FIFA 17

poruka: 8.373
|
čitano: 576.287
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
The_K kaže...

Jel zna netko kako maknut 30 fps lock na meniju i cutscenama od fifa 17? Ubija me to, nema razlike ako stavim u postavkama lock on 60 fps i no limit on fps

 https://www.reddit.com/r/pcmasterrace/comments/52qgtg/how_to_get_rid_of_the_30fps_in_cut_scenes_on_fifa/

 

 

Imam vise od 30fps, od 35-60 fps u cut scenes sada po ovom fixu iz NVCP. 

Nije 60fps ali dovoljno s obzirom na jacinu moga PCa.

10 godina
offline
FIFA 17

Eto nije ni prosao ni dan a usrani citeri su vec zavladali futom 3 tekme zaredom citer.Prokletnici iz EA sto je tako tesko bolju zastitu stavit.

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.9.2016 20:51 (The_K).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 17
httpsmaniac kaže...
The_K kaže...

Jel zna netko kako maknut 30 fps lock na meniju i cutscenama od fifa 17? Ubija me to, nema razlike ako stavim u postavkama lock on 60 fps i no limit on fps

 https://www.reddit.com/r/pcmasterrace/comments/52qgtg/how_to_get_rid_of_the_30fps_in_cut_scenes_on_fifa/

 

 

Imam vise od 30fps, od 35-60 fps u cut scenes sada po ovom fixu iz NVCP. 

Nije 60fps ali dovoljno s obzirom na jacinu moga PCa.

 Da samo sto ja imam AMD graficku, a tamo stavljanje vsynca u opcijama ne radi nista

10 godina
neaktivan
offline
FIFA 17

jeli neko stavio preload?

jeli se zna kolika je velicina igre?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 17
orim0909 kaže...

jeli neko stavio preload?

jeli se zna kolika je velicina igre?

 Trial je 30gb

10 godina
neaktivan
offline
FIFA 17

da. a ja sam preordao standard edition.

i sad stavio preload. 28 gb.

nije trial. kako to?

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: FIFA 17
Znaci ekipe koje slozimo u trial verizji, ostaju nam i kad kupimo igru, ne krecemo opet od nule koliko sam vas razumeo?
Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA 17

Evo iz prvog pokusaja se vec kvalificirao za ovu weekend ligu u FUT-u koja pocinje za 2 tjedna. Fut online score za sad 5-1-0, seasons 2-1-0. Nelose.

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
orim0909 kaže...

da. a ja sam preordao standard edition.

i sad stavio preload. 28 gb.

nije trial. kako to?

 Izgleda da je puna verzija velika kao trial ,znaci oko 30 GB a ne 50 koliko je najavljeno !

 Danas sam trebao da skidam preorder ali jednostavno se ta opcija izgubila

pa ispada da je ona velicine triala ,znaci 30 GB ! :)

Necu nista da radim,necu ni da pokusavam ako me budu terali ja cu da zabusavam.
Poruka je uređivana zadnji put pet 23.9.2016 23:15 (goust78).
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
Cofinho kaže...

Evo iz prvog pokusaja se vec kvalificirao za ovu weekend ligu u FUT-u koja pocinje za 2 tjedna. Fut online score za sad 5-1-0, seasons 2-1-0. Nelose.

 FUT 3:0:1 ,dade mi gol kasno i onda gradjene kod korner zastavice jbg ! :)

Usao sam  u div 9 . :)

 

Necu nista da radim,necu ni da pokusavam ako me budu terali ja cu da zabusavam.
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17

to je se i meni dogodilo. izgubila se opcija, ispada da nesto nije uredu bilo s preorderom, onda sam cancel preorder, i ponovno novi, i sve jeo nda bilo uredu, provjeri mail s kojim imas origin. pa ces vidit da su ti javili gresku.

16 godina
offline
FIFA 17
Ovo nema smisla. Ljudi se samo udaraju. U jednom trenutku sam imao 5 ozlijeđenih igrača. Nisam imao s kim igrati i jeftinije mi je bilo kupiti par igrača za 400 coinsa nego kupovati kartice za liječenje. Ja do sada nisam ozlijedio niti jednog protivničkog igrača. Već vidim, sila caruje. Druga stvar, imamo 10 h igre i onda kreteni gledaju svaku ponovljenu snimku, svaki gol i još koriste maksimalno do kraja dvije pauze po poluvremenu? Uvod u tekmu moram odgledati svaki put. Pa imaju li mozga i da li uopće razmišljaju da mogu odigrati više tekmi ako su ažurniji?

Maloprije sam hvalio golmana, sada sam zabio jedan gol s 30m i jedan dobio na isti način. Golman se nije odlijepio od trave i naravno gol. Jednu tekmu sam 12 puta pucao s nekih 6/7 m i nisam zabio gol. Svaki udarac lizne stativu. Pa nemoguće da sam tako precizan u lizanju stativa s vanjske strane. Točno sam osjetio da neću dobiti tekmu nakon svega promašenog. I tako bi, lik mi zabije pred kraj tekme i izgubim 2-1. Nepravda, ali baš nepravda.. još mi ostalo 2 sata i gotovo..
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
movie kaže...
Ovo nema smisla. Ljudi se samo udaraju. U jednom trenutku sam imao 5 ozlijeđenih igrača. Nisam imao s kim igrati i jeftinije mi je bilo kupiti par igrača za 400 coinsa nego kupovati kartice za liječenje. Ja do sada nisam ozlijedio niti jednog protivničkog igrača. Već vidim, sila caruje. Druga stvar, imamo 10 h igre i onda kreteni gledaju svaku ponovljenu snimku, svaki gol i još koriste maksimalno do kraja dvije pauze po poluvremenu? Uvod u tekmu moram odgledati svaki put. Pa imaju li mozga i da li uopće razmišljaju da mogu odigrati više tekmi ako su ažurniji?

 Tacno ,Swarcija su mi izbacili na 5 tekmi jednim startom !

Necu nista da radim,necu ni da pokusavam ako me budu terali ja cu da zabusavam.
16 godina
offline
Re: FIFA 17
goust78 kaže...

 FUT 3:0:1 ,dade mi gol kasno i onda gradjene kod korner zastavice jbg ! :)

Usao sam  u div 9 . :)

 

 Nevjerojatno dostignuće, čestitam!

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
movie kaže...
goust78 kaže...

 FUT 3:0:1 ,dade mi gol kasno i onda gradjene kod korner zastavice jbg ! :)

Usao sam  u div 9 . :)

 

 Nevjerojatno dostignuće, čestitam!

 tu negdje cu i da ostanem ,mozda izguram do 6. div. i taman !

Necu nista da radim,necu ni da pokusavam ako me budu terali ja cu da zabusavam.
8 godina
offline
Re: FIFA 17
Ja sam sad tek skinuo trial, ali necu igrati do sutra predvece kad zavrsim sa svim poslovima i obavezama, razmisljao sam da li da udjem u fut i odigram makar jednu tekmu ali rekoh necu nista do sutra dirati, pa polako sutra uz kaficu :-D
Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 17

Imali vec custom taktika na netu ? :)

Necu nista da radim,necu ni da pokusavam ako me budu terali ja cu da zabusavam.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 17
movie kaže...
Ovo nema smisla. Ljudi se samo udaraju. U jednom trenutku sam imao 5 ozlijeđenih igrača. Nisam imao s kim igrati i jeftinije mi je bilo kupiti par igrača za 400 coinsa nego kupovati kartice za liječenje. 

Znači moje predviđanje se ostvaruje?!

Trebao bi i ja na televiziju k'o Vidoviti Milan.

 

Znači više ni fitness ekipu ne možeš imati na klupi jer uvijek moraš biti spreman na zamjene tijekom meča?

A panjevi udaraju i lome nekažnjeno - super!

To mi je išlo najviše na kurac u FIFI 16 - ta grubost i klizeći s napadačima koji ih rade "savršeno".

Kad panjevi to skuže dam se kladit da će se na početku utakmice bazirat isključivo da neutraliziraju glavnog igrača u ekipi pa da mogu "lakše" igrat.

Meni kad je mali u demou sjebao Ibrahimovića nije ni žuti dobio, a Ibru sam morao odmah vadit van.

Da je kojim slučajem to bilo u FUT-u još bi bio kažnjen s minimum 5 utakmica neigranja za Ibru.

[19xx] 4ntraks
10 godina
offline
FIFA 17

Uzas zivi,u mom sesnaestercu protivnicki igrac se zaleti u mog obranmebog moj igrac ostane stajat njegov padne na pod i sudac svira penal i ja gubim tekmu 2-1,ne kuzim kako su tako lose programirali te sudce,par puta mi se znalo to desiti u 16-ici

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
FIFA 17

Lijepo je vidjeti da je Heading tj. ubačaj sa strane OP. Za mene je i u FIFA 16 bio OP. Svaki put kada dam golu u 16-ici zabilježim jednu crticu u blokić koji mi stoji kraj monitora i bome sam ga solidno išarao. Jedan domaći kolega mi je rekao da u čitavoj sezoni nije primio toliko golova nakon ubačaja sa stane, koliko je primio u naših par tekmi.

 

Prva dva gola u FIFA 17 su mi bili nakon ubačaja sa strane tj. kornera. Druga FIFA isti recept i na moju sreću prolazi...Bilo OP ili ne, ja svaki put svršim kada ga zabijem glavom.

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: FIFA 17
TheMaverick kaže...

Lijepo je vidjeti da je Heading tj. ubačaj sa strane OP. Za mene je i u FIFA 16 bio OP. Svaki put kada dam golu u 16-ici zabilježim jednu crticu u blokić koji mi stoji kraj monitora i bome sam ga solidno išarao. Jedan domaći kolega mi je rekao da u čitavoj sezoni nije primio toliko golova nakon ubačaja sa stane, koliko je primio u naših par tekmi.

 

Prva dva gola u FIFA 17 su mi bili nakon ubačaja sa strane tj. kornera. Druga FIFA isti recept i na moju sreću prolazi...Bilo OP ili ne, ja svaki put svršim kada ga zabijem glavom.

 Malo off topic, ahahahhhaaha kada ga zabiješ glavom :$
Nadam se da na forumu ima pripadnica ljepšeg/slabijeg spola

7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
playjob kaže...

Bilo OP ili ne, ja svaki put svršim kada ga zabijem glavom.

 Malo off topic, ahahahhhaaha kada ga zabiješ glavom :$
Nadam se da na forumu ima pripadnica ljepšeg/slabijeg spola

 

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
TheMaverick kaže...

Lijepo je vidjeti da je Heading tj. ubačaj sa strane OP. Za mene je i u FIFA 16 bio OP. Svaki put kada dam golu u 16-ici zabilježim jednu crticu u blokić koji mi stoji kraj monitora i bome sam ga solidno išarao. Jedan domaći kolega mi je rekao da u čitavoj sezoni nije primio toliko golova nakon ubačaja sa stane, koliko je primio u naših par tekmi.

 

Prva dva gola u FIFA 17 su mi bili nakon ubačaja sa strane tj. kornera. Druga FIFA isti recept i na moju sreću prolazi...Bilo OP ili ne, ja svaki put svršim kada ga zabijem glavom.

 Nabijem ih na kurac ,znaci opet trci po boku pa " centiraj " ?

 Fuj !

 

Necu nista da radim,necu ni da pokusavam ako me budu terali ja cu da zabusavam.
11 godina
offline
Re: FIFA 17
movie kaže...
goust78 kaže...

 FUT 3:0:1 ,dade mi gol kasno i onda gradjene kod korner zastavice jbg ! :)

Usao sam  u div 9 . :)

 

 Nevjerojatno dostignuće, čestitam!

 Prvi put u zivotu ima pozitivan score

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
Cofinho kaže...
movie kaže...
goust78 kaže...

 FUT 3:0:1 ,dade mi gol kasno i onda gradjene kod korner zastavice jbg ! :)

Usao sam  u div 9 . :)

 

 Nevjerojatno dostignuće, čestitam!

 Prvi put u zivotu ima pozitivan score

 Divi se malo.

Necu nista da radim,necu ni da pokusavam ako me budu terali ja cu da zabusavam.
8 godina
offline
FIFA 17

Costa cuda prezivi (doslovno trganje igraca, uklizivanje sa leda itd.) ali brate mili, jedan skok Koscielneya i ode lik na par tekmi -.-

 

Imam Shawcrossa, zacudujuce dobar stoper, ali valjda nece bit pace abusan (bar do sad nije)

I am over 9000!!!
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: FIFA 17
goust78 kaže...
orim0909 kaže...

da. a ja sam preordao standard edition.

i sad stavio preload. 28 gb.

nije trial. kako to?

 Izgleda da je puna verzija velika kao trial ,znaci oko 30 GB a ne 50 koliko je najavljeno !

 Danas sam trebao da skidam preorder ali jednostavno se ta opcija izgubila

pa ispada da je ona velicine triala ,znaci 30 GB ! :)

 50GB ima konzolaška verzija igre koja je uvijek gotovo duplo veća od PC verzije igre. Tako je bilo i prošle godine.

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
movie kaže...
goust78 kaže...
orim0909 kaže...

da. a ja sam preordao standard edition.

i sad stavio preload. 28 gb.

nije trial. kako to?

 Izgleda da je puna verzija velika kao trial ,znaci oko 30 GB a ne 50 koliko je najavljeno !

 Danas sam trebao da skidam preorder ali jednostavno se ta opcija izgubila

pa ispada da je ona velicine triala ,znaci 30 GB ! :)

 50GB ima konzolaška verzija igre koja je uvijek gotovo duplo veća od PC verzije igre. Tako je bilo i prošle godine.

 Onda je to to !Trial za pC je 30 gb !Pobrisao sam fifu 14 i fifu 15 zbog prostora na disku ,sad cu da vratim ! :)

Necu nista da radim,necu ni da pokusavam ako me budu terali ja cu da zabusavam.
14 godina
offline
FIFA 17

imao sam tekmu di su do 60. minute obje momcadi napravile sve 3 zamjene zbog ozljeda,nitko nije uklizivao,dodes mu blizu i radis standing tackle,on se samo legne na pod i ne dize,na kraju tekme smo imali umorne igrace koji nemogu trcat,a nemas zamjene,pa mi je sinula ideja,isao sam biti djubre...Sljedecu tekmu sam lika isal namjerno ozlijedit,prvo dva zuta dobim,onda mu uspijem ozlijediti dvojcu,na kraju sam mu zabio 2 gola od 70 minute jer su mu bili umorni igraci,grijesili,ne micu se,a ja uveo svjeze. bas moras imat dobre zamjene na klupi. Sam da ljudi ne krenu masovno tako krsit i radit ozljede...

 

Sto se tice golmana,ja sam primjetio da sada idu branit nogama i brane,moj najvise skrene u korner,i sa kakvih 30m pripuni 3 linije i ide u raslje...

 

Sto se tice kornera,skuzim da kad nabacim na prvu ,na peterac di se nalazi moj jedini igrac ,uvijek zabim gol,bilo to da on golmanu u prvi kut zabi il lopta ode na drugu stativu i ode u gol,ili neki moj natrci,9/10 da uspije,kolko sam vidio,samo ja to radim...

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 17
goust78 kaže...
Cofinho kaže...
movie kaže...
goust78 kaže...

 FUT 3:0:1 ,dade mi gol kasno i onda gradjene kod korner zastavice jbg ! :)

Usao sam  u div 9 . :)

 

 Nevjerojatno dostignuće, čestitam!

 Prvi put u zivotu ima pozitivan score

 Divi se malo.

 Odi u online seasons pa slikaj score, ovo di si bildas score u single playeru me ne zanima.

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice