Rvi dojmovi o PES9

poruka: 37
|
čitano: 7.616
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Prvi dojmovi o PES 9

Dakle izasao je PES 9, nemam rijeci odlicno

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.10.2008 11:10 (Arsenalboy).
 
0 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Rvi dojmovi o PES9

Necu puno komentirati samo cu reci da mi je svaki PES zakon, pravi igraci znaju zasto. Namigiva

 
1 1 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Rvi dojmovi o PES9

jedina zamjerka što nema hajduka 

sviđami se liga prvaka 4 puta sam je več osvojio i bicome legend odlična stvar 

pes je ove godine preteko fifu u kontrolama grafici ..........................

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Rvi dojmovi o PES9

Evo ja sam kupio PES2009 ali za PS3 i igra je odlicna, sad cu uzet i FIFA-u pa usporedimo.

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Rvi dojmovi o PES9
cak_Norris kaže...

Evo ja sam kupio PES2009 ali za PS3 i igra je odlicna, sad cu uzet i FIFA-u pa usporedimo.

 Baš me zanima. Pogledajte temu "PES 09 (PC)", pa pogledajte slika kolizije i fizike FIFA-e 09.
Ozbiljno...
15 godina
offline
RE: Rvi dojmovi o PES9
SOS kaže...
cak_Norris kaže...

Evo ja sam kupio PES2009 ali za PS3 i igra je odlicna, sad cu uzet i FIFA-u pa usporedimo.

 Baš me zanima. Pogledajte temu "PES 09 (PC)", pa pogledajte slika kolizije i fizike FIFA-e 09.
 Zato sam i reko da cemo uzet FIFA-u jer kolko vidim su je napravili super, pa cemo moc iz prve ruke rec kakva je razlika.
Eto u cetvrtak idem kupit igru pa budemo vidili.
Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Rvi dojmovi o PES9
cak_Norris kaže...
SOS kaže...
cak_Norris kaže...

Evo ja sam kupio PES2009 ali za PS3 i igra je odlicna, sad cu uzet i FIFA-u pa usporedimo.

 Baš me zanima. Pogledajte temu "PES 09 (PC)", pa pogledajte slika kolizije i fizike FIFA-e 09.
 Zato sam i reko da cemo uzet FIFA-u jer kolko vidim su je napravili super, pa cemo moc iz prve ruke rec kakva je razlika.
Eto u cetvrtak idem kupit igru pa budemo vidili.
 Samo naglašujem.
Ozbiljno...
15 godina
protjeran
offline
RE: Rvi dojmovi o PES9
SOS kaže...
cak_Norris kaže...

Evo ja sam kupio PES2009 ali za PS3 i igra je odlicna, sad cu uzet i FIFA-u pa usporedimo.

 Baš me zanima. Pogledajte temu "PES 09 (PC)", pa pogledajte slika kolizije i fizike FIFA-e 09.
 Isuse, daj odustani više!!!!!!! Te svoje dojmove FIFA-e si zabij u ************* ili odi to pisat na temu OD FIFA-E!!!!!!!!!! Ako nemaš dojmove PES-a nemoj bolje ništa pisat, nego da opisuješ FIFU!!!!
People that think they know it all annoy those of us that do!
16 godina
neaktivan
offline
Rvi dojmovi o PES9

Pes dobar kao i uvijek. Malo poboljšana grafika, kretnje igrača, realniji mi je nego 2008.

Sad na disku imam pes 6 i 2009, 2008 sam obrisao.

 

 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Rvi dojmovi o PES9

Stvarno sos na svakoj temu ti o toj fifa-i daj otvori temu o fifi i tamo je hvalite i pljujte PES.

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Rvi dojmovi o PES9

Prvi dojmovi, osim grafike i ak nisi od prije u PES carstvu, bit će ti-PRETEŠKO!

No nije sve tak crno, u devetki je igrivost svedena na taktiku i prijašnje znanje-teško, je teško ali se da svladati uz taktiku, onu koja se zove igranje it pozadine, čemu publika "fućka" ali to ti je put ka uspjehu!

DA, PES 2009. je iznimno TEŠKA igra, namjenjena poznavateljima serijala ali i početnici mogu baš tu puno naučiti.

Naravno uz puno prethodnih poraza.

PES 2009 ima smisla ali uz puno truda...

Well the way I figure it, in this business a lot of your kind come along, and if I kill each one that comes, eventually I should hit the jackpot sooner or later
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Rvi dojmovi o PES9

pes je teži na višim nivoima težine.

na regular je relativno lagan.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Rvi dojmovi o PES9

Ovo je tema o PES-u koji je nogometna igra, pa usporedbe s FIFA-om idu, tako da se ne morate truditi prijavljivati "offtopic", ali smanjite tenzije da ne dođe do kartona.

Internet forumi, revolucija komunikacije, zajedno s ostalim medijima, opterećeni su hrpom šuma u informaciji koja munjevito gubi na kvaliteti. Dekadentno međusobno oglupljivanje prvi je simptom kronične bolesti cyber-društva punog zombija koji hrle ka izvoru najveće buke.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
trikovi

Smijehmolio bih nekog da mi napiše kako simulirat faul i ak moze jos neke trikove....

 

P.S.pes je NAJBOLJI..

medeo
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Rvi dojmovi o PES9

Mislim da za simuliranje faula na pesu moraš (ako imaš joystick) pritisnut sve tipke odoozada tj. LB+RB+ itd.

90% Of teens would cry if they saw the jonas brothers on the empire statebuilding about to jump. if your the 10% who would grab a chair with some popcorn shouting jump "jump fagots jump!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Rvi dojmovi o PES9
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Rvi dojmovi o PES9

Belji sethanks

medeo
14 godina
protjeran
offline
Rvi dojmovi o PES9

Napisa si u naslovu Rvi umisto Prvi. xD

Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Rvi dojmovi o PES9
Meni je iskreno svaki PES dobar, a svaka FIFA loša. Rekli bi stvar ukusa. Ali moram reći da mi se novi PES 2009 na kompu gadi dok je na plejki pravi dragulj, kao da igram dvije različite igre.
14 godina
neaktivan
offline
Rvi dojmovi o PES9

perkane to nije tocno ali svejedno hvala..

 

 

 

tko mi moze reci kako simulirat faul u pes9 ili na kompu ili ps2 unaprijed hvala..

medeo
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Prvi dojmovi o PES9

LB + RB + RT - mora raditNamigiva

Poruka je uređivana zadnji put ned 12.7.2009 20:21 (plavi08).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Prvi dojmovi o PES9

jer to samo ako imaš joystic?

medeo
14 godina
neaktivan
offline
Rvi dojmovi o PES9

 

 

medeo
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Rvi dojmovi o PES9

KAKO STAVITI SVOJU

 MUZIKU U PES9

medeo
15 godina
offline
Rvi dojmovi o PES9

Sa DkZ studiom konvertiraš pjesme u adx format i staviš u kitserver unutar mape img u mapu cs0d.img ak nemaš te mape napravi juNamigiva

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Rvi dojmovi o PES9

bilo bi dobro da te ista razumijem

 

medeo
14 godina
neaktivan
offline
RE: Rvi dojmovi o PES9

Skineš kitserver za PES 2009, staviš ga gdje treba bit (ima tutoriala), a onda sa nekim converterom pjesama prebacis pjesmu u .adx format

plavi08 kaže...

i staviš u kitserver unutar mape img u mapu cs0d.img ak nemaš te mape napravi juNamigiva

 

scio me nihil scire!
14 godina
neaktivan
offline
Rvi dojmovi o PES9

a jel taj kitserver ima neki poseban naziv ili samo to upisem u googleu i download??

medeo
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Prvi dojmovi o PES9

Nema. Zove se kitserver al ima puno inačica. Evo skini ovaj http://www.filefront.com/kitserver+812/;12323996;/fileinfo.htmlNamigiva

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Prvi dojmovi o PES9

thanks.... ali kako to instalirat nemogu stisnit instal

 

medeo
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice