Printer sa zamjenskim bojama

poruka: 23
|
čitano: 10.473
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Printer sa zamjenskim bojama

Molio bih vas da mi preporučite neki printer za koji ima zamjenske boje, cijena printera 400-500 kn, može bit i multifunkcijski.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Printer sa zamjenskim bojama

Pogledaj Epson Stylus SX115, ja sam ti prošli tjedan uzeo Canon Pixma MG 5250, ali to ti probija budget.

Pričekaj još koji prijedlog od ostalih forumaša.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Printer sa zamjenskim bojama

Ja imam Espon Stylus SX210, platio sam ga manje od 400 kn i toplo ga preporučam

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Printer sa zamjenskim bojama

ja epson sx110 i isto sam zadovoljan za sad. koštao me oko 350 kn(print/copy/scan)...boja je jeftina oko 30 kn po packu.

Bolje 5 do 12 nego ni jedna poslije 1! :)
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.3.2011 16:08 (mali.ivica87).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Printer sa zamjenskim bojama

@Eugen, gdje si kupio svoj printer i kolko košta tinta ??

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Printer sa zamjenskim bojama

Kupio sam u Kauflandu, tintu (3 boje + crna) nabavljam za 100 kn, a te zamjenske tinte su uglavnom 20-30 kn

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Problem s Lexmark Z602 Jet Printerom

Pozdrav svima,

molim vas da mi svojim savjetima pomognete oko problema s printerom. Naime, koristim Lexmark Z602 i prije je sve radilo kako treba, no nakon što sam nasnimala nove Windowse (xp) ga račnalo"nije prepoznalo" pa sam, vođena time, skinula s neta drivere za Lexmark printere Z serije. Problem je u tome što on radi, boje se nutra kreću, ali list na kraj van izlazi prazan...{#}...nije mi jasno zašto je list prazan jer su boje napunjene prije tjedan dana i prije novih windowsa i drivera je normalno radio. Mislimda je u pozadini priče neki softverski problem...Hvala unaprijed!!

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Printer sa zamjenskim bojama

kad sam imao HP printer imao sam takav problem

uzeo sam štapiš za uši i malo ga namočio te "oprao" (tj. pobrisao ili smočio) onaj dio gdje bi boja trebala izlaziti na kutijicama

štapiš se zacrnio od tinte i sve je počelo normalno raditi

Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Printer sa zamjenskim bojama

Brisala sam ga više puta, ali opet ne radi!

14 godina
neaktivan
offline
Printer sa zamjenskim bojama

Da ne otvaram novu temu...imam doticni CANON MP210 .... vidio sam da se moze sam puniti(refill)...trebam samo software i uputstva za low lvl mode da ga mogu ponovno pokrenut...jer radio to neku vec?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Printer sa zamjenskim bojama

Već od prije Božića pokušavam kupiti Canon MG5350, ali su rasprodani i ne znaju kada će opet doći u RH.

Može neki drugi prijedlog dobavljivog multifunkcionalnog printera u rangu gore navedenog

sa pojedinačnim tintama (da može koristiti zamjenske tinte) do max. 1.000 kn. Što jeftinije to bolje naravno. {#}

Možda Epson/HP i sl.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Printer sa zamjenskim bojama
moze mi netko preporuciti neki preinter sa zamjesnkim bojama koji su trenutno aktualni na trzistu? moze samo printer ali i multifunkcijski a da nije preskup..
15 godina
offline
Re: Problem s Lexmark Z602 Jet Printerom
IMVK kaže...

Probaj očistit tamo gdje boja ide (na cega se stavlja)...Možda je "Zapeklo" pa nemože curiti!

Kako si ti uspio upasti u našu temu?

Ja i Vesperian očekujemo odgovore na naša pitanja vezana uz nabavku/prijedloge printera.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Printer sa zamjenskim bojama
Matozan kaže...

Već od prije Božića pokušavam kupiti Canon MG5350, ali su rasprodani i ne znaju kada će opet doći u RH.

Može neki drugi prijedlog dobavljivog multifunkcionalnog printera u rangu gore navedenog

sa pojedinačnim tintama (da može koristiti zamjenske tinte) do max. 1.000 kn. Što jeftinije to bolje naravno. {#}

Možda Epson/HP i sl.

Htio bih ga kupiti prije 01.03., pa ako može prijedlog!?

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
14 godina
odjavljen
offline
Printer sa zamjenskim bojama

Svaki printer ima zamjenske boje. Iz osobnog iskustva sam počeo izbjegavati HP-ove modelei entry-level serije, no to ne znači da su loši. U tome rangu jedino 4500 model dolazi u obzir kojeg sam i kratko vrijeme koristio. Minus- visoka cijena originalnih tinti. Za povremene kućne korisnike ili manje urede, definitivno preporučam nešto iz EPSON ili CANON game. Glavna odlika EPSON-a je niska cijena što neoriginalnih što originalnih boja. Obično dolaze 4 cartridgea, black, cyna, yellow i magenta, što znači da mijenjate samo onu boju koju ste potrošili. Preporuka EPSON STYLUS OFFICE BX320FW, odličan AIO uređaj, niska cijena zamjenskih tinti, odlične mogućnosti povezivanja, FAX i meni najbitnije ADF, automatski uvlakač papira. Druga solucija je nešto iz Canona, za koji god da se odlučiš, nećeš pogriješiti. Moram pogledati koji model sam isto tako koristio. Visoka i odlična kvaliteta otiska, manja je nešto viša cijena ORIGINALNIH tinti, i to što se color cartridgei nalaze u istom kučištu.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Printer sa zamjenskim bojama

Ja sam sebi prije jednu godinu uzeo Canon MG5250 i zadovoljan sam sa njim.

Printer tražim iz usluge za dvije curice (osnovna/početak srednje), te stoga tražim neki

multifunkcionalni printer sa odvojenim bojama i da mogu koristiti zamjenske boje.

Kao što sam već pisao našao sam MG5350 prije Božića, ali se rasprodao i do sada se još nije pojavio na RH tržištu. {#}

Pogledati ću ovog Epsona, ali ako ima tko još kakav prijedlog bio bih zahvalan.

 

 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Printer sa zamjenskim bojama

A neki printer+skener sa zamjenskim bojama?

Hvala ti Bože što sam RIJEČANIN!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Printer sa zamjenskim bojama

Ja imam Canon Pixma MP210 skroz zadovoljan ima ugrađen i skener(kao i većina ostalih) cijena oko 500 kn,Canon Pixma MP520 također odličan,ali cijena  {#}

maniac
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Printer sa zamjenskim bojama
Electricman :) kaže...

Ja imam Canon Pixma MP210 skroz zadovoljan ima ugrađen i skener(kao i većina ostalih) cijena oko 500 kn,Canon Pixma MP520 također odličan,ali cijena {#}

Pretpostavljam da su to stari modeli, jer ih nema ni na Nabavi.net niti na Jeftinije.hr. {#}

 

@TIR669 - kao i svima nikad dovoljno radnog prostora posebno kod školaraca, tako da dva odvojena uređaja ne dolaze u obzir.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
neaktivan
offline
Printer sa zamjenskim bojama
Epson SX130 ima sve oko 300 kn ve-mil ili emerzzeta, boje oko 30 kn zamjenske.
LP.
Fero
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Printer sa zamjenskim bojama
Matozan kaže...
Kao što sam već pisao našao sam MG5350 prije Božića, ali se rasprodao i do sada se još nije pojavio na RH tržištu. {#}

Pogledati ću ovog Epsona, ali ako ima tko još kakav prijedlog bio bih zahvalan.

 

 

I ja od onda čekam MG5350 ali očito neće doći, bar tako kažu iz uvoznika i iz dućana.

A iz jednog dućana su mi rekla da su od Canona dobili info da se taj model više neće ni proizvoditi. Jb..m im ja poplave!

15 godina
offline
Re: Printer sa zamjenskim bojama
Janer kaže...
Matozan kaže...
Kao što sam već pisao našao sam MG5350 prije Božića, ali se rasprodao i do sada se još nije pojavio na RH tržištu. {#}

Pogledati ću ovog Epsona, ali ako ima tko još kakav prijedlog bio bih zahvalan.

 

 

I ja od onda čekam MG5350 ali očito neće doći, bar tako kažu iz uvoznika i iz dućana.

A iz jednog dućana su mi rekla da su od Canona dobili info da se taj model više neće ni proizvoditi. Jb..m im ja poplave!

Baš gledam Epson BX-525W kao opciju za kupnju, ima slične karakterisitke i cijenu. Ima tko kakvog iskustva sa istim?

 

Pa možda njega uzmem, ali pričekati ću još do kraja idućeg tjedna možda ipak napokon dođe u RH, a onda odlučiti što ću, prije nego dođe 25% PDV-a.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Printer sa zamjenskim bojama
Matozan kaže...
Janer kaže...
Matozan kaže...
Kao što sam već pisao našao sam MG5350 prije Božića, ali se rasprodao i do sada se još nije pojavio na RH tržištu. {#}

Pogledati ću ovog Epsona, ali ako ima tko još kakav prijedlog bio bih zahvalan.

 

 

I ja od onda čekam MG5350 ali očito neće doći, bar tako kažu iz uvoznika i iz dućana.

A iz jednog dućana su mi rekla da su od Canona dobili info da se taj model više neće ni proizvoditi. Jb..m im ja poplave!

 

Baš gledam Epson BX-525W kao opciju za kupnju, ima slične karakterisitke i cijenu. Ima tko kakvog iskustva sa istim?

 

Pa možda njega uzmem, ali pričekati ću još do kraja idućeg tjedna možda ipak napokon dođe u RH, a onda odlučiti što ću, prije nego dođe 25% PDV-a.

 

Ne preporučam Epsona. MG5350 ne dolazi još mjesec dana sigurno (ako uopće i dođe).

Moja preporuka od trenutno dostupnih je HP Photosmart Premium AiO C309g, CD055B

Iako bi požurio s njim jer je printer EOL i zadnji primjerci su po dućanima. Zamjenske tinte su 30-50kn (XL verzije) zavisi od prodajnog mjesta.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice