"Prženje" na nekoliko djelova?

poruka: 11
|
čitano: 2.846
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
"Prženje" na nekoliko djelova?

Skinuo sam si jednu igru od 2 GB i htio bih ju spržiti na 3 CD-a. Tako da kad stavim prvi CD instalacija počne, i onda da me, kad se intalira prvi cd, u instalaciji pita da stavim drugi CD, tako i za treći. Valjda me razumijete?  Koji su programi potrebni za to i kako se to radi? Hvala.


Kako da ne - How yes no
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: "Prženje" na nekoliko djelova?
The_Chosen_One kaže...

Skinuo sam si jednu igru od 2 GB i htio bih ju spržiti na 3 CD-a. Tako da kad stavim prvi CD instalacija počne, i onda da me, kad se intalira prvi cd, u instalaciji pita da stavim drugi CD, tako i za treći. Valjda me razumijete?  Koji su programi potrebni za to i kako se to radi? Hvala.


 
mozes s winRARom to napravit.

Odaberi folder ili datoteku koju zelis podjelit, i u winRAR-u odaberi velicinu koju zelis na Split to Volumes.

Pobrkao sam svoje namjere sa svojim mogućnostima.
16 godina
neaktivan
offline
RE: "Prženje" na nekoliko djelova?
pixelatem kaže...
The_Chosen_One kaže...

Skinuo sam si jednu igru od 2 GB i htio bih ju spržiti na 3 CD-a. Tako da kad stavim prvi CD instalacija počne, i onda da me, kad se intalira prvi cd, u instalaciji pita da stavim drugi CD, tako i za treći. Valjda me razumijete?  Koji su programi potrebni za to i kako se to radi? Hvala.


 
mozes s winRARom to napravit.

Odaberi folder ili datoteku koju zelis podjelit, i u winRAR-u odaberi velicinu koju zelis na Split to Volumes.

 OK. Ali još mi samo treba kako da me u instalaciji pita da stavim CD broj 2 ili CD broj 3..

Kako da ne - How yes no
16 godina
neaktivan
offline
RE: "Prženje" na nekoliko djelova?
The_Chosen_One kaže...
 OK. Ali još mi samo treba kako da me u instalaciji pita da stavim CD broj 2 ili CD broj 3..

 
Mislim da je slicno pitanje vec postojalo na ovom forumu, ili mozda sam cak to procitao u papirnatom izdanju bug-a.

Koliko se sjecam, to ne ide bas tako jednostavno (citaj, ne moze se).

Mislim da je ovo s winRAR-om solidna opcija.

Pobrkao sam svoje namjere sa svojim mogućnostima.
16 godina
neaktivan
offline
RE: "Prženje" na nekoliko djelova?
pixelatem kaže...
The_Chosen_One kaže...
 OK. Ali još mi samo treba kako da me u instalaciji pita da stavim CD broj 2 ili CD broj 3..

 
Mislim da je slicno pitanje vec postojalo na ovom forumu, ili mozda sam cak to procitao u papirnatom izdanju bug-a.

Koliko se sjecam, to ne ide bas tako jednostavno (citaj, ne moze se).

Mislim da je ovo s winRAR-om solidna opcija.

 Jel znaš možda koji broj?

Kako da ne - How yes no
16 godina
neaktivan
offline
RE: "Prženje" na nekoliko djelova?

ne, nemam pojma. :)

 

nisam uopce siguran gdje sam to procitao.


Pobrkao sam svoje namjere sa svojim mogućnostima.
16 godina
offline
"Prženje" na nekoliko djelova?

Probaj s Gsplit

Trebalo bi ici!

A najlakse s Winrarom-bez automatike!


Amd Athlon64 X2 6400+ Black Edition, Thermaltake V1, Gigabyte GA-M56S-S3, 4GB DDR2 800 Kingmax, Powercolor Radeon 2600xt 256Mb DDR4, Forton Blue Storm 2 500W, Seagate 250GB, Samsung 205BW 20" Widescreen, Thermaltake Armor Jr., Logitech Z-2300, Logitech LX 500
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: "Prženje" na nekoliko djelova?
The_Chosen_One kaže...

Skinuo sam si jednu igru od 2 GB i htio bih ju spržiti na 3 CD-a. Tako da kad stavim prvi CD instalacija počne, i onda da me, kad se intalira prvi cd, u instalaciji pita da stavim drugi CD, tako i za treći. Valjda me razumijete?  Koji su programi potrebni za to i kako se to radi? Hvala.


 Skineš program File splitter i njime razdijeliš igru na kolko hoćeš komada... i svaki taj komad zapržiš na CD...  al onda kad to poželiš instalirati lijepo staviš sve u jedan folder na HDD-u i on ih sjedini i započneš instalaciju s harda... 
Ja mislim da je nemoguće razdijeliti file pa raditi s CDa direktnu instalaciju....

bobo desmra
16 godina
neaktivan
offline
RE: "Prženje" na nekoliko djelova?
Moguće je, ali se treba editirati ili napraviti nova instalacijska datoteka (setup.exe ili slično), a to nije jednostavno.
16 godina
neaktivan
offline
RE: "Prženje" na nekoliko djelova?
The_Chosen_One kaže...

Skinuo sam si jednu igru od 2 GB i htio bih ju spržiti na 3 CD-a. Tako da kad stavim prvi CD instalacija počne, i onda da me, kad se intalira prvi cd, u instalaciji pita da stavim drugi CD, tako i za treći. Valjda me razumijete?  Koji su programi potrebni za to i kako se to radi? Hvala.


Ne treba ti nijedan program, u programu za prženje jednostavno ne selektiraš cijelu igru, nego uđeš u folder i izabereš određene fajlove koje zapržiš na cd (i tako 3 puta). Nadam se da si shvatio. Naravno onda vjerojatno nećeš moći instalirati igru s cd-a, nego ćeš prvo trebat prebaciti igru na hdd.

Još jednostavnije rješenje, kupi DVD ima u ve-milu u caseu za 5 kuna što je bezobrazno visoka cijena Viče, dok ti CD u caseu košta 3,70 kuna, također bezobrazna cijena. Na kraju je kupiti DVD 2,22 puta jeftinije i jednostavnije za pržiti!

Svi podaci su točni osim imena i prezimena...
16 godina
offline
RE: "Prženje" na nekoliko djelova?
i_rambo_plache kaže...
The_Chosen_One kaže...

Skinuo sam si jednu igru od 2 GB i htio bih ju spržiti na 3 CD-a. Tako da kad stavim prvi CD instalacija počne, i onda da me, kad se intalira prvi cd, u instalaciji pita da stavim drugi CD, tako i za treći. Valjda me razumijete?  Koji su programi potrebni za to i kako se to radi? Hvala.


Ne treba ti nijedan program, u programu za prženje jednostavno ne selektiraš cijelu igru, nego uđeš u folder i izabereš određene fajlove koje zapržiš na cd (i tako 3 puta). Nadam se da si shvatio. Naravno onda vjerojatno nećeš moći instalirati igru s cd-a, nego ćeš prvo trebat prebaciti igru na hdd.

Još jednostavnije rješenje, kupi DVD ima u ve-milu u caseu za 5 kuna što je bezobrazno visoka cijena Viče, dok ti CD u caseu košta 3,70 kuna, također bezobrazna cijena. Na kraju je kupiti DVD 2,22 puta jeftinije i jednostavnije za pržiti!

 Koju si mu glupost sad uvalio, navedene pretpostavke nemaju veze s funkcionalnoscu!
 Probaj ti to tak sebi napraviti pa budes videl scenarij!
 Ne znam zakaj autor tolko inzistira na automatskom procesu kad je puno lakse sprziti na dvd ili u djelovima prek Winrara ili Gsplita!

Amd Athlon64 X2 6400+ Black Edition, Thermaltake V1, Gigabyte GA-M56S-S3, 4GB DDR2 800 Kingmax, Powercolor Radeon 2600xt 256Mb DDR4, Forton Blue Storm 2 500W, Seagate 250GB, Samsung 205BW 20" Widescreen, Thermaltake Armor Jr., Logitech Z-2300, Logitech LX 500
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice