New Generation SAMP

poruka: 9
|
čitano: 4.280
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
New Generation SAMP

Ovako. Otvoren je novi GameComunity na balkanu.  New Generation. Imamo San Andreas MultiPlayer servere RPG (real life) u kojemu morate zaradjivati za kucu,zeniti se,pljackati biti gun dealer,hacker ili diler droge i jos mnogo toga. No postoji i DM (Death Match) surovo rokanje :D.....DM server ima 4 organizacije (bande) G Unit,Skin Heads,Stanica Boys i Street Runners. Evo ako ste pocetnik par savjeta kako se spojiti na server:

 

1.Morate imati instaliran Gta San Andreas (bez modova)

2.Downloadajte SA:MP 0.2x s linka         

 

 

http://www.sa-mp.com/download.php       te ga instalirajte

3.Pokrenite ga, Nakon sto ste ga pokrenuli gore u lijevom kutu naci cete narancasti kvadratic u kojemu je bijela ikonica u obliku "kvacice" tj. Add Server kliknite na nju te unesite slijedeci ip.

4.Ukoliko zelite Real Life server neka vam se ime sastoji npr. Tony_Francis (ime i prezime) te unesite ip u prozor koji vam se otvorio kada ste otvorili add server:

  69.197.157.231:7000

5.Ukoliko ste se odlucili za DM Server ime vam nije bitno samo da nije na neki nacin vulgarno npr. Idiot,Majmun ili psovke i da je manje od 16 znakova te u add server kucajte slijedeci ip:

67.240.186.71:7776

6.Kada ste to napravili oznacite server dvoklik na njega i otvorit ce vam se prozor u kojem kliknite na Connect,povezali ste se na server

                                                                   DOBRU ZABAVU ZELI VAM NEW GENERATION ADMIN TEAM!

 

 

 

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: New Generation SAMP
Brutale_ kaže...

Ovako. Otvoren je novi GameComunity na balkanu.  New Generation. Imamo San Andreas MultiPlayer servere RPG (real life) u kojemu morate zaradjivati za kucu,zeniti se,pljackati biti gun dealer,hacker ili diler droge i jos mnogo toga. No postoji i DM (Death Match) surovo rokanje :D.....DM server ima 4 organizacije (bande) G Unit,Skin Heads,Stanica Boys i Street Runners. Evo ako ste pocetnik par savjeta kako se spojiti na server:

 

1.Morate imati instaliran Gta San Andreas (bez modova)

2.Downloadajte SA:MP 0.2x s linka         

 

 

http://www.sa-mp.com/download.php       te ga instalirajte

3.Pokrenite ga, Nakon sto ste ga pokrenuli gore u lijevom kutu naci cete narancasti kvadratic u kojemu je bijela ikonica u obliku "kvacice" tj. Add Server kliknite na nju te unesite slijedeci ip.

4.Ukoliko zelite Real Life server neka vam se ime sastoji npr. Tony_Francis (ime i prezime) te unesite ip u prozor koji vam se otvorio kada ste otvorili add server:

  69.197.157.231:7000

5.Ukoliko ste se odlucili za DM Server ime vam nije bitno samo da nije na neki nacin vulgarno npr. Idiot,Majmun ili psovke i da je manje od 16 znakova te u add server kucajte slijedeci ip:

67.240.186.71:7776

6.Kada ste to napravili oznacite server dvoklik na njega i otvorit ce vam se prozor u kojem kliknite na Connect,povezali ste se na server

                                                                   DOBRU ZABAVU ZELI VAM NEW GENERATION ADMIN TEAM!

 

 

 

 

 to ti je jednostavno RPG mod, zasto bi isli na ovakav server ako imam na official 5 ovakvih, BTW. sretno sa serverom iako vise neigram SA:MP
Games playing: Left 4 Dead, GTA IV i CoD 4 Multiplayer na: Processor: Intel Core 2 Duo CPU E8400 @ 3.00GHz (2 CPUs) RAM: 2048MB DirectX: 9.0c Video card: NVIDIA GeForce 9600 GT 512.0 MB
14 godina
neaktivan
offline
RE: New Generation SAMP

e aj mi reci di mogu skinit real life mod ili rpg jel ja sad planiram server otvorit pa zato!! još testiramo!!

Intel Core 2 Duo 2.13ghz ram ddr2 4gb grafička 256 mb gddr 3 nVidia hdd wd 500gb matična gigabyte s series 2x lg dvd-rw light scribe monitor 19incha agm kučište sagitta powered by raidmax(400W)window
14 godina
neaktivan
offline
New Generation SAMP

pa kakav je taj multiplayer???gta sa sam igrao nekad davno...

Tuning is not a crime
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
New Generation SAMP

ma, dajte, samp je dosadan...

moj Bux.to http://bux.to/?r=JURGOLINHO
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: New Generation SAMP
Bes7 kaže...
Brutale_ kaže...

Ovako. Otvoren je novi GameComunity na balkanu.  New Generation. Imamo San Andreas MultiPlayer servere RPG (real life) u kojemu morate zaradjivati za kucu,zeniti se,pljackati biti gun dealer,hacker ili diler droge i jos mnogo toga. No postoji i DM (Death Match) surovo rokanje :D.....DM server ima 4 organizacije (bande) G Unit,Skin Heads,Stanica Boys i Street Runners. Evo ako ste pocetnik par savjeta kako se spojiti na server:

 

1.Morate imati instaliran Gta San Andreas (bez modova)

2.Downloadajte SA:MP 0.2x s linka             

 

 

http://www.sa-mp.com/download.php            te ga instalirajte

3.Pokrenite ga, Nakon sto ste ga pokrenuli gore u lijevom kutu naci cete narancasti kvadratic u kojemu je bijela ikonica u obliku "kvacice" tj. Add Server kliknite na nju te unesite slijedeci ip.

4.Ukoliko zelite Real Life server neka vam se ime sastoji npr. Tony_Francis (ime i prezime) te unesite ip u prozor koji vam se otvorio kada ste otvorili add server:

  69.197.157.231:7000

5.Ukoliko ste se odlucili za DM Server ime vam nije bitno samo da nije na neki nacin vulgarno npr. Idiot,Majmun ili psovke i da je manje od 16 znakova te u add server kucajte slijedeci ip:

67.240.186.71:7776

6.Kada ste to napravili oznacite server dvoklik na njega i otvorit ce vam se prozor u kojem kliknite na Connect,povezali ste se na server

                                                                                                                                    DOBRU ZABAVU ZELI VAM NEW GENERATION ADMIN TEAM!

 

 

 

 

  to ti je jednostavno RPG mod, zasto bi isli na ovakav server ako imam na official 5 ovakvih, BTW. sretno sa serverom iako vise neigram SA:MP
ne radiiiii...kad dodam server kaze retrieving info i tako stalno...molim pomozite 

 

14 godina
neaktivan
offline
RE: New Generation SAMP

meni ne radi..kad dodam server pise retrieving info...molim vas pomazite

15 godina
offline
New Generation SAMP

Pogledaj malo kad je otvorena ova tema, vjerojatno je server propao ili su IP promijenili kao i ovaj server za koji si se zanimao:

 

http://www.bug.hr/forum/topic/pc-igre/novi-san-andreas-multiplayer-server-croelite/19773.aspx

 

BTW na kraju linka imaš par vodecih hrvatskih servera

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: New Generation SAMP

Zasto da neko igra na ovom?? Kad ima croherzegovinu sa 180 igraca.... Mislim ne razumijem zasto ce iko radit server kad 100 puta croherzegoovina ima bolje skriptere,beta testere i ostale stvari....

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice