Prototype [PC, XBOX 360, PS3]

poruka: 371
|
čitano: 63.998
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
RE: Prototype [PC, XBOX 360, PS3]
Horagio kaže...
Living.Dead kaže...

Je li netko zna sto se dogodilo s tvojom sestrom dana?

Zaposlila se u McDonald'su i zatrudnijela s onim klaunom. Ovo je istinita priča o tome kako se rodio Neven Ciganović!

  -.-'

http://h-sim.forumotion.net/forum.htm
16 godina
offline
Prototype [PC, XBOX 360, PS3]
nemam igru pa me zanima dal se može ubijat s elisama helikopera ko u onom nekom trailer/intervju clipu, ako se može možda se ovo i isplati nabaviti
I have a dream! I have a dream that one day I'll be able to see white girls and black girls, playing with each other!
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.7.2009 23:14 (ZC_Someone).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Prototype [PC, XBOX 360, PS3]
ZC_Someone kaže...
nemam igru pa me zanima dal se može ubijat s elisama helikopera ko u onom nekom trailer/intervju clipu, ako se može možda se ovo i isplati nabaviti

Naravno da ju možeš, trebaš ukrasti helikopter kada dođe vojska. Znači, prvo ju sam ubijaš, dođe vojska i njima možeš ukrasti helić ili tenk pa ju time gađati.

Jadna je država koja prvo štedi na školovanju svoje djece!
16 godina
offline
RE: Prototype [PC, XBOX 360, PS3]
Horagio kaže...
ZC_Someone kaže...
nemam igru pa me zanima dal se može ubijat s elisama helikopera ko u onom nekom trailer/intervju clipu, ako se može možda se ovo i isplati nabaviti

Naravno da ju možeš, trebaš ukrasti helikopter kada dođe vojska. Znači, prvo ju sam ubijaš, dođe vojska i njima možeš ukrasti helić ili tenk pa ju time gađati.

 

Nisam pitao dal možeš s helikoperom ubiti nju (tko god da je ona, NEMAM igru pa ne znam), već sam mislio na ubijanje helikoperskim elisama ljudi is ostalih dvonogih stvorenja kao što je bilo prikazano u jednom od trailera. Po drugi put l2r.
I have a dream! I have a dream that one day I'll be able to see white girls and black girls, playing with each other!
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.7.2009 23:41 (ZC_Someone).
15 godina
neaktivan
offline
Prototype [PC, XBOX 360, PS3]

Mislis propelerima?

http://h-sim.forumotion.net/forum.htm
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Prototype [PC, XBOX 360, PS3]
Living.Dead kaže...

Mislis propelerima?

To bi bilo glupo jer te onda lako skinu. Helikoptere možeš voziti tek u dijelu igre gdje je previše opasnosti da bi išao nisko.

Jadna je država koja prvo štedi na školovanju svoje djece!
16 godina
offline
RE: Prototype [PC, XBOX 360, PS3]
@Living.Dead: da, ista stvar @Horagio: OMFG, nisam pitao dal je sigurno, pitao sam dal se može
I have a dream! I have a dream that one day I'll be able to see white girls and black girls, playing with each other!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Prototype [PC, XBOX 360, PS3]
ZC_Someone kaže...
@Living.Dead: da, ista stvar @Horagio: OMFG, nisam pitao dal je sigurno, pitao sam dal se može

  Ne moze. Daj link di si ti to vidio.

http://h-sim.forumotion.net/forum.htm
16 godina
offline
Prototype [PC, XBOX 360, PS3]

frajer na 4:17 kaže da će se moći ali sljedeći shot u kojem to pokazuju mi ne izgleda kao gameplay, pa me zanima

I have a dream! I have a dream that one day I'll be able to see white girls and black girls, playing with each other!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Prototype [PC, XBOX 360, PS3]

Kaže da ne može potvrditi da će se to moći.

O očima n00bova svatko je cheater.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Prototype [PC, XBOX 360, PS3]
ZC_Someone kaže...

frajer na 4:17 kaže da će se moći ali sljedeći shot u kojem to pokazuju mi ne izgleda kao gameplay, pa me zanima

  Ma reka je da ne moze...

http://h-sim.forumotion.net/forum.htm
15 godina
neaktivan
offline
Prototype [PC, XBOX 360, PS3]

Šta ti to opće tolko znači

Helići su dosta krhki sami po sebi, da propelon takneš išta odnija bi te lipi đava

Stoga i bolje šta ne moš.

O očima n00bova svatko je cheater.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Prototype [PC, XBOX 360, PS3]
Living.Dead kaže...
ZC_Someone kaže...

frajer na 4:17 kaže da će se moći ali sljedeći shot u kojem to pokazuju mi ne izgleda kao gameplay, pa me zanima

  Ma reka je da ne moze...

Ne, rekao je: "Finally, stop the e-mails. I can confirm that you can kill zombies with helicopter blades in this game."

Uglavnom to je jedina stvar koja me zainteresirala pa ako se to ne može neću se ni potruditi to zaigrati. Uglavnom zato jer se vidi iz svih trailera na 100km da igra ima izražen jaki konzolaški štih u sebi, a meni se takve igre opčenito baš ne sviđaju jer mi jako brzo dosađuju. Npr. probao sam igrati HAWX i Wanted i odustao nakon manje od 10 minuta jer se točno osjeća da je igra napravljena da se igra s gljivama na gamepadu ispred televizora a ne na kompjuteru.

I have a dream! I have a dream that one day I'll be able to see white girls and black girls, playing with each other!
14 godina
neaktivan
offline
Prototype [PC, XBOX 360, PS3]

Da li se događa ikome da nemože uništiti ona 3 viralna detektora na zgradi put sa helikopterom u verziji za PC? Mislim da je to 15a misija?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Prototype [PC, XBOX 360, PS3]
honorandglory kaže...

Da li se događa ikome da nemože uništiti ona 3 viralna detektora na zgradi put sa helikopterom u verziji za PC? Mislim da je to 15a misija?

  Po koji vec put, prvo govori ti da probas promijenit target i onda ce ti reci da unistis.

http://h-sim.forumotion.net/forum.htm
14 godina
neaktivan
offline
Prototype [PC, XBOX 360, PS3]

može li mi netko reć šta su i kako se izvode DEVASTATOR napadi? kupio sam ono da imam plavi dodatak healthu al nezz kako izvest taj napad

a onda sam se probudio...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Prototype [PC, XBOX 360, PS3]
crazy_luđak kaže...

može li mi netko reć šta su i kako se izvode DEVASTATOR napadi? kupio sam ono da imam plavi dodatak healthu al nezz kako izvest taj napad

  Jesi li kupio devastator?

http://h-sim.forumotion.net/forum.htm
14 godina
neaktivan
offline
RE: Prototype [PC, XBOX 360, PS3]
Living.Dead kaže...
crazy_luđak kaže...

može li mi netko reć šta su i kako se izvode DEVASTATOR napadi? kupio sam ono da imam plavi dodatak healthu al nezz kako izvest taj napad

  Jesi li kupio devastator?

jesam, shvatio sam, ojavila se moć kad sam prešao određeni dio igrice(pojailo ih se više)

ja sam uništio nekoliko onih HIVEa, tako da se smanji udio crveno kontroliranog područja na mapi, ali HIVE seponovno pojavio nakon par misija, skua sa crvenim podru čjem oko sebe; jel to normalno tako da se to opet stvara il stvarno mogu uništit taj HIVe da se to područje oslobodi?

a onda sam se probudio...
14 godina
offline
Prototype [PC, XBOX 360, PS3]

Evo moje mišljenje o igri, ne igram dugo (mislim da sam negdi na 5 misiji), i dajem igri ocijenu 6/10!?

 

Kao najveći minus ističem da je igra prelagana, iako se da poginiti ako se zaigraš, i smatram da malo ima rupa u općoj igri, priča i to je sve kao OK, ali kad si već toliko drugčiji, ljudi baš i ne primjete to, jer kad skočim sa zrade sa kandžam među njih, skoro niko ništa, i cjela atmosfera u gradu je mrtva i onaj stealth kill, među deset ljudi ubiješ nekog i pretvoriš se u njega, a ostali niko ništa, i ima još dosta propusta, kao i u borbi, razbiješ tenk, s dva udarca, a onog Huntera, ribaš pola minute, itd, itd. Uglavno, jedina cool stvar mi se čini, kao dorađena i sa cool efektom je GLIDE!?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Prototype [PC, XBOX 360, PS3]
crazy_luđak kaže...
Living.Dead kaže...
crazy_luđak kaže...

može li mi netko reć šta su i kako se izvode DEVASTATOR napadi? kupio sam ono da imam plavi dodatak healthu al nezz kako izvest taj napad

  Jesi li kupio devastator?

jesam, shvatio sam, ojavila se moć kad sam prešao određeni dio igrice(pojailo ih se više)

ja sam uništio nekoliko onih HIVEa, tako da se smanji udio crveno kontroliranog područja na mapi, ali HIVE seponovno pojavio nakon par misija, skua sa crvenim podru čjem oko sebe; jel to normalno tako da se to opet stvara il stvarno mogu uništit taj HIVe da se to područje oslobodi?

Morat ću te razočarati, svi će se hiveovi regenerirati, dok jednog glavnog ne možeš ni uništiti, isto je i sa policijskim postajama ( stanicama ).

Inače devistatore možeš izvest samo kada ti se pojavi onaj Critical mass ( produžetak health bara ).

O očima n00bova svatko je cheater. U očima moderatora svatko je spamer. Quid latine dictum est altum viditur- Sve rečeno na Latinski zvuči pametno.
15 godina
neaktivan
offline
Prototype [PC, XBOX 360, PS3]

Meni je najdrazi devastator onaj kojim udres od zemlju pa svudgje u krugu tebe izlaze siljci. (Ne mislim ono da kad uzmes kandje pa desni klik)

http://h-sim.forumotion.net/forum.htm
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Prototype [PC, XBOX 360, PS3]

Groundspike devastator je dobar protiv Elize, Critical pain protiv Supreme Huntera, ali nekako mi je najdraži Tendril Barrage(kada idu krakovi iz Alexa). Razara cijelu ulicu(najbolji protiv hrpe salbijih protivnika), a nekako mi je i vizualno najbolji.

Normal's overrated!
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Prototype [PC, XBOX 360, PS3]

Meni je najdraze raditi body surf, majke ti koja je to ludarija.

http://h-sim.forumotion.net/forum.htm
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Prototype [PC, XBOX 360, PS3]
Horagio kaže...

... ali nekako mi je najdraži Tendril Barrage(kada idu krakovi iz Alexa). Razara cijelu ulicu(najbolji protiv hrpe salbijih protivnika), a nekako mi je i vizualno najbolji.

:D najdrazi efekt u igri xD

16 godina
neaktivan
offline
Prototype [PC, XBOX 360, PS3]

Je tko probao cannonball. Uglavnom, koristi protiv helikoptera. Kada se borite protiv helikoptera, skočite u zrak, označite helić i stisnete napad, ponekad je Alexov udarac prekratak pa padnete. I trebaju dva-tri udarca. S cannonball-om se Alex zavrti(kao kugla) i nema šanse da je udarac prekratak, a helić pada s jednim udarcem.

Normal's overrated!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Prototype [PC, XBOX 360, PS3]
Horagio kaže...

Je tko probao cannonball. Uglavnom, koristi protiv helikoptera. Kada se borite protiv helikoptera, skočite u zrak, označite helić i stisnete napad, ponekad je Alexov udarac prekratak pa padnete. I trebaju dva-tri udarca. S cannonball-om se Alex zavrti(kao kugla) i nema šanse da je udarac prekratak, a helić pada s jednim udarcem.

  Ma jok ja to nisam nikad uspio, ja bi ga samo s onim krakom sutnio.

http://h-sim.forumotion.net/forum.htm
15 godina
offline
RE: Prototype [PC, XBOX 360, PS3]
Living.Dead kaže...
Horagio kaže...

Je tko probao cannonball. Uglavnom, koristi protiv helikoptera. Kada se borite protiv helikoptera, skočite u zrak, označite helić i stisnete napad, ponekad je Alexov udarac prekratak pa padnete. I trebaju dva-tri udarca. S cannonball-om se Alex zavrti(kao kugla) i nema šanse da je udarac prekratak, a helić pada s jednim udarcem.

  Ma jok ja to nisam nikad uspio, ja bi ga samo s onim krakom sutnio.

ma krak roka xD

16 godina
neaktivan
offline
Prototype [PC, XBOX 360, PS3]

Kakava glupost od igre...   nije vrijedna vremena za instalirat.

Moj PC  
0 5 hvala 0
15 godina
offline
RE: Prototype [PC, XBOX 360, PS3]
equinox__ kaže...

Kakava glupost od igre...   nije vrijedna vremena za instalirat.

igra je predobra... i te kako se isplati instalirat

14 godina
neaktivan
offline
RE: Prototype [PC, XBOX 360, PS3]
equinox__ kaže...

Kakava glupost od igre...   nije vrijedna vremena za instalirat.

Imas koji argument za to?

Excuse the phun.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice