Preporuke za igre

poruka: 22
|
čitano: 3.704
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Preporuke za igre

evo ako može neke preporuke za PC igre...neke akcijske tipa assassins creed ili prototype..znači akcije neke sa free roam opcijama....ne baš previše stare, hvala!

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Preporuke za igre

evo ja ti preporucujem Call of Juarez Bound in blood, Prototypef, Damnation.

Intel Core 2 Duo E8500, nVidia GF 8800GT, 8GB DDR2
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Preporuke za igre

Ako volis RPG-ove, onda definitivno The Witcher, moze i Fallout 3, al Fallout je RPG koji vise lici na Shooter...

 

Ja sam se ponovno vratio na The Elder Scrolls 4: Oblivion, sta cu, odlican je Smijeh

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Preporuke za igre

Hvala, neke od njih sam igrao....probat ću damnation i za the witcher sam već čuo da je dobra igra...ako itko zna još koju samo dajte ;)

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Preporuke za igre

Sad mi pade jos i Fable: the lost chapters na pamet, ja sam je proso i jako je zabavan RPG, samo sto nemas bas pravo slobodno gibanje, da ides sad po brda i sumi i sl, vec uvijek mijenjas ko male mapice, kad prolazis s jednog podrucja na drugo

 

Ima jos i The Last Remnant, ako volis Japanske RPG-ove na poteze, al to nevoli bas svako, meni se nije svidjelo, al par od mojih frendova kazu da nije lose

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Preporuke za igre

da znam za Fable prešao sam ga kao i Fable 2, a pročitao sam tu na forumu za igru Second Sight, pa ako netko zna jel se isplati...i jel ima neka baš tipa prototype sa nekim moćima, moderno vrijeme i to?

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Preporuke za igre

Jesil probo Bioshock?

 

il mozda TimeShift?

 

a svakako probaj Portal, igra je posve fora Smijeh

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.7.2009 0:02 (Amrapheus).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Preporuke za igre

dakle da ne otvaram novu temu i da ne dobim novi zuti... cvele nadam se da ti ne smeta al bi trebo preporuku za stratesku igru tojest RTS. mislio sam Anno 1701 on mi izgleda zakon ili nes poput sacred 2

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Poruka je uređivana zadnji put uto 14.7.2009 0:11 (damian123).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Preporuke za igre

hvala opet...može samo još molba ako znate neku igru tog tipa,.al da nie first person

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Preporuke za igre

@damian:

Nema sta, ANNO 1701 je odlicna igra, toplo je preporucujem imat ces dosta sati zabave s njome, al sad ti je vec izaso i ANNO 1404, slijedeci dio

 

Probaj i C&C Red Alert 3

 

Warhammer nebi preporucio, nekako je previse dosadan :S

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Preporuke za igre

aha ja sam mislio da je anno 1701 zadnji dio ^^ pogledat cu i narucit... thx i gledo sam tai C&C i cini mi se dobar pa cu vidjet... thx ako ima ko os za preporucit nek kaze

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Preporuke za igre

evo preporuke slicnih igara kao prototype, s jedne strane imas The Incredible Hulk: Ultimate Destruction i Crackdown, pogledaj Review-ove pa onda se skontaj sto ti je bolje :)

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Preporuke za igre

inFAMUOS, najsličniji prototypeu koji sam vidjeo, ali je samo za PS3 :(

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Preporuke za igre

ukratko ću napisati nekoliko igra uz koje sam se doista zabavio:

 

Half Life 2 - najbolji FPS po mome mišljenju. odlična priča, odličan gameplay te odlična grafika. također ako želiš isprobaj i episode 1 and 2

 

TES IV Oblivion -po mom mišljenju najbolji RPG današnjice zbog odlične priče, grafike te mogućnosti proširenja igre svakojakim modima

 

Fallout 3 - igra postaje odlična kada se stave patchevi koji popravljaju brojne buge. Također nudi proširenje modovima te odličnu priču.

 

Prototype - nešto tipa superheroja, ali samo tri puta bolje.

 

Assassins Creed - sve igre tipa Prince of Persia mi se sviđaju

 

Burnout Paradise - kome nije zabavno rušit sve pred sobom te jurit po gradu?

 

Devil May Cry 4 - rezanje na japanski stilski način.

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Preporuke za igre
Raving Rabbid kaže...

ukratko ću napisati nekoliko igra uz koje sam se doista zabavio:

 

Half Life 2 - najbolji FPS po mome mišljenju. odlična priča, odličan gameplay te odlična grafika. također ako želiš isprobaj i episode 1 and 2

 

TES IV Oblivion -po mom mišljenju najbolji RPG današnjice zbog odlične priče, grafike te mogućnosti proširenja igre svakojakim modima

 

Fallout 3 - igra postaje odlična kada se stave patchevi koji popravljaju brojne buge. Također nudi proširenje modovima te odličnu priču.

 

Prototype - nešto tipa superheroja, ali samo tri puta bolje.

 

Assassins Creed - sve igre tipa Prince of Persia mi se sviđaju

 

Burnout Paradise - kome nije zabavno rušit sve pred sobom te jurit po gradu?

 

Devil May Cry 4 - rezanje na japanski stilski način.

 

 

 

 

Toooo care...to se trazi od igara...

S obzira na obzir, da tvoj obzir ne dolazi u obzir momu obziru, doci ce u obzir da je moj obzir bolji od tvog obzira... Gmail: ivan.stoposto@gmail.com MSN: ivan_babic_95@hotmail.com
15 godina
neaktivan
offline
Preporuke za igre

Kažeš igre sa Free Roam opcijama.

 

TES 3: Morrowind ili TES 4: Oblivion

S.T.A.L.K.E.R.

The Witcher

Fallout 3

GTA San Andreas

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.7.2009 23:23 (netko_namo).
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
odjavljen
offline
Preporuke za igre

Ocito se TES IV: Oblivion favorizira, ako nisi igrao, svakako probaj, neces se pokajat, prica je zakon, naravno, ako neigras samo main misije, sporedne su zakon Smijeh i citaj sta ljudi sve pricaje i prati sta rade

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.7.2009 23:39 (Amrapheus).
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Preporuke za igre

Uzmeš San Andreas skineš

mod i luđi si od Prototypa.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Preporuke za igre

pozdrav

Tražim preporuku za igre vožnje autima, s time da se mogu igrati s volanom i da se mogu pokrenuti na starijem računalu.

Pentium IV 2.4GHz, 256MB ram-a, te grafa NVIDIA GeForce2 MX/MX 400.

Molio bih samo da predložite isprobane igre u kombinaciji igranja pomoću volana bez ikakvog dodatnog softvera za naštimavanje. Znam da nije to nekakav problem za naštimati, ali jednostavno mi se neda zezati s nepotrebnim stvarima. Nije za mene nego za jednog klinca u susjedstvu.

Hvala

http://www.metacafe.com/watch/2749951// || http://www.metacafe.com/watch/1248654/3d_animacija/
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.7.2009 14:24 (Branimir2412).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Preporuke za igre

Prince of Persia 2 najbolji dio iz trilogije toplo preporucujem.Cool

born to be gamer
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Preporuke za igre
Branimir2412 kaže...

pozdrav

Tražim preporuku za igre vožnje autima, s time da se mogu igrati s volanom i da se mogu pokrenuti na starijem računalu.

Pentium IV 2.4GHz, 256MB ram-a, te grafa NVIDIA GeForce2 MX/MX 400.

Molio bih samo da predložite isprobane igre u kombinaciji igranja pomoću volana bez ikakvog dodatnog softvera za naštimavanje. Znam da nije to nekakav problem za naštimati, ali jednostavno mi se neda zezati s nepotrebnim stvarima. Nije za mene nego za jednog klinca u susjedstvu.

Hvala

Mislim da bi ti grid radio, ali nisam siguran.

O očima n00bova svatko je cheater. U očima moderatora svatko je spamer. Quid latine dictum est altum viditur- Sve rečeno na Latinski zvuči pametno.
14 godina
protjeran
offline
RE: Preporuke za igre
Branimir2412 kaže...

pozdrav

Tražim preporuku za igre vožnje autima, s time da se mogu igrati s volanom i da se mogu pokrenuti na starijem računalu.

Pentium IV 2.4GHz, 256MB ram-a, te grafa NVIDIA GeForce2 MX/MX 400.

Molio bih samo da predložite isprobane igre u kombinaciji igranja pomoću volana bez ikakvog dodatnog softvera za naštimavanje. Znam da nije to nekakav problem za naštimati, ali jednostavno mi se neda zezati s nepotrebnim stvarima. Nije za mene nego za jednog klinca u susjedstvu.

Hvala

Colin McRae Rally 02, i nista vise jer je graficka iz 1998. godine.

@thuglife: Vic dana. To je jos uvjek DirectX 5 graficka, a grid je DX9 igra.

trezan a za sebe neznam
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.8.2009 17:50 (fabijan654321).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice