FIFA 17

poruka: 8.373
|
čitano: 561.837
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
FIFA 17

Evo dobio u tradeble 84+ 87 Hamšika a imam 87 Lacazzeta i 86 Allia koje skroz koristim. Kako sad složit ekipu 

 

Da maknem Courtois 89 i Luiz 84 i stavim Koulibaly 86 i Joe Hart 86? Alli onda ima kemiju od Smallinga, Hamšik od Koulibalya i LB-a a Lacazzete od Martiala i Floriana Tblabla

 

 

https://www.youtube.com/channel/UCNEZ9fPqdssgI2SReOIXOeQ
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 17
goust78 kaže...

 Ti rece " obicni " Francuzi ! :)

Ja mislio Martial ,Remy ,Dembele ! hahahhaha

 Rekao sam da nisam igrao s boljom napadačkom trojkom od ova tri francuza?

8 godina
offline
Re: FIFA 17
Prodao neke igrace imao coinsa reko da otvorim jedan pack seria a prime bla , ispadne Mertens 95.Probao jos par komada ispade smece cisto hh
Moj PC  
4 0 hvala 0
7 godina
offline
FIFA 17

Potrošio oko 600k coinsa na upgrade packove i ostale packove. Išao na all in pa šta bude pošto je već kraj fife tu negdje. Otvorio preko 50 packova. Imao jednog 84 rated igrača, sve ostalo nižeg ratinga. Nemam za kifle sad. Ja mislim 10% ljudi profitira, a 90% gubi. A za te coinse mogao uzet dvije solidne TOTS kartice.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
Black and white kaže...

Potrošio oko 600k coinsa na upgrade packove i ostale packove. Išao na all in pa šta bude pošto je već kraj fife tu negdje. Otvorio preko 50 packova. Imao jednog 84 rated igrača, sve ostalo nižeg ratinga. Nemam za kifle sad. Ja mislim 10% ljudi profitira, a 90% gubi. A za te coinse mogao uzet dvije solidne TOTS kartice.

 Davno je Ovvy napisao da je glupo trošiti coinse na packove, te ih se jedino isplati otvarati ako neko ima viška para pa kupi fifa pointse. Evo danas je Boras potrošio 3 miliona coinsa i pogledaj eto šta je dobio.



Ak ti je mrsko gledati pogledaj šta piše ispod:

Nije dobio ništa, dobio jedan walkout i to Riberya koji ne vrijedi 10,15k max.

7 godina
offline
Re: FIFA 17
AdisTM87 kaže...
Black and white kaže...

Potrošio oko 600k coinsa na upgrade packove i ostale packove. Išao na all in pa šta bude pošto je već kraj fife tu negdje. Otvorio preko 50 packova. Imao jednog 84 rated igrača, sve ostalo nižeg ratinga. Nemam za kifle sad. Ja mislim 10% ljudi profitira, a 90% gubi. A za te coinse mogao uzet dvije solidne TOTS kartice.

 Davno je Ovvy napisao da je glupo trošiti coinse na packove, te ih se jedino isplati otvarati ako neko ima viška para pa kupi fifa pointse. Evo danas je Boras potrošio 3 miliona coinsa i pogledaj eto šta je dobio.



Ak ti je mrsko gledati pogledaj šta piše ispod:

Nije dobio ništa, dobio jedan walkout i to Riberya koji ne vrijedi 10,15k max.

 

Inače tokom cijele godine nisam otvarao skupe packove za coinse. Jedino one od 7,5k coinsa s vremena na vreme. Na njima se na duge staze ne bude na gubitku, a može se nešto nekad i ubost. Pola ovih coinsa je otišlo na upgrade packove ove za Seriu A, a pola išlo direkt u žive packove. Ljudi govore dobijaju u ovim untradeble packovima TOTS igrače, ne pretjerano, ali ih bude. Izgleda mene zaobišla "sreća" i u jednim i u drugim.

15 godina
offline
Re: FIFA 17
AdisTM87 kaže...

 Davno je Ovvy napisao da je glupo trošiti coinse na packove, te ih se jedino isplati otvarati ako neko ima viška para pa kupi fifa pointse. Evo danas je Boras potrošio 3 miliona coinsa i pogledaj eto šta je dobio.


 Ne bih se složio s tom tvrdnjom. Znam ljude koji su potrošili 30k pointsa i nisu dobili ništa ali baš ništa. Jednostavno packovi su sreća i ništa više.. Ja nisam dobio ništa otvarajući packove bilo s coinsima bilo s fifa pointsima.

13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
movie kaže...
AdisTM87 kaže...

 Davno je Ovvy napisao da je glupo trošiti coinse na packove, te ih se jedino isplati otvarati ako neko ima viška para pa kupi fifa pointse. Evo danas je Boras potrošio 3 miliona coinsa i pogledaj eto šta je dobio.


 Ne bih se složio s tom tvrdnjom. Znam ljude koji su potrošili 30k pointsa i nisu dobili ništa ali baš ništa. Jednostavno packovi su sreća i ništa više.. Ja nisam dobio ništa otvarajući packove bilo s coinsima bilo s fifa pointsima.

 Pogrešno sam se izrazio, a i ti me nisi kako treba shvatio. Općenito ne isplati se nikako otvarati packove, ali ako ih već moramo odnosno hoćemo otvarati, onda ih trebamo otvarati uz fifa pointse kako bi poslije te igrače prodali i dobili coinse kojim bi kupili nekog igrača kojeg hoćemo, jer fifa pointsima ne možemo kupiti igrače. Znači ako imamo coinse čuvati ih i kupovati pravilno i razmjerno dovoditi pojačanja.

15 godina
offline
Re: FIFA 17
AdisTM87 kaže...

 Pogrešno sam se izrazio, a i ti me nisi kako treba shvatio. Općenito ne isplati se nikako otvarati packove, ali ako ih već moramo odnosno hoćemo otvarati, onda ih trebamo otvarati uz fifa pointse kako bi poslije te igrače prodali i dobili coinse kojim bi kupili nekog igrača kojeg hoćemo, jer fifa pointsima ne možemo kupiti igrače. Znači ako imamo coinse čuvati ih i kupovati pravilno i razmjerno dovoditi pojačanja.

Ja sam kupio fifa pontsa za 40 packova u fifi 17. Nisam dobio ništa, baš ništa. Za te novce mogao sam recimo uzeti bar milju coinsa. Ovako sam jedva skucao 200k coinsa. Kada te posere, dovoljan je i jedan pack. Kada te neće, možeš otvarati do sutra. Meni je bitno u startu doći do bar 200k coinsa. Brzo se multipliciraju i nije problem onda natući coinse. Sve ovisi koliko imaš volje gubiti na marketu. No sve me to ubija. Oči mi cure dok nešto zaradim a netko otvori jedan pack i uleti mu ronaldo. Neki puta budem ljubomoran što mene takva sreća zaobilazi i to uredno zadnje dvije godine. Kupit ću i ove godine 40 packova uz 40 koje dobijem uz igru i valjda će mi uletjeti neka kartica od bar 100k coinsa. Skroman sam.

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
movie kaže...
AdisTM87 kaže...

 Pogrešno sam se izrazio, a i ti me nisi kako treba shvatio. Općenito ne isplati se nikako otvarati packove, ali ako ih već moramo odnosno hoćemo otvarati, onda ih trebamo otvarati uz fifa pointse kako bi poslije te igrače prodali i dobili coinse kojim bi kupili nekog igrača kojeg hoćemo, jer fifa pointsima ne možemo kupiti igrače. Znači ako imamo coinse čuvati ih i kupovati pravilno i razmjerno dovoditi pojačanja.

Ja sam kupio fifa pontsa za 40 packova u fifi 17. Nisam dobio ništa, baš ništa. Za te novce mogao sam recimo uzeti bar milju coinsa. Ovako sam jedva skucao 200k coinsa. Kada te posere, dovoljan je i jedan pack. Kada te neće, možeš otvarati do sutra. Meni je bitno u startu doći do bar 200k coinsa. Brzo se multipliciraju i nije problem onda natući coinse. Sve ovisi koliko imaš volje gubiti na marketu. No sve me to ubija. Oči mi cure dok nešto zaradim a netko otvori jedan pack i uleti mu ronaldo. Neki puta budem ljubomoran što mene takva sreća zaobilazi i to uredno zadnje dvije godine. Kupit ću i ove godine 40 packova uz 40 koje dobijem uz igru i valjda će mi uletjeti neka kartica od bar 100k coinsa. Skroman sam.

Najbolje bi bilo da se moze kupiti igrac po zelji za kes ! :)

https://www.xtmmo.net/players/fifa17_ps4.html

Nikad se ne raspravljaj sa budalom neko sa strane nece primjetiti razliku!
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.6.2017 22:53 (goust78).
10 godina
offline
FIFA 17

Tko moze biti toliko lud i dati 275 dolara za toty ronalda

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
The_K kaže...

Tko moze biti toliko lud i dati 275 dolara za toty ronalda

 Pa cim prodaju .....

Nikad se ne raspravljaj sa budalom neko sa strane nece primjetiti razliku!
15 godina
offline
Re: FIFA 17
The_K kaže...

Tko moze biti toliko lud i dati 275 dolara za toty ronalda

 Tko može biti toliko lud pa dati svoje podatke o originu i sve ostalo? I što likovi naprave? Prvo ti na acc nabiju tri milje coinsa i kupe ronalda. Ako to već radiš jeftinije je kupiti tri milje pa si sam kupiti ronalda. No i jedno i drugo je podložno banu pogotovo ako je riječ o tolikim transakcijama. Ne vidim drugi način kako bi ti u fut doveli ronalda osim kako sam naveo. Što se tiče ludosti, imaš ljudi koji bace i tisuću eura na pointse pa ne dobiju ništa. Iz te perspektive ovo je povoljnija ponuda.

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
Cini mi se da je Ovvy u jednom videu rekao da mu tim vrijedi 10 k $ kad se preracuna koliko je "kupio " pointsa za packova da bi ga sastavio.
Nikad se ne raspravljaj sa budalom neko sa strane nece primjetiti razliku!
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
FIFA 17

Uzeo na originu 7 dana free, skinuo fifu... Jel zna ko kak promijeniti tipke? Stavil bi samo da mi je gornja desna tipka brzo trcanje, ostalo je dobro... 

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 17

Opet sam frustracijom odlučio da promjenim veći dio ekipe, te su Verrati TOTS, Kante (narandžasti), te Carvajal TOTS završili na marketu. Shvatio sam opet kolko je visina, a i jačina ipak vrlo bitan faktor, pa sam iz ekipe izbacio i dvojicu TOTS CBa, Marquinhosa i Nachoa. Sa Kanteom nisam bio zadovljan, odnosno radi on dobro defanzivne zadatke, ali ništa puno bolje u odnosu na običnu verziju. Kod nje mi je najviše smetalo što ne zna zabiti gol van šesnaesterca, ali ni ovaj nije mogao to napraviti. Ovako mi sad ekipa izgleda:

 
Najksuplje me koštao Dele Alli, ali je strašan igrač, prestrašan!! Oko 700k me došao. Inače igram 4-1-2-1-2, pa on krene utakmicu kao lijevi CM, pa zavisno od toga kako De Bruyne bude igrao on često počne drugo poluvrijeme na poziciji CAMa.
Krenuo sam užasno ovu sad vikend ligu, tj krenulo je 4/5, da bi onda zaredao 4 poraza, ako se ne varam za redom. Shvatio sam da se moram skoncentrisati dosta više na odbranu i da se općenito moram skoncentrisati ko da igram šah, a ne fifu,  barem na ovim većim nivoima. Na kraju sam završio sa 15/25 pobjeda(Gold 1) i ako u narede 2 sedmice budem imao po 16 pobjeda bit ću elite 1 za monthly nagrade, mada i sa ELITE 2 sam oduševljen i još ne shvatam zbog čega su nam omogućili to.

Od novih igrača, Pereira na poziciji CDM je standardan, ništa pretjerano dobar, ali ništa nije gori od Kantea a košta 10 puta manje. Dobar primjer kako sa dobrim hybrdom se moze napraviti dosta dobra ekipa, bez puno coinsa. Igrač na pozicji LB je strašan, a košta na primjer 10 puta manje od Marcosa, a predobar je!! Macado na poziciji CB je solidan.

Bez puno problema sam osvojio danas Callejona, iz prvog puta kao i za Nacha. Najteža je utakmica bila u prvom kolu gdje je prtivnik zabio 2 gola iz 2 pokušaja u prvom poluvremenu, ali kad sam promjenio u 4-3-2-1 tu mu je kraj bio. U finalu dobijem 4-0. Neka Callejona, može negdje uletiti untradable Hamsik pa nek bude to odličan link.

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.6.2017 12:46 (AdisTM87).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
FIFA 17

imam jedno pitanje..istekao mi je ps plus i ne mislim ga obnavljat iduca 2 tjedna...e sad ima dosta jaku momcad pa me zanima dal bi bilo pametno prodati danas sve igraci pa kupiti za 2 tjedna te iste igrace za manju cifru? dal će cijene padat u iduća 2 tjedna? 

 
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: FIFA 17
Cemu ti koristi taj ps plus?ja igram na ps3 fifu bez toga..
This time next year we'll be millionaires
15 godina
offline
Re: FIFA 17
Boixus Nois PS kaže...
Cemu ti koristi taj ps plus?ja igram na ps3 fifu bez toga..

 Ako hoćeš igrati online moraš imati plus pretplatu.

10 godina
protjeran
offline
Re: FIFA 17
Nemam nikakvu pretplatu.i igram online od 2014_te...
This time next year we'll be millionaires
12 godina
offline
Re: FIFA 17
movie kaže...
Boixus Nois PS kaže...
Cemu ti koristi taj ps plus?ja igram na ps3 fifu bez toga..

 Ako hoćeš igrati online moraš imati plus pretplatu.

 To vrijedi za PS4, Boxi je rekao da ima PS3.

http://25.media.tumblr.com/tumblr_makcziBKrN1ryi1myo1_500.gif
15 godina
offline
Re: FIFA 17
KiCo77 kaže...

 To vrijedi za PS4, Boxi je rekao da ima PS3.

 Znam, samo mu odgovaram čemu služi plus pretplata na PS4. Nema online igranja bez pretplate koja je 365kn godišnje. Sada imaju akciju pa se godišnja pretplata može uzeti za 255 kn. Tko je mislio uzeti pravi je trenutak. Mislim da daju i neku igru gratis uz to.

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
movie kaže...
KiCo77 kaže...

 To vrijedi za PS4, Boxi je rekao da ima PS3.

 Znam, samo mu odgovaram čemu služi plus pretplata na PS4. Nema online igranja bez pretplate koja je 365kn godišnje. Sada imaju akciju pa se godišnja pretplata može uzeti za 255 kn. Tko je mislio uzeti pravi je trenutak. Mislim da daju i neku igru gratis uz to.

 Kako nema ps+ za PS3 ?Na ebay kad zelim da kupim ps+ obavezno pise da je za PS4,PS3 i PSVita .

Nikad se ne raspravljaj sa budalom neko sa strane nece primjetiti razliku!
15 godina
offline
Re: FIFA 17
goust78 kaže...

 Kako nema ps+ za PS3 ?Na ebay kad zelim da kupim ps+ obavezno pise da je za PS4,PS3 i PSVita .

 Tko je rekao da nema? Samo nije obavezna kao na PS4 za online igranje. Možeš je koristiti kako bi imao bonus besplatne igre svaki mjesec, dodatne popuste pri kupovini kao plus pretplatnik i tako još neke sitnice.

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.6.2017 13:02 (movie).
12 godina
offline
Re: FIFA 17
Cadus kaže...

Evo, ja jučer otpakirao Lionela u Elite 3 nagradama (30 pobjeda), strasnooo! :))) Imam video, al sniman sa mobitelom - što si mi frendovi međusobno šaljemo. Hahahah.

On i Filipe Luis u istom packu...

 

Sad Mane 91 lagano ide na transfer market! I morat cu SBC Suareza napraviti, tj. ostala su mi jos 3 top kluba naravno.

 Jučer otvaram bzvz Calcio A upgradeje, krenuh sa premiuim - ništa. Iskoristio te non-rare igrače iz packa, da bih sastavio normalni upgrade, i bam - walkout! Plavi je, vidim argentinsku zastavu i odmah pomislio eto mi Fazia hahah i vidim da je ST! Kroz glavu mi prolazi, Icardi, Gomez, pa i debeljuco, ali na kraju ni manje ni više nego Paulo! :)

Dakle, u 2. packu...

15 godina
offline
Re: FIFA 17
Cadus kaže...

 Jučer otvaram bzvz Calcio A upgradeje, krenuh sa premiuim - ništa. Iskoristio te non-rare igrače iz packa, da bih sastavio normalni upgrade, i bam - walkout! Plavi je, vidim argentinsku zastavu i odmah pomislio eto mi Fazia hahah i vidim da je ST! Kroz glavu mi prolazi, Icardi, Gomez, pa i debeljuco, ali na kraju ni manje ni više nego Paulo! :)

Dakle, u 2. packu...

 Znači ja sam i dalje jedini koji stalno otvaram te packove za nula bodova. Danas ću odraditi zadnji tots sbc koji mi garantira tots igrača. Ne sumnjam da ću dobiti najgoreg mogućeg.

15 godina
offline
Re: FIFA 17

ne brini se nisi hehe spizdio sam i ja dosta coinsa na packove,upravo jucer 200 k u nadi da cu dobit nekog od talijana kad ono niti jedan vrijedan igrac vise od 10-15 k

EDIT: upravo napravio jos 10 SBC i cak 3 zaredom dobijem plavog doduse nisu najjaci ali su mi odlicni dobio khediru,bigliu i fazia,tocno sam se ponadao Dybali kad sam vidio arg zastavu hehe,inace khedira i biglia su strasni nose sve pred sobom u ove 2 tekme sto sam igrao s njima

EUNE LOL: frenkySTYLE
Poruka je uređivana zadnji put uto 20.6.2017 21:37 (Ryder007).
8 godina
offline
FIFA 17

Ja sam imao sreće da izvučem tog Mertensa , prodao ga odmah za 2m coinsa..Otvorio za cca 800k packove (calcio a tots bla bla) najjači igrač što sam dobio je bio 83 rated , iz fiorentine cb..

Jebali im packovi mater...Je da sam dobio Mertensa i u plusu sam , ali toliko dat a ne dobit ni jebenu IF karticu katastrofa..

Prije ovog sam naingolana onog dobio , isto cca 2m vrijednosti.

Sve u svemu ide mi na kruac njihova politika , dobis coinse kupis pa tu platis 5% , kad ti dode da promjenis igrače prodas gubis 5% pa kupis i opet gubis 5%...kroz par promjena izgubis pun k coinsa

Gamad kanadska

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 17
ved23 kaže...

Ja sam imao sreće da izvučem tog Mertensa , prodao ga odmah za 2m coinsa..Otvorio za cca 800k packove (calcio a tots bla bla) najjači igrač što sam dobio je bio 83 rated , iz fiorentine cb..

Jebali im packovi mater...Je da sam dobio Mertensa i u plusu sam , ali toliko dat a ne dobit ni jebenu IF karticu katastrofa..

Prije ovog sam naingolana onog dobio , isto cca 2m vrijednosti.

Sve u svemu ide mi na kruac njihova politika , dobis coinse kupis pa tu platis 5% , kad ti dode da promjenis igrače prodas gubis 5% pa kupis i opet gubis 5%...kroz par promjena izgubis pun k coinsa

Gamad kanadska

 Super, dobio si 4 milje za dva igrača. Ja sam se usrao dva mjeseca da bih toliko zaradio. Otvorio sam preko 700 packova da bih dobio sancheza koji je vrijedio 160k coinsa i coutinha koji je vrijedio 110k coinsa. To su moji najvrijedniji igrači u ovogodišnjoj fifi. Danas odradim zadnji sbc pa složim još 6 ovih sbc talijana i nisam dobio rare igrača. Dobio sam doduše jednog rare srebrnog koji vrijedi 300 coinsa. Eto.... Završio sam s otvaranjem packova. Još otvorim ovu nagradu kaj ću dobiti za ovih 6 sbc i baš me interesira koji će mi tots uletjeti. Vrlo vjerojatno neki od 15k coinsa.

10 godina
offline
FIFA 17

Ja mislim da najvrijedniji igrac sto sam ja dobio je bio Ibrahimovic jos kad je vrijedio 300k i to je to mozda jos dva igraca koja vrijede 100k a otvorio sam hrpu paketica.A za one sbc spanjolce sto je prosli tjedan bilo aktivno otvorio sam preko 50 paketica i najvrijedniji je bio keylor navas.Mislio sam si ajde to su untradable packovi trebala bi tu veca sansa biti za dobit nesto dobro kad ono k.

Moj PC  
1 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice