Bnet - iskustva općenito ? izdvojena tema

poruka: 4.148
|
čitano: 1.677.526
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
Jel mi moze tko screenshotat wifi postavke na technicoloru 7200,jer sam nesto mijenjao, pa ne znam jel sam vratio na ono sto mi je tehničar podesio, a cini mi se slabiji signal... Thx
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?

Gle, najčešće se svodi na odabir kanala (1-14), a najčešće su to 1,6 i 11...

 

provjeri si s nekim WiFI analizerom koji kanalu su ti "zatrpani" od susjedskih WLANova

Ju je je? Je ju je!
7 godina
offline
Bnet - iskustva općenito ?

Pozdrav, primjetio sam na prilikom downloada da mi već nekoliko tjedana brzina iznimno skače i pada, poput vala (gore-dole).

 

Znači, u jednoj sekundi je na oko 2mbs, pa padne na 600kbs, pa naraste na 1.5kbs, pa opet na 2mbs... i tako u krug dok se sadržaj ne skine. Prije mi je bila konstantna, tj. maksimalna uvijek i u svakom trenutku.

 

Ima li netko sličnih iskustava?

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Bnet - iskustva općenito ?

Pozadrav ljudi. Malo čitam ovaj dio foruma, jer za cca 5 mj. mi ističe ugovor sa tcomom, pa sam vidio da b net nudi za 169 kuna telefon i internet. Dok na tcomu sad plačam 230 kuna.
Kako ste zadovoljni sa bnetom? Interesira me prelazak na drugog jer ja tcomu nedam iše 230 kuna.

Gledam i iskon uz bnet.

BF4 & BF1 - Tonyhrv
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
Bnet svaka preporuka
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?

Također svaka preporuka za Bnet. Imam paket do 30M i gotovo uvijek toliko i dobivam, 99,9% vremena. Znam da su se neki ljudi znali žaliti da u večernjim satima dosta izgube na brzini, ali meni se to nikada nije događalo u 2.5 godine. Također imaju jako dobar router, Cisco EPC3925, pa i to smatram kao plus. 

 

EDIT: Iskon ti je sestrinska tvrtka od T-com, a Bnet od Vip-a, pa ako ti i to nešto znači.....

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.4.2017 11:25 (SinCr0).
12 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?

Za toliko se nudi i u HTu za produženje UO.

13 godina
offline
Bnet - iskustva općenito ?

A jel? I t com nudi isto za te pare? Zvao sam u t com ali oni mene uvjeravali da takvu ponudu oni nemaju.

BF4 & BF1 - Tonyhrv
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Bnet - iskustva općenito ?

B-net je perfektan, vec imam ugovor oko 2 godine sa njima i brzina je konstantno 30/7 od prvog dana. Prije par dana mi jedan lik dosel u kucu i ponudio mi 70/10 s tim da placam isto kao i kad sam imao 30/7. 

Battleog - 191silvinjo
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Bnet - iskustva općenito ?

Najbolje ti je nazvati u Bnet (tražiš prodajnog predstavnika) i kažeš da ti ističe ugovor u T-comu i da bi prešao kod njih pa ti možda daju još neki dodatni popust. Onda kad to dobiš od njih, odeš u T-centar pa im pokažeš tu istu ponudu od Bneta i vidiš jel oni mogu još bolje

 

 

 
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
Koliko traje raskid ugovora s B netom? Naime danas navecer sam im poslala mail, pa me zanima ima li iskustva itko s tim.
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Bnet - iskustva općenito ?

Malo sam čitao njihove "Opće uvjete poslovanja" i nisam našao neki rok da se spominje, ali vjerojatno kad prime zahtjev gledaju da li postoji mogućnost raskida i kakvi su penali pa će ti stići odgovor.

 

A ako baš želiš znati da li postoji zakonski rok najbolje njima piši o situaciji pa će ti odgovoriti

 

https://www.hakom.hr/default.aspx?form=pitanje&z=SOJ

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
Zakonski rok je 12 radnih dana i toga se manje-više svi drže kao pijan plota do kraja iako se može i prije da oni pokažu volju.
Naravno, naplate tih 12 dana korištenja.
7 godina
neaktivan
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
Pozdrav ljudi,ispricavam se na upadanju,znam da nije tema,ali mozda nekom treba prikljucak bneta, imam ugovor na jos 11 mjeseci,a selim se iz stana u stan gdje mi ne mogu ponuditi njihovu uslugu,pa ako nekog zanima,molila bih da javi. 149kn mjesecno, flat internet,ja sam bila jako zadovoljna
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Bnet - iskustva općenito ?

kako promjeniti ip adresu na modemu TEHNICOLOR TC7200.20 od bnet-a

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Bnet - iskustva općenito ?

Upravo mi je bila neka gospođa koja se predstavila kao zaposlenica vipa/bneta i tražila da resetiram router i da će mi se povećati brzina, i tako ide ona po čitavoj zgradi...nakon konzltacija sa tehničkom službom javili su da nemaju nikoga na terenu i da se radi o lažnom predstavljanju. Dobro su upućeni da je bnet dizao brzinu (nedavno/naravno ne svima) i vjerojatno operiraju oko umirovljenika da im se uvuku u stanove. Čisto za headsup alert, ovo je bilo u novom Zagrebu, policija obavještena.

 
5 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
Bnet - iskustva općenito ?

kako promjeniti ip adresu na modemu TEHNICOLOR TC7200.20 od bnet-a

 

Restart rutera? :P

Poruka je uređivana zadnji put pet 21.4.2017 0:31 (ViktorsonIronSide).
10 godina
protjeran
offline
Bnet - iskustva općenito ?

jel to ima ovaj novi 2d turbo paket(int+tv). ja sam imao stari 2d paket (int+tv), osnovni paket tv i brzina 8.4-12Mbps i placao sam oko 185kn. Sad sam provjerio i posto mi je ugovor odavno istekao kaze lik da mogu za 170kn uzeti osnovni paket tv i int 35-50Mbita. Em jeftinije em brzi internet :D cak sam se i iznenadio malo na cijenu

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
Pozdrav,
Jucer mi je tehnicar spojio turbo2D usligu internet+telefon za 169kn...sve super odlicno radi, spojen preko zice na komp brzina je 49.7mbit/s od mogucih 50 :)
E sad, kako ima tv/data spliter u zidu tehnicar mi je reko da mogu puknut antenski kabel u tv izlaz i spojit na tv i da imam osnovni paket programa (vjerojatno analogni paket)...interesira me jel to istina, jel neko probao i tako si spojio tv? Jel mi treba jos nekaj da to šljaka :)
Hvalaa!!
Origin ID za FIFU 15: strbi_zg ; Steam: inspektor_lucic
16 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
strbi kaže...
Pozdrav,
Jucer mi je tehnicar spojio turbo2D usligu internet+telefon za 169kn...sve super odlicno radi, spojen preko zice na komp brzina je 49.7mbit/s od mogucih 50 :)
E sad, kako ima tv/data spliter u zidu tehnicar mi je reko da mogu puknut antenski kabel u tv izlaz i spojit na tv i da imam osnovni paket programa (vjerojatno analogni paket)...interesira me jel to istina, jel neko probao i tako si spojio tv? Jel mi treba jos nekaj da to šljaka :)
Hvalaa!!

 Istina. :)

10 godina
protjeran
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?

koliko si cekao tehnicara

13 godina
neaktivan
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
Jedno 4 tjedna..prek telefona sam dogovorio uslugu 22.3, a tek mi je 21.4 napravljen prijenos broja iz amisa i tad je doso tehnicar...ako nemoras cekat prijenos broja od drugog operatera vjerojatno dode kroz tjedan dva.. :)
Origin ID za FIFU 15: strbi_zg ; Steam: inspektor_lucic
13 godina
neaktivan
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
Jedno 4 tjedna..prek telefona sam dogovorio uslugu 22.3, a tek mi je 21.4 napravljen prijenos broja iz amisa i tad je doso tehnicar...ako nemoras cekat prijenos broja od drugog operatera vjerojatno dode kroz tjedan dva.. :)
Origin ID za FIFU 15: strbi_zg ; Steam: inspektor_lucic
10 godina
protjeran
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?

ma potpisao ugovor jucer u poslovnici vip/bnet

nista sad cekat hha

tnx na odgovoru

10 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
ViktorsonIronSide kaže...
Bnet - iskustva općenito ?

kako promjeniti ip adresu na modemu TEHNICOLOR TC7200.20 od bnet-a

 

Restart rutera? :P

 već sam isprobao restartanje, nepomaže

7 godina
protjeran
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?

Jednom dnevno se ruter automatski restarta i dobijes novu ip

Pa nemas valjda fixnu ip adresu to se placa mislim 500tinjak kn

7 godina
protjeran
offline
Bnet - iskustva općenito ?

Isto zadnje 2 g. BNet tv + internet iskustvo ocjena 9/10.

Prelazim na iskon jer mi ne daju nista jeftinije od 209kn, iskon cu uzeti optiku 80/40.

Minus jedino sto imam u spavacoj sobi preko splitera u zidu analogni signal koji je kvaliteta uzas. Bilo je manjih sranja s wifi ruterom, nije spajalo automatski nego je trebao restart ali brzo su rijesili.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Bnet - iskustva općenito ?

Ja sam isto zadovoljan uslugom, ali nisam nikako zadovoljan onim gov**m od routera (Tehnicolor 7200). Na metar od routera dobijam brzinu 30Mbit, a na žicu 49.7Mbit. O drugim sobama da ne govorim...
Vjerovatno cu spojiti drugi router u bridge/access point da poboljšam signal.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?

koju si brzinu interneta imao do sad?

13 godina
neaktivan
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
Dada, primjetio sam...go**o od rutera ima slab wifi signal, al dobro ja sam preko zice tako da je za sada sve 5...i da javim spojio sam si tv sve fino radi osnovni paket :) ovo fkt nisam ocekivao, preporod!
Origin ID za FIFU 15: strbi_zg ; Steam: inspektor_lucic
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice