FIFA 19

poruka: 7.924
|
čitano: 891.079
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
FIFA 19

Stari, sve je to navlakuša. Taman se ohladimo od igre i oni kao da to osjete i ond ubace u brzinu više, podvale nam opet sranje za koje smo ubijeđeni da je revolucija i sve iz početka. Ne znam postoji li naivniji community od fifinog. Kao ovce smo. Samo blejimo i čekamo klanje.

Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...

Stari, sve je to navlakuša. Taman se ohladimo od igre i oni kao da to osjete i ond ubace u brzinu više, podvale nam opet sranje za koje smo ubijeđeni da je revolucija i sve iz početka. Ne znam postoji li naivniji community od fifinog. Kao ovce smo. Samo blejimo i čekamo klanje.

 Nema ni rasprave o tome. Ali barem sam si ponosan sto sam snazno okretao ocima na Chuboi-jeve reakcije na kartice. Taj lik nije ni proljeva vrijedan koliko je ok sa tom navlakusom koju im pomaze promovirati.
Na drugu ruku, interesira me novi game modovi i taj "active touch" sustav.

16 godina
offline
FIFA 19

Kaj ti je život i sreća. Deško od kćeri kako sam rekao počeo igrati fifu negdje oko 3 mjeseca ove godine a jučer dobio poziv za betu. Starta za dva dana kaže... Aj bar ću iz prve ruke čuti na što sliči fifa 19. Zna igrati pa sigurno će detektirati dobre i loše strane igre.

Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

za betu šalju nasumično?

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: FIFA 19
hanteed kaže...

za betu šalju nasumično?

 Da ali samo za ameriku i englesku. Mi ostali smrtnici ne možemo upasti u betu.

11 godina
offline
FIFA 19

Zato igra i jeste takva nikakva kad nikakvi ljudi to dobe da isprobaju, ionako igra tu fifu najvise europljana, dok ameri vise vole NFL i te njihove  igrice hokej, kosarku i to.

Sigurno bi se dosta igra promijenila da se slusa malo i glas odavde, al eto, nismo mi te srece...

Kovačić
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Jebo te beta. Radili su eventove za youtubere, alphe, bete... I kaj slože iz toga? Otvaranje paketića, slaganje bogovskih ekipa i šamaranje sa 11 ikona. To je problem. Testiranje igre bi bilo ok da se testira igra, oni testiraju animacije paketića 🤣

 

Ima nas ovdje koji igramo Fifu, odnosno FUT od pocetka pa nikad nismo dobili poziv kaj je smiješno. Valjda ćeš zvat veterane igre a ne balavurdiju. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 19

Balavurdiju pitaju jesu li frizure ronalda, messija, el shaarawya dobre da i oni mogu frizeru odmah...

Kovačić
16 godina
offline
Re: FIFA 19
acmilan2 kaže...

Zato igra i jeste takva nikakva kad nikakvi ljudi to dobe da isprobaju, ionako igra tu fifu najvise europljana, dok ameri vise vole NFL i te njihove  igrice hokej, kosarku i to.

Sigurno bi se dosta igra promijenila da se slusa malo i glas odavde, al eto, nismo mi te srece...

 Pa ako engleska nije reprezentativna kaj se nogometa tiče ne znam onda tko je. Inače top tri tržišta po prodaji igre.

16 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

 

 

Ima nas ovdje koji igramo Fifu, odnosno FUT od pocetka pa nikad nismo dobili poziv kaj je smiješno. Valjda ćeš zvat veterane igre a ne balavurdiju. 

 Šime, pa rekao sam da u betu upadaju samo englezi i ameri. Tako je godinama. Zamisli koliko onda mogu biti nezadovoljni recimo francuzi i nijemci? Velike nogometne nacije i velika tržišta.

11 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
acmilan2 kaže...

Zato igra i jeste takva nikakva kad nikakvi ljudi to dobe da isprobaju, ionako igra tu fifu najvise europljana, dok ameri vise vole NFL i te njihove  igrice hokej, kosarku i to.

Sigurno bi se dosta igra promijenila da se slusa malo i glas odavde, al eto, nismo mi te srece...

 Pa ako engleska nije reprezentativna kaj se nogometa tiče ne znam onda tko je. Inače top tri tržišta po prodaji igre.

 Na amere sam apelirao. Duplo ih je vise od englezica.

Kovačić
16 godina
offline
Re: FIFA 19
acmilan2 kaže...

 Na amere sam apelirao. Duplo ih je vise od englezica.

A jebi ga, bilo bi glupo kada bi preskočili svoju bazu. Meni glupo da lik koji igra igru tri mjeseca od sutra počinje igrati beta verziju a ja koji je igram od 2012 mogu o tome samo sanjati. Očito smo na krivom mjestu.

6 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
acmilan2 kaže...

 Na amere sam apelirao. Duplo ih je vise od englezica.

A jebi ga, bilo bi glupo kada bi preskočili svoju bazu. Meni glupo da lik koji igra igru tri mjeseca od sutra počinje igrati beta verziju a ja koji je igram od 2012 mogu o tome samo sanjati. Očito smo na krivom mjestu.

 Eh, sad te stvarno nasapunao decko. :P

Al na stranu to, zatrazi ga za PSN i dat ce ti ga garant. A i tko ga jebe, svi smo takitak ovce pa cemo kupiti igricu jer je FUT kao droga a PES novi i dalje nije ni do koljena FIFAi cak ni da mu ljestve das.

Eh, sto bi bilo kad bi bilo i da FIFA uredi mijenjanje igraca, promijeni "metu" i pa makar samo ublazi P2W u najpopularnijem modu. Mozda kroz koje desetljece.

16 godina
offline
Re: FIFA 19
sexytoiletpaper kaže...

Al na stranu to, zatrazi ga za PSN i dat ce ti ga garant. A i tko ga jebe, svi smo takitak ovce pa cemo kupiti igricu jer je FUT kao droga a PES novi i dalje nije ni do koljena FIFAi cak ni da mu ljestve das.


 Neću se zajebavati s time da ne blokaju i mene i njega pošto smo na dva različita kontinenta a beta je samo za amere i engleze. Piše tamo da nema posuđivanja acc niti poklanjanja koda za aktivaciju igre. Samo bi mi još trebao ban kakve sam sreće.

10 godina
offline
FIFA 19

Je li ko napravio preorder i odakle je najbolje to napravit?

Sanctadomenica ili ?

Origin_Steam: hrka11
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 19
sexytoiletpaper kaže...
 interesira me novi game modovi i taj "active touch" sustav.

Koji modovi? Nesto unutar FUTa?

Ovaj novi division mi izgleda skoro isto kao i stari, samo sto je sad rating public. Ok, bolji je nego stari i fora je ovo biranje nagrada, ali nije neka promjena zbog koje bi kupio igru.

 

 

Igrao sam neki dan FUT17 (18 sam preskocio) i jednostavno mi je bezveze kad vidim da protivnik pogodi 5 stativa sa 5 metara i onda ja u prvoj kontri puknem neki ubacaj bezveze i zavrsi u golu. Nema nekog dobrog osjecaja kad pobjedis jer ne znas vise koliko si ti zasluzan, a koliko igra pomaze. A kad gubis onda se jos vise iznerviras.

http://25.media.tumblr.com/tumblr_makcziBKrN1ryi1myo1_500.gif
Poruka je uređivana zadnji put pet 10.8.2018 16:57 (KiCo77).
12 godina
offline
Re: FIFA 19
hrka11 kaže...

Je li ko napravio preorder i odakle je najbolje to napravit?

Sanctadomenica ili ?

 Napravio preorder iz SDa. Bio kod Argentina 30, upeco onu champions verziju za 480kn. Dolazi 25.09 na vrata. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
10 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

 Napravio preorder iz SDa. Bio kod Argentina 30, upeco onu champions verziju za 480kn. Dolazi 25.09 na vrata. 

Znaci onda dodje ranije..posto sam upamtio datum izlaska tad mi je rodjendan.

Rizicno je prednarucit mozda me neko iznenadi pa 2 cda imadnem

Origin_Steam: hrka11
16 godina
offline
Re: FIFA 19
KiCo77 kaže...

 

Igrao sam neki dan FUT17 (18 sam preskocio) i jednostavno mi je bezveze kad vidim da protivnik pogodi 5 stativa sa 5 metara i onda ja u prvoj kontri puknem neki ubacaj bezveze i zavrsi u golu. Nema nekog dobrog osjecaja kad pobjedis jer ne znas vise koliko si ti zasluzan, a koliko igra pomaze. A kad gubis onda se jos vise iznerviras.

Bez brige, sve je isto i sada a bit će i u sljedećoj fifi jer igra tako funkcionira. Netko gađa stative a netko iz jednog udarca zabije ma kako opizdio loptu po golu. Ovih dana sam se malo primio divizija i to je za slom živaca dobiti. No moram priznati da je igra fer. Jednu tekmu igra protiv mene a drugu za mene tako da je sve podjednako. No koji je smisao toga? Kada ti netko ovdje kaže a govorili su, kako si bolji a izgubio si 4-0? Baš sam takvu tekmu odigrao neki dan. Lik je samo stative gađao, čak sam mu i penal obranio. Evidentno bolji igrač no ne može zabiti da ja maknem svih 11 igrača s terena. S druge strane meni je jedino bitno da pređem centar i od kuda god opizdim lopta ulazi u gol. Bilo mi ga žao. No to je fifa. S tim se pomiriš ili je ne igraš.

16 godina
offline
FIFA 19

Evo, ekipa već mlati i skuplja kartice... sve mi izgleda nekako tanko.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Malo promjenili boje i raspored u meniju, dodali neke polumodove da balavci budu zadovoljni a da starci prazne dzepove. Isto go*** zapakirano u drugi papir sa paprenom cijenom... I gle ovce kupuju i onda se zale.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: FIFA 19
toninho kaže...

Malo promjenili boje i raspored u meniju, dodali neke polumodove da balavci budu zadovoljni a da starci prazne dzepove. Isto go*** zapakirano u drugi papir sa paprenom cijenom... I gle ovce kupuju i onda se zale.

Kada je sve to tako jednostavno i banalno, čudim se zašto ista fora ne pali u slučaju konamija? Meniji su mi po prvi put u fifi odbojni no oni ionako ne prodaju igru. To je fut. Ove godine ima dosta promjena a kako će se one uklopiti u samu igru, vidjet ćemo. Novi sistem pucanja, reorganizacija futa. Tu prvenstvneo mislim na WL koja je bila najuspješniji i najigraniji dio futa. Divizije su isto zahvatile promjene. Novi modovi nikome ne škode. Bili oni dječji ili za starce, uvijek će netko pronaći nešto za sebe. Bolje da ih je više nego manje. Nitko se ne žali na koncept igre već na neke nepravilnosti koje oni godinama negiraju a zajednica ih stalno potencira. Famozni momentum koji je kao jeti. Plačemo i nad lošom srećom u packovima. I to je uglavnom to. A s obzirom na konkurenciju i nemamo nekog izbora.

16 godina
offline
FIFA 19

Evo, dobio sam par infa iz prve ruke. Nakon nekoliko tekmi primjetio je sljedeće: Novi sistem pucanja stvara probleme i ono što smo do sada zabijali s 20 m sada puno teže ulazi. Trebat će privikavanje. Uklizavanja igrača su realnija. Općenito svi pokreti i reakcije svih igrača na terenu djeluju prirodnije. Obrana se puno lakše igra nego u fifi 18. Promjena igrača je preciznija i točno se vidi na kojeg će igrača prebaciti jer dobija prozirnu crtu. Kada stisneš R1 točno vidiš koji ti igrač prilazi na udvajanje jer uz tvog igrača kojeg kontroliraš ovaj dobija prozirnu crvenu crtu i sada opet sam napada protivnika. Dodavanja su nešto preciznija nego u fifi 18. Gameplay izgleda sporije nego u fifi 18. Kartice igrača dobile su dodatne informacije koje se mogu isčitati iz 4 stranice, evo primjer.

Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
FIFA 19

Dakle, radili su skoro na svemu kaj je bilo važno složit. Fino. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

Dakle, radili su skoro na svemu kaj je bilo važno složit. Fino. 

Ono što je ključno, otežano je pucanje, olakšana je igra u obrani i svi igrači na terenu ponašaju se prirodnije. Uz to gameplay je sporiji. Već samo to izgleda kao dobra promjena. Evo par kartica ali čini mi se da kartice u futu nisu s onakvim ocjenama kakve će biti u fifi 19. No tako je svake godine. Prave ocjewne kriju do zadnjeg trena i otkrivanja nekoliko dana prije izlaska igre.

16 godina
offline
FIFA 19

Pet novih formacija u fifi 19.

Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
SimeKZ kaže...

Dakle, radili su skoro na svemu kaj je bilo važno složit. Fino. 

Ono što je ključno, otežano je pucanje, olakšana je igra u obrani i svi igrači na terenu ponašaju se prirodnije.

Uz to gameplay je sporiji. Već samo to izgleda kao dobra promjena. Evo par kartica ali čini mi se da kartice u futu nisu s onakvim ocjenama kakve će biti u fifi 19. No tako je svake godine. Prave ocjewne kriju do zadnjeg trena i otkrivanja nekoliko dana prije izlaska igre.

 Da li moze malo preciznije objasniti? Jer igra u obrani moze biti olaksana jer AI radi za tebe ili kontrole mogu biti preciznije, bez laga, igraci se teze okrecu na lopti i sl. Takoder, tko zna kako ce to izgledati kada na drugoj strani bude Ikona ili 90+ igrac a ne oni "debilceki" sa pocetka igre.

Gameplay je uvijek sporiji na pocetku, nitko ne baca Hunter, Shadow i Catalyst chemove na igrace a i igraci kojima na pocetku imas pristup su sporiji. Ponovno, treba vidjeti kako je to kada je na drugoj strani Neymar sa Hunterom.

I zadnje pitanje, ako ima pristup WL, da li se ista promijenilo ili je ostalo na starom "radnom vremenu"?

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.8.2018 9:02 (sexytoiletpaper).
16 godina
offline
Re: FIFA 19
sexytoiletpaper kaže...

 Da li moze malo preciznije objasniti? Jer igra u obrani moze biti olaksana jer AI radi za tebe ili kontrole mogu biti preciznije, bez laga, igraci se teze okrecu na lopti i sl. Takoder, tko zna kako ce to izgledati kada na drugoj strani bude Ikona ili 90+ igrac a ne oni "debilceki" sa pocetka igre.

Gameplay je uvijek sporiji na pocetku, nitko ne baca Hunter, Shadow i Catalyst chemove na igrace a i igraci kojima na pocetku imas pristup su sporiji. Ponovno, treba vidjeti kako je to kada je na drugoj strani Neymar sa Hunterom.

I zadnje pitanje, ako ima pristup WL, da li se ista promijenilo ili je ostalo na starom "radnom vremenu"?

 Na pitanje što je bolje fifa 18 ili 19, kaže, za nijansu fifa 19. Je li to zabrinjavajuće ako je samo za nijansu? Igra u obrani je lakša jer su igrači agilniji, okretniji, bolje pozicionirani a pritiskom na R1 prilazi tvoj igrač koji sam napada protivnika. Prebacivanje s igrača na igrača puno je preciznije nego u fifi 18. Mene je to rasturilo jer nikada nije bilo tako loše kao u fifi 18. S druge strane cika caka fore su otežane.

 

Posebno ga živciraju golmani. No to nije ništa novog. Koga ne živcviraju? Što se WL tiče, nisam ga pitao. Beta je startala u petak. Ima pristup online divizijama i prijateljskima. Iz viđenog vidimo da se sve to kompletno mijenjalo. Nema više kvalifikacija za WL već igrajući divizije te skupljajući neke bodove upadaš ili ne upadaš u WL. Po toj novoj logici i s obzirom da je igra startala u petak WL nije moglo biti. Trebala bi biti ovaj vikend. Poslao sam mu upit pa javim kada mi odgovori.

 

Što se tiče novog sustava udarca tu je jako skeptičan. Kaže da je to put prema arkadi a ne simulaciji jer kada ovladaš time i dobiješ dobar osjećaj kada treba stisnuti svaka lopta ulazi u gol. Netko je spomenio lag? Kako ćemo pucati u savršenom trenutku ako imamo lag? Znači nećemo svi biti u istoj poziciji. Ne znam kako su to zamislili. On je na optici i nikada nije spominjao lag. Gledajući generalno kaže da igra vizualno izgleda bolje, realnije. Igrači su fluidniji, okretniji, prirodniji. Više animacija, novih pokreta...

6 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...

Što se tiče novog sustava udarca tu je jako skeptičan. Kaže da je to put prema arkadi a ne simulaciji jer kada ovladaš time i dobiješ dobar osjećaj kada treba stisnuti svaka lopta ulazi u gol. Netko je spomenio lag? Kako ćemo pucati u savršenom trenutku ako imamo lag? Znači nećemo svi biti u istoj poziciji. Ne znam kako su to zamislili. On je na optici i nikada nije spominjao lag. Gledajući generalno kaže da igra vizualno izgleda bolje, realnije. Igrači su fluidniji, okretniji, prirodniji. Više animacija, novih pokreta...

 Mislim da sve interesira kako ce to ispasti i moglo bi potpuno upropastiti ovu Fifu, umjesto da su udarce okrenuli vise prema manualnom ciljanju.

I ja sam na optici ali ako zivi u engleskoj znaci da ima bolji pristup serverima i sa time daleko manji ping izmedu njegove akcije i kada to server registrira. SAD ima servere na istocnoj i zapadnoj obali ako se ne varam dok je europa generalno u Irskoj ako se dobro sjecam.

No sve u svemu, imamo jos par tjedana do Demo-a pa cemo i sami vidjeti.

16 godina
offline
Re: FIFA 19
sexytoiletpaper kaže...

 Mislim da sve interesira kako ce to ispasti i moglo bi potpuno upropastiti ovu Fifu, umjesto da su udarce okrenuli vise prema manualnom ciljanju.

I ja sam na optici ali ako zivi u engleskoj znaci da ima bolji pristup serverima i sa time daleko manji ping izmedu njegove akcije i kada to server registrira. SAD ima servere na istocnoj i zapadnoj obali ako se ne varam dok je europa generalno u Irskoj ako se dobro sjecam.

No sve u svemu, imamo jos par tjedana do Demo-a pa cemo i sami vidjeti.

U Americi je pa mislim da veza nije problem. Gle, fakat ne znam što bih rekao. Dečko kuži igru. 1 div, WL po 25 pobjeda. Znači nije da nema pojma i da mu ne mogu vjerovati. Znam kako igra. Nije krkan. No kaže da mu se nakon par dana više ne igra jer ovaj sistem udaraca gura fifu u čistu arkadu. Ispočetka je zabavno dok ne pohvataš stvari. Lopte idu svugdje pa je to simpatično. Pada manje golova. No nakon  tri dana kaže pojavili se majstori koji su ovladali tehnikom i od kuda god pljusnu to je gol. Pogotovo jer su golmani retardirani pa im sve ulazi. Vidjet ćemo kakve će EA dobiti povratne informacije od igrača i hoće li to sve posložiti kako treba. Ovo me podsjeća na ono smeće od fife od prije petnajstak godina i one idiotske vatrene lopte. Kada si dobro sve posložio, gol si zabijao s 40 metara. Valjda neće biti isti slučaj i u 2018.

 

Evo, baš mi javio da nema WL ali ima zato ovaj novim sistem igranja divizija pa mlate po tome.

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.8.2018 15:11 (movie).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice