Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša izdvojena tema

poruka: 6.053
|
čitano: 1.209.839
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
RePlaY kaže...
Stjepanj kaže...

pa recimo u fps-ima kad zumiras, kad pokusavas pratiti protivnika tj ciljnik, u sc2 kad moras sve brzo selektirati bez greske, ako ti mis imalo "preskace" tj opcenito ne prati ono sto ti zelis da radi onda nevalja! no opet to ti je sve subjektivno jer netko to ne kuzi tj nema dovoljno "skilla" da to primjeti, mozda ni hw itd, ljudska priroda je takva da zelimo samo bolje i bolje, sva sreca uvjek ima tih skillera koji to guraju naprijedlp

 Ima san prvog deathaddera i sad iman rival 300 sa 3310 senzoron i to mi se nije nikad dogodilo niti će. Pa vi stvarno mislite da bi profesionalni igraći igrali sa takvim miševima da se takve banalne stvari događaju. Pa ja bi ga prvi zalipija za zid da mi se dogodi.

 Mislim da tu važnu ulogu igra autosugestija. Dao si za nešto npr 200 kn više i moraš si to opravdati

99% ljudi sigurno ne bi moglo razaznati razliku između dva vrhunska senzora, isto kao što 99% ljudi neće razaznati razliku između vina od 50 kn i vina od 150 kn, osim ako naravno ne vide etiketu.

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.1.2017 1:45 (Domdom32).
12 godina
protjeran
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
RePlaY kaže...

 Ima san prvog deathaddera i sad iman rival 300 sa 3310 senzoron i to mi se nije nikad dogodilo niti će. Pa vi stvarno mislite da bi profesionalni igraći igrali sa takvim miševima da se takve banalne stvari događaju. Pa ja bi ga prvi zalipija za zid da mi se dogodi.

 pa nemoras ga zaljepiti, uzmes drugi, bolji...ima ih hvala bogu, ja sam uzeo 2 Modecoma Volcana, jedan je zamjenio fenomenalnog rat3, drugi Logi g300-tku...cisto jer su recenzije za taj mis bile iznimno dobre a cijena jos bolja! moram priznati nisam mu nasao manu u igranju, stovise u starcraftu2 sad doslovno imam 20-30% tocnije klikanje( no mozda nije i do samog senzora vec i oblika, sve to pomaze tocnosti)!LP

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
14 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
Hexfire kaže...

Koristi itko Logitech G900 Chaos Spectrum?

 

Ne mogu reći da sam ikad ozbiljnije razmatrao taj miš, ali trenutno je cca 730 kuna novi na amazonu, a moj Coolermaster Reaper je počeo nešto zezati. Htio bih wireless miš, ali da je napokon donekle precizan ko žični.

 

Vrijedi tih para ili je to i dalje previše za ono što nudi?  

Ja ga imam neka 4 mjeseca. Fenomenalan je. Nikad ništa bolje u ruci držao nisam. Preporučam.

11 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
RePlaY kaže...

Aj molinte objasnite mi u kojim vi to situacijama i igricama primjetite tu razlku. Dajte mi konkretan primjer di, šta, kako?

 

I btw nisan ja nikakav pro cs igrač, oni koji tribaju znat znaju zašto mi je to u potpisu....

 

sve zavisi koje igre igras i koliko dugo

 

igram ut zadnjih 16g (i generalno pucacine jos od 96. kad sam dobio prvo racunalo)

imam 144Hz monitor pa mi je mozda i zato lakse primjetiti razliku

 

razliku izmedju 3310 i 3360 sam primjetio odmah u Reflexu, UT4, quake live, bf4 

 

a nit su 3310 i 3360 savrseni senzori - ako je itko dosao blizu savrsenstvu onda je to bio microsoft sa svojim intelli 3.0 serijom miseva 

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.1.2017 9:24 (Fanu).
13 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
softwaremaniac kaže...

 

Ja ga imam neka 4 mjeseca. Fenomenalan je. Nikad ništa bolje u ruci držao nisam. Preporučam.

 Evo stigao mi je baš danas iako je prema amazonu bilo najavljeno tek u ponedjeljak. Onako na prvu, odlično mi leži u ruci, ali nisam ni posebno izbirljiv jer sam koristio razne oblike bez problema tokom "karijere". Ovo otključavanje kotačića mi je skroz zabavna stvar. Ne znam koliko ću u praksi koristiti to, ali čovjeka veseli.

 

700 kuna (s dostavom) je najviše što sam dosad dao za neki miš, ali vjerujem da će se isplatiti. Da sam išao kupovati novi miš za gejmanje i onda još jedan malo kvalitetiniji bežični da mi olakša život u nekim situacijama, vjerojatno bih potrošio tu negdje, a ovako imam jedan miš koji ću koristiti za sve. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
16 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Može link.

 

Hvala

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
Decki evo upravo mi stigao
LOGITECH G900 CHAOS SPECTRUM
ima PMW3366 senzor
Kupljen u Alza Shop sad je kod njih oko 114€ ali sam imao neki popust pa me dosao oko 730 kn sa dostavom
Pozz
Samsung S6 Edge+
Moj PC  
14 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi

Gaming miš do 300 - 400kn ?

16 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
itomic009 kaže...

Gaming miš do 300 - 400kn ?

Roccat Kone optical (pure, military - svejedno, glavno da je optički)

Logitech G302

Twitter: @191x7
11 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
9 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Da vise ne mozgam jer sam zakuhao...namjeravam narucit danas g pro gaming (od logitecha).

Molim nekog (tko zna i ako zna) da mi navede (link) gdje da uzmem/narucim? (za najbolju cijenu/uslugu).

 

Svako dobro u nadolazecem vikendu :)

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
klokan_jack kaže...

Da vise ne mozgam jer sam zakuhao...namjeravam narucit danas g pro gaming (od logitecha).

Molim nekog (tko zna i ako zna) da mi navede (link) gdje da uzmem/narucim? (za najbolju cijenu/uslugu).

 

Svako dobro u nadolazecem vikendu :)

 Ja sam uzimao dva G502 s amazona, al' vidim da za G PRO i nije baš povoljna cijena jer moraš platiti i poštarinu te na koncu izađe isto kao da kupiš u Links. U iPon je 550kn, nisam nikad od njih uzimao i bilo bi dobro provjeriti preporuke i kakvi su oko reklamacije.

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
9 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
Najbrži kaže...
klokan_jack kaže...

Da vise ne mozgam jer sam zakuhao...namjeravam narucit danas g pro gaming (od logitecha).

Molim nekog (tko zna i ako zna) da mi navede (link) gdje da uzmem/narucim? (za najbolju cijenu/uslugu).

 

Svako dobro u nadolazecem vikendu :)

 Ja sam uzimao dva G502 s amazona, al' vidim da za G PRO i nije baš povoljna cijena jer moraš platiti i poštarinu te na koncu izađe isto kao da kupiš u Links. U iPon je 550kn, nisam nikad od njih uzimao i bilo bi dobro provjeriti preporuke i kakvi su oko reklamacije.

 G PRO je u Linksu 570 kn od jučer, prekjučer...Ne znam jel se ispalti još malo pričekati, možda cijena padne ispod 500 kn? Ili neki popust uleti poput black friday :)

15 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Jucer na Amazonu uzeo g900 za 640 kn :) vrhunski mis za jos bolju cijenu i g502 bio oko 300kn. Ali odma ujutro se rasprodalo.

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
Pro Noob kaže...

Jucer na Amazonu uzeo g900 za 640 kn :) vrhunski mis za jos bolju cijenu i g502 bio oko 300kn. Ali odma ujutro se rasprodalo.

 Preko newslettera dobio nekakav popust ili? Pošto vidim da je sada oko 710kn na .uk, a na .de je €110.

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
14 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

i onda vidis ovo i pitas se ko je ovde lud

 

G900 u Linksu

 

500 kn razlike

Samsung S6 Edge+
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
Najbrži kaže...
Pro Noob kaže...

Jucer na Amazonu uzeo g900 za 640 kn :) vrhunski mis za jos bolju cijenu i g502 bio oko 300kn. Ali odma ujutro se rasprodalo.

 Preko newslettera dobio nekakav popust ili? Pošto vidim da je sada oko 710kn na .uk, a na .de je €110.

 Bila je ponuda dana, 30-50% popusta na logitech miševe.

Kod nas su cijene boli glava.

16 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
Pro Noob kaže...
Najbrži kaže...
Pro Noob kaže...

Jucer na Amazonu uzeo g900 za 640 kn :) vrhunski mis za jos bolju cijenu i g502 bio oko 300kn. Ali odma ujutro se rasprodalo.

 Preko newslettera dobio nekakav popust ili? Pošto vidim da je sada oko 710kn na .uk, a na .de je €110.

 Bila je ponuda dana, 30-50% popusta na logitech miševe.

Kod nas su cijene boli glava.

 Zkj nisi stavio u temu Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]?

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
10 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

A ja već mjesec dana ganjam neku dobru akciju za g403 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
Pozz svima, koji je trenutno best buy do recimo 300kN? Vidim svi spominju Volcano, pa predpostavljam da je to.

Bio sam ponosni vlasnik G400, sada sam vlasnik G400s.
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
RedHill kaže...
Pozz svima, koji je trenutno best buy do recimo 300kN? Vidim svi spominju Volcano, pa predpostavljam da je to.

Bio sam ponosni vlasnik G400, sada sam vlasnik G400s.

 definitivno Modecom Volcano MC-GMX4

 

mogu preporuciti i Steelseries Rival 300

12 godina
protjeran
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
Modecom, same rijeci hvale nakon 1mj koristenja, iznimno precizan! Jedina stvar sto mi pomalo smeta je bocna nazubljenost koja to zapravo nije, plastika je vise skliska nego sto treba davati nekakav grip prilikom drzanja s prstima, no nekome tko mis drzi cijelom sakom to najvjerojatnije nece smetati!lp
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
7 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
Pozdrav,nedavno mi crknuo miš pa sam riskirao i uzeo ovo http://www.ocdrift.com/review-armaggeddon-alien-iv-g9x-gaming-mouse/ za 300kn. Zanima me jel' netko već imao iskustva s tom firmom pa da znam otprilike hoću li za pola godine morati opet uzimati novi ili je koliko toliko kvalitetno,za sad miš radi perfektno,ugodan,precizan i praktičan.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
G502 je zakon a na amazonu je svako malo po 45 eura. Za te novce nema boljeg misa na svijetu. Ako ga planirate kupit stavite keepa addon za chrome i slozite da prati misa na amazonu. Kad bude na akciji dobijete mail i kupite za 45 eura.
9 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Evo stigao mi je mis G pro gaming od Logitecha, prije 5 dana.

Narucio sam ga online na Linksovim stranicama za 570 kn i stigao je u najblizu poslovnicu u mom gradu i tamo sam ga podigao.

(Uz mis uzeo sam i QcK podlogu za 90 kn).

 

Od svih racunalnih periferija na izbor misa potrosio sam najvise vremena, daleko najvise...

Procitao sam brdo reviewa sto stranih (njih puno vise), sto domacih, pogledao pun kufer videa na ytu...

 

Ugl., trazio sam odlican svestrano-gamerski mis srednjih do manjih dimenzija kvalitetne izrade i dobrog dizajna da mi fino sjeda u saku...

Bila je nocna mora jer sam dvije noci sanjao jebene miseve koliko sam informacija procitao -.-

 

Dimenzija moje sake je 17,5 cm x 9,5 cm, znaci neka srednja/manja saka...

U najuzi izbor su usli G pro, G303, G403, Zowie EC2-a i pod kraj Roccat kone pure military.

G pro je nasljednik G303, istih dimenzija ali malo drugacijeg oblika (G303 je dijamantnog oblika i bez obzira sto sam bio skeptican na njegov izgled on mi je cist okej pasao u saki).

G403 (zicni naravno) je odlican mis, istih karakteristika kao i G pro samo je ergonomicniji i veci mis. Probao sam ga i bio mi je ajde okej, mozda mrvicu prevelik (mislim da vise umno nego zapravo).

Zowie je isto super mis, ali sama kvaliteta izrade presudila je u korist Logitecha (ne kazem nista lose o Zowie, ali kazem i tvrdim da je G pro kvalitetnije napravljen mis i to je presudilo jer se radi o dosta para i gledao sam svaku siticu, na kraju mi je i bolje sjeo u saki - sto je najbitnije).

Roccat mi nije tako dobro sjeo pa sam ga brzo otpisao.

 

Ugl., isprobao sam sve miseve osim kaj nisam imao prilike G pro isprobat i stvarno sam riskirao kad sam ga narucio samo na temelju procitanog.

Kad je konacno stigao (prije 5 dana) bio sam full jako ugodno iznenaden.

Mis mi do danas pase kao saliven. Koristim neki mix palm claw grip, neki hibrid i odlicno je njime baratati.

Full je lagan pa je lako ga podizati i raditi brze pokrete po podlozi.

Tipke su odlicne, njezne su, a opet ne pre njezne. Kotacic lovi ama bas svaki okret bez preskakanja, a bocne tipke savrseno pasu na palac.

Cak je i kabel (za koji neki kazu da je najveca mana) meni cisto okej, ne zapinja mi i super je sto nije bio zguzvan i presavinut u kutiji vec fino omotan...pazilo se :)

 

Ako imate srednju/manju saku cca 16,5 - 18,5 x 9 i koristite palm/claw grip smatram da je mis odlican izbor, meni je od svih navedenih najbolji.

 

Hvala Bogu i mis je kupljen i miran sam do daljnjeg...

 

Hvala onima koji su bili od pomoci, kolege ce se prepoznati :)

 

 

 
2 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi

Znao sam da ces na kraju uzeti G pro, ponajvise zbog njegovog "sigurnog" dizajna, drago mi je da si na kraju uspio naci tocno sto zelis i da si zadovoljan. 

10 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

ovako zanima me preporuka za mis razer deather elite 2016,  razer mamba  logitech 403, 602

Bero
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
Deathadder Elite ili G403. Ako ih mozee negdje isprobat da vidis koji ti bolje pase u ruku, to bi bilo odlicno, a ako ne ja ti preporucujem G403.
Ozbiljno mi treba novi status.
11 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
Bero_ng95 kaže...

ovako zanima me preporuka za mis razer deather elite 2016,  razer mamba  logitech 403, 602

 

wireless G403 - prilikom preuzimanja isprobaj tipke i kotacic + protresi mis da cujes micu li se kotacic i senzor unutra (ako da, trazi od njih drugi primjerak) 

 

vjerojatno je logitech ispravio ove probleme u zadnjim serijama, ali uvijek ti se moze dogoditi da si dobio stariju seriju s tim problemima (ali ja sa svojim nemam nijedan od navedenih problema - mis je gotovo savrsen)

13 godina
online
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Poz ekipa. Kupio sam si danas g403 i miš je vrhunski! Kvaliteta izrade ja mislim da ne može biti bolja! Zanima me, da li ste vi dodali onaj utegić od 10g u miš ili niste? Nekako mi se čini balansiraniji sa tim utegom unutra... Koji settings koristite on board memory ili automatic game detection? Mislim da bi bilo bolje da se koristi on board memory jer čita direktno podatke sa softwarea od vašeg miša, a ne sa kompa ako sam dobro skužio. Napravio sam i surface tuning za svoju Qck Heavy. Baš me se dojmio njihov software!

 

Hvala na odgovorima ;)

Poruka je uređivana zadnji put pet 10.2.2017 23:48 (Baldurion).
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice