World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.286
|
čitano: 8.430.513
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
ED63 kaže...

placam tvoje nedokucivo {#}

 i dizem za jes nedokucivije {#}

 

1021 exp do per$ina

kad dobijem ovo

 

Best kill Team kill

 

Remzi kaže...

Stronk platon. Većinom se Hellcat vozao sa jednim susjednim kolegom.

S obzirom da se većimo hellcat vozao i nije baš stronk

Poruka je uređivana zadnji put sri 21.5.2014 10:00 (O B O).
10 godina
offline
Re: World of Tanks
DrNasty kaže...

A što me ovaj Dicker neće, 43% wr.

Ne znam ja igrati s ovim TD-ima i tačka. Uvijek bi ja malo naprijed, uvijek bi ja malo izvirio da spotam i koristim depresiju, uvijek qrac.

Budala, trebao sam kupiti Pz4 S ili Tog-a, al mislim se imam T-25 i Excelsiora pa neću a i posadu za Dickera imam...

Mah, da mi je vratiti gold bio bi najsretniji.

A i onaj top trola, rijetko ide u centar. Džaba mu 0.36 acc kad šara po krugu, a ako nedajbože nisam nanišanio skroz, ode u pm...

ti si još dobar...

ja sa E 25 (271 bitka i "M") 38% WR {#}

K/D ratio 1.31

damage R/C 1.38

average damage 848

hit ratio 71%

ili me povuče brzina ili nevidljivost, uglavnom {#}

nije da (općenito) neznam igrat TD ali kad neće neće

 

npr. sa hellcat sam se naučio kontrolirat i održavam nekakvih (273 bitke i samo "1") 51% WR

K/D ratio 1.68

damage C/R 2.21

average damage 765

hit ratio 70%

15 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks

ovo ne znači da mi se tank počeo sviđati...

12 godina
offline
World of Tanks

Kad ja s BDR-om napravim najviše štete... I kako ne bi izgubili?

Btw, kako se cropa ss da se to fino vidi?

Nisam ja ništa prčk'o.
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

9BNW4-HS6WV-CHERY-4T5MD

 

http://www.mmorpg.com/giveaways.cfm/offer/519/World-of-Tanks-Gift-Key-Giveaway.html

MMORPG.com has teamed up with Wargaming America to bring you a special gift key offer for World of Tanks!  These special keys will get you a T2LT Premium Tank,  500 gold and more!  Get your free gift key now!

4,275 Keys Left

Each gift key will grant you the following:

  • Premium T2LT Tank
  • 3 Days Premium Time
  • 500 Gold

za novo registrirane -.-

uzivajte

Any sufficiently advanced technology is indistinguishable from magic. http://db.tt/0iXs5Cx
Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
offline
World of Tanks

9BNWG-B6GBS-7DKZB-4GPEY

tek na kraju procitao da je invite code...

tako da eto kome treba neka uzme :)

-BiH-slackspace
 
2 0 hvala 2
14 godina
offline
World of Tanks

Kupio Cromwella da dovrsim britance, mislim da cu ga ostaviti u garazi

 

Evo i jedna sa 1390 - 8killova, ace, unatoc pingu od 999 na pocetku, cak sam mislio ugastiti ali se smirilo, stronk mobile connection

WoT IG: RavenHR --- http://wotlabs.net/sig_dark/eu/RavenHR/signature.png
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
World of Tanks

Vi svi tu pišete low tier boost stats a meni je npr kad igram 9 i 8 n8 oko 2200 a kad igram cromwella t34 hell kv2 vrti se oko 1600. A da stvar bude još jača, imam osjećaj kao da sam ulozio duplo više truda i da su partije napetije

It takes only a blink of an eye for the perfect ride to become undone. When sex was safe and motor racing dangerous.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: World of Tanks
ja111 kaže...

Vi svi tu pišete low tier boost stats a meni je npr kad igram 9 i 8 n8 oko 2200 a kad igram cromwella t34 hell kv2 vrti se oko 1600. A da stvar bude još jača, imam osjećaj kao da sam ulozio duplo više truda i da su partije napetije

Meni je max tier trenutno 6, a da ti wn8 na nižem tieru bude visko moraš većinom biti carry bitke. A za više tiere ne znam jel ću ići više ili se zadržati na op tenkovima

LoL(EUW): CRORenato NFSW: Remzi1996 WoT: I_play_alone
13 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

decki prebacio sam posadu sa IS-a na IS-3 i stoji mi posada cijelo vrijeme na 83%.zasto se ne povecava taj postotak?

R.I.P. Aziz Sergeyevich Shavershian
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
cod4gamer kaže...

decki prebacio sam posadu sa IS-a na IS-3 i stoji mi posada cijelo vrijeme na 83%.zasto se ne povecava taj postotak?

Trebas ju pretrenirati

Ides na svakog clana posade i training i onda odaberes IS3

WoT IG: RavenHR --- http://wotlabs.net/sig_dark/eu/RavenHR/signature.png
12 godina
offline
Re: World of Tanks
Intel&ATI kaže...
cod4gamer kaže...

decki prebacio sam posadu sa IS-a na IS-3 i stoji mi posada cijelo vrijeme na 83%.zasto se ne povecava taj postotak?

Trebas ju pretrenirati

Ides na svakog clana posade i training i onda odaberes IS3

Raven, sad se mogu i svi odjednom pretrenirati, imas onu opciju iznad posade za pretreniravanje svih članova posade

LoL(EUW): CRORenato NFSW: Remzi1996 WoT: I_play_alone
13 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

e hvala na savjetu :D

R.I.P. Aziz Sergeyevich Shavershian
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Eo skupio 3M-a ,derp je preporodio stuga (3 M zaredom sa stugom), e100 čudan game al eto :) 

Poruka je uređivana zadnji put sri 21.5.2014 15:15 (someguy).
 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
World of Tanks

evo ako nekome treba

 

Each gift key will grant you the following:

    Premium T2LT Tank
    3 Days Premium Time
    500 Gold

9BNWN-U2DM3-UVKSG-F3G8Z

 

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Je li vam se događa da vas upamte neki random likovi i poslije spamaju sa sobom za trening/platunom/satnijom?

Ajde da su neki prosječni/dobri igrači, ne bih se žalio ali ono sa 0.3 damage i 0.4 destruction.................

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
mene jednom jedan gnjavio za platun

na kraju sam prihvatio i teamkillao ga
od onda ne gnjavi
One ring to bring them all and in the darkness bind them
14 godina
offline
World of Tanks

Cromwell - 2901xp - 3800+ dmg,  2700+ spotting dmg

WoT IG: RavenHR --- http://wotlabs.net/sig_dark/eu/RavenHR/signature.png
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Volis pucat gold a raven {#}

Moj PC  
9 2 hvala 0
16 godina
offline
World of Tanks

Počeo sam s grindom do AMX 50 100 koji je očito must have tenk i vidim sad da ću se trebat potrudit za Ace tankera sa AMX M4, dok sam sa SP-om jučer pokupio na porazu prelako, očito je sad puno više loših SP igrača pa i nije problem...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
dedaa kaže...

Volis pucat gold a raven {#}

Na kraju je ostao KV-4, a posto sam znao da ce biti visok xp, potrosio sam sve gold shellove na njega...

 

WoT IG: RavenHR --- http://wotlabs.net/sig_dark/eu/RavenHR/signature.png
16 godina
moderator
offline
World of Tanks

Došla pila {#}

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
bivsi branitelj kaže...
DrNasty kaže...

A što me ovaj Dicker neće...

ti si još dobar...

ja sa E 25 (271 bitka i "M") 38% WR {#}

......

ili me povuče brzina ili nevidljivost, uglavnom {#}

nije da (općenito) neznam igrat TD ali kad neće neće

 

npr. sa hellcat sam se naučio kontrolirat.....

ja imam dikera i on mi je ok, da je imalo brzi, vise bi iso napred i prije pogibo {#}

a kod frenda sam probo e-25, malo je prejako djelovanje tipke W na gejmplej i brzinu odlaska u garazu{#}

jedno me naucilo ovo silno grajndanje-polako, gledat mapu, ic usred lemming vlakica, pustit siemke da spotaju i stite me svojim HP-om

nema vise ko prije-medsi na flenk, hvy-ji na choke point, td-i u grmlje na mid snajpat, a lightovi idu bush spotat

najcesce svi odu na jednu stranu-a ak sam ja solo na drugoj i prvi poginem, nije kriv tim nego ja jer se nisam prilagodil {#}

ionak najvise mogu napravit za tim ne da idem na svoje mjesto sukladno vozilu nego da sto duze prezivim {#}... i da vidim sto dalje-zato sam na sve tenkove sad na grajndu stavljo vent, optiku i binos

i da istina je, sto je tenk sporiji manja je vjerojatnost da cu jurisat i ic u neki glupi yolo bez svrhe i poginut prvi

Intel&ATI kaže...
cod4gamer kaže...

decki prebacio sam posadu sa IS-a na IS-3 i stoji mi posada cijelo vrijeme na 83%.zasto se ne povecava taj postotak?

Trebas ju pretrenirati

Ides na svakog clana posade i training i onda odaberes IS3

ali imas i opciju koja je desno od popisa tenkova i pise "current vehicle", nekoliko puta sam se shebo i pretreniravo za krivi tenk, dok sam naso pravi ode posada na 81% {#}

kao sto kaze kolega, imas i opciju da odjednom pretreniras sve-pazi da ne shebes i ne odaberes za golde, ceh moze bit poveliki {#}

rossi utd kaže...

evo ako nekome treba

 

Each gift key will grant you the following....

citajte s razumijevanjem, pise NA server {#} i INVITE code

Predator003 kaže...

Je li vam se događa da vas upamte neki random likovi i poslije spamaju sa sobom za trening/platunom/satnijom?

Ajde da su neki prosječni/dobri igrači, ne bih se žalio ali ono sa 0.3 damage i 0.4 destruction.................

meni se to par puta desilo,al su bili pristojni, a jednom je bio i domaci-onda dobiju dobre savjete, lekcije, nekima sam gifto i premium time,naravno ako je imalo normalan i pristojan lik-covjek-dijete-siemka

ako budu prijetnje, dobije skrinshot, report, ignore clanstvo i kad ce mi se dat sve SS-ove saljem na support da ih banaju,posto ne snimam partije {#}

WoT ign EdgeBoy, stronk plutons onli
Poruka je uređivana zadnji put čet 22.5.2014 1:12 (ED63).
16 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Intel&ATI kaže...

Cromwell - 2901xp - 3800+ dmg,  2700+ spotting dmg

 kolega iz platoona ti se nije baš proslavil pa si odlučil i za njega potegnuti partiju,ne?hehehe{#}

Dok ne probam lava, svinja je za mene kralj životinja!
15 godina
offline
World of Tanks

Jedna dobra sa e4 juče...

 

http://wotreplays.com/site/874930#self

 

Najsmešnije je kad lik vozi t10 za koji i oni koji tek počinju igrati znaju da gori kao šibica i nema aparat za gašenje požara...

Moj PC  
7 0 hvala 0
10 godina
offline
World of Tanks

Taman si jučer kupio "gejmerski miš" i ostvario win rate od nevjerojatnih 38% {#}

 

Čini se da me gejmerski miš nije učinio unicum playerom {#}

Samomrzeći hrvat
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: World of Tanks
DrNasty kaže...

A što me ovaj Dicker neće, 43% wr.

Ne znam ja igrati s ovim TD-ima i tačka. Uvijek bi ja malo naprijed, uvijek bi ja malo izvirio da spotam i koristim depresiju, uvijek qrac.

Budala, trebao sam kupiti Pz4 S ili Tog-a, al mislim se imam T-25 i Excelsiora pa neću a i posadu za Dickera imam...

Mah, da mi je vratiti gold bio bi najsretniji.

A i onaj top trola, rijetko ide u centar. Džaba mu 0.36 acc kad šara po krugu, a ako nedajbože nisam nanišanio skroz, ode u pm...

samo moraš igrati ko babetina iz 2-3 linije i sve će doći na svoje, treba privikavanja na njega. izvirivanje i spotanje heh bolje ne:)

 

i ako nisi stavi si prem. aparat za gašenje, ja od kad ga furam nisam gorio svega par puta a zapali se od samog stajanja na otvorenom.

 

ČVARCI = ČIPS OD SVINJE
Poruka je uređivana zadnji put čet 22.5.2014 8:49 (sokre).
16 godina
moderator
offline
Re: World of Tanks
sokre kaže...

samo moraš igrati ko babetina iz 2-3 linije i sve će doći na svoje, treba privikavanja na njega. izvirivanje i spotanje heh bolje ne:)

 

i ako nisi stavi si prem. aparat za gašenje, ja od kad ga furam nisam gorio svega par puta a zapali se od samog stajanja na otvorenom.

 

Ma znam, al mene pojede onda to kempanje, bude mi dosadno. Mada sam uporedo grindao Cometa, pa sam vjerovatno i sličan stil furao, bio lijen za prešaltati se.

 

Jučer odličan završetak i oprost od Cometa, ljudi me nazvali stronk hackerom, kao razlog je: We all drove that PoS and know what it can do. Dobio sam i report, ako im je vjerovati.

Sve zato jer sam Indien panzera trolao i uništio.

 

14 godina
offline
World of Tanks

Je l' se WoT više ne može skinuti preko torrenta? Jer koliko vidim ima par načina, ali ni jedan od njih mi nije nešto privlačan. 

Optimizam je nedostatak iskustva.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: World of Tanks

Mene za dobro jutro t 29, reporto da kampam brdo na  Kareliji s T54, a pošto je bio dobar spawm point  i oni nisu imali brzog tenka uletio na njihov ulaz na brdo.  Probili tu stranu dok je on s HT lemingom na drugoj strani proguro do base campera koji su ih izbili ko volove u kupusu, pa kad je mene vidio na brdu odma je bilo report{#} A naravno slika govori sve 

Iako mi fali stara kupola za jadnog t 34-1 dosta bila i nova 

Nisam vjerovao, dok nisam vidio, a kad sam vidio, nisam mogao vjerovati!
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice