Star Citizen izdvojena tema

poruka: 4.775
|
čitano: 732.383
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Star Citizen, Star Citizen - nickovi
11 godina
offline
Star Citizen

može netko prepoznat koji je ovo brod? https://i.imgur.com/BcSDOnZ.png

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 4.1.2018 22:29 (b00).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Star Citizen
12 godina
offline
Star Citizen

 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Star Citizen

Odoh ja na twitch vidit šta ima u 3.0 kad ono...

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Star Citizen

Evo da malo razocaram ljude koji pljuju po projektu....

 

 🤛

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Star Citizen
Endymon kaže...

Evo da malo razocaram ljude koji pljuju po projektu....

 

 🤛

 

 

 I u sto su se tu ljudi razocarali? Sto je 1 od 1 000 000 odvjetnika i to prijatelj od sc fana rekao da ce crytek izgubit? Jeli to ta tvoja velika vijest?

11 godina
offline
Re: Star Citizen
Kresimir4 kaže...
Endymon kaže...

Evo da malo razocaram ljude koji pljuju po projektu....

 

 🤛

 

 

 I u sto su se tu ljudi razocarali? Sto je 1 od 1 000 000 odvjetnika i to prijatelj od sc fana rekao da ce crytek izgubit? Jeli to ta tvoja velika vijest?

 Nije bitno tko je sto rekao.Bitno je sto pise u ugovoru...Pogledaj si video i u jednom dijelu videa ima o ugovoru.

9 godina
offline
Star Citizen

Montoya iz Test Squadrona, onaj isti koji je prije mjesec dana izrekao da su ispunili sve stretch goal-ove: 

(skok na 11:05). Onaj isti koji se izvukao iz debate sa Smartom (koji je isto luđak svoje vrste). Onaj isti kojeg je prethodno navedeni Smart satrao: http://www.dereksmart.com/forum/index.php?topic=15.msg6787#msg6787

 

Gle, nemoj biti glup, postoje ljudi koji su plaćeni da pune drugim ljudima glavu s glupostima.

 

Jedino mišljenje važno u cijeloj priči je ono suca koji će donijeti presudu, ono što ti, ja, YouTube odvjetnici i baba s placa mislimo je apsolutno nevažno.

 

Osobno, nadam se da će Crytekova tužba biti odbijena, čisto da CR nema tu ispriku za neuspjeh.

 
6 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Star Citizen
Pa i biti ce odbijena.Posto potpisali su sasvim drugaciji ugovor od onog sto oni tvrde.Meni je zao cryteca,posto crysis je bila igra koja je pomakla granice i dan danas se crysis vodi kao benchmark.Sto samo pokazuje koliko kvalitete i truda su ulozili.Zasto propadaju?Ocito niti oni sami neznaju.A njihove radnike uopce ne krivim sto su neki otisli drugdje raditi,kao npr na star citizenu.Zato kazem,radje neka prvo rijese problem u svojoj firmi,pa onda srat po drugim firmama.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Star Citizen

Izgleda da će Musk napraviti pravog Star Citizena Prije Robertsa

Već ima i demo :)

Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Star Citizen

Ocekivao sam puno vise od 3.0 alphe ali ovo je katasrofa nista oni nisu naprvili sto bi me zadrzalo da je igram  a najvise to sto igra radi katastrofalno samo da mi je znati na cemu oni to igraju da im igra radi kao podmazana jer ja jedva imam 30 fps

AMD AntiBoy
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Star Citizen

Dobro ni nakon 5 godina nemamo još ništa?

Zar je moguće da itko više gaji ikakav interes za ovim smećem?
Bit će kao i s DayZom... Ali DayZ je ekipa bar igrala, dok ovo nitko živ ni ne igra.

Jedino što je razlika u sumi novaca koja je skupljena...

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Star Citizen
Ja vec duze vrijeme cekam, kak bi se reklo s parama u ruci da se desi nes konkretno i da mogu rec...da, sad je to to, kupujem. Al ocito nis od toga :/.
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Star Citizen
Sale_ds kaže...
Ja vec duze vrijeme cekam, kak bi se reklo s parama u ruci da se desi nes konkretno i da mogu rec...da, sad je to to, kupujem. Al ocito nis od toga :/.

Ja imam pledgano još od 12. mjeseca 2012. ako se ne varam, ali ja čekam dal da prodam ili ne hahaha.

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak
11 godina
offline
Re: Star Citizen
Refund obavljen
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Star Citizen
Refund obavljen
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Star Citizen
Endymon kaže...
Refund obavljen

 

kak si napravio, odeš na njihovu stranicu i to se riješi ili? kolko je trebalo dok su ti vratili lovu?

11 godina
offline
Re: Star Citizen
Na njihovu stranicu.Sad neznam tocno u kojem djelu.Ali kada trazis refund,napisi razlog u stiku,nije igra oni sto su obecavali ili slicno.Meni su u roku 10dana vratili novac
9 godina
offline
Re: Star Citizen
Endymon kaže...
Na njihovu stranicu.Sad neznam tocno u kojem djelu.Ali kada trazis refund,napisi razlog u stiku,nije igra oni sto su obecavali ili slicno.Meni su u roku 10dana vratili novac

 

ok hvala, jbg sve je to lijepo, i ja im želim iskreno od sveg srca puno uspjeha i sreće i da na kraju isporuče najbolju igru ikad napravljenu, al kad se sjetim dao sam oko 350 kn, ništa nisam dobio, ja jesam te novce zaboravio ali opet sad ako ih se može dobiti nazad uzet ću ih. ako oni izbace poštenu igru, dat ću 100 eura bez trunke kajanja, i više ako treba.

 

da su barem izbacili squadron 42, a imali su itekako dovoljno vremena, to je ipak singleplayer, i ni datum još nikakav nisu dali, ma užas

14 godina
offline
Re: Star Citizen

Postupak za refund:

https://www.reddit.com/r/starcitizen_refunds/

Dobio i ja svoju mizeriju natrag

8 godina
offline
Re: Star Citizen
Endymon kaže...
Refund obavljen

 zasto ? do prije par mjeseci djelovao si kao hard core fanboy , sad sam i ja u dilemi da li traziti refund ?

 

waaagh
11 godina
offline
Re: Star Citizen
Upravo je covjek gore opisao zasto sam zatrazio refund.Stvarno vjerujem da ako igru zavrse,bit ce nesto special.Ali sad kada su izdali 3.0 i jos vece sistemske zahtijeve,skuzio sam da sa ovom mojom konfom nemogu vise igru biti pokrenuti a kamoli igrat donekle.Pa sam ipak odlucio isprobat refund,posto sam vidio par igara koje su mi pale u oko.Iskreno,nije da sam forsirao refund i bio sam uvjeren da pare cu tesko vidit.I nebi mi bilo niti toliko krivo da mi nisu vratili novac.Ali eto,probao i proslo.Ako zavrse jednog dana igru,vjerojatno cu je uzeti.
13 godina
offline
Star Citizen

Dok Dado_ZG78 ne rifunda, neću ni ja.
Ajmo, nek najjači pobjedi! 

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak
Moj PC  
4 0 hvala 1
9 godina
offline
Star Citizen

I evo novog concept sale-a: Aegis Vulcan

Ajmo, ljudi, neće se sudski troškovi sami platiti. I ne brinite što mehanika na kojoj počiva cijeli koncept ne da nije implementirana u igru, nego je još nisu ni osmislili.:)

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Star Citizen

Pomalo, vrag odni prišu 

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Star Citizen
Ja sam svoju refundao (parsto eura bilo) i kupio opet 35€ pledge. Ali, refundao sam i to nakon Božića, jer vidim da SC neće izaći dok ja ne ostarim.
Ipak, nedavno sam kupio Intelov SSD i - dobio Star Citizen. 🙄
Ne mogu ga se riješiti...

Ajde da uspiju barem...
Nope.
Moj PC  
5 0 hvala 2
13 godina
offline
Re: Star Citizen
Tonči kaže...

Ipak, nedavno sam kupio Intelov SSD i - dobio Star Citizen. 🙄

 Taman negdje kad ti istekne garancija, dobiješ igru.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
odjavljen
offline
Re: Star Citizen
Hexfire kaže...
Tonči kaže...

Ipak, nedavno sam kupio Intelov SSD i - dobio Star Citizen. 🙄

 Taman negdje kad ti istekne garancija, dobiješ igru.

 Teško. Garancija je samo 5 godina. :D

Nope.
13 godina
offline
Re: Star Citizen
Tonči kaže...
Hexfire kaže...
Tonči kaže...

Ipak, nedavno sam kupio Intelov SSD i - dobio Star Citizen. 🙄

 Taman negdje kad ti istekne garancija, dobiješ igru.

 Teško. Garancija je samo 5 godina. :D

 A da, zeznuo sam. Mislio sam da i Intel daje 10 godina ko Samsung :P

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
offline
Re: Star Citizen
Hexfire kaže...
Tonči kaže...

 Teško. Garancija je samo 5 godina. :D

 A da, zeznuo sam. Mislio sam da i Intel daje 10 godina ko Samsung :P

 obojica ste poprilično optimistični 

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Star Citizen, Star Citizen - nickovi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice