World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.286
|
čitano: 8.440.756
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
World of Tanks

Zašto mi nisu naplatili obnavljanje streljiva? Kad sam to spominjao s Matildom, nisam imao ss da dokažem... Nije da se žalim ali otkud sad to?

 

EDIT: Nemam dovoljno zlata pa mi ne želi obnavljati automatski iako nisam ni koristio gold granate... Svašta... Krenem u novu bitku i vidim da mi fale 2-3 gold granate a nisam ih ni koristio...

 EDIT2: I sanduk cole je bio u pitanju. Točnije, čini se da je to bilo u igri neobnavljanja (uključujući silver granate...)

Nisam ja ništa prčk'o.
Poruka je uređivana zadnji put pet 10.1.2014 3:09 (Spiridon).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
jer ga imaš negdje u depotu..
One ring to bring them all and in the darkness bind them
15 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
game789 kaže...

molim vas!!! molim veliku pomoc da mi pomognete??!?!?!?! KAKO IGRATI SA "PZ.SFL. 5" ?!?!??! pa to je ajme :/

za jogunastog emila najvažnije je ne biti u prvim redovima. stavi si camo na vozilo, binocularse i rammer te ćeš biti car podrške. zbog depresije topa koja je velika možeš izvirivati i odvaliti hitac u tenk koji sa zadnjim topom jako boli. dakle nema kurčenja i trčanja zajedno sa teškašima pa ćeš i u porazu sa njim garantirano imati najveći dmg.

11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Izzy kaže...

Ovo me je nasmijalo!

Vicko Častis nasli smo ti klan{#}

14 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Nakon dugog grinda, uspjeh 

 

http://imgur.com/FhryLvi.jpg

Varaždinsko kiselo zelje...najslađe kiselo :D (pogled na avatar)___WoT IGN: IWEK91
Poruka je uređivana zadnji put pet 10.1.2014 12:07 (Krešo91).
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: World of Tanks
Krešo91 kaže...

Nakon dugog grinda, uspjeh 

 

http://imgur.com/FhryLvi.jpg

Kako stavis ovo da vidis s kim imas ace tankera

It takes only a blink of an eye for the perfect ride to become undone. When sex was safe and motor racing dangerous.
10 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Moj prijatelj je kupio paysaffcard i utipko je kod i dobio golde...kad je usao u wot i prijavio se vidi da golda nema...onda je ponovo oso na stranicu i vidio da mu je osto prijavljen acc gdje ima najveci tier II... :D  i trazio je na forumu da mu premjeste golde.. I ja sad vas pitam kakve su sanse da mu se goldi premjeste na drugi acc ??? {#}

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Sv4h0 kaže...

Moj prijatelj je kupio paysaffcard i utipko je kod i dobio golde...kad je usao u wot i prijavio se vidi da golda nema...onda je ponovo oso na stranicu i vidio da mu je osto prijavljen acc gdje ima najveci tier II... :D  i trazio je na forumu da mu premjeste golde.. I ja sad vas pitam kakve su sanse da mu se goldi premjeste na drugi acc ??? {#}

veće su šanse da mu banaju obadva acca :D

http://wotlabs.net/sig_dark/eu/nevervarine/signature.png
14 godina
offline
Re: World of Tanks
never kaže...
Sv4h0 kaže...

Moj prijatelj je kupio paysaffcard i utipko je kod i dobio golde...kad je usao u wot i prijavio se vidi da golda nema...onda je ponovo oso na stranicu i vidio da mu je osto prijavljen acc gdje ima najveci tier II... :D  i trazio je na forumu da mu premjeste golde.. I ja sad vas pitam kakve su sanse da mu se goldi premjeste na drugi acc ??? {#}

veće su šanse da mu banaju obadva acca :D

Zašto? Smije se imati više akaunta.

 

http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/272895-2-accounts/ ***edit

Poruka je uređivana zadnji put pet 10.1.2014 12:45 (anarky1988).
11 godina
offline
World of Tanks

Nedavno je neko pitao e2 ili e8, ja kazem e8. Stell wall osvojio na easy8 u tier7 bitci.. noob enemy {#}

 

tu su jos 2 ace tankera.. 

 

 

play2much
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Mislim ono....kakvih retarda s prostora balkana ima....tolikih nacionalista s hrvatske, bosansko-hercegovačke i srpske strane ima to nije normalno.

 

Igram s nećakom u platoon-u sa Centurion 1, ono grindamo jelte...

Dobijemo Prokhorovku s tier 9. Odemo na brdo, s nama ide lik iz SLF-a pod imenom Duhach u svojem Foch-u. Na kraju krajeva lik kaže da napadnemo, ja gledam aj ide on svojim oklopom popit par komada i onda riješen problem......nope, on stane tik do brda, i gleda kako ja popijam svaki hit.

Nakon toga mene sredi arty i onda ja krenem pričat ovom tardu u Foch-u da ako će već napast da onda ide popit koju granatu a ne pustit nekog drugog da radi to za njega.

 

Poslje kreten u Foch-u krene na mog nećaka, koji ni kriv ni dužan, pokušava nešta napravit bolje od mene. SLF lik krene na njega nacionalističkim psovkama, ono klasična "'ebem ti mater hrvatsku" itd. i ovaj mu odbrusi. Odjednom Foch krene pucat i na kraju krajeva teamkill-a ga drugi lik iz SLF-a koji je bio u platoonu s Foch-om.

 

Replay je tu da pogledate i prosudite sami kakvi retardi igraju u balkanskim klanovima.  

 

http://wotreplays.com/site/528369#prokhorovka-iwek91-centurion_mk_i

 

 

Znam ja od prije da balakanski klanovi imaju previše ovakvih retarda, ali ovako reagirat na nekoga tko te riječima kofol uvrijedio? Daj molim te odi u psihijatriju....

 

Much stronk, very siema....wow....

Varaždinsko kiselo zelje...najslađe kiselo :D (pogled na avatar)___WoT IGN: IWEK91
Moj PC  
17 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
ja111 kaže...
Krešo91 kaže...

Nakon dugog grinda, uspjeh 

 

http://imgur.com/FhryLvi.jpg

Kako stavis ovo da vidis s kim imas ace tankera

 to imaš na chr1schi mod packu unutra sa drugim nišanom,itd...

Dok ne probam lava, svinja je za mene kralj životinja!
Poruka je uređivana zadnji put pet 10.1.2014 13:26 (jura).
14 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Ima to u zadnjem XVM-u za taj Mastery badge...

 

Vjerovatno u configu neki setting, treba pregledat.

Varaždinsko kiselo zelje...najslađe kiselo :D (pogled na avatar)___WoT IGN: IWEK91
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: World of Tanks
Krešo91 kaže...

Mislim ono....kakvih retarda s prostora balkana ima....tolikih nacionalista s hrvatske, bosansko-hercegovačke i srpske strane ima to nije normalno.

 


 

Replay je tu da pogledate i prosudite sami kakvi retardi igraju u balkanskim klanovima.  

Zato ja imam nick po kojem ne možeš vidjeti odakle sam. Znam često trollati ''pozz'' ekipu, ono ''Stop klingon, what kind of noob language is that?'', pa nakon izljeva balkanske ljubavi obično napišem i ja nešto sočno, da ne ostanem dužan.

14 godina
offline
Re: World of Tanks
Pa to i je problematika tog WoTa. Što ga više igraš, manje ti se igra samo zbog takvih morona gdje ti moraš izgubiti jer se on pravi pametan, a nema pojma, gdje on tebe napada, gdje on ništa ne radi, gdje spama, ili krene pucati u tebe, tek tako. Umjesto da se borimo protiv drugih. Zato mi u zadnje vrijeme ni ne sjedaju te igre od kojih pobjeda ovisi o timskom radu, jer nema timskih igrača toliko. Katastrofa.


DrNasty - Nitko ne zna odakle si, ali svi znamo da si doktor nastranosti. :D
Optimizam je nedostatak iskustva.
11 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Dosad sam mrzio tipove s T18,a sad ga i ja igram {#}

Only 3 things are infinite - the Universe,human stupidity and WinRar's trial period.
Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
offline
World of Tanks

Eto stavio xfx r9 270 i sve na high imam oko 30 FPS-a na 1920x1080. Nije loše za sad.

Samomrzeći hrvat
Moj PC  
1 4 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

kako to nije lose ja imam 60 fpsa lockano 90% vremena na 7870. kupio m103 i tenk je katastrofa.. {#}

xfact
Moj PC  
3 4 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
=xfact= kaže...

kako to nije lose ja imam 60 fpsa lockano 90% vremena na 7870. kupio m103 i tenk je katastrofa.. {#}

CPU je bitniji od graficke za wot, a vidim da imas 860 na 4Ghz, tj igri odgovara jako visoki takt kad koristi samo jednu jezgru.

Bas sam isprobao sa svojim i5 750, stock i na 3.8Ghz i razlika je velika...

WoT IG: RavenHR --- http://wotlabs.net/sig_dark/eu/RavenHR/signature.png
14 godina
offline
World of Tanks

Igram ja jučer sa tajp 59 na fishermans bay,klasika izginuo skoro cjeli tim,popadali ko muhe kao što to obično biva.

Ostali smo ja t34,is3 i kv4,kv4 nešto glumi oko njihovog cap(gornji cap na mapi) i izrešetaju ga arty i jagphanter koji su bili u onom malo gradiću u kutu gore a umeđuvremenu crveni su nasrnulu na našu bazu koju su se vratili braniti t34 i is3 i ja sam pomagao sa centra i počisli mi njih i ostao je samo "ninja" isu-152 pored vetrenjače,i mislim si ja sad,ako ova moja dvojica (loši po statsima)odu na isua ubit će ih obojicu i onda sam u totalnim govnima...

Napišem ja njima da čekaju tamo dok ja sredim jgphantera i arty pa da im odem spotat isua,kao mislim si ja vrijedi pokušat možda poslušaju i čudno ali jesu.

Ja sredio onu dvojicu i idem pronać isua,našli smo se u onom udubljenju ispod njihovog gradića,pošto sam bio na one shotu bježao sam isuu oko onog kamenja dok nisu ova moja dvojica došla sa druge strane mape i tako udruženi riješili tog isua.

 

Poanta priče je da nebitno koliko neki pojedinci mogu biti loši u ovoj igri idalje mogu biti ključni tenkovi koji su dobili bitku na kraju,samo treba slušat a takvi su jako rijetki.

Koliko puta se desi da pingam po mapi i stavljam "defend the base"(šta piše na onom jeziku na koji je stavljena igra) 1min prije nego što crveni dođu u našu bazu ili kad padne druga strana a moji lemingi ponekad 5,6 ili više njih samo voze naprijed a ja se jedini vraćam natrag sa frizurom ko da me grom pogodio,ima svakakvih poraza ali ovakvi su mi najgori.

wot:antifa247
Moj PC  
8 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: World of Tanks
Anti-fa kaže.
Ja sam jučer igrao malinovku sa elc-om i skoro su svi napustili bazu(gdje su one kuće), campali t9 i prozivali mene i ostale scoute idiotima
LoL: CRORenato NFSW: Remzi1996 WoT: CRO_Thunder
14 godina
offline
Re: World of Tanks
Sv4h0 kaže...

Moj prijatelj je kupio paysaffcard i utipko je kod i dobio golde...kad je usao u wot i prijavio se vidi da golda nema...onda je ponovo oso na stranicu i vidio da mu je osto prijavljen acc gdje ima najveci tier II... :D  i trazio je na forumu da mu premjeste golde.. I ja sad vas pitam kakve su sanse da mu se goldi premjeste na drugi acc ??? {#}

  Ima šanse ali neznam točno kakva je procedura.

Jedan moj frend si je kupio super peršinga na svoj NA accaunt{#}jer nije uopće gledao di je logiran i prebacili su mu tenk na EU accaunt koja je procedura bila neznam.(to je bilo prije cca 1godinu)

 

 

wot:antifa247
Poruka je uređivana zadnji put pet 10.1.2014 20:12 (Anti-fa).
15 godina
offline
World of Tanks

Koji njubovi...{#}

 

EDIT: T1 Heavy mi je "ukrao" "Steel wall".{#}

Poruka je uređivana zadnji put pet 10.1.2014 20:31 (Izzy).
Moj PC  
0 2 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
svaka čast, igrati na 19 fps-a i rezoluciji mikrovalne nije lako!

-ovaj put se uopće ne šalim
One ring to bring them all and in the darkness bind them
15 godina
offline
Re: World of Tanks
The Unforgiven kaže...
svaka čast, igrati na 19 fps-a i rezoluciji mikrovalne nije lako!

-ovaj put se uopće ne šalim

Vjeruj mi, to je još i dobro. Da vidiš kako je kada si okružen grmovima, stablima... Bude ispod 10 fps-a. Posebno na onoj mapi Sacred Valley.

 

Evo, maloprije sam ih dobro zeznuo. To mi je kao utjeha za onaj poraz. Sama bitka nije nešto, ali baš je dobar osjećaj biti na toj drugoj strani kada se to dogodi i još posebno, ako ti imaš veću ulogu u tome.

 

Bitka.

Poruka je uređivana zadnji put pet 10.1.2014 21:00 (Izzy).
10 godina
offline
Re: World of Tanks
Intel&ATI kaže...
=xfact= kaže...

kako to nije lose ja imam 60 fpsa lockano 90% vremena na 7870. kupio m103 i tenk je katastrofa.. {#}

CPU je bitniji od graficke za wot, a vidim da imas 860 na 4Ghz, tj igri odgovara jako visoki takt kad koristi samo jednu jezgru.

Bas sam isprobao sa svojim i5 750, stock i na 3.8Ghz i razlika je velika...

Tako je, ja imam dual core socket 775 i za mene je odlično.

 

 

Samomrzeći hrvat
12 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Entry Point kaže...
Intel&ATI kaže...
=xfact= kaže...

kako to nije lose ja imam 60 fpsa lockano 90% vremena na 7870. kupio m103 i tenk je katastrofa.. {#}

CPU je bitniji od graficke za wot, a vidim da imas 860 na 4Ghz, tj igri odgovara jako visoki takt kad koristi samo jednu jezgru.

Bas sam isprobao sa svojim i5 750, stock i na 3.8Ghz i razlika je velika...

Tako je, ja imam dual core socket 775 i za mene je odlično.

 

 

60 ti je pre malo fps-a za r9 270,s njom nebi smio imat ispod 50-60 sve na max+HD 1920X1080,evo sad vidim da imas dual core,veliki,veliki bottleneck{#}

10 godina
offline
Re: World of Tanks
raptor22 kaže...

60 ti je pre malo fps-a za r9 270,s njom nebi smio imat ispod 50-60 sve na max+HD 1920X1080,evo sad vidim da imas dual core,veliki,veliki bottleneck{#}

Ma dobro je zasad, ponekad i skoči na 50fps-a. Uglavnom procesor niti bilo koja druga komponenta se ne muči nešto previše, nema zujanja itd. Mislim da ću drugi mjesec ubosti neki i5 pa bude mir  {#}

Samomrzeći hrvat
13 godina
offline
Re: World of Tanks
Izzy kaže...
The Unforgiven kaže...
svaka čast, igrati na 19 fps-a i rezoluciji mikrovalne nije lako!

-ovaj put se uopće ne šalim

Vjeruj mi, to je još i dobro. Da vidiš kako je kada si okružen grmovima, stablima... Bude ispod 10 fps-a. Posebno na onoj mapi Sacred Valley.

 

Evo, maloprije sam ih dobro zeznuo. To mi je kao utjeha za onaj poraz. Sama bitka nije nešto, ali baš je dobar osjećaj biti na toj drugoj strani kada se to dogodi i još posebno, ako ti imaš veću ulogu u tome.

 

Bitka.

 

Jesi probao koristiti WoT Tweaker? Ako ne preporucam ti ga, dosta ces FPS-a dobiti, takoder imas modove koji smanje texture za 25% ( skoro se ni neprimjeti da su texture smanjene ),a opet se dobije na FPS-ima. Imas jos te texture modove koji smanje texture za 50% i 75% ali onda igra dosta ruzno izgleda, pogledaj si po YouTube-u.
1969 Dodge Charger R/T
11 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

i3 2.4ghz i 7670m oko 30fps

Only 3 things are infinite - the Universe,human stupidity and WinRar's trial period.
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice