Gaming sluške za integriranu zvučnu karticu !?

poruka: 32
|
čitano: 8.139
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Gaming sluške za integriranu zvučnu karticu !?

Namjeravam kupiti neke gaming sluške do 300 kn, s kojima bi se dobro nosila moja integrirana zvučna kartica (Matična je Asus P5Q-Pro). Najbitnije mi je da mi se dobro raspoznavaju koraci u CoD-u 4 i 2, tj. sa koje mi strane dolaze protivnici, te da su sluške što jače i da imaju mikrofon. Sekundaran mi je izgled i marka. Mogu biti iz Vemila i Linksa. Za oko su mi zapele Plantronics GameCom 367 od 259 kn u Linksa. Ako imate kakav drugi prijedlog slobodno napišite !!! Hvala unaprijed ! BuG rulzzzz :D

E8400, HD4850 512 MB, 2 GB Kingmax 800 mhz, Samsung 500 GB HDD, Asus P5Q-PRO, OCZ GameXStream 600 W
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Gaming sluške za integriranu zvučnu karticu !?

Creative Labs Fatal1ty - ja ih imam i zadovoljan sam. Kupio u Linksu, ali izgleda da ih više namaju no možda ih ima negdje drugdje ako netko zna.

zakuvo sam čaj, dosta mi je fuke, boli me stomak i prolivam na dupe...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Gaming sluške za integriranu zvučnu karticu !?

Ovo ak možeš ikako nabaciti još 55kn:

 

Logitech Digital Precision PC Gaming Headset


http://www.ve-mil.hr/opis.aspx?prikaziTemplate=0&Sifra=3170027

 

Isplati se svakako dodati tih 55kn za super gaming headset.

Išlo ti bu bez problema na integriranoj.

 

Well the way I figure it, in this business a lot of your kind come along, and if I kill each one that comes, eventually I should hit the jackpot sooner or later
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Gaming sluške za integriranu zvučnu karticu !?
crimsjeee kaže...

Namjeravam kupiti neke gaming sluške do 300 kn, s kojima bi se dobro nosila moja integrirana zvučna kartica (Matična je Asus P5Q-Pro). Najbitnije mi je da mi se dobro raspoznavaju koraci u CoD-u 4 i 2, tj. sa koje mi strane dolaze protivnici, te da su sluške što jače i da imaju mikrofon. Sekundaran mi je izgled i marka. Mogu biti iz Vemila i Linksa. Za oko su mi zapele Plantronics GameCom 367 od 259 kn u Linksa. Ako imate kakav drugi prijedlog slobodno napišite !!! Hvala unaprijed ! BuG rulzzzz :D

 mislim da znam sta ti treba a to je Sennheisser, znam skupe su ali koji god model uzeo neces pogrijesiti...za višesatno igranje cod-a perfektne i jako udobne...
jučer sam overclockal WC-papir :P :P :P
Poruka je uređivana zadnji put ned 15.2.2009 21:33 (leo_819).
15 godina
neaktivan
offline
Gaming sluške za integriranu zvučnu karticu !?

Armor te sluse nisu bas dobre ja ih imam dobar je zvuk ali neudobnost i losa kvaliteta meni neradi desna slusa ali sluse su odlicne sto se tice zvuka i mikrofona stvarno predivno ali kvaliteta nije dovoljno dobra

ja bi ti preporucia neke od steel series ipak snjima igraju najbolji igraci na svitu pa neviruje nda su lose

ja kupujen sad steel series 4H dodju oko nekih 360 kn u hardveraja imas i 5H one dodju oko 570 kn i 3H dodju ti oko 300 kn

I <3 COD2
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Gaming sluške za integriranu zvučnu karticu !?

Sennheiser! Ni te tvoje Plantronics nisu loše, imaju velike gabarite...

Q6600 , EX38-DS4, OCZ DDR2 4GB 1000MHz, HD4870 1G
15 godina
offline
Gaming sluške za integriranu zvučnu karticu !?

Ej imaju li neke dobre slusalice sa mikrofonom u hgspota(link) ja također igram cod(2 i 4).
Sad tu ima jedan problem mogu dati oko 150 kn(20-30 kn gore dolje).
Evo na prvi pogled ove(link) mi neizgledaju lose.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Gaming sluške za integriranu zvučnu karticu !?

Ma te Plantronics su mi nekako najoptimalnije Osmijeh, lijep spoj kvalitete, izgleda, praktičnosti, a za te Logitech precision Gaming Headset sam čuo da su slabe i da nisu baš udobne... al Logi je Logi ipak Smijeh, pa sada neznam. Uglavnom sada imam neke Trust jeftinjače od 15 kn sa placa, pa vjerujem bilo koje da uzmem od tih dviju neću pogriješiti...

E8400, HD4850 512 MB, 2 GB Kingmax 800 mhz, Samsung 500 GB HDD, Asus P5Q-PRO, OCZ GameXStream 600 W
Poruka je uređivana zadnji put ned 15.2.2009 21:56 (crimsjeee).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Gaming sluške za integriranu zvučnu karticu !?
markoal kaže...

Ej imaju li neke dobre slusalice sa mikrofonom u hgspota(link) ja također igram cod(2 i 4).
Sad tu ima jedan problem mogu dati oko 150 kn(20-30 kn gore dolje).
Evo na prvi pogled ove(link) mi neizgledaju lose.

 ove su ti najbolje za te pare samo ih nema u hgspotu...znam da u techno-maxu u rijeci kostaju 150 kuna
jučer sam overclockal WC-papir :P :P :P
15 godina
neaktivan
offline
Gaming sluške za integriranu zvučnu karticu !?

Ma mislim da si uzimam Plantronics, samo me brine hoće li mi to moja zvučna izdržati Neodlučan

E8400, HD4850 512 MB, 2 GB Kingmax 800 mhz, Samsung 500 GB HDD, Asus P5Q-PRO, OCZ GameXStream 600 W
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Gaming sluške za integriranu zvučnu karticu !?
leo_819 kaže...
markoal kaže...

Ej imaju li neke dobre slusalice sa mikrofonom u hgspota(link) ja također igram cod(2 i 4).
Sad tu ima jedan problem mogu dati oko 150 kn(20-30 kn gore dolje).
Evo na prvi pogled ove(link) mi neizgledaju lose.

 ove su ti najbolje za te pare samo ih nema u hgspotu...znam da u techno-maxu u rijeci kostaju 150 kuna
 A trebaju mi sa mikrofonom, i da ih ima u hgspota.
15 godina
neaktivan
offline
Gaming sluške za integriranu zvučnu karticu !?

AKG i Sehnnseisser su najbolje slusalice ali i kostaju ko svetg petra kajgana.

AMD Phenom 9950 2,6(OC3,0) /Zalman 8700LED/), DFI LanParty DK790FX M2RS, 2X 2GB OCZ, Reaper 1066MHz, CrossFire Club3D Radeon 4870+Toxic 4850, Hiper 730W.
Poruka je uređivana zadnji put ned 15.2.2009 22:15 (ManchesterUTD).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Gaming sluške za integriranu zvučnu karticu !?
markoal kaže...
leo_819 kaže...
markoal kaže...

Ej imaju li neke dobre slusalice sa mikrofonom u hgspota(link) ja također igram cod(2 i 4).
Sad tu ima jedan problem mogu dati oko 150 kn(20-30 kn gore dolje).
Evo na prvi pogled ove(link) mi neizgledaju lose.

 ove su ti najbolje za te pare samo ih nema u hgspotu...znam da u techno-maxu u rijeci kostaju 150 kuna
 A trebaju mi sa mikrofonom, i da ih ima u hgspota.
 lol one trust sta si stavio ti nemaju mikrofona pa sam automatski mislio da ti netreba, anyway za toliko para ne nađeš nista udobno s mikrofonom 
jučer sam overclockal WC-papir :P :P :P
Poruka je uređivana zadnji put ned 15.2.2009 22:17 (leo_819).
16 godina
neaktivan
offline
Gaming sluške za integriranu zvučnu karticu !?

Ja tražim sluške sa mikrofonom, da su udobne, do 300kn...

Core 2 Quad Q6600@ 3.5 GHz, Thermatake Max Orb, Asus P5K PRO, 2X2GB kingmax, WD 500 GB, Nvidia GeForce 9800 GTX+, Antec 900, Logitech G15 + Razer Death Adder + Razer eXact Mat+Logitech Cordless Rumble Pad II
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Gaming sluške za integriranu zvučnu karticu !?

Ja san uzea prije 4 god , neke ALTEC LANSING za 150 kn i jos me sluze odlicno ..

Sad se mislin uzet ove

  http://www.ve-mil.hr/opis.aspx?prikaziTemplate=0&Sifra=42386

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Gaming sluške za integriranu zvučnu karticu !?
leo_819 kaže...
markoal kaže...
...
 lol one trust sta si stavio ti nemaju mikrofona pa sam automatski mislio da ti netreba, anyway za toliko para ne nađeš nista udobno s mikrofonom 
 Te trustove imaju mikrofon(evo link).
Aj ako neko preporuci neke dobre do 200 kn(oko), po mogućnosti da ih ima u hgspota.
15 godina
offline
Gaming sluške HITNO

Evo ljudi, sta da uzmem u ponudi su:
PLANTRONICS Audio350-HGSpot

TRUST HS-2900-HGSpot

CANYON Gamerpack-HG -dođe i mis, a neizgledaju lose samo mislim da im je zvuk los.

i Creative Labs Fatal1ty-ADM

Sad koje su najbolje za gaming u CoD 2.
Ajmo ljudi treba mi to sto prije!

Ljudi aj nemora biti u Hgspota slusalice more i u ADM, ali sto prije, jer moram ih sutra narucit, aj hitno je.

Poruka je uređivana zadnji put pon 16.2.2009 23:53 (markoal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Gaming sluške za integriranu zvučnu karticu !?

Evo sry za 3 post za redom ali vidim da je tema zapostavljena, nagoogla san se od ovim slusalicama ali ja zelim vase misljenje slusalice do 200 kn( more i 250, pa i vise ali nesmje vise od 300).
Sad Gledam ove Labs Fatal1ty, nisu lose imaju dobar mikrofon ali neznan kakav zvuk, jesu udobne(volim da su sto vece i deblje), daj help ovo ce mi bit 2 slusalice kad ih uzmem, dosad san ima neke od 15 kn!

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Gaming sluške HITNO
markoal kaže...

Evo ljudi, sta da uzmem u ponudi su:
PLANTRONICS Audio350-HGSpot

TRUST HS-2900-HGSpot

CANYON Gamerpack-HG -dođe i mis, a neizgledaju lose samo mislim da im je zvuk los.

i Creative Labs Fatal1ty-ADM

Sad koje su najbolje za gaming u CoD 2.
Ajmo ljudi treba mi to sto prije!

Ljudi aj nemora biti u Hgspota slusalice more i u ADM, ali sto prije, jer moram ih sutra narucit, aj hitno je.

 ja imam ove treca kupio sam ih za 100 kn i mogu reci da je kvaliteta izrade dobra, mikrofon ono koliko sam ga koristio dobar a zvucniki odlicni za one pare koje sam ja dao su mozda i vise nego odlicni, npr ja igram cs 1.6, cod4 i sta se tice zvuka ma milina!! kupi te slusalice bez misa i daj jos nesto novca za zvucno karticu jer sam citao da dobra zvucna vise nego dobre sluske Namigiva!! i moram naglasiti da ce te otpocetka malo boljeti glava i uha jer su skroz zatvorene odnosno vanjska buka smanjena na min. Ima mogucnos vibracije,...
Intel e5200 3.0 GHz, ati 4850, Hitachi 160GB, MB ECS P43T-A2, 4GB Buffalo, fortron 400W ,Xp sp3
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.2.2009 0:17 (kris_marko).
15 godina
offline
RE: Gaming sluške HITNO
kris_marko kaže...
markoal kaže...

Evo ljudi, sta da uzmem u ponudi su:
PLANTRONICS Audio350-HGSpot

TRUST HS-2900-HGSpot

CANYON Gamerpack-HG -dođe i mis, a neizgledaju lose samo mislim da im je zvuk los.

i Creative Labs Fatal1ty-ADM

Sad koje su najbolje za gaming u CoD 2.
Ajmo ljudi treba mi to sto prije!

Ljudi aj nemora biti u Hgspota slusalice more i u ADM, ali sto prije, jer moram ih sutra narucit, aj hitno je.

 ja imam ove treca kupio sam ih za 100 kn i mogu reci da je kvaliteta izrade dobra, mikrofon ono koliko sam ga koristio dobar a zvucniki odlicni za one pare koje sam ja dao su mozda i vise nego odlicni, npr ja igram cs 1.6, cod4 i sta se tice zvuka ma milina!! kupi te slusalice bez misa i daj jos nesto novca za zvucno karticu jer sam citao da dobra zvucna vise nego dobre sluske Namigiva!! i moram naglasiti da ce te otpocetka malo boljeti glava i uha jer su skroz zatvorene odnosno vanjska buka smanjena na min. Ima mogucnos vibracije,...
 Heh sad neznam, mislim se od Creative Labs Fatal1ty, a kakav je mikrofon u tim CANYON.

A zvucna imam ovu intergriranu, maticna EP45-DS3, a imam i na starom kompu Creative Sound Blaster Audigy
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.2.2009 0:21 (markoal).
15 godina
neaktivan
offline
Gaming sluške za integriranu zvučnu karticu !?

Genius. Model koji ja imam na kablu ima dodatno napajanje s baterijom. Zvučnici na slušalicama su odvojeni, tako da vibriraju kad su pod naponom te daju dodatnu snagu koja je usporedbe radi veća nego na nekom rock koncertu. Slušanjem u tom modu zagarantirano si ostao bez sluha u roku tjedan dana. Ne znam koji je tip, trebao bih ići potražiti kutiju od slušalica, znam samo da su Genius i da vrijede novaca koje sam dao za njih. Jedina primjedba bi bila da su malo prevelike, ali udobnost je zagarantirana. Integriran je i mikrofon.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Gaming sluške za integriranu zvučnu karticu !?

sta se tice mikrofona npr kada razgovaram preko msn dosta se slabo cuje smao jednom prograo, a sta se tice u igrama cuje se savreseno, inace zvuk pricanje je cist smetnje su na 0 , e ja ti samo kazem dojmove tih slusalica ali ne kazem da su one bolje od onih ili ovih tako da bolje da pocekas jos malo dok netko iskusniji nesto ne kaze!!

Intel e5200 3.0 GHz, ati 4850, Hitachi 160GB, MB ECS P43T-A2, 4GB Buffalo, fortron 400W ,Xp sp3
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Gaming sluške za integriranu zvučnu karticu !?
Kalea kaže...

Genius. Model koji ja imam na kablu ima dodatno napajanje s baterijom. Zvučnici na slušalicama su odvojeni, tako da vibriraju kad su pod naponom te daju dodatnu snagu koja je usporedbe radi veća nego na nekom rock koncertu. Slušanjem u tom modu zagarantirano si ostao bez sluha u roku tjedan dana. Ne znam koji je tip, trebao bih ići potražiti kutiju od slušalica, znam samo da su Genius i da vrijede novaca koje sam dao za njih. Jedina primjedba bi bila da su malo prevelike, ali udobnost je zagarantirana. Integriran je i mikrofon.

 Ma ja volim da su velike, nema veze samo da nisu bas ruzne, nevolim kad su tanke, heh koliko si ih platio.
kris_marko kaže...

sta se tice mikrofona npr kada razgovaram preko msn dosta se slabo cuje smao jednom prograo, a sta se tice u igrama cuje se savreseno, inace zvuk pricanje je cist smetnje su na 0 , e ja ti samo kazem dojmove tih slusalica ali ne kazem da su one bolje od onih ili ovih tako da bolje da pocekas jos malo dok netko iskusniji nesto ne kaze!!

 Heh, evo cekat cu.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Gaming sluške za integriranu zvučnu karticu !?
kris_marko kaže...

sta se tice mikrofona npr kada razgovaram preko msn dosta se slabo cuje smao jednom prograo, a sta se tice u igrama cuje se savreseno, inace zvuk pricanje je cist smetnje su na 0 , e ja ti samo kazem dojmove tih slusalica ali ne kazem da su one bolje od onih ili ovih tako da bolje da pocekas jos malo dok netko iskusniji nesto ne kaze!!

 Slažem se. Ako ti mikrofon nije neka važna stavka.... odluči se.
 Otišao sam po kutiju. Evo ovako. Piše Genius HS-04V Headset with Bass Vibration (cijena 116,67 kuna. Link www.geniusnet.com
 Opravdavaju svaku kunu i lipu. Samo su u full modu za mene prejake. Opet skrećem pažnju, dodatno sa napajaju, kompletan set dobiješ uz njih a i uputsvtvo kako ih montirati. Napajaju se na dva načina. Baterijama AAA (dva komada) ili priloženim USB kabelom.
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.2.2009 13:41 (Kalea).
16 godina
neaktivan
offline
Gaming sluške za integriranu zvučnu karticu !?

Uskoro ti dolaze logitech g35 sa usbom,pa pogledan njih na netu

djevice,padobranci mineri griješe samo jednom! Postao sam ateista;ubili su boga u meni...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Gaming sluške za integriranu zvučnu karticu !?
nick kaže...

Uskoro ti dolaze logitech g35 sa usbom,pa pogledan njih na netu

 Uf, izgledaju dobro, a mislim da su bolje Creative Labs Fatal1ty od ovih Trust iako ni one nisu lose, mislim da cu nabavit te Fatal1ty, sta  vi mislite kakav je zvuk i mikrofon, ponavljam treba mi za Cod (2 i 4) i za TS (TeamSpeak), ajmo ljudi sad bi ih narucio.
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.2.2009 22:44 (markoal).
15 godina
offline
Gaming sluške za integriranu zvučnu karticu !?

Evo ljudi upravo san narucio Creative Labs Fatal1ty gaming headset, pa  kada dođu ako nekog zanima kakve su reci cu, s nestrpljivosti ih cekam, jer ovo su mi 1. malo bolje(zapravo 50xbolje od proslih) headset slusalice.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Gaming sluške za integriranu zvučnu karticu !?

SLuške su zakon. Imam ih doma.

 

Doduše trenutno ih ne koristim ali do nedavno jesam i imam samo pohvale. Udobne su, dobar zvuk, nisu prevelike i lagane su.

 

Jako dobre sluške za tu lovu.

www.infinite-gamers.com ---> PC Gaming Community
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Gaming sluške za integriranu zvučnu karticu !?

Ja isto. Samo pohvale. Već 6 mjeseci i više.

Q6600 , EX38-DS4, OCZ DDR2 4GB 1000MHz, HD4870 1G
16 godina
neaktivan
offline
Gaming sluške za integriranu zvučnu karticu !?

Ja ih osobno ne bih kupio jer sve sto ima na sebi rijec "gaming"-30%je skuplje, a da ne govorim o onome sto ima na sebi "fatal1ty"...

djevice,padobranci mineri griješe samo jednom! Postao sam ateista;ubili su boga u meni...
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice