Pro Evolution Soccer 2019

poruka: 1.215
|
čitano: 214.403
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Da se malo pohvalim, presao sam 900 u ratingu, 1. divizija i acclaim Elite 1

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 3.11.2018 15:47 (erminn).
Moj PC  
2 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Svi ganjaju Ronalda, Messia, Grizia, itd., a ja ganjam Sona kojeg sam slozio preko skauta, jer taj mi je igrac postao drag zbog silnih golova koje sam zabio s njim u fifi (blizu 600 online). Kada igram PES s pravim klubovima cesto biram Spurse i opet mi se znalo dogoditi da sa Sonom lomim tekme i to mi je bio okidac da ga slozim. Kada sam ga registrirao u klub imao je rating 75, ali isti sam brzo digao na 84 zahvaljujuci nepotrebnim igracima kojih sam imao dosta u klubu, jer svi su otisli u exp trainere.

 

Iako je tek na 70% sto se tice timskog duha i 30/51 exp lvl, u ovo par tekmi sto je odigrao, uvjek je on bio taj koji izvuce nekog zeca iz sesira i napravi prevagu. Iako mu je primarna pozicija LM, ja ga forsiram kao CF i SS, sto su zapravo njegove registrirane sekundarne pozicije. Za sada mi je sretna amajlija jer od kada je on u klubu, nemam izgubljenu tekmu i vjerovatno cu uci u DIV 2.

 

Koliko god se Son pokazao kao odlican, toliko me s druge strane razocarao Falcao. Mnogo sam ocekivao od njega jer je ambasador PES-a i mislio sam da cu zabijati s njim kao na traci, ali pokazao se kao zivi ocaj.

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.11.2018 20:54 (TheMaverick).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
TheMaverick kaže...

 

 

Iako je tek na 70% sto se tice timskog duha

 Tactical trening? 

7 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
plavi08 kaže...
TheMaverick kaže...

 

 

Iako je tek na 70% sto se tice timskog duha

 Tactical trening? 

 

Ako si s ovim odogovorom mislio da pomoću tactical treninga dignem igrački familiarity na 99 sve 5, ali problem je što ih nemam više.

 

 

The Commissioner of Football
15 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Mislio sam pošto si sa FIFE da nisi vido to 

 

Iskoristi one bezveze skaute sa malo zvjezdica pa češ sa njima dobiti koji trening.

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.11.2018 10:32 (plavi08).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019

Dobro si...tog se nisam sjetio, a imam ih kao blata. 

 

Hvala meštre 

The Commissioner of Football
7 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Igrati PES 2019 od 22:00 je nešto nevjerovatno i definitivno najbolje isustvo kada je u pitanju virtualni nogomet. Od 22h to je neka druga igra, ali na žalost rijetko imam priliku igrati tako kasno. 

 

Odaziv i brzina gameplaya u navedeno vrijeme je fantastična i kada bi imao takve uvjete tokom cijelog dana, vjerujem da bi moj omjer poraza i pobjeda bio puno drugačiji.

 

Sinoć sam skinuo skalp liku iz susjedne države koji ima 400+ pobjeda i dvoznamenkasti broj poraza, a rating preko milje. Tekma je završila 3-1 zahvaljujući Sonu, koji izgleda i u ovoj igri imao ono nešto. Tamo u fifu  mnogi likovi su zbog njega kršili gamepade kao u priči. Inače mu je playing style "Hole player", ali kako se taj nalazi u šansi pa to je čudo. 

Familiarity mu je sada 99, a lv.32 i samo ostaje nagađati što će biti kada dosegne lv.50. Sada je druga runda login kampanje i bit će ovih maxi trainera, tako da ću ih maksimalno koristiti isključivo za Sonalda.

 

Btw., razni situacija se može vidjeti na terenu. Nedavno sam doživio da su mi u 10min. lomili napadača 3x, i što se desilo? Igrač je završio van terena i više se nije vračao, a ja sam 15min igrao s igračem manje jer nisam odmah skužio da ga nema, tak sam na poluvremenu vidio da je igrač totalno out, pa sam ga zamijenio.

 

Druga stvar, protivnik mi je s Mbappeom ušao u kazneni i pokušao ubaciti loptu u peterac, a ja sam uklizao kako bi blokirao tu loptu i odjednom Francuz pada, a sudac se oglašava. Bio sam već sav crven od bijesa, jer sam bio uvjeren da ga nisam pipnuo, kada ono žuti karton zbog simuliranja. Slična stvar mi se desila protiv Carvajala, koji je zaplivao i pokušao iznuditi kazneni udarac.

 

Preko 300 online tekmi je iza mene i moram priznati da u svojoj 32 godini uživam u PES-u kao nikad ni u jednom drugom virtualnom nogometu. Mislim da ima jako malo fali da dovedu igru na terenu do savršenstva, barem kada se uzme u obzir ono što sada imam na tržištu. Menu, prezentacija, licence, itd., to je već neka druga priča...

Mislim da Konami ima odličnu priliku da kroz myclub privuče dosta starijih igrača, jer taj mod definitivno ima budućnost, samo ga treba oplemeniti s dodatnim stvarima i to će biti kao mala master liga online.

 

FIFA je trenutno van svakog balansa, a gameplay mi djeluje da je rađen za djecu tj., mlađu ekipu i prvi put mi se desilo da osjećam stid dok igram tu "igricu". Stoga sam je zakucao na oglasnu ploču i sve snage i misli usmjerio prema PES-u i myclub-u.

 

 

 

 

 

 

 

 

The Commissioner of Football
 
1 1 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019

Slažem se u većini toga s tobom, ali si zaboravio na skoro najbitniji detalj, scripting.

15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019

Treba ga ukinuti iz nogometa. Jer se djubre proširilo i van videoigara 

5 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019

Nije stvar samo u udarcima prema golu. Stvar je u činjenici da se zalomi period kad se igrači ponašaju totalno retardirano unatoč team spiritu 99 i ukupnoj vrijednosti ekipe od preko 3400 (Ramos i Pique u top formi, konstantno ne prate igrače, Messi i Neymar neprecizni do te mjere da promaše prazan gol s 5 metara - imam video kao dokaz). Nisam loš igrač, imam 927 bodova i treći sam u prvoj diviziji i baš zato poludim kad me dobije netko s 40% pobjeda samo zato što naiđe taj neki period gdje ne možeš ništa napravit. Imaš pun k... klipova na youtubeu gdje i sami vrhunski igrači upozoravaju na isti problem, ali su toliko dobri da nekad uspiju odoliti tom scriptingu. 

9 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
PES1990 kaže...

Nije stvar samo u udarcima prema golu. Stvar je u činjenici da se zalomi period kad se igrači ponašaju totalno retardirano unatoč team spiritu 99 i ukupnoj vrijednosti ekipe od preko 3400 (Ramos i Pique u top formi, konstantno ne prate igrače, Messi i Neymar neprecizni do te mjere da promaše prazan gol s 5 metara - imam video kao dokaz). Nisam loš igrač, imam 927 bodova i treći sam u prvoj diviziji i baš zato poludim kad me dobije netko s 40% pobjeda samo zato što naiđe taj neki period gdje ne možeš ništa napravit. Imaš pun k... klipova na youtubeu gdje i sami vrhunski igrači upozoravaju na isti problem, ali su toliko dobri da nekad uspiju odoliti tom scriptingu. 

 Istina, zato ja ne igram to smeće od my cluba, i sam sam jedan od boljih igrača i igram samo online division gdje je sve u većini slučajeva potpuno normalno. My club je toliko smeće skripitrano da doslovno ne ovisiš sam o sebi :)

8 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
plavi08 kaže...

Treba ga ukinuti iz nogometa. Jer se djubre proširilo i van videoigara 

 Jesi li ti gledao Zvezda-Liverpul? Ocigledno nisi jer Liverpool je samo jednu sansu imao kad je Staridz promasio, ostalo sve bezopasni sutevi ili slucajno im se odbije lopta pa opale po golu ko Salah par puta. Sudija nije svirao jos cist penal za Zvezdu pocetkom drugog poluvremena, moglo je to i ubedljivije biti :) 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019

Kolega jedno je subjektivnost drugo realnost slagao se sa time ili ne 

 

8 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
plavi08 kaže...

Kolega jedno je subjektivnost drugo realnost slagao se sa time ili ne 

 

 I vise nego zasluzena pobeda. Liverpul je nadigran i unisten prvo poluvreme, u drugom smo im svesno prepustili loptu, nisu resenje imali sem par slucajnih odbijanaca posle kornera sto je lopta na srecu se odbila do Salaha, takodje pocetkom drugog poluvremena Zvezda je ostecena za cist penal... Druze moj oni su imali jedinu sansu sa Staridzem koja je dosla posle smisljenog napada. Totalno sam objektivan. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
7 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
BeLLicus kaže...

 Istina, zato ja ne igram to smeće od my cluba, i sam sam jedan od boljih igrača i igram samo online division gdje je sve u većini slučajeva potpuno normalno. My club je toliko smeće skripitrano da doslovno ne ovisiš sam o sebi :)

 

Bit ce tebi i divizije smece, samo se strpi jos malo. 

 

Imati onakav dream team u startu i kukati ovdje o skripti je odlika pravog placke. Da stvar bude interesantnija, sebe nazivas dobrim igracem. 

 

Skriptinga ima, ali ima i alta kako utjecati na njega u 90% slucajeva. PES je za mnoge kompleksniji nego se cini.

 

Netko bi rekrativno igrao pes, a da ima pro rezultate. Eee ne moze frendu, ali zato je tu skripting da se vadimo kad pusimo i to 90% tekmi svojom krivicom.

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put pon 12.11.2018 20:07 (TheMaverick).
9 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
TheMaverick kaže...
BeLLicus kaže...

 Istina, zato ja ne igram to smeće od my cluba, i sam sam jedan od boljih igrača i igram samo online division gdje je sve u većini slučajeva potpuno normalno. My club je toliko smeće skripitrano da doslovno ne ovisiš sam o sebi :)

 

Bit ce tebi i divizije smece, samo se strpi jos malo. 

 

Imati onakav dream team u startu i kukati ovdje o skripti je odlika pravog placke. Da stvar bude interesantnija, sebe nazivas dobrim igracem. 

 

Skriptinga ima, ali ima i alta kako utjecati na njega u 90% slucajeva. PES je za mnoge kompleksniji nego se cini.

 

Netko bi rekrativno igrao pes, a da ima pro rezultate. Eee ne moze frendu, ali zato je tu skripting da se vadimo kad pusimo i to 90% tekmi svojom krivicom.

 Nisam dobar igrač, vrlo dobar sam igrač, imam 80% pobjeda u odigranih 80tak tekmi, zabijam 4 gola po utakmici primam manje od 1, da vrlo dobar sam igrač, i tko je rekao da ja gubim tekme u my clubu? Odigrao sam svega 30 utakmica i dovoljno mi je bilo vidjeti na šta to liči i koliko je to odvratno, nerealni futured igrači od 95 do 99 čista nerealnost... Ali tko voli neka izvoli, da se razumijemo PES 2019 je stvarno jako dobar i uživam ga igrati, nisam od onih koji igraju ili su igrali fifu i takve stvari, svake godine kupim i igram pes, igram na razno raznim turnirima i ligama balkanskim, i vjeruj mi hrpetina ljudi se žali na my club, ja to ovdje ne pišem jer ja gubim utakmice u my clubu ili nešto slično nego my club i online division te friendly utakmice su nebo i zemlja. 

 

Btw dali si se ti prijavio za ligu na pes serbia pod nickom niksa86?

Poruka je uređivana zadnji put pon 12.11.2018 21:22 (BeLLicus).
7 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019

Nista manje odvratno od toga sto ti u divizijama stalno biras PSG koji u RL gazi sve od reda u domacem prvenstvu.

 

Mislim da ti nije na mjestu suditi nesto posslije samo 30-ak tekmi, jer dosta je faktora koje moras dostici i obuhvatiti kako bi napredovao u myclubu.

Jos jednom napominjem da ces se i u divizijama opeci i neces vise biti tako sretan.

 

Sto se tice pes srbija i nikse86, ne ja nisam taj niti sam registriran na tom forumu.

The Commissioner of Football
9 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
TheMaverick kaže...

Nista manje odvratno od toga sto ti u divizijama stalno biras PSG koji u RL gazi sve od reda u domacem prvenstvu.

 

Mislim da ti nije na mjestu suditi nesto posslije samo 30-ak tekmi, jer dosta je faktora koje moras dostici i obuhvatiti kako bi napredovao u myclubu.

Jos jednom napominjem da ces se i u divizijama opeci i neces vise biti tako sretan.

 

Sto se tice pes srbija i nikse86, ne ja nisam taj niti sam registriran na tom forumu.

 Naravno da biram i drugi biraju u 90% slučajeva top timove zašto nebi i ja. Mozda i nije suditi da, poslje 30 utakmica ali meni se to eto odma na pocetku nije svidjelo i ne igram my club skoro 2 mjeseca. Zasto bi se opekao u divizijama lol, igram ih odpocetka nije uvijek sve savrseno naravno ali daleko daleko mi bolje od my cluba i ne vidim čemu ta priča opeći ćeš se u diviziji, Bože moj mora se izgubiti utakmica ponekad to je sastavni dio igre :)

 

Evo ti pogledaj 9 protivnika samo 1 nije imao klub klase A

Poruka je uređivana zadnji put uto 13.11.2018 13:03 (BeLLicus).
8 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
BeLLicus kaže...
TheMaverick kaže...

Nista manje odvratno od toga sto ti u divizijama stalno biras PSG koji u RL gazi sve od reda u domacem prvenstvu.

 

Mislim da ti nije na mjestu suditi nesto posslije samo 30-ak tekmi, jer dosta je faktora koje moras dostici i obuhvatiti kako bi napredovao u myclubu.

Jos jednom napominjem da ces se i u divizijama opeci i neces vise biti tako sretan.

 

Sto se tice pes srbija i nikse86, ne ja nisam taj niti sam registriran na tom forumu.

 Naravno da biram i drugi biraju u 90% slučajeva top timove zašto nebi i ja. Mozda i nije suditi da, poslje 30 utakmica ali meni se to eto odma na pocetku nije svidjelo i ne igram my club skoro 2 mjeseca. Zasto bi se opekao u divizijama lol, igram ih odpocetka nije uvijek sve savrseno naravno ali daleko daleko mi bolje od my cluba i ne vidim čemu ta priča opeći ćeš se u diviziji, Bože moj mora se izgubiti utakmica ponekad to je sastavni dio igre :)

 

Evo ti pogledaj 9 protivnika samo 1 nije imao klub klase A

 Ista takva stvar je sa fifom drugari, online seasons je mod gde igras sa klubovima i tu sam uvek imao bilans brutalan pobede i porazi dok u fut-u nisam ni blizu tih rezultata. Npr prosle godine sam dva puta osvojio prvu diviziju u futu za celu godinu igranja dok sam u online seasons znao po 10 x za redom osvojiti 1 diviziju. Ali jednostavno mi nekako to nije zabavno, pobedis/izgubis i to je sve.

Ovo mi je zadnja godina da sam kupio fifu dok se nesto drasticno ne promeni, cekam pes lite da probam, verujem da ima skriptinga ali verujem i da koliko god ima da nije ni 20% kao u fufari. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
7 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
BeLLicus kaže...

 Mozda i nije suditi da, poslje 30 utakmica ali meni se to eto odma na pocetku nije svidjelo i ne igram my club skoro 2 mjeseca. 

 

 

 

Ono sto sam ja primjetio u blizu 400 tekmi u myclub je to da kad gubim, gubim u 90% slucajeva zbog klase Ronalda, Neymara, specijalnog Suareza i slicnih aseva.

To sto ih imaju skoro svi, u to ne bi ulazio niti mi smeta. Od samog pocetka igram svoju igru u najdrazoj mi formaciji 4-4-2 i glavni mi je strjelac Vardy, koji ima najduzi staz, ali Morata ga lagano stize.

 

Druga stvar..., primjetio sam da dosta ekipe taktizira do besvijesti. Jucer mi je jedan Irac svaki put kada padne gol stiskao pauzu i svaki put bi osjetio promjenu na terenu. Nije bio tako dobar igrac, ali me izjebao s tim promjenama, da sam na kraju izgubio 3-2. Mnogim od nas to ide na zivce i nekad smo toliko sigurni u pobjedu, da cijelu tekmu nemamo potrebu da mjenjamo bilo sto, a onda kada kola krenu niz brdo i padne taj jedan gol nastane panika, a protivnik dobije boost bas kao u stvarnosti.

Isto tako mi se desilo da me jedan pobjedio 5-3 i svih 5 golova sam dobio poslije ubacaja sa strane. Svojom lijenoscu sam primio 5 komada, jer sam ga podcijenio zbog duplo manjeg ratinga. Protiv jacih protivnika sam uspjesno znao braniti takve pokusaje markiranjem krila i uvodjenjem treceg stopera, ali protiv ovog nista od toga nisam radio jer sam imao osjecaj da cu ga ipak pregaziti, ali lik me je s Mertensom unistio po toj desnoj strani a specijalni Pato izbusio 4 x glavom.

 

Sve je u pristupu i u tome koliko si koncentriran, barem u 90% slucajeva i onog sto sam imao priliku iskusiti iz gore navedenog broja tekmi.

 

Koliko samo ponekad znaci kad sa stoperom ispucas loptu sto dalje od svog gola, na sto igra zna sugerirati u onim savjetima prije pocetka tekme. Taj krkanski potez kad bi se pitalo Guardiole,  u dosta slucajeva pobjedu znaci, ali kad se zalomi zbog muljaze u zadnjoj liniji, svi galamimo i urlamo o skriptingu i kako nas igra jebe.

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put sri 14.11.2018 9:55 (TheMaverick).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019

Imam jedno pitanje, imam u grafu GeForce 650ti 2 gb u kompu, naravno PES šteka na svim mogućim detaljima čak i na low, uspio sam nešto iskemijati pa igram na Tvu koji nije full hd i u renderu sam namjestio da ne šteka. E sad, imam priliku dobiti 1050ti za 1000 kn, pitam vas da li bih s tom grafičkom mogao udariti ovaj i idući nastavak PES-a. 

Za takve neke stvari sam totalni noob, pa se bolje konzultirati s vama koji vjv znate bit problema. Imam 16 gb RAM-a i 8350 procesor 4.00 gHz

 

Inače, počeo sam i ja sinoć udarati Online seasons, ušao sam u 10 diviziju bez nekih većih problema, a danas me čeka nastavak, probao sam i MyClub ali vidim da mi treba malo više vremena da se tome posvetim. Igra je baš zarazna, uvijek tjera na još jednu pa još jednu.  

Odigrao sam odličnu utakmicu s Ajaxom protiv Uniteda, vodio 2-1 do 90., kada sam pustio lika do gola umjesto da sam napravio faul, naravno da mi je s Lukakom strpao gol glavom iz centaršuta. 

10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Nesto si razmisljam da uzmem pes19 pa me zanima jeli u igri ima ovih stvari: da lopta prolazi kroz stopala igraca samo da bi usla u gol ili dosla do odredjenog igrca, da je svaki drugi udarac iz okreta od 180 stupnjeva sa 30m gol, da sudci nisu dobro programirani i nesto sto je ociti prekrsaj ne sude a nesto sto nije prekrsaj sude, da kad trcis pored protivnickog igraca i tvoj igrac stavi ruku na protivnickog igraca da li se za to dobije crveni karton, da kad se trci sa napadacem ravno i kad krenes na njega sa obranbenim i uzmes mu loptu ali napadac odmah te sekunde uzme njemu loptu, kad ides presjeci loptu sa igracem kojim ti upravljas i presjeces loptu ali tvom igracu prodje lopta kroz noge dok AI kad ide presjec loptu uvijek to uradi savrseno, da li mozes skrsiti igraca namjerno ili su stavili da kad uklizes da igrac namjerno prodje kroz suparnicke noge bez da ga dotakne, da li mozes promijeniti igraca kad god hoces, da li igrac npr. tipa Mertens moze nadskociti ili izgurati igraca tipa Godin, da li postoji kick off glitch, jesu li dodavanja iz okreta iz prve super precizna? E da kakvi su im serveri

Poruka je uređivana zadnji put sri 14.11.2018 13:37 (The_K).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
skala kaže...

Imam jedno pitanje, imam u grafu GeForce 650ti 2 gb u kompu, naravno PES šteka na svim mogućim detaljima čak i na low, uspio sam nešto iskemijati pa igram na Tvu koji nije full hd i u renderu sam namjestio da ne šteka. E sad, imam priliku dobiti 1050ti za 1000 kn, pitam vas da li bih s tom grafičkom mogao udariti ovaj i idući nastavak PES-a. 

Za takve neke stvari sam totalni noob, pa se bolje konzultirati s vama koji vjv znate bit problema. Imam 16 gb RAM-a i 8350 procesor 4.00 gHz

 

Inače, počeo sam i ja sinoć udarati Online seasons, ušao sam u 10 diviziju bez nekih većih problema, a danas me čeka nastavak, probao sam i MyClub ali vidim da mi treba malo više vremena da se tome posvetim. Igra je baš zarazna, uvijek tjera na još jednu pa još jednu.  

Odigrao sam odličnu utakmicu s Ajaxom protiv Uniteda, vodio 2-1 do 90., kada sam pustio lika do gola umjesto da sam napravio faul, naravno da mi je s Lukakom strpao gol glavom iz centaršuta. 

 Procesor ti je na granici. Spomenuta grfa ti bi bila dosta za FHD al ne više od toga. 

Baš kod ovog porca može isključivanjem 2 jezgre i igranjem sa prirotetoom dobiti na perfomansama za PES. Ima ngdje upute.

The_K kaže...

Nesto si razmisljam da uzmem pes19 pa me zanima jeli u igri ima ovih stvari: da lopta prolazi kroz stopala igraca samo da bi usla u gol ili dosla do odredjenog igrca, da je svaki drugi udarac iz okreta od 180 stupnjeva sa 30m gol, da sudci nisu dobro programirani i nesto sto je ociti prekrsaj ne sude a nesto sto nije prekrsaj sude, da kad trcis pored protivnickog igraca i tvoj igrac stavi ruku na protivnickog igraca da li se za to dobije crveni karton, da kad se trci sa napadacem ravno i kad krenes na njega sa obranbenim i uzmes mu loptu ali napadac odmah te sekunde uzme njemu loptu, kad ides presjeci loptu sa igracem kojim ti upravljas i presjeces loptu ali tvom igracu prodje lopta kroz noge dok AI kad ide presjec loptu uvijek to uradi savrseno, da li mozes skrsiti igraca namjerno ili su stavili da kad uklizes da igrac namjerno prodje kroz suparnicke noge bez da ga dotakne, da li mozes promijeniti igraca kad god hoces, da li igrac npr. tipa Mertens moze nadskociti ili izgurati igraca tipa Godin, da li postoji kick off glitch, jesu li dodavanja iz okreta iz prve super precizna? E da kakvi su im serveri

 

 

Skini demo pa probaj. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 14.11.2018 14:25 (plavi08).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
plavi08 kaže...
skala kaže...

Imam jedno pitanje, imam u grafu GeForce 650ti 2 gb u kompu, naravno PES šteka na svim mogućim detaljima čak i na low, uspio sam nešto iskemijati pa igram na Tvu koji nije full hd i u renderu sam namjestio da ne šteka. E sad, imam priliku dobiti 1050ti za 1000 kn, pitam vas da li bih s tom grafičkom mogao udariti ovaj i idući nastavak PES-a. 

Za takve neke stvari sam totalni noob, pa se bolje konzultirati s vama koji vjv znate bit problema. Imam 16 gb RAM-a i 8350 procesor 4.00 gHz

 

Inače, počeo sam i ja sinoć udarati Online seasons, ušao sam u 10 diviziju bez nekih većih problema, a danas me čeka nastavak, probao sam i MyClub ali vidim da mi treba malo više vremena da se tome posvetim. Igra je baš zarazna, uvijek tjera na još jednu pa još jednu.  

Odigrao sam odličnu utakmicu s Ajaxom protiv Uniteda, vodio 2-1 do 90., kada sam pustio lika do gola umjesto da sam napravio faul, naravno da mi je s Lukakom strpao gol glavom iz centaršuta. 

 Procesor ti je na granici. Spomenuta grfa ti bi bila dosta za FHD al ne više od toga.

 Ma ne mora to bit full full, uvijek mogu naštimati neke postavke, bitno je da ne trza, kada pokrenem. 

8 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
The_K kaže...

Nesto si razmisljam da uzmem pes19 pa me zanima jeli u igri ima ovih stvari: da lopta prolazi kroz stopala igraca samo da bi usla u gol ili dosla do odredjenog igrca, da je svaki drugi udarac iz okreta od 180 stupnjeva sa 30m gol, da sudci nisu dobro programirani i nesto sto je ociti prekrsaj ne sude a nesto sto nije prekrsaj sude, da kad trcis pored protivnickog igraca i tvoj igrac stavi ruku na protivnickog igraca da li se za to dobije crveni karton, da kad se trci sa napadacem ravno i kad krenes na njega sa obranbenim i uzmes mu loptu ali napadac odmah te sekunde uzme njemu loptu, kad ides presjeci loptu sa igracem kojim ti upravljas i presjeces loptu ali tvom igracu prodje lopta kroz noge dok AI kad ide presjec loptu uvijek to uradi savrseno, da li mozes skrsiti igraca namjerno ili su stavili da kad uklizes da igrac namjerno prodje kroz suparnicke noge bez da ga dotakne, da li mozes promijeniti igraca kad god hoces, da li igrac npr. tipa Mertens moze nadskociti ili izgurati igraca tipa Godin, da li postoji kick off glitch, jesu li dodavanja iz okreta iz prve super precizna? E da kakvi su im serveri

 Hocemo li se svi sa fufare prebaciti na pro evil 😂🍺

Svako prolece na Zvezdu mirise...
10 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
ruya kaže...
The_K kaže...

Nesto si razmisljam da uzmem pes19 pa me zanima jeli u igri ima ovih stvari: da lopta prolazi kroz stopala igraca samo da bi usla u gol ili dosla do odredjenog igrca, da je svaki drugi udarac iz okreta od 180 stupnjeva sa 30m gol, da sudci nisu dobro programirani i nesto sto je ociti prekrsaj ne sude a nesto sto nije prekrsaj sude, da kad trcis pored protivnickog igraca i tvoj igrac stavi ruku na protivnickog igraca da li se za to dobije crveni karton, da kad se trci sa napadacem ravno i kad krenes na njega sa obranbenim i uzmes mu loptu ali napadac odmah te sekunde uzme njemu loptu, kad ides presjeci loptu sa igracem kojim ti upravljas i presjeces loptu ali tvom igracu prodje lopta kroz noge dok AI kad ide presjec loptu uvijek to uradi savrseno, da li mozes skrsiti igraca namjerno ili su stavili da kad uklizes da igrac namjerno prodje kroz suparnicke noge bez da ga dotakne, da li mozes promijeniti igraca kad god hoces, da li igrac npr. tipa Mertens moze nadskociti ili izgurati igraca tipa Godin, da li postoji kick off glitch, jesu li dodavanja iz okreta iz prve super precizna? E da kakvi su im serveri

 Hocemo li se svi sa fufare prebaciti na pro evil 😂🍺

 Igrajuci demo igra mi se cini puno izbalansiranija  i realnija od fife. Ako pes ove godine izbaci lite najvjerojatnije se prebacujem

13 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
The_K kaže...

 Igrajuci demo igra mi se cini puno izbalansiranija  i realnija od fife. Ako pes ove godine izbaci lite najvjerojatnije se prebacujem

 Događa se i na PES-u svakakvih situacija koje te izbace iz takta. Nešto od ovog što si nabrojao događa se u obje igre. Ali možda je u globalu situacija na PES-u malo bolja. Planiram isprobati Lite ako dođe na PS4 da vidim kakva je situacija s brojem igrača i serverima. Na PC-u je očajna. Ako ti je online segment baš jako bitan, FIFA je i dalje kralj bez obzira na sve.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
8 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
The_K kaže...
ruya kaže...
The_K kaže...

Nesto si razmisljam da uzmem pes19 pa me zanima jeli u igri ima ovih stvari: da lopta prolazi kroz stopala igraca samo da bi usla u gol ili dosla do odredjenog igrca, da je svaki drugi udarac iz okreta od 180 stupnjeva sa 30m gol, da sudci nisu dobro programirani i nesto sto je ociti prekrsaj ne sude a nesto sto nije prekrsaj sude, da kad trcis pored protivnickog igraca i tvoj igrac stavi ruku na protivnickog igraca da li se za to dobije crveni karton, da kad se trci sa napadacem ravno i kad krenes na njega sa obranbenim i uzmes mu loptu ali napadac odmah te sekunde uzme njemu loptu, kad ides presjeci loptu sa igracem kojim ti upravljas i presjeces loptu ali tvom igracu prodje lopta kroz noge dok AI kad ide presjec loptu uvijek to uradi savrseno, da li mozes skrsiti igraca namjerno ili su stavili da kad uklizes da igrac namjerno prodje kroz suparnicke noge bez da ga dotakne, da li mozes promijeniti igraca kad god hoces, da li igrac npr. tipa Mertens moze nadskociti ili izgurati igraca tipa Godin, da li postoji kick off glitch, jesu li dodavanja iz okreta iz prve super precizna? E da kakvi su im serveri

 Hocemo li se svi sa fufare prebaciti na pro evil 😂🍺

 Igrajuci demo igra mi se cini puno izbalansiranija  i realnija od fife. Ako pes ove godine izbaci lite najvjerojatnije se prebacujem

 Takodje. Fut sam prestao igrati jer je nevidjeno sranje, bude li takva situacija i sa myclub modom jednostavno zavrsavam sa fudbalom online. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
7 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
The_K kaže...

Nesto si razmisljam da uzmem pes19 pa me zanima jeli u igri ima ovih stvari: da lopta prolazi kroz stopala igraca samo da bi usla u gol ili dosla do odredjenog igrca, da je svaki drugi udarac iz okreta od 180 stupnjeva sa 30m gol, da sudci nisu dobro programirani i nesto sto je ociti prekrsaj ne sude a nesto sto nije prekrsaj sude, da kad trcis pored protivnickog igraca i tvoj igrac stavi ruku na protivnickog igraca da li se za to dobije crveni karton, da kad se trci sa napadacem ravno i kad krenes na njega sa obranbenim i uzmes mu loptu ali napadac odmah te sekunde uzme njemu loptu, kad ides presjeci loptu sa igracem kojim ti upravljas i presjeces loptu ali tvom igracu prodje lopta kroz noge dok AI kad ide presjec loptu uvijek to uradi savrseno, da li mozes skrsiti igraca namjerno ili su stavili da kad uklizes da igrac namjerno prodje kroz suparnicke noge bez da ga dotakne, da li mozes promijeniti igraca kad god hoces, da li igrac npr. tipa Mertens moze nadskociti ili izgurati igraca tipa Godin, da li postoji kick off glitch, jesu li dodavanja iz okreta iz prve super precizna? E da kakvi su im serveri

 

Ako si na PC-u, a zanima te iskljucivo online kao i mene, moj ti je savijet  da zaobodjes PES u sirokom luku.

 

Generalno gledajuci, PES je bolji nogomet na terenu i svaki put kada bi upalio fifu poslije PES-a, fifa bi mi izgledala zaostalo i arkadno, kao da je pravljena za klince do 15g.

 

Imao sam obje na stolu (za ps4) sve do neki dan, kada sam ono govno od igre s gustom prodao za 45 EURa, samo da je moje oci vise ne gledaju.

 

Po meni su najveci problem serveri i kasnjenje komandi, ovisno o danu. Kada bi to sredili, da u bilo koje doba dana budu kao od 22:00, to bi bilo savrsenstvo.

 

Ovako kao sto sada izgleda PES 2019, je trebao izgledati jos 2014.g., jer ovo je konacno nesto konkretno jos od PES 2013.

 

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put sri 14.11.2018 20:49 (TheMaverick).
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Boost sedmicnih poena nakon sto se pobijedi jedan kvalitetan igrac

Moj PC  
2 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice