PlayerUnknown's Battlegrounds izdvojena tema

poruka: 6.844
|
čitano: 1.294.831
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Danima samo 2-a i 3-a mjesta, a danas:

 Sve 3 sam ja na kraju "zaključio"

 

EDIT:

Evo i filmića:

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.5.2018 8:08 (TomoR).
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

GUIDE: How to AIM with the NEW 6X SCOPE + Range Finder (Kar98k + SKS) - PUBG

 

Event mode ovaj weekend - Crossbow + Melee + Ghillie:

https://steamcommunity.com/games/578080/announcements/detail/1651012249544612322

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.5.2018 8:27 (TomoR).
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
TomoR kaže...

GUIDE: How to AIM with the NEW 6X SCOPE + Range Finder (Kar98k + SKS) - PUBG

 

Event mode ovaj weekend - Crossbow + Melee + Ghillie:

https://steamcommunity.com/games/578080/announcements/detail/1651012249544612322

 Joj ovo će biti trening centar za kampere :)

13 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Dev Letter: Recent Feedback and Our Development Priorities

 

link

 

 

Ako netko dvoji, pročitati ili ne:

 

Hi everyone,

Ever since we launched the 1.0 version of PUBG earlier this year, we’ve been focused on building our team so we can invest in the game’s ongoing development. We’ve been building new content (like Sanhok), quality-of-life improvements (like map selection and weapon balance), and a whole series of aggressive anti-cheat measures. We want PUBG to be the best game possible so players like you keep loving—and playing—it.

Although we’ve made some meaningful improvements to PUBG, we’ve fallen short in other ways. Playershave rightfully called us out for failing to address complaints about performance, and recently we haven’t done the best job of communicating about the changes we’re making to the game. Today we want to change that by talking in-depth about the things we’re prioritizing. We’ll also tease some of upcoming content we plan to add to the game. 

This Dev Letter is the first of many more to come. Without further ado, let’s get into it. 

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak
Poruka je uređivana zadnji put sub 26.5.2018 18:40 (sudy_freak).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Evo i Wacky-evog komentara na to gore:

INCOMING: LESS Desync, BETTER FPS and more coming to PUBG (My Reaction & 
Reading stuff)

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

PUBG 1.0 Highlights - Episode 5

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Ovaj vikend Sanhok test:

https://steamcommunity.com/games/578080/announcements/detail/1651012430538675222

 

Također, ako test prođe OK, Sanhok live krajem 6-og mjeseca.

Poruka je uređivana zadnji put uto 29.5.2018 9:25 (TomoR).
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

"Unofficial" Patch notes #14 - sa vijetnamskog PUBG foruma:

 

https://translate.google.com/translate?hl=en&sl=vi&tl=en&u=http%3A%2F%2Fpubgvietnam.com%2Fthreads%2Fchi-tiet-pc-1-0-update-14.361.htmlTranslated

 

M24 u normalni pool - damage kao na KAR98K, prerađene granate itd.

 

Navodno je 9GB update na test serveru već.

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Evo i official patch notes #14 (valjda sutra na live):

https://steamcommunity.com/games/578080/announcements/detail/1651012430540823147

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

New Skin - PUBG Logic - VLDL (when your friend swaps to a female body)

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Jel vi koji ste dns igrali dal ste primjetili kakve lagove i fps dropove?

Kod mene fps dropa na 44 fps 

Poruka je uređivana zadnji put sri 30.5.2018 19:29 (Sandro HR Zagorje).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Na svakoj drugoj je bilo toliko laga da nismo mogli oružje pokupiti... malo je reći da bi razbio komp, stol, pola stana i svakog developera ove igre...
9 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

I stigao novi patch koji je bio usmjeren na optimizaciju najviše, + ostale gluposti molotov, flash, i m24 nije u dropu blabla. Neka mi netko kaze jel mu radi igra šta kvalitetnije ja je odbijam instalirati dok barem Sanhok ne dođe u punom sjaju... Zasitio sam se Erangela za vijeke vjekova a mid game je dosadan da boli glava. Sanhok će biti totalni game changer, kratak loot, brze zone, manja mapa što odma znači više ljudi na manjem prostoru, više fajta :D 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Ne primjecujem nest bolje...radi isto ko i prije patcha...cak me i kickalo iz gejmova radi anti cheata da nemam pravu verziju pa moram pet puta ulazit u igru
battletag:MasnaKrvavic#2275
12 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Imao sam i ja drop na 55 negdje i onda je otislo gore na 90 pa nazad na 130-144 u gameu kasnije. To je bilo pri slijetanju s padobranom ma pocetku igre.

Opet su nesto zaribali... 

everyday i'm shuffling...
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

https://www.twitch.tv/videos/267421973

 

Shroud igra turnir, lik trga, blago receno.

Eye In The Sky
Moj PC  
0 1 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

 

 

Biti ce ludih scena s novom vatrom.

Eye In The Sky
Poruka je uređivana zadnji put čet 31.5.2018 21:30 (Evil Access).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Nema više kempanja, sad se miševe lako istjera haha. :D

Chill
14 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
http://bigfarm.goodgamestudios.com?ic=62-1ZA6N-P-EN&w=199947
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Naletio sam na HayZ-a na Sanhok-u 

 

Njegov view:

https://clips.twitch.tv/ObservantColdDragonflyANELE

Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
sudy_freak kaže...

Dev Letter: Recent Feedback and Our Development Priorities

 

link

 

 

Ako netko dvoji, pročitati ili ne:

 

Hi everyone,

Ever since we launched the 1.0 version of PUBG earlier this year, we’ve been focused on building our team so we can invest in the game’s ongoing development. We’ve been building new content (like Sanhok), quality-of-life improvements (like map selection and weapon balance), and a whole series of aggressive anti-cheat measures. We want PUBG to be the best game possible so players like you keep loving—and playing—it.

Although we’ve made some meaningful improvements to PUBG, we’ve fallen short in other ways. Playershave rightfully called us out for failing to address complaints about performance, and recently we haven’t done the best job of communicating about the changes we’re making to the game. Today we want to change that by talking in-depth about the things we’re prioritizing. We’ll also tease some of upcoming content we plan to add to the game. 

This Dev Letter is the first of many more to come. Without further ado, let’s get into it. 

 Bitno da kad sam rekao da je igra neoptimizirana do bola, vojska fanboyeva sa kompovima od 15k koje nisu sami zaradili su me napali.

Igra je možda dobra, onome tko voli taj žanr, ali realno je reći da nije dobro složena s te strane i to je fact.

 

Šta se događa s playerbaseom, čujem da opada, da ga fortnite dosta šije sad?

ne trolam, samo me zanima, kakav je stall, jel nema sadražja modova ili šta, ne pratim razvoj baš.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
10 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
fila2208 kaže...

 Bitno da kad sam rekao da je igra neoptimizirana do bola, vojska fanboyeva sa kompovima od 15k koje nisu sami zaradili su me napali.

Igra je možda dobra, onome tko voli taj žanr, ali realno je reći da nije dobro složena s te strane i to je fact.

 

Šta se događa s playerbaseom, čujem da opada, da ga fortnite dosta šije sad?

ne trolam, samo me zanima, kakav je stall, jel nema sadražja modova ili šta, ne pratim razvoj baš.

 ...oces dat svoju desnu ruku da nisu sami zaradili???..... opada u zadnjih pet mjeseci eto sad je u tjednu oko 1.4M igraca, vikendom 1,6M... da malo je to sad ... otisle placipi**e, citerima dosadilo.... nego u kolko je dana pao codww2??.... jel izdrzalo dva tjedna???.... ne trolas, al kenjas....

metalni punker
13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Tallahassee kaže...

 ...oces dat svoju desnu ruku da nisu sami zaradili???..... opada u zadnjih pet mjeseci eto sad je u tjednu oko 1.4M igraca, vikendom 1,6M... da malo je to sad ... otisle placipi**e, citerima dosadilo.... nego u kolko je dana pao codww2??.... jel izdrzalo dva tjedna???.... ne trolas, al kenjas....

neću, jer jasno da nisu svi ovdje balavi u srednjoj školi. Svaka čast ako si ulupao puste pare u svoj pc i česittam ti na tome, ali postoje pojedinci koji su branili optimizaciju a sami tvorac igre je priznao da je loša, no sad ni riječi o tome jasno

 pa čitam neke članke kao pada, reko koliko je to kad toliko pričaju o tome, nije sigurno igra dead lol pa pitam kako sad stoji playerbase kao takav. Niš loše zbilja nisam mislio. Ne kužim usporedbu s ww2, to je ded game od početka ionako, zabavn meni bio, odigrao koliko sam i platio i obrisao.

 

jer sad se priča da tvorci pubga tuže tvorce fortnite itd pa gledam šta se dešava, koliko ta tužba sad ima smisla ali ok

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put ned 3.6.2018 23:25 (fila2208).
6 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Fila moj, dat cu ti savjet i necu ti ga cak ni naplatiti 15k neke valute koju nisi spomenuo.

Jel igras PUBG? Jel ti se igra PUBG? Jel te interesira igranje PUBGa? Ako je odgovor ne, onda lijepo zaobides ovu temu i tebi super a i svima ostalima.

Sto se optimizacije tice, imam 1070 i i7 6700k koje sam sam zaradio i drzim igru na SSDu koji sam takoder sam zaradio, lijepo je imati posao, tako da nikada nisam imao vecih problema sa FPSom. Ono sto je uvijek bio problem u PUBGu i bit ce problem dok god ne uvedu RegionLock to je najezda ekipe sa drugih krajeva svijeta koji zahvaljujuci nacinu na koji PUBG radi (favor the shooter) i visokog pinga imaju prednost, isto kao sto ekipa iz EU ima prednost na drugim serverima, khm khm. Netcode je kakti dignut na 60hz ali to znaci kurca ako ekipa igra sa pingom 200ms.

Tako da, cisto za tvoje zdravlje, vrati se u BF5 temu pa cemo tamo zajedno komentirati kako ce ta igra ispasti, radije nego da tu pricas kako igra sa 100 igraca i suludo velikom mapom i hrpom varijabli u engineu koji nije namijenjen toliko velikoj mapi ne radi na 120 FPSa na slabijim grafickima/procesorima. Neces s time nista pametno postici.

Poruka je uređivana zadnji put pon 4.6.2018 9:58 (sexytoiletpaper).
11 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Woow...Moj komp vrijedi 15soma...Hoce tko kupit?Evo za 10 soma i nosi.
13 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Igra od 1.0 radi sasvim dobro i solidno, na mojem kompu je cca 100+ fps-a,a taj patch je bio prije par mjeseci tak da fila niti nije upućen ,nema igru niti je igra.

Moj PC  
2 0 hvala 1
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Testiranje na Sanhoku produženo do 7.6:

https://twitter.com/PUBG_help/status/1003519771319472128

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
TomoR kaže...

Testiranje na Sanhoku produženo do 7.6:

https://twitter.com/PUBG_help/status/1003519771319472128

 Odlična vijest, ne mogu brate onaj eragnel više vidjet ni nacrtan, a Miramar nisam upalio otkad su dodali biranje mapa... Sanhok je osvježenje :)

15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
fila2208 kaže...

 Bitno da kad sam rekao da je igra neoptimizirana do bola, vojska fanboyeva sa kompovima od 15k koje nisu sami zaradili su me napali.

Igra je možda dobra, onome tko voli taj žanr, ali realno je reći da nije dobro složena s te strane i to je fact.

 

Šta se događa s playerbaseom, čujem da opada, da ga fortnite dosta šije sad?

ne trolam, samo me zanima, kakav je stall, jel nema sadražja modova ili šta, ne pratim razvoj baš.

 A da se ti pokoriš i počmeš igrat Pubg?

 

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice