The Witcher 3 izdvojena tema

poruka: 6.114
|
čitano: 940.684
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: The Witcher 3
Alex Mercer kaže...
doktor1 kaže...

Ova igra ima najbolju muziku ikad! Glazba je vrh!

 Nisam baš toliko oduševljen kao ti, ali definitivno je ogroman skok u odnosu na dvicu, koja je po meni imala stvarno loš ost (imam osjećaj da je sveukupno bilo jedno 5 skladbi i varijacija).

Meni je fantastična!

Npr ove

12 godina
neaktivan
offline
The Witcher 3

Evo Doctor Who easter egg (weeping angel)

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
The Witcher 3

Stvar ukusa, osobno mi je jedinica imala najbolji sountrack (atmosfera je stvarno bila nenadhebiva). Trojka mi bolja u svemu ostalom :)

 

Danas sam ima jedan infinitive loading screen, eto to mi je dosad jedini problem sta sam ima sa igrom!

play2much
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
The Witcher 3
death march težina...prejebena
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
The Witcher 3
death march težina...prejebena
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
The Witcher 3
death march težina...prejebena
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
The Witcher 3
death march težina...prejebena
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
The Witcher 3
sry.mobile opera
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: The Witcher 3
nego.. zna neko kakva je death march težina?
One ring to bring them all and in the darkness bind them
16 godina
offline
The Witcher 3

Ja igram na tome..

Taman... U startu malo teško, ali kada staviš malo skilova, napitaka i uigraš se sa znakvima je odlično!

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: The Witcher 3
doktor1 kaže...
Alex Mercer kaže...
doktor1 kaže...

Ova igra ima najbolju muziku ikad! Glazba je vrh!

 Nisam baš toliko oduševljen kao ti, ali definitivno je ogroman skok u odnosu na dvicu, koja je po meni imala stvarno loš ost (imam osjećaj da je sveukupno bilo jedno 5 skladbi i varijacija).

Meni je fantastična!

Npr ove

Ima dobrih skladbi, pogotovo u borbama (Geralt vs grifon mi je zasad omiljena, samo ne znam kako se zove), ali previše se ponavlja u white orchardu i no man's landu, a tamo se provede većina vremena.

 

Inače, moram primijetiti da je malo slabašno da igra od 200 sati ima manje od sat i pol muzike (otprilike kao i zadnji CoD, igra od 5 sati).

13 godina
offline
Re: The Witcher 3

30+ sati/ 12. lvl -  Imam osjećaj kao da sam na 5% igre. Pola no man's land mape nisam ni vidio. Ni u jednom velikom gradu nisam bio. Neznam da li mi se čini ili lvl nekako brže dolaze kasnije.  I najsmješnije mi je, šetam šumom, naletim na lvl 3 kanibala, polomim ga mačOm, a iza ugla lvl 27 Griffin, i onda bežanija 

 

Mapa novigrad, da li je samo grad ili ima i šuma/livada/sela okolo? 

Mirno more nikad nije stvorilo dobrog mornara
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.5.2015 9:53 (quickr).
15 godina
odjavljen
offline
Re: The Witcher 3

23 sata praktički tek došao u novo područje (otišao od kralja). :) [doduše, ja to tjednima već igram, nešto malo prije izlaska igre službeno, nemam baš vremena :( ]

Poruka je uređivana zadnji put pon 25.5.2015 9:40 (Tonči).
14 godina
offline
Re: The Witcher 3
Jel' se može kako pogledati gametime iz save fajla, tj. ako imamo "free2play" verziju?
One ring to bring them all and in the darkness bind them
15 godina
odjavljen
offline
Re: The Witcher 3

Kakvu free2play verziju? Kakav gametime iz save filea? Učitaj save, otiđi na character view i pogledaj played time.

14 godina
offline
The Witcher 3

brb, odo se mlatit granom po glavi

One ring to bring them all and in the darkness bind them
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: The Witcher 3

LOL, Witcher 3 je DRM-free, dakle nema nikakve zaštite. Autori računaju na poštenje igrača. Dakle, nema cracka i sl.

12 godina
neaktivan
offline
The Witcher 3

Meni je igra što ju više igram sve bolja. Do sada bez iritantnih bugova. Na 270x hawkici s rezom 1440p poštelan u ultra-high kombinaciji (bez haira i motion blura) izgleda fenomenalno i radi između 30-40 fps.

Nakon neuspjelog fajta s nabrijanim ghoulom vratio sam se u prvu zonu i porješavao sve upitnike i preostale sajdkvestove.

Sve mi je super osim glupe kartaške igre gwynt ili kako već, bile su mi draže kocke i kafanske tučnjave.

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: The Witcher 3
Igor_Kreč kaže...

Meni je igra što ju više igram sve bolja. Do sada bez iritantnih bugova. Na 270x hawkici s rezom 1440p poštelan u ultra-high kombinaciji (bez haira i motion blura) izgleda fenomenalno i radi između 30-40 fps.

Nakon neuspjelog fajta s nabrijanim ghoulom vratio sam se u prvu zonu i porješavao sve upitnike i preostale sajdkvestove.

Sve mi je super osim glupe kartaške igre gwynt ili kako već, bile su mi draže kocke i kafanske tučnjave.

Gwent je meni puno bolji od kockica, samo trebas posjetit sto vise inkeepera i pokupovat sve karte. Jednom kad dobis barem jedan comander horn i kartu sa immunity to specials , sve ide glatko. 

play2much
14 godina
offline
The Witcher 3
Ma da,gwent je tlaka...vidim da basilisk,cockatrice i još neka beštija koriste isti skin.CDPR je malo zakazao u to pogledu.
Novigrad?sve super ogromno ali šta ima par birceva,barberi,blacksmith.gdje su kurve?wtf?
Jeli vama ponudila igra na početku ono što su rekli izbor odluka iz w1 i w2 ako nemate savegame?
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: The Witcher 3
fanaticni gejmer kaže...
Igor_Kreč kaže...

Meni je igra što ju više igram sve bolja. Do sada bez iritantnih bugova. Na 270x hawkici s rezom 1440p poštelan u ultra-high kombinaciji (bez haira i motion blura) izgleda fenomenalno i radi između 30-40 fps.

Nakon neuspjelog fajta s nabrijanim ghoulom vratio sam se u prvu zonu i porješavao sve upitnike i preostale sajdkvestove.

Sve mi je super osim glupe kartaške igre gwynt ili kako već, bile su mi draže kocke i kafanske tučnjave.

Gwent je meni puno bolji od kockica, samo trebas posjetit sto vise inkeepera i pokupovat sve karte. Jednom kad dobis barem jedan comander horn i kartu sa immunity to specials , sve ide glatko. 

 Par heroja također pomaže 

Mirno more nikad nije stvorilo dobrog mornara
13 godina
offline
The Witcher 3

Ta igra mi je totalno bzveze. Igra sam par partija i sve izgubija. Najluđa igra je protiv one sexy kovacice u Valenu u baronovom dvorcu. Ja bacim 2 karte, ona isto 2. Ja imam 2 mele borca od 1,a ona ima 8 i svi od 4 -5. Samo 2 karte bacene. Ono wtf kako ova igra funkcionira.

Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: The Witcher 3

Čitat pravila i sve piše na kartama. Igra je jednostavna za skužiti. 

Mirno more nikad nije stvorilo dobrog mornara
12 godina
offline
Re: The Witcher 3

Gwent je turbo lagan za shvatit. Bogte,ak djeca od 10 godina mogu kartat magic onda i ljudi od 18+ mogu svatit prokleti gwent.

 

14 godina
neaktivan
offline
The Witcher 3

Igra je baš ogromna u ovo će se utući sati i sati da se pređe valjano

Ako nekome treba Prima Official Game Guide nek se javi na pm, i sam guide je ogroman 498 stranica.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
The Witcher 3

Ajd, dat ću još jednu šansu gwentu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
The Witcher 3

Worth A Buy je žestoko spljuvao ovu igru:

 

Recimo da mi je Skyrim bio sasvim ok igra, dok mi Witcher 2 nije legao. Ono što sam vidio gameplaya 3jke me nije ni oduševilo ni razuvjerilo od igre. Ima li netko želju skomentirati ovo što je lik iznio u videu? S njegovim se mišljenjem i ukusom obično poprilično slažem, ali opet, tol'ko ljudi hvali igru... a niš, uzet ću je na nekom opasnom popustu za godinu-dvije :)

Poruka je uređivana zadnji put pon 25.5.2015 12:17 (Moloch).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: The Witcher 3
Ja gotov. Zavrsio sinoc. 8.5/10
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
13 godina
offline
Re: The Witcher 3
Moloch kaže...

Worth A Buy je žestoko spljuvao ovu igru:

 

Recimo da mi je Skyrim bio sasvim ok igra, dok mi Witcher 2 nije legao. Ono što sam vidio gameplaya 3jke me nije ni oduševilo ni razuvjerilo od igre. Ima li netko želju skomentirati ovo što je lik iznio u videu? S njegovim se mišljenjem i ukusom obično poprilično slažem, ali opet, tol'ko ljudi hvali igru... a niš, uzet ću je na nekom opasnom popustu za godinu-dvije :)

 Pratim i ja njegov kanal i uglavnom se slažem sa iznesenim mišljenjem. Sviđa mi se što u ocjenu igre uzima u obzir plačeno/dobiveno. Ali čisto zbog količine sadržaja mislim da je W3 isplativ i dobar. Teško da će neka igra ponuditi toliko sati igranja za taj novac. 

Mirno more nikad nije stvorilo dobrog mornara
10 godina
offline
The Witcher 3

Hm. Pa ne znam, meni ako igra ne valja i/ili ima kritične greške, dužina joj nije pozitivan faktor, dapače.

 

Nemam pojma, možda jednostavno postajem prestar ili me smetaju stvari koje većina populacije puši bez beda. Osobno, mogu preći i preko poglupljivanja menija za konzole, magične kompase (Skyrimov me nije smetao), čak i banalnije questove, ali i  u prvom u drugom videu me užasno zasmetalo nešto što mi se čini kao "random" movement, predefinirane animacije i sl... imam osjećaj kao da se vraćamo unazad kad to gledam. Sjećam se prvih FPSova na Amigi gdje ti se lik nije mogao okretati oko osi koliko ti želiš, nego u koracima od recimo 15°. Ako je meta bila između tih koraka - tough luck - morao si se pomaknut (ili bi igra to kompenzirala samonišanjenjem). To su bila tehnička ograničenja tog vremena. Danas nemamo tehničkih ograničenja, pa mi nije jasno da u next-gen igri ja ne mogu postaviti svog avatara gdje ja to želim nego gdje igra odredi... a ako je ovo istina da je swordfight "button-mashing"... pa kako je igra dobila tako visoke ocjene? Meni je osobno kontrola, kao i Macku, izuzetno bitan element igre - ako igra sama odlučuje što će, kako će i u kojem će se smjeru krenuti moj lik... pa to je više strategija nego first/third person igra :D

 

Ovo što kaže "if I'm playing a a game for 200+ hours I want a good control system and this game does not have it" mi je najbitnije i apsolutno se slažem s tim.

 

Nah, ja vjerujem da je problem u nama dinosaurima. Sad je valjda bitna dobra grafika i što više sati za $, što u svjetlu BF/COD i sličnih 4-satnih singleplayer kampanja ima smisla. :)

Poruka je uređivana zadnji put pon 25.5.2015 12:38 (Moloch).
Moj PC  
1 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice