GTA San Andreas na ovom PC-ju?

poruka: 3
|
čitano: 1.822
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
GTA San Andreas na ovom PC-ju?

Nisam baš aktivna tu... Zato oprostite ako postoji ista tema. Naime, može li ovaj PC pokrenuti GTA San Andreas?

Specifikacije:

MBO:ASUS P5SD2-VM

CPU:Intel Pentium Dual Core E2180 2,00GhZ

RAM:2GB DDR2 800 MhZ

CD/DVD:ASUS DRW-20B1LT

GPU:(nemam grafičku koja se utika u slotove tj.integrirana) Intel HD Graphics

HDD:WD 500GB(ne znam točan model, ali na HDD-u imam dovoljno mjesta za SA)

E sad ne znam dal mi GPU može pokrenuti GTA SA. Isto tako molim odgovor i za Minecraft. PLIZZZZZZ!!!!!!!! 

Linus T. is only man who will marry a stripper or whore.
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: GTA San Andreas na ovom PC-ju?
Flexan22 kaže...

Nisam baš aktivna tu... Zato oprostite ako postoji ista tema. Naime, može li ovaj PC pokrenuti GTA San Andreas?

Specifikacije:

MBO:ASUS P5SD2-VM

CPU:Intel Pentium Dual Core E2180 2,00GhZ

RAM:2GB DDR2 800 MhZ

CD/DVD:ASUS DRW-20B1LT

GPU:(nemam grafičku koja se utika u slotove tj.integrirana) Intel HD Graphics

HDD:WD 500GB(ne znam točan model, ali na HDD-u imam dovoljno mjesta za SA)

E sad ne znam dal mi GPU može pokrenuti GTA SA. Isto tako molim odgovor i za Minecraft. PLIZZZZZZ!!!!!!!! 

 Mogao bi pokrenut GTA, ja sam ga igrao na mnogo slabijim konfiguracijama. A za minecraft nisam siguran, frend je imao problema s driverima za integriranu na laptopu kad je htio pokrenut minecraft.

 

P.S. daj si kupi neku grafičku za 200kn s njuške, imaš HD5670 i sličnih, s njima ćeš bez problema igrat i neke novije igrice

http://valid.canardpc.com/cache/banner/fmwm3z-4.png
9 godina
neaktivan
offline
Re: GTA San Andreas na ovom PC-ju?
Tony1999 kaže...
Flexan22 kaže...

Nisam baš aktivna tu... Zato oprostite ako postoji ista tema. Naime, može li ovaj PC pokrenuti GTA San Andreas?

Specifikacije:

MBO:ASUS P5SD2-VM

CPU:Intel Pentium Dual Core E2180 2,00GhZ

RAM:2GB DDR2 800 MhZ

CD/DVD:ASUS DRW-20B1LT

GPU:(nemam grafičku koja se utika u slotove tj.integrirana) Intel HD Graphics

HDD:WD 500GB(ne znam točan model, ali na HDD-u imam dovoljno mjesta za SA)

E sad ne znam dal mi GPU može pokrenuti GTA SA. Isto tako molim odgovor i za Minecraft. PLIZZZZZZ!!!!!!!! 

 Mogao bi pokrenut GTA, ja sam ga igrao na mnogo slabijim konfiguracijama. A za minecraft nisam siguran, frend je imao problema s driverima za integriranu na laptopu kad je htio pokrenut minecraft.

 

P.S. daj si kupi neku grafičku za 200kn s njuške, imaš HD5670 i sličnih, s njima ćeš bez problema igrat i neke novije igrice

 E hvala puno. No bi mogao znati koliko imam MB ili GB grafičkog RAM-a ima integrirana grafa Intel HD Graphics jer sam na nekoj stranici vidla da GTA SA treba 64 MB grafičkog RAM-a. A znam da to nemam: kad pokrenem Windows Media Center, javi mi: ...Required 64 MB of video RAM...

Linus T. is only man who will marry a stripper or whore.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice