League of Legends izdvojena tema

poruka: 48.989
|
čitano: 5.541.479
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: LoL Nickovi (da se ekipa lakše skupi)
11 godina
neaktivan
offline
League of Legends

Ne vidim razlog zašto bi igrao LoL na 200 fps :)

Zalokaj si na refresh rate monitora i ciao - ja sam na 60 fps locked i nema štekanja nema cimanja...

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
League of Legends

Jel mogu nekako zamoliti Rito da mi da chat restrict?

Ne mogu se suzdrzat kad u ranked dobijem premade bot koji igraju Tristana+Lux, Lux pocne doran's ring ja joj kazem da ne valja to na suportu ona kaze "stfu", Tristana vidi Ezreala na pocetku meca u njihovoj ekipi sa smajtom, pise u all chat "Wtf 2 junglers?", kazem Lux da kupi sightstone ona kaze da ne daje AP.  Nenormalno nafidaju i onda oboje leavaju u isto vrijeme.

 

 
1 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: League of Legends
AjdinBa kaže...

Jel mogu nekako zamoliti Rito da mi da chat restrict?

Ne mogu se suzdrzat kad u ranked dobijem premade bot koji igraju Tristana+Lux, Lux pocne doran's ring ja joj kazem da ne valja to na suportu ona kaze "stfu", Tristana vidi Ezreala na pocetku meca u njihovoj ekipi sa smajtom, pise u all chat "Wtf 2 junglers?", kazem Lux da kupi sightstone ona kaze da ne daje AP.  Nenormalno nafidaju i onda oboje leavaju u isto vrijeme.

 

 Naravno da leavaju kad ih maltretiraš od 1. minute. Ništ nemoj pisat do kraja game il dok neko ne otiđe afk, a onda im jebi sve po spisku jer ovak sam spuštaš moral ne samo njima neg i čitavom teamu.

lol [eu]east: z0mbie
9 godina
neaktivan
offline
League of Legends

op puma

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: League of Legends

Sta nis sliko sve, ak si na 50% winrata s ovakvim winstrikom znaci da imas isti takav loss strike :D

[ Xfire: slickman25 ] [ Steam: ryou229 ] [ Battle.net: exzzy#2808 ] [ EUNE:exzzy ][EUW:exzzy]
9 godina
neaktivan
offline
League of Legends

Eto zadnjih 20 mečeva, i nisam na 50% nego 60%.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
League of Legends

Hahaha 



 

 

četri tisuče četristo četrdeset i četri četnika čekaju četvrtog četnika u čakovcu čekičajući čavlima po čeki čačkajući čizmom po čmaru i čurlićući čudno i čedno četvrtkom a čavka čuči na čamovom čamcu
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.7.2015 0:20 (CROcodile11).
Moj PC  
4 1 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: League of Legends
CROcodile11 kaže...

Hahaha 



 

 

 

Riot trolling ...

9 godina
neaktivan
offline
League of Legends

Skupio sam 4800 ip, i razmisljam kojeg top lanera da kupim, jer trenutno igram samo Renektona, pa bih htio i jednu zamjenu.

I gledao sam malo po store-u, i shvatio da mi se jedino sviđaju Irelia i Riven, ne mogu da odlučim kojeg champa da kupim.

Šta vi mislite ?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
League of Legends

ESL Adria Open kup se igra i ove subote u 14:00!

 

Čeka vas fond nagrada od 250€ RP i šansa za prolaz u mjesečno finale za još više RP nagrada!

 

 

Vidimo se!

EUNE: Ferritin
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: League of Legends
AjdinBa kaže...

Skupio sam 4800 ip, i razmisljam kojeg top lanera da kupim, jer trenutno igram samo Renektona, pa bih htio i jednu zamjenu.

I gledao sam malo po store-u, i shvatio da mi se jedino sviđaju Irelia i Riven, ne mogu da odlučim kojeg champa da kupim.

Šta vi mislite ?

 Irelia - biti će ti bomba :)

10 godina
neaktivan
offline
League of Legends

Netko za farmanje SoloQa?Moram ovog Plat4 smurfa bacit u Plat1/Diamond5,pa ako se kome igra nek PMa.EUNE server.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
League of Legends

Kako se zove sajt na kojem mozemo provjeriti prije koliko smo vremena krenuli igrati LoL ? Sjecam se da je davno taj sajt se sirio u ovoj temi. Ako se neko sjeca tog sajta, bio bih zahvalan da ga neko podijeli ovdje. 

Darko
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: League of Legends
DarkoKwon kaže...

Kako se zove sajt na kojem mozemo provjeriti prije koliko smo vremena krenuli igrati LoL ? Sjecam se da je davno taj sajt se sirio u ovoj temi. Ako se neko sjeca tog sajta, bio bih zahvalan da ga neko podijeli ovdje. 

 wasted on lol mislim

14 godina
offline
Re: League of Legends
DarkoKwon kaže...

Kako se zove sajt na kojem mozemo provjeriti prije koliko smo vremena krenuli igrati LoL ? Sjecam se da je davno taj sajt se sirio u ovoj temi. Ako se neko sjeca tog sajta, bio bih zahvalan da ga neko podijeli ovdje. 

 To više nije moguće saznati jer su to privatni podatci accounta koji se traže prilikom procesa povraćivanja izgubljenog accounta.

 

Zato je Riot Games maknuo tu informaciju iz njihovog APIja.

EUNE: Ferritin
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.7.2015 17:26 (Ferritin).
13 godina
offline
Re: League of Legends
DarkoKwon kaže...

Kako se zove sajt na kojem mozemo provjeriti prije koliko smo vremena krenuli igrati LoL ? Sjecam se da je davno taj sajt se sirio u ovoj temi. Ako se neko sjeca tog sajta, bio bih zahvalan da ga neko podijeli ovdje. 

https://wasted-on-lol.com/ 

LoL EUW - pomijac - https://500px.com/darkonakic HS-HotS Pomijac#2840
11 godina
neaktivan
offline
League of Legends
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.7.2015 20:19 (SexyCRP).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
League of Legends

Odigrao prvi game nakon patcha i prvo kaj me fasciniralo su novi zvukovi, podsjetili me na Unreal Tournament, first blood jako slični haha 

I nekako mi se čini da je malo više zoomirano sad, al to vjerojatno zbog većih gumbića za abilitie i ostale stvari okolo. MF izgleda puno bolje isto :) 

Nakon 3 pive,sve ružne odu doma; LoL nick: TommyGavin (East)
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: League of Legends
tommy2103 kaže...

Odigrao prvi game nakon patcha i prvo kaj me fasciniralo su novi zvukovi, podsjetili me na Unreal Tournament, first blood jako slični haha 

I nekako mi se čini da je malo više zoomirano sad, al to vjerojatno zbog većih gumbića za abilitie i ostale stvari okolo. MF izgleda puno bolje isto :) 

 Meni baš suprotno, gadi mi se ovaj patch užasno. To kaj je mapa bez ikakvog razloga poplavila i kaj minioni su nekakve debilne točkice još mogu podnjet al ovi novi zvukovi za FB, killove itd em ništ ne razumijem kaj melje taj lik em nešt full random govori. Sva sreća pa mi je valjda nešt zbugano i nisam još dobio novi HUD, fakat mi se neda privikavat na ovaj novi. Opće neznam kaj rade te debilne promjene na koje se niko ne žali, nek se usredotoče na pametnije stvari poput izrade novog clienta, replay systema, sandbox moda itd.... Svaki drugi dan se nađe neki post na vrhu reddita gdje se ljudi žale na razne stvari i lijenost riota i umjesto da se usredotoče na te probleme, oni mjenjaju zvukove, hud i takva sranja...

lol [eu]east: z0mbie
13 godina
offline
League of Legends

meni su najbolji ovi reworkovi. Govore o nekima koje mjenjaju vec godinama, a ove tipa GP, MF i Fiora koji su cisto okej bili idu mjenjati. Politika LOL-a je jednostavno ignoriranje zajednice i ici svojim pravcem. Ionako imaju desetaka milijuna igraca, kaj got da napravili nece puno izgubiti, mogu jedino dobiti...

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
League of Legends

Znači, update vizualno odličan, ali previše me buni gdje da gledam - što da gledam i najviše me muči to što nemogu pomaknuti HUD u neki kut.

A kad ga smanjim na najmanje, kad pokrenen novi match, opet se sve resetira (a to je bio problem i na PBE, izgleda da ga nisu popravili).

Također, primjetio sam da igra sada ima neki lag kod pokreta i točnost klikova je lošija (npr. na Threshov lantern, kliknem ko lud i ništa, drugi put kliknem 2 cm od njega i povuče me nazad...)

Mislim da će idući update popravljati ovaj update :)

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
League of Legends

Meni osobno ni ne smeta to,nego me muči ova drake promjena.Znači sad znaš točan timer na drejku čak i ako nemaš wardan taj area,tj.timer ti automatski počne odbrojavat dok enemy team napravi drake.Po meni nepotrebno pojednostavljivanje igre,nakraju bu završil ko WoW...

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: League of Legends

Pa ovako i onako u rankedu uvijek netko u gejmu napise d/b u trenutku kad enemy team slaina epic monstere i opet se zna tocan timer dragona/barona ako znas dodati 6/7 na vrijeme slainanja. 

12 godina
offline
League of Legends

Krepo je dobro napisao jučer:

 

I used to be very anti-jungle timers and thought they removed skill in the game. Over time I learned to appreciate them.

Teams shouldn't be rewarded for bookkeeping but rather planning effectively around objectives. Auto timers facilitate that.

However, I'm not sure if I agree with global death animation on these 2. I feel one should be rewarded for sneaking them w/ no vision.

Origin: Tetka_HR - Steam: MaliPero - Raptr: Ukulele - XBL: Mala Perica
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
League of Legends

 

Na kraju krajeva i vlastiti tim ga je rugo u chatu xD

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: League of Legends
Mn3mica kaže...

 

Također, primjetio sam da igra sada ima neki lag kod pokreta i točnost klikova je lošija (npr. na Threshov lantern, kliknem ko lud i ništa, drugi put kliknem 2 cm od njega i povuče me nazad...)

Mislim da će idući update popravljati ovaj update :)

 Primijetio sam i ja da se zna zamrznuti slika kad je gužva i zvuk se zbuga onako da zašteka u jednom tonu.

Malo mi je i glup ovaj timing, Gankplank i Miss Fortune rework i stave ih u free rotaciju ovaj tjedan, svaki hebeni game GP i MF u oba tima, svi sprobavaju sad kak izgleda rework makar su ih igrali 2 puta u životu.

Nakon 3 pive,sve ružne odu doma; LoL nick: TommyGavin (East)
12 godina
offline
League of Legends

Danas sam par puta poginuo, jer nisam ni skontao da sam gankan, tesko se navici na novu mapu, osjecaj kao da igram prvi put. 

Darko
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
League of Legends

Imam ideju sa frendovima za novog champa, pitanje je da li mogu ja njima nacrtati champa i abilitije poslat i da oni razmisle o tom novom champu ili mozda cak naprave? Gdje bi ja to trebao njima poslat? Jel ima kakve sanse za to?

VISCA BARCA
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: League of Legends

Na forum.

 

Iskreno sumnjam jer bi po pravima trebao dobivat proviziju ili imaš opciju prodavanja ideje.

A naš dragi rito to nikad nebu napravil.

Hajrov anus smrdi
14 godina
offline
Re: League of Legends
Tkalle kaže...

Na forum.

 

Iskreno sumnjam jer bi po pravima trebao dobivat proviziju ili imaš opciju prodavanja ideje.

A naš dragi rito to nikad nebu napravil.

 A kada staviš na njihov forum oni automatski dobivaju sva prava što god si rekao da to prisvoje sebi. 

EUNE: Ferritin
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: LoL Nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice