FIFA 17

poruka: 8.373
|
čitano: 574.831
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
movie kaže...
I tako laganini još ova tri mjeseca. Niti se ne sjećam kada sam zadnji put odigrao diviziju. To me jako živcira, skoči tlak, ode srce pa izbjegavam. Prijateljske su bez pritiska kao i kvalifikacije za vikend ligu. Uđem ali ne odigram niti jednu tekmu. Samo bez stresa...

 Sad ce nova fifa i iznova nerviranje ! :)

 Posto ne trgujem na marketu moram da igram div . i da se jedem jer coinsa nema u friendly !

Imam 4 naloga na ps4 ,u svakom sam dosao do 5. div . FUT i tu stao. Jednostavno se bojim da ispadnem i

prestanem da igram na tom nalogu to je to . :)

Glupo do bola ali sta cu....

Nikad se ne raspravljaj sa budalom neko sa strane nece primjetiti razliku!
Poruka je uređivana zadnji put sub 27.5.2017 23:25 (goust78).
10 godina
offline
Re: FIFA 17
goust78 kaže...
movie kaže...
I tako laganini još ova tri mjeseca. Niti se ne sjećam kada sam zadnji put odigrao diviziju. To me jako živcira, skoči tlak, ode srce pa izbjegavam. Prijateljske su bez pritiska kao i kvalifikacije za vikend ligu. Uđem ali ne odigram niti jednu tekmu. Samo bez stresa...

 Sad ce nova fifa i iznova nerviranje ! :)

 Posto ne trgujem na marketu moram da igram div . i da se jedem jer coinsa nema u friendly !

Imam 4 naloga na ps4 ,u svakom sam dosao do 5. div . FUT i tu stao. Jednostavno se bojim da ispadnem i

prestanem da igram na tom nalogu to je to . :)

Glupo do bola ali sta cu....

 Neces nikad da postanes bolji ako ne probas.

10 godina
offline
FIFA 17

Evo dns sam puko skroz na wl.Protivnik izvodi korner a meni se Modric i Pepe u istom trenutku sagnu i ja popusim gol.2-1 vodim 80min mislim si idem igrat na sigurno glupo mi je da opet popusim gol na kraju,parkiram bus a kad ono Pepe mi bude istureniji od napadaca i naravno ja popusim gol jer nisam imao dva stopera u obrani.Nakon toga maknuo sam Pepea iz momcadi i vratio Gimeneza premda ima manje statse ali zato puno bolje igra od Pepea koji je odigrao mozda 10 tekmi ali sve i jednu katastrofalno.Tuga je to sto igrac sa vecim statsima je losiji od igraca sa manjim statsima.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 17
Skilledžija kaže...
C3c1l kaže...
Sk

 

mislim da je nemoguce dobiti dobrog igraca preko mobitela,a kamoli nekog IF ili plavog 

Ja rješavam sve preko PC-a pa ništa.

 jebu mu pas mater, i da znas sta sam napravio iz zajebancije, pas lezi pored mene i uzmem mu capu i govorim curi pazi sad ce izletit nesto brutalno jer božo otvara 

12 godina
neaktivan
offline
FIFA 17

Zasto me vec drugi put u zadnjih 10 utakmica WL izbacuje na desktop i naravno dobijam DNF?

Je li to neki bug, cheat ili sta vec?

Iskljucio sam sve notifikacije u originu i opet isto

Poruka je uređivana zadnji put ned 28.5.2017 11:41 (AdMer12).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17

Ma jasno ,bojim se ponizenja, kantanja i zato nikad necu ni biti bolji. Srecom,ne utice mi bas igra na srce kao Moviu.

Igram dok ide " glatko " ! :)

WC dobijam glatko ali online ne bas !

Znam reci cete da to nije isto ali wc je jaci od bar 70 % online igraca !

Ofline  sam u 2 .div., sve wc. i leg. Bez problema opstanem.

Ok ,ljudi igraju drugacije ali ipak .....

 

Nikad se ne raspravljaj sa budalom neko sa strane nece primjetiti razliku!
Poruka je uređivana zadnji put ned 28.5.2017 12:17 (goust78).
16 godina
offline
Re: FIFA 17
The_K kaže...

Evo dns sam puko skroz na wl.Protivnik izvodi korner a meni se Modric i Pepe u istom trenutku sagnu i ja popusim gol.2-1 vodim 80min mislim si idem igrat na sigurno glupo mi je da opet popusim gol na kraju,parkiram bus a kad ono Pepe mi bude istureniji od napadaca i naravno ja popusim gol jer nisam imao dva stopera u obrani.Nakon toga maknuo sam Pepea iz momcadi i vratio Gimeneza premda ima manje statse ali zato puno bolje igra od Pepea koji je odigrao mozda 10 tekmi ali sve i jednu katastrofalno.Tuga je to sto igrac sa vecim statsima je losiji od igraca sa manjim statsima.

 Evo sada dvije tekme i dvije situacije za infarkt. Igra se peta minuta prve tekme. Presijećem loptu na svojih16m i igrač mi šeta s njom. ne mogu dodati, ne mogu ga pokrenuti, ne mogu ništa. Lik mi uzme loptu i zabije gol. Situacija druga i druga tekma. Reza 1-1, 90 minuta. Moj aut na nekih 30m od mog gola. Dodam svom igraču oko kojeg nema 10m nikoga. On ne želi primiti loptu, samo stoji. Odbije se od njega, pritrči protivnik i krene na gol i zabije. Krenem s centra i kraj. I je li sada to normalno?

 

Francuzi su mi fetiš i s obzirom da sam u onom totw dobio Yeddera i imao u klubu nekoliko francuza i njih složim. Sada imam tri momčadi i to je to. Neću imati coinsa za odigrati još ona 4 sbc pa ću morati igrati da nekaj zaradim. Prodati više nemam kaj niti imam coinsa...

12 godina
offline
Re: FIFA 17
movie kaže...

igrač mi šeta s njom. ne mogu dodati, ne mogu ga pokrenuti, ne mogu ništa.

To se meni događa svako malo, ne brini ništa, to je feature :)

 

BTW

Počnem u petak vikend ligu sa 4-1... poveselio se da ću napokon preko magičnih 11 pobjeda, ali kurac, opet na kraju samo 11 pobjeda od 25 :(

Imao sam jedan disconnect, ali ni to mi ne bi pomoglo da dođem do gold 2.

Inače, kad mi se zamrzne na protivničkom timu igra, ja obično pustim i čekam dok ne pukne samo od sebe i svkai put do sada mi za to nije bilježilo poraz.

Poraz bi dobio ako bi izašao iz tog zamrznutog menija.

Danas pustim i nakon 5-6 minuta igra izađe u meni i ja krećem normalno igrat sljedeću patriju, ali kad sam trebao vidjeti protivnički tim, izbaci me sa EA servera.

Vratim se u igru i imam utakmicu manje.

Nabijem ih na kurac čiterski.

[19xx] 4ntraks
10 godina
offline
Re: FIFA 17
Skilledžija kaže...
movie kaže...

igrač mi šeta s njom. ne mogu dodati, ne mogu ga pokrenuti, ne mogu ništa.

To se meni događa svako malo, ne brini ništa, to je feature :)

 

Danas pustim i nakon 5-6 minuta igra izađe u meni i ja krećem normalno igrat sljedeću patriju, ali kad sam trebao vidjeti protivnički tim, izbaci me sa EA servera.

Vratim se u igru i imam utakmicu manje.

Nabijem ih na kurac čiterski.

 To se i meni isto zna desit samo sto meni igrac uspije u zadnjoj sekundi izbit loptu.Nezz sto je sa tim izbacivanjima sa servera ovu wl imao sam 7 disc,proslu sam imao 8,pretproslu 2,onu tamo isto 8 primjetio sam da me nikad nije izbacilo kad sam gubio vec uvijek kada ja vodim kao sto sam vec rekao igram druge online igrice tamo nemam problema sa konekcijom.Probao sam jedan eksperiment u jednom trenutku u utakmici izvukao sam kabel za internet iz kompa na 2sec kad sam ga vratio igrica se odmah ucitala nije me izbacilo,onda sam izvadio kabel na 5 sec igrica me nije izbacila dalje sam mogao igrat tek kada sam kabel drzao 10 sec vani e onda mi je tek pisalo da sam izgubio konekciju sa EA serverom pa si ja sada mislim da meni nestane internet na 10 sec svako malo pa sigurno bi osjetio to kada bi igrao overwatch ili rainbow six ili rocket league ali tamo nemam nikakvih problema i cudno mi je to sto me izbacuje sa servera samo kad ja vodim,mozda 4,5 puta kada sam imao nerijesenu ali nikad kad sam gubio.Nezz koja je to vjerojatnost da od 25 disconnecta mene nikad nije izbacilo van kad sam gubio.

12 godina
offline
Re: FIFA 17
The_K kaže...
Nezz koja je to vjerojatnost da od 25 disconnecta mene nikad nije izbacilo van kad sam gubio.

Meni se ne događa da me disconnecta tijekom igre.

Par puta me izbacilo kad se router restartao, ali to mogu kriviti samo sebe i nikog drugog.

 

Meni se dogodi kod ulaska u meč kad mi stavi protivničku ekipu da vidim i tu se zablokira, ne ide dalje u meč.

Ispočetka sam naivno izlazio iz igre misleći da je neki problem i svaki put gubio partiju.

Jedanput sam pustio tako blokirano i otišao na WC.

Kad sam se vratio igra je bila u meniju i nisam dobio poraz.

Zato svaki put kad mi se to dogodi, pustim koliko god treba dok se igra sama ne odblokira.

Mislim da je to nekakav cheat u pitanju, ali nije me diralo jer sam imao rješenje.

Danas mi se prvi put dogodilo da se igra sama odblokira i svejedno mi je uračunalo poraz.

[19xx] 4ntraks
10 godina
offline
Re: FIFA 17
Skilledžija kaže...
The_K kaže...
Nezz koja je to vjerojatnost da od 25 disconnecta mene nikad nije izbacilo van kad sam gubio.

Meni se ne događa da me disconnecta tijekom igre.

Par puta me izbacilo kad se router restartao, ali to mogu kriviti samo sebe i nikog drugog.

 

Meni se dogodi kod ulaska u meč kad mi stavi protivničku ekipu da vidim i tu se zablokira, ne ide dalje u meč.

Ispočetka sam naivno izlazio iz igre misleći da je neki problem i svaki put gubio partiju.

Jedanput sam pustio tako blokirano i otišao na WC.

Kad sam se vratio igra je bila u meniju i nisam dobio poraz.

Zato svaki put kad mi se to dogodi, pustim koliko god treba dok se igra sama ne odblokira.

Mislim da je to nekakav cheat u pitanju, ali nije me diralo jer sam imao rješenje.

Danas mi se prvi put dogodilo da se igra sama odblokira i svejedno mi je uračunalo poraz.

 Ja taj problem nisam imao.Izgleda da je najbolje kupit ps4 i igrat samo sto mi je zao kupovat ps4 zbog poluproizvoda od igre.

16 godina
offline
Re: FIFA 17
The_K kaže...

 Ja taj problem nisam imao.Izgleda da je najbolje kupit ps4 i igrat samo sto mi je zao kupovat ps4 zbog poluproizvoda od igre.

Ako ti je neka utjeha, nećeš biti jedini. Ja više na PC ne mogu igrati. To je toliko lošije u svakom pogledu da se ne mogu prisiliti odigrati niti jednu tekmu. Baš ono teško smeće. 

10 godina
offline
Re: FIFA 17
movie kaže...
The_K kaže...

 Ja taj problem nisam imao.Izgleda da je najbolje kupit ps4 i igrat samo sto mi je zao kupovat ps4 zbog poluproizvoda od igre.

Ako ti je neka utjeha, nećeš biti jedini. Ja više na PC ne mogu igrati. To je toliko lošije u svakom pogledu da se ne mogu prisiliti odigrati niti jednu tekmu. Baš ono teško smeće. 

 Ma mislim da ni necu uzimat 18-icu nije vrijedno mojih zivaca.Svaka fifa je poznata po nekoj svojoj retardiranosti neke stvari poprave i onda negdje drugdje skroz zajebu pa igrica ispadne opet poluproizvod.

Poruka je uređivana zadnji put ned 28.5.2017 21:27 (The_K).
8 godina
offline
Re: FIFA 17
Neki dan igram sa drugarom co op season i verovatno veci skripting nisam doziveo, ukupno 9 lopti je zavrsilo na stativama i preckama, pobedili tu dvojicu sa 2:0 a oba gola smo dali na odbitak posto smo predhodno pogodili stativu. I jedno 5 sansi 1vs1 sa mesijem, suarezom, nejmarom ali ne protivnicki golman glumio spajdermena.
Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
FIFA 17

Ovaj Fahrmann 87 je solidan golman za malo coinsa. Izrazito visok što je dobro za ovu fifu a svi bitni statsi preko 90. Ja sam ga platio 35k coinsa i nije mi žao.

Izrazito bolji od tots Baumanna kojeg sam odmah prodao.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
FIFA 17
Službeno predstavljanje fife18 bit će 10.06.2017. u 20h po uk vremenu.
Moj PC  
1 0 hvala 1
8 godina
offline
Re: FIFA 17
movie kaže...
Službeno predstavljanje fife18 bit će 10.06.2017. u 20h po uk vremenu.

 Ali predpostavljam da gameplay necemo videti skoro do samog izlaska igre, mada sa druge strane to nista i ne znaci posto ni jedna fifa ne zadrzi pocetni gameplay, secam se kako mi se svidela sedamnaestka na pocetku, toliko gotivan gameplay, spor, realan i posle vec prvog update-a uzas, sve po starom.

Svako prolece na Zvezdu mirise...
12 godina
offline
FIFA 17

Imate na single player turnir gdje možete osvojiti dres i paket pa ako vam se da odite pokupit to.

Težina je profesional tako da ne bi trebalo biti teško.

 

Ja sad igram finale i router mi se resetira, oblio me hladan znoj.

Kurac bi im išao ispočetka igrati taj turnir.

Ali sva sreća nije mi računalo poraz pa sam natamburao Mehmegladbah u finalu i dobio paket.

Untradeble je, ali sam dobio Hawk chem pa sam zadovoljan na kraju :)

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: FIFA 17
ruya kaže...

 Ali predpostavljam da gameplay necemo videti skoro do samog izlaska igre, mada sa druge strane to nista i ne znaci posto ni jedna fifa ne zadrzi pocetni gameplay, secam se kako mi se svidela sedamnaestka na pocetku, toliko gotivan gameplay, spor, realan i posle vec prvog update-a uzas, sve po starom.

 

8 godina
neaktivan
offline
FIFA 17

Poz,kupio sam TOTS Vaughana i IF Gayle ,medjutim nisu mi se pokazali u napadu !Gayle ima wr M/M i nema ga u napadu nikako ?!

Na papiru ne izgledaju lose ali u igri se ne vide !

Nikad se ne raspravljaj sa budalom neko sa strane nece primjetiti razliku!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
FIFA 17

Je li itko probao TOTS Kanea, gdje god da krenem čitati komentare svi pišu da je fantastičan.  Kao isti Ibra samo bez 4*, a cijena mu je 4x manja.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: FIFA 17
soft kaže...

Je li itko probao TOTS Kanea, gdje god da krenem čitati komentare svi pišu da je fantastičan.  Kao isti Ibra samo bez 4*, a cijena mu je 4x manja.

 Dugo sam vagao između njega, coste i lukakua. Odlučio sam se za costu. Ima bolji šut slabijom nogom i dešnjak je. Ljevak mi na ST nikada nije odgovarao. No mislim da je to sve isto, mislim na ovu trojcu. Odabir, čisto osobna stvar. S costom sam zadovoljan. Razmišljam sada da složim opet false 9 s pogbom na CF. Bas me interesira kako bi to izgledalo jer su mu statsi kao u tots kartice.

7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
Konacno da dozivm da mi se cijeli tim sastoji od specijalnih kartica.
Nesjecam se kada mi je odbrana na terenu djelovala ovako sigurno i cvrsto...Ovaj Tonelli je stvarno odlican i nisam ga slucajno kupio. Sjetio sam se da je bio u par navrata neprelazan, dok sam igrao protiv njega. IF Sandro je mozda najbolji LB u igri... Broz i Banega ocekivano odlicni, ali zato sepa De Rossi ...budem ga zamjenio Naingolanom. Nas koka je ocekivano dobar, ali je zato malo podbacioCandreva...Balde zvijer bez obzira sto zna iznevjeriti u zicer situacijama..jbg razmazio me son. Ovaj tim me kostao 750k i bez vece muke su me vratili u div 1..
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
FIFA 17

Zadnjim trzajima uzeo IF Rudigera na RB za njemačku momčad. Čini mi se interesantnom karticom, pogotovo w/r, visina i snaga igrača. 22k nije puno novca za takvu karticu a vidim da joj je danas cijena porasla.. ionako to je zadnji totw iz liga petice pa neka se nađe.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
C3c1l kaže...

 jebu mu pas mater, i da znas sta sam napravio iz zajebancije, pas lezi pored mene i uzmem mu capu i govorim curi pazi sad ce izletit nesto brutalno jer božo otvara 

 urlam. oraspolozio si me nakon serije krumpir golova

www.vodopija.net
12 godina
offline
FIFA 17
Može li mi netko objasniti kako postići to da su igrači superagresivni i da cijelu utakmicu trče kao na steroidima.
I kako se netko može dodavati iz prve cijelu utakmicu bez da pogriješi jedno dodavanje.
Ne samo iz prve, nego iz prve iza leđa, petom superprecizno itd.

Znao sam igrati protiv takvih likova, ali to dodavanje i agresija bi obično popustilo u drugom poluvremenu.
Ovaj je svih 90 minuta bio bespreijekoran u dodavanjima i trčao je k'o zvijer sa svim igračima po terenu.
Ja ne kužim kako svaki, ama baš svaki put opali loptu iz prve i svaki jebeni put ona ide na njegovog igrača.
Ja idem na sigurna dodavanja pa moji promaše ili protivnik presiječe.
Da li treba neke postavke postavit za to dodavanje ili koji kurac?
[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: FIFA 17
goust78 kaže...

  . i da se jedem jer coinsa nema u friendly !

 u prijateljskima za pobjedu znam dobiti i preko 800 coinsa za pobjedu. Neki put za poraz dobijem oko 600 coinsa. Znači tekme se u prijateljskim tekmama puno bolje naplaćuju nego u divizijama ili offline tekmama.

12 godina
offline
Re: FIFA 17
Skilledžija kaže...
Može li mi netko objasniti kako postići to da su igrači superagresivni i da cijelu utakmicu trče kao na steroidima.
I kako se netko može dodavati iz prve cijelu utakmicu bez da pogriješi jedno dodavanje.
Ne samo iz prve, nego iz prve iza leđa, petom superprecizno itd.

Znao sam igrati protiv takvih likova, ali to dodavanje i agresija bi obično popustilo u drugom poluvremenu.
Ovaj je svih 90 minuta bio bespreijekoran u dodavanjima i trčao je k'o zvijer sa svim igračima po terenu.
Ja ne kužim kako svaki, ama baš svaki put opali loptu iz prve i svaki jebeni put ona ide na njegovog igrača.
Ja idem na sigurna dodavanja pa moji promaše ili protivnik presiječe.
Da li treba neke postavke postavit za to dodavanje ili koji kurac?

 

Meni su se tako ponasali kad bi im stavio zlatnu fitness squad karticu.

12 godina
offline
Re: FIFA 17
C3c1l kaže...

 

Meni su se tako ponasali kad bi im stavio zlatnu fitness squad karticu.

Ma ovo što je lik jučer izvodio je nenormalno.

Ja ponekad kad dodajem, igrač stane pa gleda pa doda, a ja naravno stisnuo odmah da gurne loptu.

Ovi jučer doslovno iz prve, bez čekanja, kao fliper da lik igra i ne može pogriješiti nikako.

Kad mu nekako uspijem uzeti loptu, njegovi k'o muhe na govno, momentalno su na lopti.

I tako cijelu utakmicu što mi je bilo jako čudno.

Inače mi znaju tako igrat, ali samo prvo poluvrijeme.

U drugom takvi pasovi budu neprecizni i lakše se igra protiv takvih.

[19xx] 4ntraks
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
movie kaže...
goust78 kaže...

  . i da se jedem jer coinsa nema u friendly !

 u prijateljskima za pobjedu znam dobiti i preko 800 coinsa za pobjedu. Neki put za poraz dobijem oko 600 coinsa. Znači tekme se u prijateljskim tekmama puno bolje naplaćuju nego u divizijama ili offline tekmama.

 Mislio sam da nema dodatka kad osvojis div. ,ispadnes i sl . :)

 

Nikad se ne raspravljaj sa budalom neko sa strane nece primjetiti razliku!
Poruka je uređivana zadnji put pet 2.6.2017 14:02 (goust78).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice