World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.276
|
čitano: 8.373.444
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
World of Tanks

Dicek max: Ace, sniper, 2326dmg, 4kills (camper)

REPLAY

 
 
 

 

EDIT:

O čemu ovisi efficiency i zašto je uvijek manji od wn7 i wn8, nije samo primjer kod mene, nego primjećujem i kod drugih igrača?

(ne patim inaće na statistiku, nemam ništa od modova, xvm sam probao i nakon dvije bitke uklonio, prešareno mi je i smeta mi, ali bacim pogled povremeno na wotinfo i pogledam kako stojim, wn8 mi raste otprilike za 1 po danu, kako kad, nekad padne, a nekad skoći i za 3, a efficiency mi stoji više manje isto...

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.1.2017 1:23 (1BIT).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: World of Tanks

following average values are used to calculate rating:
damage,frags, spotted, defence points, captured points, average tank tier
Efficiency formula:
DAMAGE * (10 / (TIER + 2)) * (0.23 + 2*TIER / 100) +
FRAGS * 250 +
SPOT * 150 +
log(CAP + 1)/log(1.732) * 150 +
DEF * 150;

 

Piše ti dole na info dugmetu 

15 godina
offline
World of Tanks

Jel ima neki domaci klan za mene? Naravno da ima svoj teamspeak i da se pustaju bonusi od strongholda...

 

NICK: Malyicious

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.1.2017 19:53 (TITO_Tarantula).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

Ja isto tražim klan, svejedno koje nacionalnosti, bitno da se igraju strongholdi i koriste bonusi. Nakon godinu dana sam se vratio u WOT pa mi je zadnja 3 tjedna malo statistika u padu, trebam doci u formu :D

 

Nick: Creative

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Čitam sad ovo (link) i nije mi bas jasno ovo sa svabama. Sta ce bit s igracima koji su vec izgrindali mausa (sa mnom npr.)? Jer svako ko je grindao mausa moro je broc kroz VK45.02A i VK45.02B, koji ce sad po novome bit u drugoj liniji. Sta ce se sad svima koji imaju mausa otkljucanog resetirat xp na oba VK-a, i automatski se otkljucat T8 i T9 sa nove maus linije ili ce WG mozda dijelit besplatnu desetku (novi Pz.Kpfw VIII??)svima koji su izgrindali mausa, al mislim da toliko ludi bas nisu...Ima neko ideju mozda?

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.1.2017 3:01 (Bado).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Bado kaže...

Čitam sad ovo (link) i nije mi bas jasno ovo sa svabama. Sta ce bit s igracima koji su vec izgrindali mausa (sa mnom npr.)? Jer svako ko je grindao mausa moro je broc kroz VK45.02A i VK45.02B, koji ce sad po novome bit u drugoj liniji. Sta ce se sad svima koji imaju mausa otkljucanog resetirat xp na oba VK-a, i automatski se otkljucat T8 i T9 sa nove maus linije ili ce WG mozda dijelit besplatnu desetku (novi Pz.Kpfw VIII??)svima koji su izgrindali mausa, al mislim da toliko ludi bas nisu...Ima neko ideju mozda?

 

UPDATE: info from Konstantin „Foton” Soldatov, WoT Publishing Producer, translated by Vladimir: 1. If the Maus was researched in the tech tree, after the split the new tier 10 has to be researched and bought. 2. If the Maus was researched, the new heavy tanks VK 100.01 P and Mäuschen will be unlocked. 3. If you only have the VK 45.02 B with XP on it, nothing changes. You keep the XP and can research the new tier 10. But the new Maus branch will be completely locked.
13 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Aha, znači morat ću opet kupit VK45.02B...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

dakle,ja sam sad pri kraju s tiger(P) dal da cekam update,il da sad idem dalje prema mausu? AK sad uzmem VK,on ce mi ostat,al cu moirat opet s drugim tenkom? il ce mi novi ostat lockan a ja kasnije idem na mauschen? Sta me s*ebu jos sa grille 15,sve ce mu smanjit,a i on mi skoro na red dolazi :/

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Kaj se tice Aslaina ..... pouzdan je posto i on vec malo duze vrijeme kombinira modove i nikad nije ubacival nista ilegalno .... i za tenkove i za brodove ...

A u vezi nekog klana ... posaljite mi nickove na pp ... pa posto smo trenutno u formiranju old school klana sa starijim igracima i spamerima sa wot foruma .. sh se pegla, trenutno samo t6 i t8 .... ts zajebancija i tak to .... za sve ostalo ... nick ingame: brija
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
World of Tanks

nego brija jel spadam ja pod stare spamere sa wot foruma?

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Ahahah ... a gle njega ... 😂😂
Evo lagano se okupljamo, pa mozes i ti ... dmitriy, scotsman, ysk, jo munja ... itd ... 🤗🤗
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: World of Tanks
MoF0 kaže...
Bado kaže...

Čitam sad ovo (link) i nije mi bas jasno ovo sa svabama. Sta ce bit s igracima koji su vec izgrindali mausa (sa mnom npr.)? Jer svako ko je grindao mausa moro je broc kroz VK45.02A i VK45.02B, koji ce sad po novome bit u drugoj liniji. Sta ce se sad svima koji imaju mausa otkljucanog resetirat xp na oba VK-a, i automatski se otkljucat T8 i T9 sa nove maus linije ili ce WG mozda dijelit besplatnu desetku (novi Pz.Kpfw VIII??)svima koji su izgrindali mausa, al mislim da toliko ludi bas nisu...Ima neko ideju mozda?

 

UPDATE: info from Konstantin „Foton” Soldatov, WoT Publishing Producer, translated by Vladimir: 1. If the Maus was researched in the tech tree, after the split the new tier 10 has to be researched and bought. 2. If the Maus was researched, the new heavy tanks VK 100.01 P and Mäuschen will be unlocked. 3. If you only have the VK 45.02 B with XP on it, nothing changes. You keep the XP and can research the new tier 10. But the new Maus branch will be completely locked.

 cek ja sam upravo istrazio tier 6 vk 36.01h ali ga nisam kupio. Na ovom linku vidim da je on sivi, sto sad? Nist skuzio sam, sivo znaci da nije doslo do promjene.

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.1.2017 16:22 (toxic).
12 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Promjene na tenkovima koje nas očekuju u nadolazecem patchu ....
Evo imas  tu i Njemce pa si pogledaj kaj i kak ...

 

https://thedailybounce.net/2017/01/26/world-of-tanks-9-17-1-tank-changes/#more-22744

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Neznam zašto su premium osmice tako skupe , trebali su stavit cijenu od 10 eura najviše onda bi ih vjerojatno više ljudi kupilo, imam dvije desetke otkljucane a treba pun k vremena da se skupi toliko srebra.

Tomos 15 SLC 81" rastura sve skutere
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

A ti Gospe, znači ak sam došao do VK45.02B figu sam dobio, šta sad moram pošto poto otključat mausa da dobim 8cu i 9ku iz nove linije

 

Go home WG...you are drunk!!!

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

Meni nije jasno kako sam ja sada dobio Stug VI u garazu i odkljucane su mi misije za HTC a jos mi jedna misija ostala kod lakih za stuga? haha

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
izvone kaže...

Meni nije jasno kako sam ja sada dobio Stug VI u garazu i odkljucane su mi misije za HTC a jos mi jedna misija ostala kod lakih za stuga? haha

 

zato što možeš otkljucati nagradni tenk ili s 4 časno riješene misije, ili s 5 riješenih misija... tako da vjv si časno riješio misije za hevije, mediume, arti i TD i zato ti je otkljucan Stug i ne trebas rješavati za lake, osim ako ne zelis

14 godina
offline
World of Tanks

to nisam znao,no nisam ni jednu skupinu sve casno izvrsio. Heavy mi jedan nije casno,ostali jesu,isto i za arty,dok ovo ostalo je sve pola pola....

 

EDIT: imam 46 od 60 časno izvršeno,možda je to

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.1.2017 22:50 (izvone).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
izvone kaže...

to nisam znao,no nisam ni jednu skupinu sve casno izvrsio. Heavy mi jedan nije casno,ostali jesu,isto i za arty,dok ovo ostalo je sve pola pola....

 

EDIT: imam 46 od 60 časno izvršeno,možda je to

 Samo zadnja MORA bit casno ako ne zelis sve misije rijesit

14 godina
offline
World of Tanks

Misliš svaka u svojoj skupini? jer i to nije,ostala mi kod lakih da napravim 4k dmg po mom otkrivanju + moj dmg,tu uopce nisam rijesio. A stug se pojavio kad sam sa srednjim tenkom ubio dva lovca i to sam onda casno izvrsio. Tj tada sam ga u garazi primjetio jer nisam dobio nikakvu poruku kao cestitke na izvrsenju evo vam stug.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Tako je ... znaci zadnja misija za svaku vrstu tenka ... bi trebao zavrsiti casno ... i dobijes za svaku 5 onih pizdarija ... x4 misije = 20, koliko ti treba za tenk ....
14 godina
offline
World of Tanks

ali mi nije jasno kako sam ja onda dobio,ako nisam rijesio zadnju za lake...uopce

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks

Dovoljno je riješit 4 zadnje misije sa "časno". Ne moraju sve bit časno.

Ili riješit svih 5, onda ne moraju bit časno.

14 godina
offline
World of Tanks

onda je razumljivo,jer ovaj za lovce sto sam zadnje casno rijesio je bio zadnji. Hvala svima na pojasnjenju.

 

Sad me jos zanima ovo,s tiger 1 želim na maus,ovaj vikend cu ga dovrsit. Da idem na VK il cekam onaj update pa onda odkljucam tenka koji dolazi?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
izvone kaže...

onda je razumljivo,jer ovaj za lovce sto sam zadnje casno rijesio je bio zadnji. Hvala svima na pojasnjenju.

 

Sad me jos zanima ovo,s tiger 1 želim na maus,ovaj vikend cu ga dovrsit. Da idem na VK il cekam onaj update pa onda odkljucam tenka koji dolazi?

 
Sacekaj rade, jer nitko ne zna kada ce doci updejt, tako da moze ti se desiti da dodes do devetke i dode updejt, i maknu ti mausa na drugu liniju i morat ces sve ispocetka s Tiger(P).

Tako da, rade grindaj nesto drugo, pa kad oni rasortiraju kreni grindat mausa, jer mislim da ne stignes ionako od Tigra do Mausa prije updejta 

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.1.2017 17:18 (ficosime).
9 godina
offline
World of Tanks

Jesam ja dobro shvatio, da kad uvedu taj update sa lightovima do tiera 10, da više neće biti +3 nego +2 MM?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
AirLive kaže...

Jesam ja dobro shvatio, da kad uvedu taj update sa lightovima do tiera 10, da više neće biti +3 nego +2 MM?

 Tako je, moci ce se desiti da s tier 8 lightom budes top tier sa sedmicama i sesticama

10 godina
offline
World of Tanks

Dali će dati t 10 lt, ako je elitan t8, ili ce trebat opet grindat t9 t 10 ?   Krenuo opet malo igrat, doduše grindam sad artye, m55 i gwp tigarp very balanced fulas tenk ko direkt pogodak s francuzom Stronk logic, wg logic 

Nisam vjerovao, dok nisam vidio, a kad sam vidio, nisam mogao vjerovati!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

Može mi netko objasnit što se točno događa s njemačkim tenkovima nakon updatea? Zadržavamo tenkove koje do sad imamo ili će radit neke zamjene?

011000110010.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
World of Tanks

Ne može se početi misije za t28 concept ako nisam preuzeo posadu koju dobijem iz stug misija? Jeli moram sve preuzeti ili samo neke da mogu nastavit sa misijama?

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice