Preporuka miša do 500kn

poruka: 41
|
čitano: 9.460
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Preporuka miša do 500kn

Evo razmišljao sam o

R.A.T 5

Deathadder

Imperator

G9x

Roccat Kone V2

 

Ali moze i neka vasa preporuka.

 

Inace imam malo vecu sapu,palm grip,1280x1024,drzim misa cijelim dlanom.

malada
Poruka je uređivana zadnji put sub 19.2.2011 23:19 (malada).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Preporuka miša do 500kn

Pa Kone je po izgledu tipa mx510...

Ne znam koliko je za veliku 'sapu'. Ja nemam veliki dlan i taman mi je...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Preporuka miša do 500kn
malada kaže...

Evo razmišljao sam o

R.A.T 5

Deathadder

Imerator

G9x

Roccat Kone V2

 

Ali moze i neka vasa preporuka.

 

Inace imam malo vecu sapu,palm grip,1280x1024.

 Svi su kvalitetni i dobri, al ako imas vecu ruku bilo bi najbolje da ih isprobaš u trgovini i odabereš onog kojiti najbolje sjeda.

BF:BC2 ingame: Sapko ///// Steam: Sapko ///// Xf: shapina
13 godina
offline
Re: Preporuka miša do 500kn
malada kaže...

Evo razmišljao sam o

R.A.T 5

Deathadder

Imerator

G9x

Roccat Kone V2

 

Ali moze i neka vasa preporuka.

 

Inace imam malo vecu sapu,palm grip,1280x1024.

ja bi od tih išao na r.a.t 5 ili g9x

14 godina
neaktivan
offline
Preporuka miša do 500kn

Ja bi najrađe na G9x ali sam čuo da ne valja za palm grip (Drzanje cijelim dlanom) pa ako ima netko tko je vlasnik G9x-a neka to potvrdi/demantira.

malada
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Preporuka miša do 500kn

evo ja potvrđujem da nije za palm grip.Imao sam ga dugo i dobar je za pick up metodu držanja.

Pogledaj još g500.

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
 
4 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Re: Preporuka miša do 500kn
explorer 4 kaže...

evo ja potvrđujem da nije za palm grip.Imao sam ga dugo i dobar je za pick up metodu držanja.

Pogledaj još g500.

da g500 je prva liga

zvoneXP
14 godina
neaktivan
offline
Preporuka miša do 500kn
Ja dajem glas R.A.T 5
Networking Admin,nemam 15 godina takav mi je nick :)
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Re: Preporuka miša do 500kn
malada kaže...

Ja bi najrađe na G9x ali sam čuo da ne valja za palm grip (Drzanje cijelim dlanom) pa ako ima netko tko je vlasnik G9x-a neka to potvrdi/demantira.

Nije za palm grip,miš je namjerno niskog profila,upravo savršen za pick up metodu držanja miša.Pick up više odgovara FPS\RTS naslovima.Kvaliteta izrade G9X je besprijekorna,sumnjam da Razer ili Rat može trajati koliko Logitech,što iz isobnog iskustva,što iz komentara po netu.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Preporuka miša do 500kn
QFlash kaže...
malada kaže...

Ja bi najrađe na G9x ali sam čuo da ne valja za palm grip (Drzanje cijelim dlanom) pa ako ima netko tko je vlasnik G9x-a neka to potvrdi/demantira.

Nije za palm grip,miš je namjerno niskog profila,upravo savršen za pick up metodu držanja miša.Pick up više odgovara FPS\RTS naslovima.Kvaliteta izrade G9X je besprijekorna,sumnjam da Razer ili Rat može trajati koliko Logitech,što iz isobnog iskustva,što iz komentara po netu.

Sto je pick up?

E i da inace igram FPS-ove i pokoji rpg (al to je nebitno).

malada
16 godina
neaktivan
offline
Preporuka miša do 500kn

ja imam kone+ i ne bih ti preporucio kone , sranje sa driverima na win 7 64b, plus gumb iznad kotacica (koji je meni middle click) je totalno nepristupacan i tvrd.

Sta se tice preciznosti i toga nemam zamjerki, a na oblik. iritira me odmorište za palac jer totalno neprirodno moraš držati šaku da paše palac. Uglavnom bacena lova.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Preporuka miša do 500kn

Evo na kraju kad sam pogledao sve rewieve i cuo misljenja se mislim izmedu R.A.T 5 i G9x.

malada
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Preporuka miša do 500kn
malada kaže...

Evo na kraju kad sam pogledao sve rewieve i cuo misljenja se mislim izmedu R.A.T 5 i G9x.

Ja bi na tvom mjestu R.A.T 5

Networking Admin,nemam 15 godina takav mi je nick :)
14 godina
neaktivan
offline
Preporuka miša do 500kn

Uzmi g9x ako igraš fps.Bolji senzor, kvaliteta izrade koja se rijetko viđa, promjenjivi gripovi.

 

 

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Preporuka miša do 500kn
explorer 4 kaže...

Uzmi g9x ako igraš fps.Bolji senzor, kvaliteta izrade koja se rijetko viđa, promjenjivi gripovi.

 

 

A jel G9x veci od Imperatora posto mi ujak ima Imperatora i sve je super samo sto je malo malen :(.

malada
14 godina
offline
Re: Preporuka miša do 500kn
malada kaže...
explorer 4 kaže...

Uzmi g9x ako igraš fps.Bolji senzor, kvaliteta izrade koja se rijetko viđa, promjenjivi gripovi.

 

 

A jel G9x veci od Imperatora posto mi ujak ima Imperatora i sve je super samo sto je malo malen :(.

Mislim da su otprilike iste veličine, ali G9x ima razne vrste gripova pomoću kojih si ga možeš prilagodit, nađi neki veći grip, i miran si!?

Nije Ivsa, nego bi trebalo biti: Ivša (nisam siguran ko je u ovo slučaju bio glup, JA, pa stavio Ivsa i sad više ne mogu promjenit nadimak, ili BUG jer nije htjeo prihvatit slovo Š)
14 godina
neaktivan
offline
Preporuka miša do 500kn

Ok, a koju podlogu do 150kn da je dobra sa R.A.T 5,7 i G9x?

malada
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.2.2011 20:55 (malada).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Preporuka miša do 500kn
malada kaže...

Ok, a koju podlogu do 150kn da je dobra sa R.A.T 5,7 i G9x?

 CoolerMaster Storm Tactics

BF:BC2 ingame: Sapko ///// Steam: Sapko ///// Xf: shapina
14 godina
protjeran
offline
Re: Preporuka miša do 500kn
QFlash kaže...

sumnjam da Razer ili Rat može trajati koliko Logitech,što iz isobnog iskustva,što iz komentara po netu.

Moja traje nesto manje od 3 godine. Bez problema. Je li dovoljno? 

 

Ivsa kaže...

 

 nađi neki veći grip, i miran si!?

Samo 2 postoje. 

 

malada kaže...

Ok, a koju podlogu do 150kn da je dobra sa R.A.T 5,7 i G9x?

 

Steelseries QcK.

Ako je jedini zivot koji imam onaj na BUG-u, da li to znaci da ja nemam zivota?
13 godina
neaktivan
offline
Preporuka miša do 500kn

Imam Konea, i sta se tice velike šake, sve 5. izrada i kvaliteta takodjer! a ne znam bas, mali mi dosta izgledaju g9x i rat5.

 

sta se podloga tice, roccat taito za 109kn preodlicna, sotu niti pomisliti. a za stellseries, ne znam, imas quick recimo, ta je dobra isprobo sam kod frenda.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Preporuka miša do 500kn

Ok mislio sam QcK pa ga sutra odmah uzimam ;).

malada
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Preporuka miša do 500kn
Zoidberg kaže...

ja imam kone+ i ne bih ti preporucio kone , sranje sa driverima na win 7 64b, plus gumb iznad kotacica (koji je meni middle click) je totalno nepristupacan i tvrd.

Sta se tice preciznosti i toga nemam zamjerki, a na oblik. iritira me odmorište za palac jer totalno neprirodno moraš držati šaku da paše palac. Uglavnom bacena lova.

Nije istina da se mora totalno neprirodno drzati saka da pase palac. Mozda u tvome slucaju, ali skuplji mis se ne kupuje dok ga ne isprobas kako ti pase u saci.

Meni savrseno sjeda palac na to mjesto. Odmoriste za palac ?!?! Moram priznati da nemam potrebu da odmaram palac, mada i po 12 sati radim na misu. Biti ce da se niti ne umara.

Gornji gumb je tvrd, ali sam navikao na njegovu pristupacnost (tokom vremena postaje meksi), jer je na istom mjestu gdje ga ima i bivsi mx510, dakle 518.

K tome stavi si middle click na scroll i rijesen problem.

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.2.2011 22:22 (Mrgud Veliki).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Preporuka miša do 500kn
Mrgud Veliki kaže...
Zoidberg kaže...

ja imam kone+ i ne bih ti preporucio kone , sranje sa driverima na win 7 64b, plus gumb iznad kotacica (koji je meni middle click) je totalno nepristupacan i tvrd.

Sta se tice preciznosti i toga nemam zamjerki, a na oblik. iritira me odmorište za palac jer totalno neprirodno moraš držati šaku da paše palac. Uglavnom bacena lova.

Nije istina da se mora totalno neprirodno drzati saka da pase palac. Mozda u tvome slucaju, ali skuplji mis se ne kupuje dok ga ne isprobas kako ti pase u saci.

Meni savrseno sjeda palac na to mjesto. Odmoriste za palac ?!?! Moram priznati da nemam potrebu da odmaram palac, mada i po 12 sati radim na misu. Biti ce da se niti ne umara.

Gornji gumb je tvrd, ali sam navikao na njegovu pristupacnost (tokom vremena postaje meksi), jer je na istom mjestu gdje ga ima i bivsi mx510, dakle 518.

K tome stavi si middle click na scroll i rijesen problem.

odmorište=ona rupa sa lijeve strane

i fora je da middle clik je shit kad je na kotacicu, barem meni. MX510 mi ima puno pristupacniji i meksi  taj gumb o kojem govorimo.

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.2.2011 2:15 (Zoidberg).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Preporuka miša do 500kn
Mrgud Veliki kaže...
Zoidberg kaže...

ja imam kone+ i ne bih ti preporucio kone , sranje sa driverima na win 7 64b, plus gumb iznad kotacica (koji je meni middle click) je totalno nepristupacan i tvrd.

Sta se tice preciznosti i toga nemam zamjerki, a na oblik. iritira me odmorište za palac jer totalno neprirodno moraš držati šaku da paše palac. Uglavnom bacena lova.

Nije istina da se mora totalno neprirodno drzati saka da pase palac. Mozda u tvome slucaju, ali skuplji mis se ne kupuje dok ga ne isprobas kako ti pase u saci.

Kod mene ima od ducana jedino HG Spot a oni imaju samo Razer-a {#},a Logitech moraju naruciti,a kad naruce moras kupiti........

 

 

EDIT:Ima i Algoritam

malada
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.2.2011 10:41 (malada).
14 godina
neaktivan
offline
Preporuka miša do 500kn

R.A.T 5 - mislim da ce se razlohati kroz dva mjeseca, nemam iskustva s ovim misem, ali imao sam neku saitek periferiju i nisam se bas oduševio kvalitetom i korsiti isti snzor kao Imperator

Deathadder - da, definitivno da! Ja cekam Black Edition!

Imperator - ne, zbog loseg senzora

G9x - koristi trenutno najbolji laser, ali ne znam kako ces ga palm-ati

Roccat Kone V2 - scroll odlazi vrlo brzo na Roccatu...meni je na Kone + otusao u roku 2 tjedna...

 

 

 

Jos si pogledaj:

Steelseries Xai, mislim da je za palm grip vrlo dobar, nije pretezak, ali navodno da ima nekih problema s software-om, pa to treba malo prochekirati

Mionix Naos 3200 ili 5000 - za palm brijem da je to ultimativni oblik misa...koriste dobre senzore (3200 isto kao u Logi MX518, 5000 isti kao u Logi G9x), samo problem je sto ih nema u HR i relativno su nova firma tako da treba se to jos sve provjeriti

 
1 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Preporuka miša do 500kn
chags kaže...

 


Roccat Kone V2 - scroll odlazi vrlo brzo na Roccatu...meni je na Kone + otusao u roku 2 tjedna...

 

 

Jesi siguran da si uopce imao v2 ?!?! Scroll je bio veliki problem na prvoj verziji misa.

Ja v2 imam godinu i pol i jos je kao prvi dan, a radim s misem svaki dan i po pola dana. Niti sam cuo da je itko imao problema sa scrollom na v2 nakon sto su sami sredili problem.

 

Zoidberg kaže...

odmorište=ona rupa sa lijeve strane

i fora je da middle clik je shit kad je na kotacicu, barem meni. MX510 mi ima puno pristupacniji i meksi  taj gumb o kojem govorimo.

Iskreno. Imao sam bas mx510 prije njega i nisam primjetio da je pristupacniji. Meni su oboje na istom mjestu. Je, da je meksi na mx510, ali sa vremenom se razradi (bar su tako ljudi koji ga cesto koriste napisali).

Generalno, meni je na oba misa to mjesto uzasno neprakticno. Manja saka i moram dlan podici da bi dosao do tamo - jedino da lovim srednjim prstom, ali na to nisam navikao.

S odmoristem nemam nikakvih problema. Mozda zato sto nemam velike ruke, ali kako napisah, prije kupovine se treba isprobati...

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.2.2011 2:07 (Mrgud Veliki).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Preporuka miša do 500kn

Ne nisam imao Kone v2, rekao sam da scroll vrlo brzo odlazi na Roccatu opcenito i da je meni otisao na Kone Plus u roku 2 tjedna. No konkretno za v2 ako kazes da ga imas vec godinu i pol onda je to valjda na njemu rijeseno.

 

 

14 godina
neaktivan
offline
Preporuka miša do 500kn

Sutra je dan odluke.

Konacna je borba izmedu G9x i R.A.T 7.

Koji?

malada
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Preporuka miša do 500kn

 

R.A.T. bug

 

Speaking of weight, the R.A.T. 7 is heavy, regardless of the weight set up. At a smidgen under 150g sans-cable (with the default palm/pinkie grip and no weights), this monstrosity is 50% heavier than a weight-less G9!

http://benchmarkreviews.com/index.php?option=com_content&task=view&id=539&Itemid=65

 

Takodjer R.A.T ima los philipsov Twin eye laser koji radi ovo:

 

 

Tako da izmedju ova dva, ja bi isao na G9x sigurno!

14 godina
neaktivan
offline
Preporuka miša do 500kn
također g9x predlažem. Kvalitetan, odličan senzor, Izmjenjivi gripovi a i možeš kupiti i nekakve drugačije nego orginalne bar sam ja tako napravio, profile možeš mijenjati na mišu, 3 godine garancija.i ako je za fps odličan će ti biti .
Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice