nitko ne može osporiti da ovo danas vizualno ne izgleda dobro...  iz današnje perspektive fifa 09 je smiješan proizvod... pogle tu količinu detalja od trave, korner zastavice, gola koji se trese pa do mreže i publike koja nikad nije bila realnija nego danas. Piganje dresova i ostalih sitnica u i oko travnjaka. Odmak je i više nego vidljiv a ti pričaš o jadnom i izlizanom izgledu? Definitivno, fifa nikada  nije izgledala ljepše nego što to izgleda danas.. da ne pričamo o fluidnosti samih igrača i njihov izgled..

mislio sam na gameplay, i ovo za detalje je uopće glupo uspoređivati jer naravno da je igra grafički napredovala u 7 godina, haloo. Igram fifu svaki dan, bez brige, zato sam i razočaran, inače bi mi bilo svejedno. Badava njima grafika i ušminkavanje kad se ne da od govna pita napravit, makar je ukrasio šlagom i bombončićima i dalje je od govna.

13 godina
offline
FIFA 16

Meni ova 16 na papiru zvuči kao najveći napredak od 12-ice. Živi bili pa umrli.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: FIFA 16
Hexfire kaže...

Meni ova 16 na papiru zvuči kao najveći napredak od 12-ice. Živi bili pa umrli.

Točno tako. Jedno su želje i najave a nešto sasvim drugo realizacija ali nitko ne može reći kako u najavi fifa16 ništa ne nudi. Prvi rezultati su ohrabrujući jer svi oni koji su probali igru u ovom stupnju razvoja imaju samo riječi pohvale za razliku od fife15 kada su bili dosta kritični. Mene je više strah javnosti kada proba igru pa opet naprave pritisak na ea kako je igra prespora te da ju ubrzaju uz standardno plakanje kako ne mogu zabiti gol pa i u tom dijelu ne porade kako bi zadovolji javnost jer ipak od nje žive. Za nas manjinu, tko pita...

9 godina
neaktivan
offline
FIFA 16

samo molim boga da ubrzaju igru jer mi je 15 vec bila ubrzana na slow, i da taj peace smanje da ne bude presudan u gotovo svim situacijama

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 16
movie kaže...
Hexfire kaže...

Meni ova 16 na papiru zvuči kao najveći napredak od 12-ice. Živi bili pa umrli.

Točno tako. Jedno su želje i najave a nešto sasvim drugo realizacija ali nitko ne može reći kako u najavi fifa16 ništa ne nudi. Prvi rezultati su ohrabrujući jer svi oni koji su probali igru u ovom stupnju razvoja imaju samo riječi pohvale za razliku od fife15 kada su bili dosta kritični. Mene je više strah javnosti kada proba igru pa opet naprave pritisak na ea kako je igra prespora te da ju ubrzaju uz standardno plakanje kako ne mogu zabiti gol pa i u tom dijelu ne porade kako bi zadovolji javnost jer ipak od nje žive. Za nas manjinu, tko pita...

 Zbog ovog ću vjerojatno pričekati s nabavkom (ako se obećanja ispune) do prvog patcha. Taman uživaš u boljoj igri i onda dođe patch koji sve vrati na staro.

 

fcultras123456 kaže...

samo molim boga da ubrzaju igru jer mi je 15 vec bila ubrzana na slow, i da taj peace smanje da ne bude presudan u gotovo svim situacijama

 Valjda da uspore.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
neaktivan
offline
FIFA 16

Hahahaha kakvo ubrzanje, igra je fliper, treba ju usporiti, recimo pes15 je postigao idealnu brzinu gameplaya.

Bilo bi vrijeme da naprave stvarno nešto dobro, jer ako ispadne kao 15, nema više para od mene.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 16
fcultras123456 kaže...

 i da taj peace smanje da ne bude presudan u gotovo svim situacijama

 istina, dosadni su vise s tim mirom

http://25.media.tumblr.com/tumblr_makcziBKrN1ryi1myo1_500.gif
9 godina
offline
FIFA 16

Dobio sam mail od infomarka da se može prednaručiti FIFA 16, cijena prava sitnica, 439kn...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 16
playjob kaže...

Dobio sam mail od infomarka da se može prednaručiti FIFA 16, cijena prava sitnica, 439kn...

 

da, ja stvarno neznam kome taj decko ista proda po tim njegovim cijenama

[19xx]C3c1l
16 godina
offline
Re: FIFA 16
playjob kaže...

Dobio sam mail od infomarka da se može prednaručiti FIFA 16, cijena prava sitnica, 439kn...

 Koja od tri verzije igre?

12 godina
offline
Re: FIFA 16
movie kaže...
playjob kaže...

Dobio sam mail od infomarka da se može prednaručiti FIFA 16, cijena prava sitnica, 439kn...

 Koja od tri verzije igre?

 Obična, najjeftinija

http://25.media.tumblr.com/tumblr_makcziBKrN1ryi1myo1_500.gif
12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 16
C3c1l kaže...
playjob kaže...

Dobio sam mail od infomarka da se može prednaručiti FIFA 16, cijena prava sitnica, 439kn...

 

da, ja stvarno neznam kome taj decko ista proda po tim njegovim cijenama

 Ja kupim ponekad pes box verziju.

Origin ID:Draksides,Steam ID:drakul101,Xfire-Darksides
9 godina
offline
FIFA 16

se zna tko je na coveru? nije valjda opet ovaj lessi...

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
FIFA 16

sad ce svada jeli trebao biti ronaldo ili messi,prcio vas cover

IMA JOŠ KRVI U STAROM JARCU
Moj PC  
1 1 hvala 0
9 godina
offline
Re: FIFA 16
perix231 kaže...

se zna tko je na coveru? nije valjda opet ovaj lessi...

Vidio sam sliku na kojoj su nogometašica Morgan i Messi  na coveru, ali to je vjerojatno za US verziju... Messi će sigurno biti na coveru 

hanteed kaže...

sad ce svada jeli trebao biti ronaldo ili messi,prcio vas cover

 Ronaldo nikako neće biti na coveru FIFA-e jer je Messi već duži niz godina na navedenom coveru dok je CR bio na coveru za PES...

10 godina
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
FIFA 16

Kako je RM postao službeni partner EA, mooožda u ovoj Fifi, Ronaldo i Messi imaju isti OA.

A možda i ne. :)

 

Toma brži.

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.7.2015 11:55 (soft).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: FIFA 16
perix231 kaže...

se zna tko je na coveru? nije valjda opet ovaj lessi...

 Kaj je problem vratiti se stranicu unazad na ovoj temi i pogledati kako će izgledati global cover fife16? Čak smo vidjeli i prvu ženu u povijesti koja će krasiti cover izdanja igre u australiji..

 

Invazija žena od australije 

 

http://gyazo.com/bb571d8e561689260767c458bdc1ff70

 

pa do kanade i amerike

 

http://gyazo.com/49ac8f69e5dc92820fb97c8ee9aeac31

 

http://gyazo.com/49ed1281d806568dce80a424a9f3addc

 

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.7.2015 12:18 (movie).
12 godina
offline
FIFA 16

Na nasoj verziji covera bude Krstanović

[19xx]C3c1l
Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 16
C3c1l kaže...

Na nasoj verziji covera bude Krstanović

 I uz njega Jelena Rozga u kopačkama

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice