World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.278
|
čitano: 8.407.482
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: World of Tanks
AirLive kaže...

Sad na jako puno tenkova stavljam optiku. Npr. dosad sam na IS imao rammer+vents+gld i sad sam zamijenio gld sa optikom. Još uvijek sam slijep, ali manje nego prije i što mi je bitnije, manje nego protivnik očekuje kad vidi IS. Što je bolja opcija još ne znam, trenutno testiram :)

 Ja osobno na heavy-e nebi stavljao optiku, al to ovisi kako igraš, ja obično igram agresivnije u heavyu, tak da odspotam ono šta dođe pred mene, tj ne dozvolim da mi protivnik bude van view range-a

A na ostalo lightove, mediume, tdce, kako koje, al na većinu se isplati stavit optiku

9 godina
offline
Re: World of Tanks

Igram i ja agresivnije, a optika mi služi za kasniji dio runde kad ostane malo igrača živo i spotting mi je bitniji. Naravno kod ovih slijepih ruskih hevija nije neka pomoć, ali eto isprobavam.

11 godina
offline
World of Tanks

Jel samo meni ovaj Panther 2 sranje ? Panther tier 7 je bio vrhunski ,2200 wn8 u prosjeku a ovaj je zalost imam 900 s njime haa 

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
Žiga82 kaže...

pa zgasi chat ak ti to smeta a i spominju neke planove oko golda

ja bi da gold ima 20% manj demjđ:) i da mos ga imat recimo 10% od ukupne municije

 nekad je tako bilo bas na vk3601h dok je bio medium

imal je onaj konische gun i obicni ammo je bil sranje, al je radil 170 "demiđa" ™

a gold granate su imale suludi pen ali samo 1/2 dmg tj. 85

pa ti onda trpaj gold i pucaj

znam da je bil video kak lik igra sa full goldom, a tada je ti bila SF jer se gold kupoval ili osvajal u klanskim, a "skill round" No.2 se nije mogel kupit za "kreditese" ™

UPOZORENJE !!!

video je star, iz kamenog doba, 480p reze, pa ko ima stari monitor 640 x 480 nek ga prikopca

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
12 godina
offline
World of Tanks

Da li je netko kupio onu poboljšanu opremu za obveznice? Ima li to nekog značajnijeg učinka? Imam nešto preko 5000 i kupio bi ventilaciju ili rammer za obj430U. Prije patcha na starom obj430 (10.tier) sam stavio obroke i poboljšani nabijač, i skinuo sam punjenje ispod 5sec.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
hoss kaže...

Da li je netko kupio onu poboljšanu opremu za obveznice? Ima li to nekog značajnijeg učinka? Imam nešto preko 5000 i kupio bi ventilaciju ili rammer za obj430U. Prije patcha na starom obj430 (10.tier) sam stavio obroke i poboljšani nabijač, i skinuo sam punjenje ispod 5sec.

 Nije to loša stvar, samo je jakoooo skupo, 5000 obveznica sam ja prem tier X platio (osvojeni koji nisam trebao plačat), uglavnom možeš isprobat tu poboljšanu opremu na test serveru, ja bi to stavljao samo na tenkove koji su mi najbolji, imaju najviše skillova, sa kojima ti je gušt igrati...

 

obj430u je trenutno dost dobar, ima armour-a, ali je zato sporiji od ostalih mediuma tier X, ako ti stvarno tenk paše, stavi, ja bi osobno prvo stavio poboljšanu ventilaciju, zatim nabijač i treće vertikalni ili optiku, ovisi šta preferiraš, al za sva ta tri to dođe 15 000 obveznica, da bi to skupio, trebaš najmanje godinu dana igrati po trenutnoj zaradi...

9 godina
offline
Re: World of Tanks

Možeš u igri testirat opremu. Dodaš tenk na listu za usporedbu i stavljaš mu ono što želiš i vidiš kako se koji parametar mijenja.

12 godina
offline
World of Tanks

Hvala, nisam se sjetio za ovo knfiguriranje.... sa poboljšanom ventilacijom, nabijačem, hranom i urednim skladištem streljiva u onoj extra kućici, spustio bi punjenje na 7,54sec

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.3.2018 18:32 (hoss).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
World of Tanks

ja prvi komad kaj sam kupio je bio poboljsani mehanizam topa za 183 :)svremenom cu mu stavit nabijac i ven al prvo onaj alat kaj 40% brze popravlja za e3,t95 i jos neke.nisam ziher jel se taj alat isto moze besplatno prebacivat ko i obicni

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.3.2018 16:28 (Žiga82).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
World of Tanks

Mislim da ne...piše: troškovi demontiranja 200 obveznica

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

Evo jedna od veceras 

AMD AntiBoy
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
World of Tanks

Kakve su mogucnosti za 2x u nzu ammorack na IS7, i to od istog igraca?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
World of Tanks

1.0 Patch navodno dolazi 21.03. Ako imate bilo kakve nepokupljene nagrade, tipa ženska posada, treba ih recruit-at prije patcha, inače odu u vječna lovišta.

1969 Dodge Charger R/T WoT: DamageHigh : http://wotlabs.net/sig_dark/eu/damagehigh/signature.png
Moj PC  
1 0 hvala 2
12 godina
offline
World of Tanks

Što je sa kampanjom za obj260? Još imam za riješiti još 20ak misija, a imam 6 onih zapovijedi. Da barem nešto iskoristim.

Za arty mi treba samo zadnja misija. Ako iskoristim 4 zapovjedi za misiju, da li dobijem 1 natrag za izvršenje te misije?

 

Edit: Sad vidim da je to vjerojatno samo za Božićne misije...

Poruka je uređivana zadnji put čet 8.3.2018 18:39 (hoss).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
Što se tiče kampanje, imaš vremena do cca 10og mjeseca onda kreće nova kampanja. Tako piše u onim razgovorima sa developerima.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
World of Tanks

Pokupili smo sve dionice. 

 
5 0 hvala 0
9 godina
offline
World of Tanks

Stavljam u novu poruku.

 

Bonus kod: PLAYTWA

 

500 golda+7 dana premiuma, trebalo bi sjesti nakon patcha 1.0. Navodno povezano sa total war: arena. Meni je priznalo pa ćemo vidit kad izađe patch.

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.3.2018 0:23 (AirLive).
 
8 0 hvala 11
14 godina
offline
Re: World of Tanks
AirLive kaže...

Pokupili smo sve dionice. 

 Blago tebi, ja nemam vremena to igrat, dođem doma sa posla oko 17, dok nekaj pojedem već je 18 i imam dva sata za random igru, od 20 do 23 su klanske-strongholdi

(već sam razmišljal izać iz klana, jer nemrem ni kredite grindat, ni tenkove, nisam ni jedan novi tenk izgridao od prošle godine, imam jednu desetku istraženu isto od prošle godine, nemam dost kredita da ju kupim)

al kako sam bio stalno aktivan u klanu, igrao strongholde i klanske, osvojili smo dosta golda (oko 13 000 mislim), pa čekam da se to podijeli prije nego izađem, jer sam zaslužio dio

AirLive kaže...

Stavljam u novu poruku.

 

Bonus kod: PLAYTWA

 

500 golda+7 dana premiuma, trebalo bi sjesti nakon patcha 1.0. Navodno povezano sa total war: arena. Meni je priznalo pa ćemo vidit kad izađe patch.

 

 Upisao i prihvatilo mi je također

Fala na kodu, bumo vidli kaj bu znjega

12 godina
offline
Re: World of Tanks
Želiš biti dio nekog klana, ali ne želiš da netko visi nad tobom i broji ti koliko si odigrao za klan?
Želiš biti dio nekog klana, ali ne zadovoljavaš visoke kriterije za ulazak u pojedini klan?
Želiš biti dio nekog klana, al nemaš tenk X razine?



Novoosnovani hrvatski klan [SKOK] POSKOK prima nove igrače! U klanu dominira opuštena atmosfera, a moto klana je NO STRESS. Igramo tear VI, VII I X, a svaki novi igrac je dobrodosao.



Klanu možete pristupiti na ovom linku (https://eu.wargaming.net/clans/wot/500158064/) ili se možete meni javiti preko poruka foruma.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

Nece Ace pa da hebes 

AMD AntiBoy
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
World of Tanks

A što niste rekli da za Dan žena daju 1 dan premium acc? Treba samo odigrati jednu partiju...

Nisam ja ništa prčko.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
World of Tanks

Za ovaj bonus kod ipak treba malo truda, tj. treba instalirat wargaming centar i preko njega total war: arena da bi se ovo aktiviralo. Svi koji ste aktivirali taj kod ste trebali dobiti na mail ovakvu poruku. Za 500 golda i 7 dana premiuma se čak i isplati instalirati, pošto ne spominje nikakvo igranje same igre.

 

EDIT: Piše zapravo u poruci da je aktiviran tw:a kod pa sad ne znam jesu ove igre zajedno povezane. Sad ne znam, možda i ne treba skidat ovu igru. Tj. skidanjem će se dobit to u tw:a, a možda svejedno nakon 1.0 wot patcha dobijemo u wotu. A možda dobijemo i šipak :)

 

1BIT 

Što se tiče kredita, nebi se baš usrećio tu jer si stalno u minusu jer treba dosta golda pucati da bi nešto napravio. U rangiranim zapravo na neki način trejdaš kredite za bondove, consumablese, personal rezerve, nešto dana premiuma, nešto golda na kraju i besplatnu kamuflažu. Ako dođeš do 15 ranka onda si od nagrada dobio i 3.5 milijuna kredita što ti umanjuje minus u koji si ušao.

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.3.2018 16:14 (AirLive).
 
1 0 hvala 1
6 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Majesty kaže...
Želiš biti dio nekog klana, ali ne želiš da netko visi nad tobom i broji ti koliko si odigrao za klan?
Želiš biti dio nekog klana, ali ne zadovoljavaš visoke kriterije za ulazak u pojedini klan?
Želiš biti dio nekog klana, al nemaš tenk X razine?



Novoosnovani hrvatski klan [SKOK] POSKOK prima nove igrače! U klanu dominira opuštena atmosfera, a moto klana je NO STRESS. Igramo tear VI, VII I X, a svaki novi igrac je dobrodosao.



Klanu možete pristupiti na ovom linku (https://eu.wargaming.net/clans/wot/500158064/) ili se možete meni javiti preko poruka foruma.

 

Još jedan nacionalistički klan.Sačuvaj me bože balkanskih klanova koji niču kao toksične gljive poslije radioaktivne kiše.

6 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

gledam i stvarno ne kuzim po cemu je ovo nacionalisticki klan? jer ima sliku bsd-a? lol

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: World of Tanks
beaststeeth kaže...

 

Još jedan nacionalistički klan.Sačuvaj me bože balkanskih klanova koji niču kao toksične gljive poslije radioaktivne kiše.

 Komentar ti nema smisla, a jedino sto nice su hejteri. No stress, bro.

9 godina
offline
World of Tanks

Koja panika u redovima neprijateljske artiljerije kad sam uletio. 

 
3 0 hvala 0
12 godina
offline
World of Tanks

e za ovaj kod moram instal. taj total war i jel treba jos kaj?nemam taj game centar

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: World of Tanks

Lako moguće da je to samo za total war, tj. u toj igri ćeš dobit gold i premium. Neki spominju i za wot nakon 1.0, ali koliko znam ove igre međusobno ne dijele gold i premium.

14 godina
offline
World of Tanks

da nije jos jedan od nacina prikupljanja podataka od strane wg-a?

prvo oce telefonski broj, pa oce interlink sa socijalnim medijima, pa bi sad i ovo...

pocelo je sa wg centrom, i nemogucnoscu igranja wowp-a bez centra

a nastavlja se sa ovim

UGLAVNOM, za 500 golda necu nis skidat a jos manje se negdi regat

netreba mi nit imam vremena za jos jedan wg-ov time sink i money black hole , za to si nadjem sponzorushu

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: World of Tanks
AirLive kaže...

Lako moguće da je to samo za total war, tj. u toj igri ćeš dobit gold i premium. Neki spominju i za wot nakon 1.0, ali koliko znam ove igre međusobno ne dijele gold i premium.

 Moglo bi vrijediti jer sam kod ukucao preko WoT stranice i prihvatilo ga je. Naknadno sam skinuo game centar i TWA.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice