Neverwinter Online

poruka: 368
|
čitano: 61.551
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Neverwinter Online

ima koja naša guilda?

[url=http://bf3stats.com/stats_pc/Smiglon3][img]http://g.bf3stats.com/pc/zxIFH9im/Smiglon3.png[/img][/url]
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Neverwinter Online

Graveyard. Treba uci u rift lvl 25 i prvo pokupis onaj banner pa pocnu iz zemlje izlazit poubijam ih onda kaze additional clues. Tamo je neka torba i ima tekst severin u obliznjem cryptu da ga pronadjem. Stisnem done. Pitao sam ingame kaze frajer  vrata niz ulicu no nemogu sa nikakvim vratima interact. Sto sam propustio ?

Current : desireHD S-OFF - unlocked - JellyTime rom | Old : EVO 3D, Nexus , Iphone 4S ,One X, GTi9300,XPERIA S
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Neverwinter Online

da ajde ekipa da se napravi neki guild,bu nam bilo lakse skroz.Ja jos ne kuzim gro stvari ,pogotovo profesije,nisam uopce probao nista sa njima.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Neverwinter Online

jel igra tko na Mindflyeru.

ja imam TR-a lvl 30.

Husein kapetan Gradašević || C++
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Neverwinter Online

Ja sam GF 16 lvl,isti server.Mislim da je i vecina ekipa na tom serveru.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Neverwinter Online

Poceo igrat s frendom na Dragon serveru, ingame nick Equinox(Guardian Fighter) ili Necujan(Trickster) pa ako se netko zeli prikljucit bit ce nam drago, uglavnom u vecernjim satima plejamo{#}

Poruka je uređivana zadnji put ned 5.5.2013 13:07 (Larn81).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Neverwinter Online

ja isto tamo igrat ali sam 9-10 lvl

12 godina
neaktivan
offline
Neverwinter Online

Evo zarollo sam na mindlfay serveru. lvl 10 atm.igram dps warriora

 

moram iskreno reći da sam iznenađen. dosta mi se sviđa igra. combat sistem je jako zanimljiv na početku iako imaju samo dvije vrste mobova sa special attack ali promjena godi. malo mi fali autto attack pa mi više vuče na diablo nego na neke ustaljene mmo cake. jedino mi se ne sviđa što su tipa zeleni itemi nepoznati onda moraš klikat da vidiš i to što su class specific. mislim jako je noob friendly i jako linearna tih prvih 10lvl što ne znači da je loše ali malo mi ide na žive što je "quest helper" tolko invazivan da ti i put pokazuje do objektiva questa.

 

sve u svemu sviđa mi se igra

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Neverwinter Online
udarnik60 kaže...

Evo zarollo sam na mindlfay serveru. lvl 10 atm.igram dps warriora

 

moram iskreno reći da sam iznenađen. dosta mi se sviđa igra. combat sistem je jako zanimljiv na početku iako imaju samo dvije vrste mobova sa special attack ali promjena godi. malo mi fali autto attack pa mi više vuče na diablo nego na neke ustaljene mmo cake. jedino mi se ne sviđa što su tipa zeleni itemi nepoznati onda moraš klikat da vidiš i to što su class specific. mislim jako je noob friendly i jako linearna tih prvih 10lvl što ne znači da je loše ali malo mi ide na žive što je "quest helper" tolko invazivan da ti i put pokazuje do objektiva questa.

 

sve u svemu sviđa mi se igra

Stisneš "Z" i maknut će ti se svjetlucavi trag do questa.

15 godina
neaktivan
offline
Neverwinter Online

i ja sam na mindflyaeru, mogli bi se nekako okupiti. Dižem control wizarda i uživam

malo pre više EXP mi trenutno daje pvp, toliko da moram preskakati zone

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Neverwinter Online

E ljudi,kako se snalazite na brokeru?

Posto nisam vidio opciju npr neki item zelis

prodati i npr kada ga ides searching i kada izadju

svi itemi koji su na prodaji te vrste,da mozes npr viditi

od najjeftinijih do najskupljih.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Neverwinter Online

Možda neki guild napravio da se lakše nalazimo?

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them .
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Neverwinter Online

Ovo vec postaje sprdačina, na stranu sto respecanje moraš plaćati zen coinovima iliti rl money nego i loot iz lvl 60 dungeona, točnije epic dropovi sa bosseva su BoE, lol, jebate, samo pokupovat sa AH i Afk-at u gradu cccc!

A da nije slučajno...?
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Neverwinter Online

Mislim da je guildom najbolje sačekati da se objedine ovi serveri pa da napravimo BUG ekipu.

 

Pošto sam ja početnik, imam nekih pitanja (nekima su to ono "gluposti" ). Ovako : da li mogu kupiti sve ove Thievery,religion,arcana skills....? Kako ide crafting, gdje da kupim taj skill za pravljenje tih "stvari"? Ja sam half elf guardian, koje iteme da prodajem a šta da skupljam? Imali gdje kakva banka da ostavljam stvari ?

 

Imam tih nekih brdo pitanja, samo polako{#}

 

Inače Sheldon Cooper u igri i dragon server, večeras oko 12 ću igrat pa ako bude neko igrao nek se javi? Ja bi rado ali ne znam kako{#}

 

ex Quilombo23
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Neverwinter Online
Gozz kaže...

Ovo vec postaje sprdačina, na stranu sto respecanje moraš plaćati zen coinovima iliti rl money nego i loot iz lvl 60 dungeona, točnije epic dropovi sa bosseva su BoE, lol, jebate, samo pokupovat sa AH i Afk-at u gradu cccc!

Da istina, svi dungeon dropovi su BindOnEquip. Osim što svatko može kupiti dungeon dropove koje je netko stavio na aukciju, isto tako onaj kome su dropali može na njima zaradit Astral Diamondse i s time kupiti character slotove, torbe itd. Dakle, ne mora trošiti prave novce na igru.

 

@SheldonCooper

Uvijek imaj kod sebe zalihu Arcane, Dungeoneering kitova itd., jer su oni u stvari zamjena za sakupljačku profesiju. Samo nemoj kupiti onaj kit koji tvoja klasa ne treba tj.može skupljati po defaultu (npr.Cleric i Religion kit).

Na lvl10 možeš početi sa craftingom, koji je sličan SWTOR craftingu (pomoćnici rade, a ti igraš i uživaš).

.

Banka postoji u gradu.

11 godina
neaktivan
offline
Neverwinter Online

eto poceli problemi igre vec, a taman ja htio htio daviti hoce li mi moci ako mi je procesor slabiji od minimale,

posto nisam neki gamer nemam bas potrebe za sklapanjem novog compa svakih nekoliko mjeseci

ma nis odoh naci neku drugu igru, mozda probam jednom...

 

 

da super je ona ideja da se pocmete skupljati u jedan masivni guild, zamislite koliko bi to imalo igraca kada bi se skupilo u jednu veliku guildu

mozda bi i nakraju bili jedan medu top guildovima(samo nemojte onda strance primati)

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Neverwinter Online

Nemozemo napravit masivni guild ako smo raspodjeljeni na 2 servera ,većina nas je na mindflayer serveru (kao i ja) tako da bi bilo najbolje da se na njemu sva ekipa okuplja .

ⰁⰅⰈ ⰆⰓⰕⰂⰅ ⰐⰅⰮⰀ ⰒⰓⰑⰮⰯⰅⰐⰅ
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Neverwinter Online

20 lvl i 2,50 golda....na kojem ste vi lvl kupili konja i kak ste skupili pare,ima neki bolji nacin ili qs i prodaja itema vendoru ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Neverwinter Online

na 25 , nisam nista prodavao , kupovao , quest i kill :D

Current : desireHD S-OFF - unlocked - JellyTime rom | Old : EVO 3D, Nexus , Iphone 4S ,One X, GTi9300,XPERIA S
 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Neverwinter Online

Desi mi se čudna stvar, ako može pojašnjenje da se opet ne desi{#} U Tower nešto (nisam zapamtio) lutam popnem se uz stepenice i padnem u neki plavi đavo i piše, borba,prvi puta ste tu...i izgubim u sekundi tačnije i bez sekude, samo mi je lik mrtav i ide ono shift+2...WTF se desio?

 

Inače odradio sam jedan foundry, zanimljiv bio. Zanimame me skirmish, kada god i u kojem god dijelu grada sam i kliknem K , nudi mi jedan te isti koji sam već 2 puta odradio ( onaj u blacklake...)

ex Quilombo23
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Neverwinter Online
Sheldon Cooper Ph.D kaže...

Desi mi se čudna stvar, ako može pojašnjenje da se opet ne desi{#} U Tower nešto (nisam zapamtio) lutam popnem se uz stepenice i padnem u neki plavi đavo i piše, borba,prvi puta ste tu...i izgubim u sekundi tačnije i bez sekude, samo mi je lik mrtav i ide ono shift+2...WTF se desio?

 

Inače odradio sam jedan foundry, zanimljiv bio. Zanimame me skirmish, kada god i u kojem god dijelu grada sam i kliknem K , nudi mi jedan te isti koji sam već 2 puta odradio ( onaj u blacklake...)

Skirmishi su ti prakticki kratki dungeoni, svako 10-ak lvl-a ima novi.

A da nije slučajno...?
16 godina
offline
Re: Neverwinter Online

ah da taj pad .. dakle potreban ti ne neko sa  puno HP da preživi pad i tebe nakon što padneš oživi .. jbg .. ja sam imao sreće pa je neko bio dole i pomogao mi .. ako igraš glass char potreban ti je neki tenk .. da preživi pad .. sve je to sastavni dio igre .. (ili drugi put ne skaći sa vrha sepenica nego drito sa poda manja je šteta) ...

 

za vas koji imate vremena možeš čitati lore pa saznati točno zašto ti se nešto dešava .. :-)

12 godina
neaktivan
offline
Neverwinter Online

Igra tko na Beholderu ili sam jedini? Trenutno sam lvl 22 Tiefling CW.

Nick mi je Gandalf. :)

Potpis
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Neverwinter Online

igram ja na tom serveru g3arzx@g3arx lvl 33 rouge

Current : desireHD S-OFF - unlocked - JellyTime rom | Old : EVO 3D, Nexus , Iphone 4S ,One X, GTi9300,XPERIA S
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Neverwinter Online

Ljudi da li se isplati prodavat ikod brokera

iteme koje dobivas na lvl 15?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Neverwinter Online

Mindflayer server ::: nick: thorin oakenshield ::: dodajte me u f listu da slozimo guild, treba min lv15 i 5 man party za slaganje guilde.

[url=http://bf3stats.com/stats_pc/Smiglon3][img]http://g.bf3stats.com/pc/zxIFH9im/Smiglon3.png[/img][/url]
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Neverwinter Online

Fali nam jeda lik lvl 15+ da napravimo guild. Dodajte Gozzna , mindflayer server

A da nije slučajno...?
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Neverwinter Online

Ljudi,neznam da li je to bug ili sta.Ugl

rijesio sam quest gdje dobim companiona.Izabrao sam clerica

i sada po uputama bi trebalo ici u inventory,desni klik na ikonu

od poste i bind ali meni bind ne radi.Onako je taman.Koji k sada?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Neverwinter Online

eto ga pao i prvi guild.....navali narode :P

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Neverwinter Online
cropunk kaže...

eto ga pao i prvi guild.....navali narode :P

Evo i vesele družine :D

A da nije slučajno...?
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice