League of Legends izdvojena tema

poruka: 48.989
|
čitano: 5.533.713
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: LoL Nickovi (da se ekipa lakše skupi)
12 godina
protjeran
offline
Re: League Of Legends
superJozo kaže...
kexzoR kaže...
Hobbss kaže...

Ima netko za levelanje na westu?Pobral sam permaban na eastu(radi totalne gluposti,ali zasluženo).Nick:BlackSherpa

 zasto si dobio permu? mene zanima jer bih i ja mogao biti uskoro perma bannan.

 Zadnja 2 tjedna banaju zbog referal accounta, prijatelju mi banalo 6 acc lvl 30 sa 50 referala i to permaban. Došli mu botovi glave vjerujem i nekima iz ove teme što su se hvalili sa referalima.

 super onda :D puno ljudi me nagovaralo da si kupim bota,ali nisam htio varati :D isplatilo se biti posten. hvala na odgovoru

12 godina
offline
League Of Legends

zato sam ja uzimao po 25 referala svakih 2 tjedna i pokupio nagrade taman prije novog RAF-a 

[eune- CmonYourFace] [xfire- k4zii] [battlenet- SkumbagBrle#2207] [origin- itSUGARfree]
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
League Of Legends

Banaju zbog korištenja botova da, tako da znate kaj vas oćekuje ako imate kupljen takav account ili ste sami to radili, znam iz iskustva

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: League Of Legends

Pa sta nije ukinut taj refferal sistem?

[ Xfire: slickman25 ] [ Steam: ryou229 ] [ Battle.net: exzzy#2808 ] [ EUNE:exzzy ][EUW:exzzy]
12 godina
offline
Re: League Of Legends

Naravno da banaju.

Jer ovo dok kupite 100 referala završi u par dana. 

Preočito je.

Ako ste sami radili s botovima (trebalo vam oko mjesec dana) sumnjam da će vam banat acc.

Jer moj frend je radil s njima i ima 50 komada ali u periodu od par mjeseci zato sumnjam da ga budu banali.

EUW :Cpt DANEvious
9 godina
offline
League Of Legends

Nisam jos dobro upoznat sa svim stvarima sa LOL-A pa me zanima kakva je Niddale i jeli tesko igrat snjom 24 sam lvl

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

Ne zamaraj se stvarima koliko je ko dobar champion, ako ti se svidi kupi ga.. U lolu nema teskih championa, tek si 24 lvl, pa bi ti preporucio da stedis za rune. 

LoL acc THCJoshi
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
League Of Legends

a evo kupia sam si neke bzvz za 3100 ima 2,3 dana a nezz svidila mi se ta Niddale al nezz pari isto malo sjebano igrat s njon sve jedno fala

 

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
MaciStyle kaže...

a evo kupia sam si neke bzvz za 3100 ima 2,3 dana a nezz svidila mi se ta Niddale al nezz pari isto malo sjebano igrat s njon sve jedno fala

 

 Mogao su kupit T3 rune al dobro,naučit ćeš.Ja se sjećam dok sam počel igrat kupil sam si skoro sve t1i t2 rune,i onda sam se čudil kak nemam para za niš drugo lol

12 godina
offline
Re: League Of Legends

A dobro sada s 1st win of the day dobiš cijeli runepage t1 runa :D

EUW :Cpt DANEvious
10 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

Ma trebaju taj cijeli sistem lvlanja ubrzat jbemu.2 dana igram s xp timed i per win boostovima i tek sam 15ti lvl.Budem probal kroz noć valjda budem dvadeseti(odigram si coop vs al dok ne smanje one bonuse a onda gazim normale).Najrađe bi opet kupio acc al kakve sam sreće opet bi pobral ban,pa idemo sigurno ovaj put.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: League Of Legends

Ma imaš puno acc-a koji imaju malo skinova samo nemoj kupovat na balkanskom tržištu jer scam vjerojatnost je 99.9999999999999999999999999%

 

EUW :Cpt DANEvious
9 godina
offline
League Of Legends

moze mi ko objasnit razliku izmedu t3 i t2,1? jer nema bas velike razlike u tome kolko cega dobijem osim sta je t3 skuplje :P

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
MaciStyle kaže...

moze mi ko objasnit razliku izmedu t3 i t2,1? jer nema bas velike razlike u tome kolko cega dobijem osim sta je t3 skuplje :P

 T3 ti daju najveće statse koje možeš kupit s runama(ako se ne varam),uglavnom najbolje su.

15 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

Referale su vecinom svima pobanali makar je jos ostalo dosta ljudi, sad masovno banaju levelane accove i accove koji koriste bol i l# (s tim da vecina levelinih accova je preko bol i l# skripti anyway). 

lol [eu]east: z0mbie
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

Sve je spremno za launch - sutra točno u podne!

 

http://www.e-sports.hr/

 

#hype

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
League Of Legends

s4 plat 4,placment 5w 5l sada gold 1 ajde nije ni  lose ocekivao sam da ce me bacit u gold 5 :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
League Of Legends

možete mi napisat rune za jungle lee, rengara i yi-a?

 

Ne predaj se nikad osim kad moraš!
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

Armor pen marks, armor seals, mr glyphs i ad quintovi su ti staple rune za pola championa u lolu. Ista stvar samo zamjeni penetraciju i quintove za ap i dobijes drugu polovicu championa pokrivenu. na koncu mozes kupit gold per 10 da imas i onih 1% supporta kad igras support i zadnji si pick.

LoL acc THCJoshi
Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

 

Strasan gejm, skoro sam otpisao tsm nisam ocekivao ovakav prevrat.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: League Of Legends
Apachy kaže...

možete mi napisat rune za jungle lee, rengara i yi-a?

 

 velike ad , crvene att speed, žute armor i plave 3 mr, 6 cdr

EUW - pomijac - https://500px.com/darkonakic
Poruka je uređivana zadnji put pon 16.2.2015 0:41 (darko099).
13 godina
offline
Re: League Of Legends
Jonja kaže...

Armor pen marks, armor seals, mr glyphs i ad quintovi su ti staple rune za pola championa u lolu. Ista stvar samo zamjeni penetraciju i quintove za ap i dobijes drugu polovicu championa pokrivenu. na koncu mozes kupit gold per 10 da imas i onih 1% supporta kad igras support i zadnji si pick.

 Gold per lvl se neigra od sezone 3 ako se nevaram... Za support velike armor, ad crvene(thresh leona braum), hp/lvl žute, i mr plave, za ap supporta velike armor crvene mpen, žute hp i plave ap/lvl, ap... 

EUW - pomijac - https://500px.com/darkonakic
14 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

To su sve varijacije na temu, s onim runama se mogu svi championi gurati s jednakom uspjesnoscu kao i s tima, razlike su minorne.

LoL acc THCJoshi
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: League Of Legends

Koji je ok jungler, a da ga nije bas pretesko igrat buduci da igram sam 2mjeseca? Trenutno igram samo fiddela, i planiram uzet nidalee sad. Probo sam i nunua i ima super sustain al mi se bas i ne svida. Nzn jos mozda pantheon, lee(makar ga je malo teze igrat)?

[ Xfire: slickman25 ] [ Steam: ryou229 ] [ Battle.net: exzzy#2808 ] [ EUNE:exzzy ][EUW:exzzy]
12 godina
offline
Re: League Of Legends
R4zOR229 kaže...

Koji je ok jungler, a da ga nije bas pretesko igrat buduci da igram sam 2mjeseca? Trenutno igram samo fiddela, i planiram uzet nidalee sad. Probo sam i nunua i ima super sustain al mi se bas i ne svida. Nzn jos mozda pantheon, lee(makar ga je malo teze igrat)?

 Probaj warwicka, najbolji champ za pocetnike.

Darko
10 godina
offline
Re: League Of Legends

hmm udyr,vi? mozda

15 godina
offline
Re: League Of Legends
DarkoKwon kaže...
R4zOR229 kaže...

Koji je ok jungler, a da ga nije bas pretesko igrat buduci da igram sam 2mjeseca? Trenutno igram samo fiddela, i planiram uzet nidalee sad. Probo sam i nunua i ima super sustain al mi se bas i ne svida. Nzn jos mozda pantheon, lee(makar ga je malo teze igrat)?

 Probaj warwicka, najbolji champ za pocetnike.

 Ne pase mi on nikako.

toma20 kaže...

hmm udyr,vi? mozda

 Budem probo kad skupim IP

[ Xfire: slickman25 ] [ Steam: ryou229 ] [ Battle.net: exzzy#2808 ] [ EUNE:exzzy ][EUW:exzzy]
Poruka je uređivana zadnji put pon 16.2.2015 16:45 (R4zOR229).
13 godina
offline
League Of Legends

j4 trenutno najjaci jungler

EUW - pomijac - https://500px.com/darkonakic
 
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
darko099 kaže...

j4 trenutno najjaci jungler

 A gle ne mora bit,al da je jedan od boljih trenutno je.Nidalee je isto dobra,samo ima malo sporiji clear poslije onog nerfa(il je to bil bug,nezz vidio sam na redditu),Cougar forma više ne resetira cijelu rotaciju.

.

12 godina
offline
Re: League Of Legends
darko099 kaže...

j4 trenutno najjaci jungler

 ma nitko nije najjaci, sve ovisi kako igras

[eune- CmonYourFace] [xfire- k4zii] [battlenet- SkumbagBrle#2207] [origin- itSUGARfree]
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: LoL Nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice