Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

poruka: 6.268
|
čitano: 945.558
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Samo imaj strpljenja, jer ako quitas quest ili odeš offline zatvorit će ti ticket i reći da nisi bio tu.

Jedna od pozitivnih strana malog servera (Imladrisa) je to da na ticket odgovaraju u roku od 1min. {#}

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them. In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

We are getting some interesting instances folks!

This week, Update 9 will go live on the Bullroarer test server. In addition to a number of bug fixes and updates, this update will also include the first half of the Rohan instance cluster. The second half of the cluster will be released in 2013.

When we made the decision to delay the release of the Rider’s of Rohan expansion, we also made it clear that we would still honor our commitment to release the instances this year. Because of the delay in shipping Rohan, development time for the year was obviously reduced. This left us two options; either delay the entire instance cluster until 2013, or release those instances we felt could be completed with the highest degree of polish in December and delay the others until they are ready (currently expected to be February). We’ve chosen to honor our commitment as best we can with the limited time remaining in 2012 while still insuring the highest quality possible.

We want to be very clear that if you purchase the Riders of Rohan expansion, the entire instance cluster is free. You will have access to all instances listed below released as Part I in Update 9 and Part II when it releases at no additional charge. As long as you’ve purchased Rohan, you’ll get all of the instances listed.

We also want to share with you the full plan for all seven instances.

Instances shipping with Update 9: Against the Shadow

Riders of Rohan Instances (Part 1):

Iorbar’s Peak (Misty Mountains / Stone Giants-3-man)
Webs of the Scuttledells (Mirkwood 3-man)
Seat of the Great Goblin (Goblintown 3-man)

Shipping in 2013 (Currently Planned for February)
Riders of Rohan Instances (Part 2):

The Bells of Dale (6-man)
Flight to the Lonely Mountain (12-man; single boss)
The Fires of Smaug (12-man; single boss)
The Battle for Erebor (12-man; single boss)

Many of you have asked if we’ll ever see the Lonely Mountain. Hopefully this gives you the answer you were looking for.

The full release notes for Update 9: Against the Shadow will be available when Bullroarer goes live.

 

OVo nisu istine.Samo 3 3man instance ove godine i onda čekati 2 mjesec za još 4 od kojih jedna 6 man i 3 raida ali samo s jednim bossom,pa to nije pravi raid kao TOO,OD,BG,RIFT i puno tih.Znači da če ovo biti nešto kao turtle,ma nemogu vjerovati

 
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
sstrmi kaže...

 

 

OVo nisu istine.Samo 3 3man instance ove godine i onda čekati 2 mjesec za još 4 od kojih jedna 6 man i 3 raida ali samo s jednim bossom,pa to nije pravi raid kao TOO,OD,BG,RIFT i puno tih.Znači da če ovo biti nešto kao turtle,ma nemogu vjerovati

Niko ne veli da ce biti kao turtle, rekli su da ce biti kao jedan raid ali zbog price podijeljen na 3 raida.

14 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Ovo je totalno..da ne kažem..
Neće bit nijednog klasičnog raida,samo jedna 6-man instanca koja će dosadit za dva tjedna,i nekakvi "nazovi" raidovi di se odmah ide na bossa..
Nisam nikad pljuvao igru al sad hoću..katastrofa

Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Meni godra, ionako sam više casual raider iako sam sve završio u Orthancu na T1, trash mi samo dragocjeno vrijeme oduzima.

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them. In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Objavili su kako što se tiće raidova će biti u stvari kao Saruman, što znači da su ova 3 raida za sada kao wingovi a ostatak možemo očekivati kasnije. Koliko ja vidim ovo ne valja što su podijelili na dva dijela u neku ruku a u drugu valja ali morate priznati kako imamo više sadržaja u odnosu na Isengard ( ispravite me ako griješim ).

Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Ne znam, lako moguće, ali po meni je bezveze i o čemu pričati dok ne vidimo.

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them. In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

http://forums.lotro.com/showthread.php?490212-Update-9-Against-the-Shadow-PRELIMINARY-Release-Notes-SUBJECT-TO-CHANGE

 

The Scaling of Dol Guldur
We have scaled the entire Dol Guldur instance cluster. All of these instances now scale from level 65 – 85. Please note not all of the rewards are in this build. They will be added prior to Update 9 release.

To znači da če BG biti za lvl 85? ako je,pa to je odlično

Raids, Instances, Skirmishes-The original Barad Guldur sets are now available from the Classic skirmish vendors. New level 85 versions, with updated stats and different appearances are also available.

 
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Dungeons će biti 6 man.

 
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Sad sam naletio na ovo i nemogu vjerovati.Znam da exploit nije dozvoljen,ali znam da kad se prvi put ulogiram,da ću morati napraviti ovo da se uvjerim.Nadam se da će obo brzo popraviti jer ovako može nas 4 nabiti npr na 30k morala svaki i 40-50kn phy masterya sa mightom i prelaziti raid skirme i svašta

 
1 0 hvala 2
16 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
sstrmi kaže...

Sad sam naletio na ovo i nemogu vjerovati.Znam da exploit nije dozvoljen,ali znam da kad se prvi put ulogiram,da ću morati napraviti ovo da se uvjerim.Nadam se da će obo brzo popraviti jer ovako može nas 4 nabiti npr na 30k morala svaki i 40-50kn phy masterya sa mightom i prelaziti raid skirme i svašta

Uf jako nezgodan bug, nadam se da će to brzo pokrpati.

14 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Ja sam pak primjetio kako mi vrijednost armoura bude veća svaki put kad uzjašem war steeda

Moj PC  
0 0 hvala 2
13 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Auu ovo treba prijaviti da se popravi :(

Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Garamel kaže...

Auu ovo treba prijaviti da se popravi :(

  znaju oni za to.Rekao mi frend da je vidio po forumima.Nego ovo se vjerojatno iskorištava na puno,jer tako se skirm raidovi pređu brzo i lagano sa samo 6 ljudi i može se skupiti ljep loot.Evo ja sam danas to probao i za 10-15 min sam imao 16k morala(3,2k vitalty) i 55k phy mastery(4,5k mighta) ili tako nešto.Imam i ss na malo manjim vrijednostima,uglavnom fora je što se to uvijek mora ispočekta pa dosadi,a i nije tako zanimljivo igrati

13 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Nikada nije zanimljivo igrati ukoliko korisits exploite, cheatove itd.. Igraj normalno pa barem ako se mucis ima razloga za to. Prvi put ce biti tesko, drugi lakse i sve tako...

Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Ne kužim ljude koji chetaju, da bi nešto postigao moraš se malo potruditi, a osim toga nemoraš imati najbolji nakit i top gear odmah i sada, da bi mogao uživati u igri.

Gdje je gušt kad nakon izlaska ekspanzije već drugi dan imaš lika na top lvlu.

Ako normalno igraš i čitaš kvestove i uživiš se te uz neko normalno igranje top lvl nabiješ za neka 3-4 tjedna i to je onda guštanje i zabava, barem meni.

 
1 0 hvala 2
13 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Slažem se, posebno u ovom MMO, pa ovdje goldi praktički i nemaju neku vrijednost. Na mom serveru postoji možda par kinova koji aktivno raidaju, ostali craftaju, levelaju altove, exploraju, roleplay itd... 

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them. In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Garamel kaže...

Nikada nije zanimljivo igrati ukoliko korisits exploite, cheatove itd.. Igraj normalno pa barem ako se mucis ima razloga za to. Prvi put ce biti tesko, drugi lakse i sve tako...

  ja nisam nikad ni koristio cheatove i exploite,ali ono sam morao probati el radi  {#}

16 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

To je isti mindset kao i ekipa u doba 8-bitnih računala

koji bi se POKE stavili sebi besmrtnost, i onda tako prošetali

do kraja igre...nije bitna zabava (i frustracija) prilikom igranja,

bitno se qrčit opremom koju imaš, a nema veze kako je zarađena

It is our duty as men and women to proceed as though the limits of our abilities do not exist - Pierre Teilhard de Chardin
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Ok, recimo da imam "mali" problem.

 

Kada se radila ona migracija s Codemasters servera ili kako je to vec islo, nisam to napravio i sada ne znam kako da svojih likova i hrpe turbine pointa?

Imam original LOTRO, nisam bas nikada igrao f2p vec i kada je bilo f2p sam uredno placao svaki mjesec i sada ne znam kako doci do svojeg accounta?

Poslao sam ticket supportu na Turbine gdje sam im poslao detaljne informacije o mojim kreiranim likovima, tocan serijski broj igre te sam cak poslao slike od serijskog broja te kutije od LOTRO-a.

 

Ne znam sta jos mogu pokusati napraviti i gdje "grebati" da dodem do svojeg Niphora, lore mastera. {#}

 

Ima netko ideju sta jos mogu probat napravit jer bi bilo malo cudno da ne mogu do svojeg accounta i brdo turbine pointa koje sam skupljao svaki mjesec i bas nikada ih nisam koristio.

 

Damn. {#}

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
Moj PC  
0 0 hvala 2
13 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Nikako. Žao mi je.

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them. In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Moj PC  
0 0 hvala 3
16 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Pa da li su ti išta odgovorili?

It is our duty as men and women to proceed as though the limits of our abilities do not exist - Pierre Teilhard de Chardin
Moj PC  
0 0 hvala 3
14 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Jo snisu nista odgovorili no ako mi ne mogu vratit moje likove i sve one TP, zasto ne mogu registrirat igru koju sam normalno kupio jos u Algoritmu (box izdanje)?

 

Kada hocu registrirat key izbaci mi neki error 30022.

 

Sada sam im i za to poslao ticket.

 

Lose totalno.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
Moj PC  
1 0 hvala 2
16 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

http://support.turbine.com/link/portal/24001/24001/Article/3242/Closure-of-Codemasters-Migration-Services-for-LOTRO-and-DDO

 

 

Debelo si zakasnio, a registracija ti ne treba jer ionako igru možeš skinuti i igrati free

It is our duty as men and women to proceed as though the limits of our abilities do not exist - Pierre Teilhard de Chardin
14 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
segregator kaže...

http://support.turbine.com/link/portal/24001/24001/Article/3242/Closure-of-Codemasters-Migration-Services-for-LOTRO-and-DDO

 

 

Debelo si zakasnio, a registracija ti ne treba jer ionako igru možeš skinuti i igrati free

Znas koliko se love u obliku turbine pointa skupilo na mom accountu za sve vrijeme koliko sam igrao!?

I da, zelim registrirat igru jer je imam kupljenu, a serial mi ne prihvaca.

Hocu cuti od smeca sta ce reci no jedna stvar je cudna tj. imam kod njih sve moje podatke, a nema igre i nema likova te nema turbine pointa.

Cekati cu do ponedjeljka da vidim sta ce reci posto sam poslao dva ticketa i jos nista nisu na niti jedan odgovorili.

 

Jako los support...jako, jako los.

 

Ako nisam radio migraciju, zasto su onda svi moji podaci na Turbine-u?

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
16 godina
online
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Ja mislim da je f2p poceo tek nakon migracije.

Ne znam kako si mogao igrati f2p, imati brdo turbine poena, a nikad obaviti migraciju.

Moguce da imas 2 accounta.

13 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Ne. Negdje su zamrznuti kod Codemastersa ili pobrisani. Imaš EU izdanje vjerojatno, koje više ne vrijedi.

 

EDIT: Prilično sam siguran da je LOTRO prije otišao F2P. I to dosta prije.

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them. In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Poruka je uređivana zadnji put sub 8.12.2012 11:08 (PLASMAorLCD).
Moj PC  
1 0 hvala 2
16 godina
online
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

A moguce da grijesim, da.

Igrao sam tu igru jako dugo, tako da mi je mozda kronologija izmakla.

Ali isto sam imao sve zive i nezive dodatke i ekspanzije, sve collectors edition, pa sam na migraciji u f2p dobio samo 2soma poena. Pih.

13 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

http://forums.lotro.com/showthread.php?429595-Closure-of-Migration-Service-November-9-2011

 

Any player who has not migrated their account by this date will be unable to do so. Due to EU privacy laws we cannot force migrate player accounts.

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them. In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Evo par mojih Warbands videa koje sam napravio da pokažem onima koji još nisu vidili warbandse kako to izgleda  {#}

Prvi Dio

 

Drugi Dio

 

 

 
1 0 hvala 2
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice