SCUM (Gamepires & Croteam)

poruka: 799
|
čitano: 256.722
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
online
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)
KiCo77 kaže...
gnomisa kaže...

 Da pa puška na leđima je feature koji ima valjda svaka ozbiljnija igra. Za sad imaju izgovor "early access". Za sve.

 

 Debilana su jel su debilana u priči di je sve drugo realno. Bar za nas ostarjele gejmere.

Mozes stavit 2 puske na leđa.

 

Mogu razumjet zašto misliš da su roboti nerealni, ako te zanima igra probaj pročitat priću pa će ti vjerovatno biti veći gušt igrat, kreni od dna https://scumgame.com/en/news

Igra je smještena u budućnosti u kojoj se najgori zatvorenici odvode na otok kako bi se međusobno ubijali u svrhu zabave gledatelja (pošto je to sve TV show), gdje svaki zatvorenik nosi chip u glavi preko kojeg ljudi iz korporacije koja vodi TV show mogu dobit sve informacije o zatvoreniku te čak preuzeti kontrolu nad njim (uskoro će igraći postat puppeti nakon smrti).

Meni roboti u takvoj atmosferi uopće nisu nerealni, mogli bi i danas postojat samo što još nismo toliko skrenuli u distopiju da bi gledali zatvorenike kako se ubijaju na televiziji.

 

 

bilo bi dobro da su napravili neku uvodnu animaciju gdje je to objašnjeno

12 godina
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)
Cansee kaže...

 

bilo bi dobro da su napravili neku uvodnu animaciju gdje je to objašnjeno

 Jesu 

http://25.media.tumblr.com/tumblr_makcziBKrN1ryi1myo1_500.gif
Poruka je uređivana zadnji put sub 1.9.2018 17:12 (KiCo77).
16 godina
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)
gnomisa kaže...

 Da pa puška na leđima je feature koji ima valjda svaka ozbiljnija igra. Za sad imaju izgovor "early access". Za sve.

 

 Debilana su jel su debilana u priči di je sve drugo realno. Bar za nas ostarjele gejmere.

 

I da ne bi bilo da pljujem ja volim hardcore igre, igrao sam i dayz dok je bio arma mod i kasnije standalone a i ovo kupujem i nadam se da će igra biti i bolja i da će imati finu bazu igrača.

 

Igras li ti uopce igru ili pricas ovako napamet ?
Imas dva slota na ledjima + hands slot, Evil hoce da mu treca puska ne ispada iz ruku kada obavlja neku radnju s rukama.
On bi imao dvi puske na ledjima + pusku u rukama koja ima sling i spusti se na prsa kada koristis ruke.
Di je onda kraj ? Spustis ovu na sling i onda uzmes jos jednu pusku u ruke ... yeeey lik trckara naokolo s cetri puske. GG
Triba igra biti realna, koliko pusaka mozes nositi IRL toliko mozes u igri - ovako npr https://tinyurl.com/y9k7fbrz

Roboti su ti glupi jer su nerealni ? Baci malo oko na lore od igre - http://scum-game.wikia.com/wiki/Scum

Mislis da u buducnosti nece biti moguce napraviti onakve robote koje bi bili koristeni u svrhu cuvanja strogo sticenih objekata ?
Zasto u buducnost, ajmo 6 godina u proslost -

 

Potpis:
Poruka je uređivana zadnji put sub 1.9.2018 17:14 (Necto).
13 godina
neaktivan
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)
KiCo77 kaže...
gnomisa kaže...

 Da pa puška na leđima je feature koji ima valjda svaka ozbiljnija igra. Za sad imaju izgovor "early access". Za sve.

 

 Debilana su jel su debilana u priči di je sve drugo realno. Bar za nas ostarjele gejmere.

Mozes stavit 2 puske na leđa.

 

Mogu razumjet zašto misliš da su roboti nerealni, ako te zanima igra probaj pročitat priću pa će ti vjerovatno biti veći gušt igrat, kreni od dna https://scumgame.com/en/news

Igra je smještena u budućnosti u kojoj se najgori zatvorenici odvode na otok kako bi se međusobno ubijali u svrhu zabave gledatelja (pošto je to sve TV show), gdje svaki zatvorenik nosi chip u glavi preko kojeg ljudi iz korporacije koja vodi TV show mogu dobit sve informacije o zatvoreniku te čak preuzeti kontrolu nad njim (uskoro će igraći postat puppeti nakon smrti).

Meni roboti u takvoj atmosferi uopće nisu nerealni, mogli bi i danas postojat samo što još nismo toliko skrenuli u distopiju da bi gledali zatvorenike kako se ubijaju na televiziji.

 

 Sad je puno jasnije. Hvala.

 

Necto kaže...
gnomisa kaže...

 Da pa puška na leđima je feature koji ima valjda svaka ozbiljnija igra. Za sad imaju izgovor "early access". Za sve.

 

 Debilana su jel su debilana u priči di je sve drugo realno. Bar za nas ostarjele gejmere.

 

I da ne bi bilo da pljujem ja volim hardcore igre, igrao sam i dayz dok je bio arma mod i kasnije standalone a i ovo kupujem i nadam se da će igra biti i bolja i da će imati finu bazu igrača.

 

Igras li ti uopce igru ili pricas ovako napamet ? 
Imas dva slota na ledjima + hands slot, Evil hoce da mu treca puska ne ispada iz ruku kada obavlja neku radnju s rukama.
On bi imao dvi puske na ledjima + pusku u rukama koja ima sling i spusti se na prsa kada koristis ruke.
Di je onda kraj ? Spustis ovu na sling i onda uzmes jos jednu pusku u ruke ... yeeey lik trckara naokolo s cetri puske. GG
Triba igra biti realna, koliko pusaka mozes nositi IRL toliko mozes u igri - ovako npr https://tinyurl.com/y9k7fbrz

Roboti su ti glupi jer su nerealni ? Baci malo oko na lore od igre - http://scum-game.wikia.com/wiki/Scum

Mislis da u buducnosti nece biti moguce napraviti onakve robote koje bi bili koristeni u svrhu cuvanja strogo sticenih objekata ?
Zasto u buducnost, ajmo 6 godina u proslost - 

 

Za početak smiri strasti. Ustrastio si se kao da si ti radio igru.

Ja sam mislio da on piše o tome da hoće dvije puške na leđima.

Ako pišemo o realnosti ja imam dovoljno godina na leđima i iskustva da znam da se mogu nositi i tri puške na leđima ali to nismo radili jel nema smisla nit je praksa. Pa tako nema smisla niti u igri.

Poruka je uređivana zadnji put sub 1.9.2018 17:22 (gnomisa).
7 godina
protjeran
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)
Necto kaže...
gnomisa kaže...

 Da pa puška na leđima je feature koji ima valjda svaka ozbiljnija igra. Za sad imaju izgovor "early access". Za sve.

 

 Debilana su jel su debilana u priči di je sve drugo realno. Bar za nas ostarjele gejmere.

 

I da ne bi bilo da pljujem ja volim hardcore igre, igrao sam i dayz dok je bio arma mod i kasnije standalone a i ovo kupujem i nadam se da će igra biti i bolja i da će imati finu bazu igrača.

 

Igras li ti uopce igru ili pricas ovako napamet ?
Imas dva slota na ledjima + hands slot, Evil hoce da mu treca puska ne ispada iz ruku kada obavlja neku radnju s rukama.
On bi imao dvi puske na ledjima + pusku u rukama koja ima sling i spusti se na prsa kada koristis ruke.
Di je onda kraj ? Spustis ovu na sling i onda uzmes jos jednu pusku u ruke ... yeeey lik trckara naokolo s cetri puske. GG
Triba igra biti realna, koliko pusaka mozes nositi IRL toliko mozes u igri - ovako npr https://tinyurl.com/y9k7fbrz

Roboti su ti glupi jer su nerealni ? Baci malo oko na lore od igre - http://scum-game.wikia.com/wiki/Scum

Mislis da u buducnosti nece biti moguce napraviti onakve robote koje bi bili koristeni u svrhu cuvanja strogo sticenih objekata ?
Zasto u buducnost, ajmo 6 godina u proslost -

 

 Ne, neka naprave fix 3 slota za wepse i to je to, s tim da ne mozes mele wep naprijed. I ovako ce svi hodati okolo sa 3 wepsa, samo sto se ne mozes penjati uz ljestve i kada izvuces pistolj onda moras paziti di si droop wep iz ruke, plus jos ti se mixaju wepsi u slotovima 1 i 2 na hotbaru.

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
11 godina
offline
SCUM (Gamepires & Croteam)

jel potreban vpn za aktiviranje ruskog kljuca? jer vidim da ima za 5-6$ i jel moguce da zbog toga blokiraju steam acc?

Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)
Evil Access kaže...

 Ne, neka naprave fix 3 slota za wepse i to je to, s tim da ne mozes mele wep naprijed. I ovako ce svi hodati okolo sa 3 wepsa, samo sto se ne mozes penjati uz ljestve i kada izvuces pistolj onda moras paziti di si droop wep iz ruke, plus jos ti se mixaju wepsi u slotovima 1 i 2 na hotbaru.

Dvije puške na leđa, nož i pištolj možeš stavit u inventory. Slotova ima taman.

Osim ako ne misliš na lopatu kada kažeš melee weapon, ali ne znam kako bi ti ona izgledala oko vrata.

http://25.media.tumblr.com/tumblr_makcziBKrN1ryi1myo1_500.gif
16 godina
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)
gnomisa kaže...

 

Za početak smiri strasti. Ustrastio si se kao da si ti radio igru.

Ja sam mislio da on piše o tome da hoće dvije puške na leđima.

Zato san i pita ono prvo pitanje jer po tvom odgovoru di im je EA izgovor za sve je zvucalo kao da nisi igrao a ni pogledao ni jedan gameplay video.
Ili ispada ko da se slazes sa Evilom da bi se tribalo moci nositi tri puske. =) sorry ako je zvucalo ko da ti s viska popujem.

 

Trenutno u igri vadjenje/spremanje oruzja funkcionira kako bi tribalo osim ovog sta evil spominje di ti pusku koju stavljas na ledja stavi u slot one koju vadis.
Pa se samim time zamini raspored na quickbaru. I jos moraju dodati holster za pistolj jer ga trenutno moras drzati u backpacku ili di vec imas slobodnog prostora.
Iako i to funkcionira normalno sve dok imas slobodnog prostora za spremanje.

Npr ako mi je pistolj u pederusi i uzmem ga u ruke s quick tipkom (3), on ce spremiti pusku na ledja i uzeti pistolj u ruke.
Ako uzmem pusku/granu/kamen, penjem se po ljestvama ... spremiti ce pistolj natrag u pederusu.

Problem je sta ekipa ima kompletno pun inventory, pune sve slotove i onda se cude kad lik baci stvari na pod ako triba koristiti ruke.

Potpis:
15 godina
offline
SCUM (Gamepires & Croteam)

Recimo moglo bi se složit holster za pištolj, ili ga craftaš ili ga nađeš.

StariGad_HR @battlefield StariGAD#2592 @ BattleNet uplay: StariGAD_HR StariGadHR@steam
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
SCUM (Gamepires & Croteam)

Ubacit ce ga kad tad sigurno, ali imaju sad daleko vaznijeg posla sa optimizacijom, chiterima, bugovima.
A do tad meni pederusa glumi gun holster, ionako je to standard tu kod nas na balkanu.
https://i.imgur.com/m8m2DqG.jpg

Potpis:
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
online
SCUM (Gamepires & Croteam)

 

bome umro sam već nekoliko puta, nije bilo dobro, al sad sam se uspio malo snaći. prikupio sam pristojne opreme i uspio ubiti vepra, što mi je sad super jer mi je glad najveći problem. tj. najveći problem mi je nedostatak nekog safe housea, ne znam di da nosim stvari koje pronađem, jednostavno enmam kapacitet da nosim sve što mi treba da bi nešto craftao. pronašao sam neku crkvu i unutra na pod počeo bacati stvari, i sad se bojim hoće to možda nestati? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)
KiCo77 kaže...
Evil Access kaže...

 Ne, neka naprave fix 3 slota za wepse i to je to, s tim da ne mozes mele wep naprijed. I ovako ce svi hodati okolo sa 3 wepsa, samo sto se ne mozes penjati uz ljestve i kada izvuces pistolj onda moras paziti di si droop wep iz ruke, plus jos ti se mixaju wepsi u slotovima 1 i 2 na hotbaru.

Dvije puške na leđa, nož i pištolj možeš stavit u inventory. Slotova ima taman.

Osim ako ne misliš na lopatu kada kažeš melee weapon, ali ne znam kako bi ti ona izgledala oko vrata.

 Zato sam i napisao da ne mozes nositi meel wep oko vrata. U igrama ovog tipa moras imati mele wep, jer ako te spota jedan zombi neces valjda pucati na njega i tako dozvati jos 10 plus reci svima u krugu od kilometra di se nalazis.

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
15 godina
offline
SCUM (Gamepires & Croteam)

Kako napraviti shelter i spawn point

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)
Jack Sparrow kaže...

Kako napraviti shelter i spawn point

 Heads up: Ako igrate singleplayer, oboje će nestat kad izađete iz igre ili u menu, mislim da nisu još popravili

http://25.media.tumblr.com/tumblr_makcziBKrN1ryi1myo1_500.gif
11 godina
offline
SCUM (Gamepires & Croteam)

Evo i moje prve impresije.Za sada mogu reci da sam ugodno iznenadjen.Npr dosta dobra optimizacija s obzirom da je game izasao prije par dana.Svidja mi se grafika i sam sistem igre.Znaci lovljenje zivotinja sa onim instinct cirkusom,sranje,pisanje.Do craftinga jos nisam dosao,ali i to ce doci na red.Ono sto mi se osobno ne svidja i nadam se da ce popraviti,je kada naletite na lika,zna opako dscync.at i poginete na totalno glup nacin.Takodjer malo je smotano napravljeno sto se tice spajanje itema.Znaci npr za staviti sarzer u pistolj ili punjenje samog sarzera je malo smotano napravljeno.Ono gdje najvise vidim da trebaju poraditi je u animacijama likova i samih gradova/sela...Sve je relativno isto,znaci zgrada ima jako malo varijacija.Znaci kada odete u neko selo,imate osjecaj kao da ste maloprije bili tu.Ali onda skuzite da ovdje ima vise istih zgrada,pa onda skuzite da ste na drugom mjestu...Znam da nije ovo postapokalipticna igra nego vise Hunger Games stil i na to cu se morat priviknuti.Tu mi mozda ipak sto se tice atmosfere vise pogadja DayZ.Znaci kod animacija likova i same atmosfere mi je DayZ bolji.Ali sve u svemu dao bi igri u ovom stanju 7/10,,,

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
SCUM (Gamepires & Croteam)

Po meni je igra dobra za EA. Zapravo tehnicki ima manje bugova nego npr jedan Pubg, nema da proletis kroz zid , nema da te zombie npr sutne pa odletis 3 kvadrata dalje itd. Igra je fino zamisljena, sviđa mi zasad, a nadam se da i uskoro popraviti memory leak , dropanje fpsa itd. Isto vjerujem da dodat još gradova i sela, dodat nove zgrade, ali po mojem ja bi dodao jos više životinja, zasad sam vidio divlju svinju, jelena medveda, kokoš koju ispekao u pile :D , zeca... ali ja bi da sam na njihovom mjestu dodao pse, vuka , zmije na planinama di su stijene, ipak /e to otok Brač... i da malo mi čudno ili još nisam došao do toga, nemožeš pecat što mi malo čudno i nema riba , valda če se to ubaciti. Uglavnom zasad bi dao 7,5/10.

€$€$€$€
 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
SCUM (Gamepires & Croteam)

vjerojatno je neću zaigrat nikad, ali veseli me da je domaći proizvod ponovo pri vrhu, ma čega god to bilo...

žene ga vole
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
SCUM (Gamepires & Croteam)

Navodno ima hrpa cheatera pa se devsi već javili kao sredit će oni to "sooner or later" (doslovno tako napisano). Oni se malo i zabavljaju. Mislim da bum malo pričekao s kupnjom.

 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)
gnomisa kaže...

Navodno ima hrpa cheatera pa se devsi već javili kao sredit će oni to "sooner or later" (doslovno tako napisano). Oni se malo i zabavljaju. Mislim da bum malo pričekao s kupnjom.

 early access je....ne zaboravi

battletag:MasnaKrvavic#2275
9 godina
online
SCUM (Gamepires & Croteam)

meni je najveći problem što igra ne sačuva iteme koje nemaš po džepovima kad izađeš iz igre. a nemam dovoljno mjesta da stavim sve i sad sam izgubio hrpu mesa, pištolj, lijekove, vitamine 

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
SCUM (Gamepires & Croteam)

evo je i na torrenthr

žene ga vole
Moj PC  
0 2 hvala 0
12 godina
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)
gnomisa kaže...

Navodno ima hrpa cheatera pa se devsi već javili kao sredit će oni to "sooner or later" (doslovno tako napisano). Oni se malo i zabavljaju. Mislim da bum malo pričekao s kupnjom.

Gorstak79 kaže...

evo je i na torrenthr

 Multiplayer igra koja se može igrati cracknuta?

Izgleda da im zaštita nije bila prioritet do sad.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put sub 1.9.2018 22:43 (CyberDemonVZ).
14 godina
neaktivan
offline
SCUM (Gamepires & Croteam)

Ovo je za mene bacanje novaca, samo hodaš u nedogled i skupljaš iteme kojih 3 sata i onda te netko ubi i opet ispočetka. Ne hvala

Moj PC  
0 5 hvala 0
12 godina
offline
SCUM (Gamepires & Croteam)

ok

 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
SCUM (Gamepires & Croteam)

Igra je za early access pogotovo kao "day 1" MILJAMA ispred prethodnih, doslovno Day Z 10.0 bolja u svakom pogledu od nekih boljih mehanika, bolje optimizacije i contenta. Svaki survival game fan ce ju sigurno za 20 eura ili manje uzeti i biti zadovoljan. Na srecu/mozda malo i nesrecu streameri su odradili odlicnu promociju i privukli mase novih igraca u ovaj zarn pa me i ne cude komentari tipa "this is boring" "I run around for hours to die and I need to loot again" to je car ovakvih igara i nisu za svakoga, probao nije za tebe i dobro. 
Ali toliko mi se gade ovdje odredjeni ljudi koji nisu niti kupili niti probali a prosipaju svoju "pamet" o tome koliko cega oni mogu nositi na ramenu i kritiziraju vezano za to a pojma nemaju kako ta mehanika postoji i radi..., u najmanju ruku pateticno!

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4c9cd93fca6d2687966453
Moj PC  
9 0 hvala 0
9 godina
online
SCUM (Gamepires & Croteam)

zašto ne mogu craftat nešto ako imam sve sastojke?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)
Cansee kaže...

zašto ne mogu craftat nešto ako imam sve sastojke?

 Neke stvari da bi craftao moras imati level. Primjera radi da bi pravio neke bolje mačeve moras imati visok level u mele (iz unskilled u basic ili u proficient ne sjecam se kako se zovu upgradi atm) ili da bi kraftao municiju za pistolj moras imati veci level u guns kategorij (to si birao kada si pravio prvi put lika) i moze se pomalo pasivno levelati kako craftas/koristis stvari (za mele toljagas i kasapis zobije i ljude i slicno)

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4c9cd93fca6d2687966453
14 godina
neaktivan
offline
SCUM (Gamepires & Croteam)

Ovu igru je dobro igrat samo ako imaš ekipu 3 pa na više, ovako sam igrat je besmisleno

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
SCUM (Gamepires & Croteam)

a ima koga za multiplayer?

username na steamu mi je: kicmabrajker001

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
SCUM (Gamepires & Croteam)

Upravo malo igrao i trazim dal je moguce craftat luk i strijele?Nigdje ne vidim pod crafting 

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice