Prelazak s T-coma na Iskon

poruka: 6
|
čitano: 5.268
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Prelazak s T-coma na Iskon

Razmišljao sam o konačnom prelasku sa T-comove usluge (telefon + flat internet) na jedan od iskon trio paketa (plus ili super). Do isteka ugovorne obveze ostalo je možda još nekih 3-4 mjeseca, kako bi se to dalo srediti (prekid ugovora ili nešto slično), bi li to bilo isplativo (rekao mi je jedan prijatelj da je prekid platio 200 kn (naknade)? I zanima me, kako taj prijelaz funkcionira, na što sve treba paziti, koliko dugo traje i sl.

www.blockz.org - www.stanasoft.co.cc
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Prelazak s T-coma na Iskon

Najbolje ti je da nazoves iskon i pitaš ih što sve trebaš napraviti. Uglavnom kad su moji doma prelazili na iskon, čovjek iz iskona je reko da za prekid ugovora treba platit mislim 400 kn, bilo je proslo oko 1 godina od kad je potpisan ugovor s T-comom na 2 godine.

MUST visit :D http://www.youtube.com/user/ZOJAmoviesProduction?feature=mhee
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Prelazak s T-coma na Iskon

Koliko bismo mogli biti cca bez telefona/interneta za vrijeme tog prelaska? Zna li netko?

www.blockz.org - www.stanasoft.co.cc
Poruka je uređivana zadnji put sub 28.1.2012 15:20 (RoyalBlood).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Prelazak s T-coma na Iskon

Nekoliko sati.

 

T-com u 8 ujutro isključi, a Iskon isti dan priključi.

 
0 0 hvala 1
16 godina
protjeran
offline
Prelazak s T-coma na Iskon

A zavisi koliko te oce zavlacit, kad sam prelazio s TComa na Optimu, cekao sam mjesec dana da me prikljuce. KAd sam vidio sto sam napravio odma sam se vratio na TCom, sad moji oce na H1 (navukla ih rodjaka na onaj  Trio za 199kn). Placam malo vise ali s TComom nikad problema, upalim i radi. A posto je Iskon ustvari TCom nebi trebao imati problema. Susjeda je uzela od Iskona samo net, Dobila Gigasetov uredjaj, ja joj prikljucio, nazvali Iskon, oni aktivirali, sve u roku 30min proradilo. Jedino sto ima sad dva telefonska broja, jedan od TComa i jedan od Iskona ...

 
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Prelazak s T-coma na Iskon
U kojem roku bi trebo doc ruter i iskon tv prijemnik? Jucer mi odobrili zahtjev pa me zanima
Samobor je lepa varoš
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice