League of Legends izdvojena tema

poruka: 48.989
|
čitano: 5.457.391
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: LoL Nickovi (da se ekipa lakše skupi)
12 godina
offline
League Of Legends

Poz, zadnji put sam junglao u Season 3 i pratio jungleology od St Viciousa koj mi je bio stvarno odlican serijal. Season 4 sam totalno preskocio, tj. upocetku sam igrao svaka 3 tjedna samo da ne gubim LP, a na kraju uopce nisam igrao.

Ponovno sam krenuo igrat pred 2 tjedna i sad se jungle izmjenjao toliko da sa Sejuani crknem na trecem kampu(nema bas sustaina i nisam jos naucio izbjegavat AA), pa jel moze neka preporuka streamera ili YT jungle serijala?

http://25.media.tumblr.com/tumblr_makcziBKrN1ryi1myo1_500.gif
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
KiCo77 kaže...

Poz, zadnji put sam junglao u Season 3 i pratio jungleology od St Viciousa koj mi je bio stvarno odlican serijal. Season 4 sam totalno preskocio, tj. upocetku sam igrao svaka 3 tjedna samo da ne gubim LP, a na kraju uopce nisam igrao.

Ponovno sam krenuo igrat pred 2 tjedna i sad se jungle izmjenjao toliko da sa Sejuani crknem na trecem kampu(nema bas sustaina i nisam jos naucio izbjegavat AA), pa jel moze neka preporuka streamera ili YT jungle serijala?

 najgori jungler u povijesti pro gaminga u lol-u(saint)

nightblue3

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.3.2015 22:01 (Kolacic).
12 godina
offline
League Of Legends

Svejedno, sviđao mi se nacin kako objasnjava, s obzirom da sam pocetnik (silver)

Hvala za nightblua :)

http://25.media.tumblr.com/tumblr_makcziBKrN1ryi1myo1_500.gif
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
League Of Legends

Netko koristi Iskonov 50/10 net pa da mi kaže iskustva sa pingom, stabilnosti u lolu?

Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: League Of Legends

Ja sam čul da se još iskon neisplati uzimat jer so pre novi na tržištu.

No to je bilo prije kojih 2 god.

Ja sad koristim 30/5 od Š-coma (uzmeš 10/0.6 promjene ti ruter (daju ti ovaj s drugim ogranićenjem, šupci jedni mesto da puste 100) i po mojim iskustvima, isplativo.

EUW :WashingPython DC
11 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

Tkalle, PM, objasni kak to funkcionira. Imam 10/0.6, gledal sam na Tcom-ovim stranicama i nema nikaj o tome 30/5. Kak si ti dosel do toga? Cijena je ista? :D

Samozadovoljstvo uništava perfekciju. | LoL EUNE: iScream | http://eune.op.gg/summoner/userName=iScream
Poruka je uređivana zadnji put ned 29.3.2015 16:00 (GamerX9).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
Tkalle kaže...

Ja sam čul da se još iskon neisplati uzimat jer so pre novi na tržištu.

No to je bilo prije kojih 2 god.

Ja sad koristim 30/5 od Š-coma (uzmeš 10/0.6 promjene ti ruter (daju ti ovaj s drugim ogranićenjem, šupci jedni mesto da puste 100) i po mojim iskustvima, isplativo.

 Slobodno i tu staviš, mene isto to zanima

lol [eu]east: z0mbie
9 godina
protjeran
offline
Re: League Of Legends

bio sam na t-comu, veza puca 20+ puta dnevno, tupe mi da ne mogu imati više od pola megabajta download, služba za korisnike sranje, njihovi tehničari koji dolaze kući k.. ne znaju. prebacio na iskon, 1.5 megabajta download, veza pukne jednom u 3 mjeseca, služba za korisnike i tehničari predobri. što se mene tiće iskon je daleko ispred t-govna. kilometar sam od centrale no t-com je tupio da za neku bolju brzinu nisam dovoljno blizu te centrale. da se čovjek zbilja zapita wtf

 

u lol-u sam na t-comu imao ping 80-150, na iskonu max 40. razlika se itekako primijeti.

Poruka je uređivana zadnji put ned 29.3.2015 16:28 (Robocraft22).
12 godina
offline
Re: League Of Legends

Znači ovak:

Opcija vam se zove Turbo.

Cijena ostaje ista, naravno ako vi neke nečete premenit.

Ja sam si tak s L u S paket prebacil dobil s 5 na 10 mb/s i još plačam 30kn manje neg prije 

Nazovete Š-com na 0800 9000 s fiksne linije i zatražite "Turbo opciju".

Ruter vam dojde poštom. Zemu starog. NIš ne platite i gg wp.

EUW :WashingPython DC
15 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

Hvala ti puno. Nema ničeg na stranici njihovoj al čitam tu na forumu da svi živi to uzimaju. Nekak imam feeling da to neće biti dostupno kod mene u selu al idem sutra do t-coma pa ću ih pitat. Jako bi htio streamat a sa trenutačnom brzinom uploadam nemam šanse za to.

lol [eu]east: z0mbie
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
death_zombi kaže...

Hvala ti puno. Nema ničeg na stranici njihovoj al čitam tu na forumu da svi živi to uzimaju. Nekak imam feeling da to neće biti dostupno kod mene u selu al idem sutra do t-coma pa ću ih pitat. Jako bi htio streamat a sa trenutačnom brzinom uploadam nemam šanse za to.

 koja je konfa dovoljna za stream? imam i veci nego dovoljan upload.

12 godina
offline
Re: League Of Legends

Ma ja sam dost gejmova strimal al jednostavno nisam nabavil gledatelje.

Doduše kvaliteta je 1080 i sve super al opet nisam mogel navuć....

Za stream ti treba jak proc. Dual core nedolazi u obzir.

Možda neki malo jači quad.

 

Ja koristim hexa core ftw.

EUW :WashingPython DC
15 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

Ma imam OCan fx 8320 i SSD tak da vjerujem da neće biti problema. Nama u teamu je problem da niko nema il net il komp da bi mogo streamat pa bi mi super došlo da mogu nabavit dobar net. A što se tiče gledanosti ne očekujem ništ pretjerano, al vjerujem da bi se našli neki gledatelji da gledaju high elo challanger premade games.

lol [eu]east: z0mbie
Poruka je uređivana zadnji put ned 29.3.2015 18:30 (death_zombi).
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
Robocraft22 kaže...

bio sam na t-comu, veza puca 20+ puta dnevno, tupe mi da ne mogu imati više od pola megabajta download, služba za korisnike sranje, njihovi tehničari koji dolaze kući k.. ne znaju. prebacio na iskon, 1.5 megabajta download, veza pukne jednom u 3 mjeseca, služba za korisnike i tehničari predobri. što se mene tiće iskon je daleko ispred t-govna. kilometar sam od centrale no t-com je tupio da za neku bolju brzinu nisam dovoljno blizu te centrale. da se čovjek zbilja zapita wtf

 

u lol-u sam na t-comu imao ping 80-150, na iskonu max 40. razlika se itekako primijeti.

 Neki hejtaju taj t-com na mrtvo ime, a ja ga na primjer obozavam. Rijetko puca net, mozda 2, 3 put na tjedan, al i to se rijesi jednostavnim restartanjem rutera. Jedino ako sam usred gejma je malo zajebana situacija, al eto. Ping mi je stabilan 30, bilo je jedno razdoblje kad sam uzeo 10 mbit kad mi je cesto znao biti ping 8-10, ko da na t-comovom serveru zivim.  

 

Jedini problem je bio kad se pokvario stari ruter, onaj dobri stari crni Thomsonov. Nazvao sam sluzbu za korisnike, drugi dan u 7 ujutro dosao mi je lik sa novim ruterom i sve poslozio. Imam samo rijeci pohvale.

Samozadovoljstvo uništava perfekciju. | LoL EUNE: iScream | http://eune.op.gg/summoner/userName=iScream
Poruka je uređivana zadnji put ned 29.3.2015 19:30 (GamerX9).
12 godina
offline
Re: League Of Legends

kaj se tiče usluge nisu loši no da nas kradu, kradu.

Al dobro neki debeljuco se ljepo bogati na našim zakonima i sličnome.

EUW :WashingPython DC
9 godina
protjeran
offline
Re: League Of Legends

gg riot. ping 40 ali važno da character i skillovi uopće ne reagiraju kao da imam latency preko 2-3k. opet ne igram par mjeseci dok se to ne sredi konačno

14 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

Izbacio sam novu montazu. Jungle nidalee, a gameovi su igrani u diamond elou ugl. Ako vam se svidi opalite lajk i tako to :3

...
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
Robocraft22 kaže...

gg riot. ping 40 ali važno da character i skillovi uopće ne reagiraju kao da imam latency preko 2-3k. opet ne igram par mjeseci dok se to ne sredi konačno

 To se zove packet loss.

LoL acc THCJoshi
15 godina
offline
League Of Legends

Ohhh you Riot 

 

Here’s a preview of some of the gameplay refinements coming tomorrow night when New Ultra Rapid Fire debuts:

  • +100% mana and energy cost on all abilities
  • +200% cooldown inflation on abilities, items and summoner spells
  • +225 movement speed reduction
  • +200% delay between basic attacks
  • Critical strikes deal 50% of base AD
  • Units critically strike on 150% of attacks
Moj PC  
6 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: League Of Legends
Jonja kaže...
Robocraft22 kaže...

gg riot. ping 40 ali važno da character i skillovi uopće ne reagiraju kao da imam latency preko 2-3k. opet ne igram par mjeseci dok se to ne sredi konačno

 To se zove packet loss.

 cijelo vrijeme sam bio spojen na mumble a tamo se te stvari daju provjeriti što sam i napravio. ping je bio cca 65 (sa ping devijacijom od 8, znači išao je do max 73), udp network statistics late from/to i lost from/to client 0.00%; to pak znači da je moj internet radio fenomenalno gledajući konekciju prema mumble serveru. nije bilo nikakvih prekida u vezi u zadnja 3 i pol sata kako sam bio spojen na mumble dok sam gledao statistiku. no važno da je lol server radio probleme kao da sam igrao preko običnog modema. ništa drugo ne zajebava osim lol-a, iznenada skoči lag da se character ne može uopće kontrolirati i ne prestaje dok ne umrem u igri. tek tada mogu opet igrati dok odjednom ne počne opet

9 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

got demoted valjda nisam zasluzio diamond so its ok

ps last game 2 afk nisam zasluzio kao i zadnjih 50 gejmova afk-a

 
0 5 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

Ode ja iz ove teme, ovo je postalo blesavo ...

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

ozbiljno nisam zasluzio nisam se dovoljno trudio rejdo sam dosta i glupirao se,ali 80 posto gejmova sam pusio jer sam imao afk-a od pocetka,afk jer nije dobio blue.afk jer je netko rekao da nije trebao kupiti taj item protiv odredenog team compa. Mali odmor od ove igre sigurno zasluzujem.

 
0 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: League Of Legends

da, u skoro svakom matchu jedan u timu ode afk jer ne može igrati lane koji on želi, jer ne zna igrati pa krivi druge za sve svoje propuste u igranju, pljuje junglera da je noob jer mu ne dadilja lane cijeli match i takve pizdarije. previše je klinaca u igri

12 godina
offline
Re: League Of Legends

Nemojte pretvarati ovu temu u FB grupe.

EUW :WashingPython DC
9 godina
protjeran
offline
Re: League Of Legends
Tkalle kaže...

Nemojte pretvarati ovu temu u FB grupe.

 radije bi opet čitao gay zajebavanja na vlastiti račun?

13 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

Shots fired..

LoL acc THCJoshi
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: League Of Legends

I saw that coming 

 

Toe friendly chit chat i veoma dobro za "zbližavanje" (kolko se prek neta more) 

 

Bolje da ljudi čitaju to i da se zafrkavamo svi po redu nego da slušamo qq-anje o vašim gejmovima.

 

Been there, done that.

EUW :WashingPython DC
16 godina
offline
League Of Legends

Ermmm...likovi surr jer smo uspjeli napraviti kill?!

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
Moj PC  
10 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: League Of Legends

dobar score haha

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: LoL Nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice