T-Com Internet izdvojena tema

poruka: 19.398
|
čitano: 6.333.680
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
T-Com Internet

Ima tko kakav dobar budget AC router za preporuciti?

Battlelog: D3lBoy-00
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: T-Com Internet
D3lBoy kaže...

Ima tko kakav dobar budget AC router za preporuciti?

 Nisi rekao koliko keša, pa ti evo za 100€

https://www.links.hr/hr/wireless-router-asus-rt-ac58u-ac1300-dualband-wan-1-port-gigabit-4-port-4x-antena-1x-usb-3-0-bezicni-053524170

Twitter: @191x7
5 godina
offline
Re: T-Com Internet

U okolici Poreča, nadograđen je odašiljač, ali nema boljih rezultata. Brzina mi je kao u lipnju oko 50 Mbps. 

12 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet

Ova maxtv to go usluga je katastrofa, sad baš pokušavam gledat arenu sport ali je skoro pa negledljivo zbog konstantnog štekanja, svako malo lopta bude u slow motionu, pa malo trokira itd . Postoji li kakvo rješenje za to?? Brzina neta mi je 10 mbps.

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.7.2018 19:20 (Shockwave).
 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet

Prije svega, pozdrav svima. Imam nekoliko pitanja, no ne znam kome i gdje se obratiti pa sam odlučio postaviti ista ovdje.

Prije cca. tjedan dana prešao sam nazad na T-Com (bio sam njihov korisnik i prije) i uzeo sam uz sve to Turbo Mix opciju (hibridni ruter, isključivo zbog pozicije gdje na žicu mogu samo dobiti brzinu od 4 Mbps). S obzirom na to da igram igrice, pojavio se problem. Naime, ping u igricama je nestabilan, odnosno svakih 30-ak sekundi sa normalnih 50 skoči na 300 i za sekundu dvije se vrati u normalu (vjerujem da vas ima gejmerske prirode pa razumijete da ovakav "Ping Spike" vrati par koraka u nazad i čini igru ne igrivom). Da bi stvar bila još bolja, nakon 10-ak javljanja i pokušaja rješavanja problema sa "agentima" T-Coma, nisam dobio nikakvo rješenje, već odgovore kako oni ne mogu utjecati na ping te kako je to sve do servera na koje se spajam (radi se o globalno poznatim igrama - Fortnite i League of Legends koje imaju provjereno dobre servere). Znači, pomoć od njih ne mogu očekivati već si na neki način moram sam pomoći s obzirom na to da se radi o ugovornoj obvezi na 2 godine, a izlaz iz iste košta preko 1000 kuna.

Problem se ne javlja prilikom spajanja uređaja direktno na modem (koji je nemoguć u mojem slučaju s obzirom na to da je modem u jednoj prostoriji, a radni stol u drugoj), već prilikom spajanja uređaja WLAN-om. Udaljenost od uređaja i modema nije bitna, odnosno problem je postojan na bilo kojoj udaljenosti i jačini signala. Pokušano je mijenjanje standarda WLAN-a, mijenjanje kanala (koji je trenutno postavljen na 6), disableanje "Auto configuration logica" (isključivanje pretraživanja drugih mreža) no bezuspješno. Da napomenem, problem se javlja i kod VoIP usluga gdje na istu sekundu dobijem tišinu. Prebacio sam na Googlov DNS koji je navodno brži od ISP-ovog no ni to nije pomoglo. Ping test u CMD-u (bilo prilikom pinganja google.com ili modem) javlja istu stvar koju sam opisao ranije - skok pinga sa 50 na 300 i vraćanje istog na 50 svakih cca. 30 sekundi.

Da se razumijemo, brzina interneta je konstantna (30 Mbps) te se prilikom surfanja, gledanja videa i drugih stvari ne osjeti nikakav problem. Istovremeno ništa ne skidam niti bilo kakav program koji jede vezu ne radi u pozadini. Pa me na kraju krajeva zanima je li itko imao sličan problem ili postoji netko tko zna riješit isti?

Također, nije do uređaja s obzirom na to da na bilo kojem drugom Wi-Fiu internet i igranje radi besprijekorno. Radi se o modemu marke Huawei HA 35. Hvala na bilo kakvoj pomoći! Cheers.

 

tl;dr - problem sa pingom prilikom igranja igrica dok je brzina interneta na nivou (spojen bežićno). Svaka pomoć je dobrodošla! :)

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: T-Com Internet

Dobro došao u klub. Kao da sebe citam... Meni je isti problem poceo prije cca mj. dana, prije toga godinama sve 5. Također ping spikeove primjecujem puno češće između pola 10 navecer i 2 ujutro. Kod mene je malo paprenija situacija jer kad krene skakat ping, to ne bude spike, vec zid lošeg pinga po 3000ms. Iako sam jedini spojen, sam u 13. kanalu, metar od routera, bez ikog drugog na mreži sa odlicnom paricom. Kad se spojim žicom sve 5. Nakon puno troubleshootanja što premještanja uređaja, isprobavanja kanala, isprobavanje raznih postavki u routeru, sa raznim uređajima, mjenjanja modema (za iste i jedan lošiji) etc.... Došao sam do zakljucka da je problem u Tcomovim routerima (ZTE, pogotovo Speedport), i sam tehnicar mi je rekao da su to sacuvaj boze routeri. Zašto se pocelo naglo događat? Misterija...

Moje preporuke su:
1. Ako imaš kratke spikeove znaci npr. 27ms, 27ms, 190ms, 28ms... Onda moguce da je do toga sto wi fi stick svakih 30-60sec. traži druge wifi SSIDeve. To je lako rješivo otvori .cmd upiši ovo netsh wlan set autoconfig enabled=no interface="WiFi" ili pod navodnike "Wireless Network Connection", meni je "WiFi". To ce ugasiti auto scan ostalih wifieva, ali zato se neces moci spojiti kad ponovno upalis PC sve dok ponovno ne aktiviraš scan. To radiš istom komandom osim što umjesto "enabled=no" pišeš "enabled=yes". Ja sam si napravio shortcut za to. Otvori notepad, zalijepi gore spomenutu komandu i saveaj file na desktop kao Off.bat npr... Isto napravi i za paljenje (...enabled=on) i sacuvaj kao npr. On.bat. Tako da možeš te batch fileove pokretat bez da upisujes svaki put. (Moraš pokrenut file kao administrator)

 

2. Ako to ne pomogne, spas ti je uzeti Powerline adaptere, ja ga ne mogu (vjerojatno) koristiti pošto sam kat ispod, 2 razlicita brojila.

Sretno.

Battlelog: D3lBoy-00
16 godina
offline
T-Com Internet

D3lboy, možda bi ti rješenje bio Wireless range extender?

Twitter: @191x7
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: T-Com Internet
Bobi Jr. kaže...
uzeo sam uz sve to Turbo Mix opciju (hibridni ruter

 Ti uz spajanje s wifijem koje je ocito problem imas i problem jer imas turbo mix, koji dio brzine nadopunjava putem 4g koliko sam tu citao (nisam nikad gledao opciju), samim time, imas i problem pinga preko 4g-a. Znaci moze komotno i do toga bit, a na to nikako nemozes utjecat, cak i da se spojis kabelom na router. Ne kazem da je do toga, vjerojatno je do wifija i nadaj se da je do toga, jer ako je do 4g signala nista ne mozes napravit.

5 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet

Hvala na dobrodošlici. 

Nego, vjerojatno ti je promaknulo no naveo sam u postu iznad da sam već pokušao disableat traženje drugih mreža, napravio sam batch file koji radi posao. No to nije riješilo problem.

Huawei HA 35 modem ima 2 utičnice za antene pa sam mislio možda kupit i ubacit koju unutra, no ne znam koliko bi to riješilo problem. Ili možda kupit zaseban ruter i posložit mrežu što bi vjerujem riješilo problem, no kvalitetni ruteri su nešto skuplji, jel? Jer mislim da je tu problem do uređaja na koji se spajam s obzirom na to da su problemi počeli nakon što je tehničar instalirao Turbo Mix odnosno nakon što je donio Huawei HA 35 modem. Kaj mislite kolko bi navedeno moglo riješit problem? Hvala i živjeli! 

 

edit: @sandokan111, nisam siguran da sam te u potpunosti razumio, no ovo bi ti možda moglo dati djelomičan odgovor. Prilikom pravljenja hotspota preko mobitela (HT mreža sa 4G signalom) i spajanjem istog uređaja (čitaj: laptop) na hotspot (Wi-Fijem, ne kablom) dobijem brzinu od 50-ak Mbps te igranje bez ikakvog laga i problema, što bi značilo da je 4G signal na ovom području dobar, ako sam te dobro razumio. Ako nisam, my bad.

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.7.2018 11:07 (Bobi Jr.).
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
T-Com Internet

Ne pricam o signalu 4g mreze. Imas ti i wifi singal odlican, provjeri mu jacinu pa ces vidjet. Problem je u protokolu bezicne komunikacije. Wifi, 4g, stogod, previse overheada ima jer je jednostavno nacin komunikacije podlozan smetnjama pa se treba osigurat da poruka sigurno i tocno stigne na odrediste, te je to puno veci prioritet nego da ona stigne sto prije.

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.7.2018 12:04 (sandokan111).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
T-Com Internet

Eto meni odstupa na wi-fi preko moba 7Mbita

Jel to normlano posto preko zice imam stabilnih 39/40

 

ZTE podesen na 2.5Ghz i udaljen sam manje do metra....

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.7.2018 12:12 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet

No, s obzirom na to da nikakvih problema nema prilikom žičnog spajanja laptopa sa modemom, jel je moguće rješenje onda u tom slučaju uzet router, konfigurirat ga i preko njega koristit bežičnu vezu? Jer router odašilje signal koji prima u sebe žicom, a žica na modemu radi super.

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.7.2018 12:20 (Bobi Jr.).
9 godina
offline
Re: T-Com Internet
Bobi Jr. kaže...

No, s obzirom na to da nikakvih problema nema prilikom žičnog spajanja laptopa sa modemom, jel je moguće rješenje onda u tom slučaju uzet router, konfigurirat ga i preko njega koristit bežičnu vezu? Jer router odašilje signal koji prima u sebe žicom, a žica na modemu radi super.

 Da, taj se stavi u bridge i onda imas zasebni router koji ti vrti wlan, odnosno rjesava kucni dio mreze. Al kazem, nisam siguran kako ce to tebi radit s obzirom da ti dio ide preko 4g-a.

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.7.2018 12:55 (sandokan111).
5 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
sandokan111 kaže...
Bobi Jr. kaže...

No, s obzirom na to da nikakvih problema nema prilikom žičnog spajanja laptopa sa modemom, jel je moguće rješenje onda u tom slučaju uzet router, konfigurirat ga i preko njega koristit bežičnu vezu? Jer router odašilje signal koji prima u sebe žicom, a žica na modemu radi super.

 Da, taj se stavi u bridge i onda imas zasebni router koji ti vrti wlan, odnosno rjesava kucni dio mreze. Al kazem, nisam siguran kako ce to tebi radit s obzirom da ti dio ide preko 4g-a.

 Upravo našao za 300 i kusur kuna Asus-ov dual band koji planiram uzet pa ćemo vidit. Ako ne riješi problem, router će poslužit već za nešto. Svakako, hvala ti na pomoći. :)

10 godina
offline
Re: T-Com Internet

WiFi za  PC online igrice

Dovoljno da netko tko je bliži ili u prostoriji sa ruterom koristi wifi (smartfon, tablet, laptop) i pozdravi se sa normalnim igranjem bez obzira na to koji je ruter u pitanju.

Ako nemogu zabušiti rupu i provuć utp kabal prije bi išao na powerline adapter nego koristio nužno zlo od WiFi.

10 godina
offline
Re: T-Com Internet
191x7 kaže...

D3lboy, možda bi ti rješenje bio Wireless range extender?

Ne vjerujem, wi fi stick sam umontirao gore uz strop, a odma kat iznad je router 10cm od poda (probao sam ga pomicat), dakle u biti ima 1m. od sticka do routera, jedino ih djeli strop. Signal je uvijek mint, a i da je do tog uvijek bi bilo problema. Sad npr. sve radi savršeno, navecer ce bit kaos.

Battlelog: D3lBoy-00
10 godina
offline
Re: T-Com Internet

Zračenje omni (kružnih) antenica je takvo da bi najbolje bilo okreniti ih tako da stoje paralelno...dakle poleći ih u horizontalu.

9 godina
offline
Re: T-Com Internet
Bobi Jr. kaže...

Upravo našao za 300 i kusur kuna Asus-ov dual band koji planiram uzet pa ćemo vidit. Ako ne riješi problem, router će poslužit već za nešto. Svakako, hvala ti na pomoći. :)

 Naruci online pa imas 14 dana povrata ako ti ne pase.

11 godina
offline
Re: T-Com Internet
AF139 kaže...

WiFi za  PC online igrice

Dovoljno da netko tko je bliži ili u prostoriji sa ruterom koristi wifi (smartfon, tablet, laptop) i pozdravi se sa normalnim igranjem bez obzira na to koji je ruter u pitanju.

Ako nemogu zabušiti rupu i provuć utp kabal prije bi išao na powerline adapter nego koristio nužno zlo od WiFi.

 

ako se jos netko koristi internetom nece ti ni zica pomoci - ionako svi ti signali (zicni/bezicni) idu u isti router i na istu zicu van iz kuce/stana

gejmao sam na 802.11ac (5ghz) wifiu i ping mi je bio za 5 mozda veci nego na zici (doduse imao sam full wireless signal - koristio sam netgear usb 802.11ac stick na kompu)

 

ako primjetis razliku izmedju pinga od 20 i 30 svaka ti cast

 

 

nego sta je sa gigabitnom optikom od t-coma? samo punjenjen novinski stupaca kako bi mogli reci da investiraju u novu opremu/optiku (a u stvarnosti nije dostupna opcoj javnosti) ?

9 godina
offline
Re: T-Com Internet
Fanu kaže...

ako se jos netko koristi internetom nece ti ni zica pomoci - ionako svi ti signali (zicni/bezicni) idu u isti router i na istu zicu van iz kuce/stana

 Nije istina. Nema to veze s routerom vec s protokolom. Wifi jednostavno ima previse overheada.

9 godina
offline
Re: T-Com Internet
Fanu kaže...
AF139 kaže...

WiFi za  PC online igrice

Dovoljno da netko tko je bliži ili u prostoriji sa ruterom koristi wifi (smartfon, tablet, laptop) i pozdravi se sa normalnim igranjem bez obzira na to koji je ruter u pitanju.

Ako nemogu zabušiti rupu i provuć utp kabal prije bi išao na powerline adapter nego koristio nužno zlo od WiFi.

 

ako se jos netko koristi internetom nece ti ni zica pomoci - ionako svi ti signali (zicni/bezicni) idu u isti router i na istu zicu van iz kuce/stana

gejmao sam na 802.11ac (5ghz) wifiu i ping mi je bio za 5 mozda veci nego na zici (doduse imao sam full wireless signal - koristio sam netgear usb 802.11ac stick na kompu)

 

ako primjetis razliku izmedju pinga od 20 i 30 svaka ti cast

 

 

nego sta je sa gigabitnom optikom od t-coma? samo punjenjen novinski stupaca kako bi mogli reci da investiraju u novu opremu/optiku (a u stvarnosti nije dostupna opcoj javnosti) ?

 Prema planovima gradnje na hakomovim stranicama optiku grade svi osim T-coma. A oni najmasnije naplacuju svoje usluge.

9 godina
offline
Re: T-Com Internet
Clarkec kaže...

Prema planovima gradnje na hakomovim stranicama optiku grade svi osim T-coma. A oni najmasnije naplacuju svoje usluge.

 ??

https://www.t.ht.hr/objave-gradnje-opticke-mreze

5 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet

Opet ja, čovjek sa problemom "Ping Spikeova".

New info; kupio router - nije pomoglo, bio ja spojen na 5 GHz ili 2.4 GHz mrežu, isti su rezultati.
Nakon toga mi je sinulo da probam upalit hibridni modem ali bez GSM kartice, znači da ide samo na brzinu žice, gdje rezultat speedtest.net stranice javlja brzinu od 4 Mbps downloada što je malo, no realno dovoljno za ne smetano igranje igrica. No, problem je i dalje pristuan, što znači da nije ni do 4G signala koji pomaže žici dobit brzinu (@sandokan111).

In a nutshell, zvao sam tehničara, kaže ne mogu ja tu ništa bez naloga, daleko ste od centrale (čitaj: posljednje 4 godine gejmanja na Wi-Fiju su radile savršeno sa konstantnim pingom od cca. 50).

Da se razumijemo, ako sam spojen žično, problema nema, ali žično spajanje mi nije moguće iz xy razloga. Nije problem u WLAN kartici laptopa jer na svakom drugom Wi-Fiju sve radi ne smetano.

Na kraju krajeva, jel ima netko ideju u glavi kako riješiti problem? Hvala! :)

Živjeli. 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: T-Com Internet

Kao što rekoh, ista stvar kod mene. Ako možeš vratit router i uzet Powerline adaptere, ja cu izgleda bit prisiljen na bušenje stropa....

Battlelog: D3lBoy-00
14 godina
offline
Re: T-Com Internet

Tcom na tim planovima za izgradnju stoji mjesecima, kao da ne ulažu u širenje. Da ih bar vip pojede tom optikom.

9 godina
offline
Re: T-Com Internet
Bobi Jr. kaže...

New info; kupio router - nije pomoglo, bio ja spojen na 5 GHz ili 2.4 GHz mrežu, isti su rezultati.
Nakon toga mi je sinulo da probam upalit hibridni modem ali bez GSM kartice, znači da ide samo na brzinu žice, gdje rezultat speedtest.net stranice javlja brzinu od 4 Mbps downloada što je malo, no realno dovoljno za ne smetano igranje igrica. No, problem je i dalje pristuan, što znači da nije ni do 4G signala koji pomaže žici dobit brzinu (@sandokan111).

In a nutshell, zvao sam tehničara, kaže ne mogu ja tu ništa bez naloga, daleko ste od centrale (čitaj: posljednje 4 godine gejmanja na Wi-Fiju su radile savršeno sa konstantnim pingom od cca. 50).

Da se razumijemo, ako sam spojen žično, problema nema, ali žično spajanje mi nije moguće iz xy razloga. Nije problem u WLAN kartici laptopa jer na svakom drugom Wi-Fiju sve radi ne smetano.

 Ok, pomalo napredujes.

Posto je na zici sve ok, ocito je do tebe. Najlaksi put otkrivanja bi bio sto si promjenio na kompu otkad je radilo :) Da li si instalirao neki program, neke drivere, imao neki crash, mjenjao windowse, bilosta. Ako jesi, pocni od tuda. Nakon toga pokusaj se sjetit da li si po kuci sto radio otkad ti vise ne valja.

Za taj novi router iskljuci 5ghz. Spoji se na 2.4 i iskljuci zastitu kompletno. Vidi da li tada radi sve ok. Pokusaj i ovo sto je vec netko predlozio delboju, pogledaj da li se dogadja kad si sam na mrezi kompletno (znaci nikakvi mobiteli i slicno da se spaja). Testiraj sa i bez. Ako ti i bez zastite na mrezi i kad si sam na wifi spojen i dalje se to javlja na novom routeru, negdje je drugdje.

ivic55 kaže...

Tcom na tim planovima za izgradnju stoji mjesecima, kao da ne ulažu u širenje. Da ih bar vip pojede tom optikom.

 Pa ne bas. Od pocetka godine se promjenilo jer je moj kvart tu bio na pocetku 2018 a sad ga vise nema. Takodjer, ti planovi su koliko sam skuzio usturo napravljeni jer se moj kvart trebao dovrsiti do 2019te a bio je gotov do 2018 i sad su ga makli.

edit: Ok nisu ga makli, ali su dodali ispod njega dosta tako da mi je promakao. Bio je pri dnu, vise nije.

Poruka je uređivana zadnji put uto 31.7.2018 22:16 (sandokan111).
5 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
sandokan111 kaže...
Bobi Jr. kaže...

New info; kupio router - nije pomoglo, bio ja spojen na 5 GHz ili 2.4 GHz mrežu, isti su rezultati.
Nakon toga mi je sinulo da probam upalit hibridni modem ali bez GSM kartice, znači da ide samo na brzinu žice, gdje rezultat speedtest.net stranice javlja brzinu od 4 Mbps downloada što je malo, no realno dovoljno za ne smetano igranje igrica. No, problem je i dalje pristuan, što znači da nije ni do 4G signala koji pomaže žici dobit brzinu (@sandokan111).

In a nutshell, zvao sam tehničara, kaže ne mogu ja tu ništa bez naloga, daleko ste od centrale (čitaj: posljednje 4 godine gejmanja na Wi-Fiju su radile savršeno sa konstantnim pingom od cca. 50).

Da se razumijemo, ako sam spojen žično, problema nema, ali žično spajanje mi nije moguće iz xy razloga. Nije problem u WLAN kartici laptopa jer na svakom drugom Wi-Fiju sve radi ne smetano.

 Ok, pomalo napredujes.

Posto je na zici sve ok, ocito je do tebe. Najlaksi put otkrivanja bi bio sto si promjenio na kompu otkad je radilo :) Da li si instalirao neki program, neke drivere, imao neki crash, mjenjao windowse, bilosta. Ako jesi, pocni od tuda. Nakon toga pokusaj se sjetit da li si po kuci sto radio otkad ti vise ne valja.

Za taj novi router iskljuci 5ghz. Spoji se na 2.4 i iskljuci zastitu kompletno. Vidi da li tada radi sve ok. Pokusaj i ovo sto je vec netko predlozio delboju, pogledaj da li se dogadja kad si sam na mrezi kompletno (znaci nikakvi mobiteli i slicno da se spaja). Testiraj sa i bez. Ako ti i bez zastite na mrezi i kad si sam na wifi spojen i dalje se to javlja na novom routeru, negdje je drugdje.

 Nisam apsoultno ništa promijenio, koristim isti laptop, iste Windowse već godinu dana, problem je počeo kad je tehničar došao postaviti Turbo mix opciju i povisio provodljivost žice na punih 4 Mbps koliko i maksimalno mogu dobiti s obzirom na lokaciju. Vjerujem da je do te "stabilnosti mreže" no tehničar je odgovorio na moj poziv kako on tu ne može ništa i da zovem 0800 9000 pa sam odusto od pomoći od strane T-Coma. No, kad dođu hladniji dani, planiram provest žicu duž tavana do moje sobe i tamo spojit kupljeni router i od njega spajat dalje na laptop etc. Powerline adapteri bi riješili problem, no samo treba uzet koji sat truda i provuć žice s obzirom na to da je to jeftinije rješenje. Hvala na pomoći.

p.s. nisam naveo, svi testovi su rađeni sa nijednim uređajim spojenim na mrežu osim laptopa, tako da nije to takve vrste interferencije.

9 godina
offline
Re: T-Com Internet
Bobi Jr. kaže...

problem je počeo kad je tehničar došao postaviti Turbo mix opciju i povisio provodljivost žice na punih 4 Mbps koliko i maksimalno mogu dobiti s obzirom na lokaciju.

 Da je do toga problem, onda bi trebao i zicno imat probleme. Dal ti ocitava dsl statse? Postavi sliku.

 

A ovo za testove obavi bez zastite isto.

9 godina
offline
Re: T-Com Internet
sandokan111 kaže...
Clarkec kaže...

Prema planovima gradnje na hakomovim stranicama optiku grade svi osim T-coma. A oni najmasnije naplacuju svoje usluge.

 ??

https://www.t.ht.hr/objave-gradnje-opticke-mreze

 Zagreb, Zagreb, Zagreb i to jako mali kvartovi. Pogledaj zadnjih 50 gradnji svjetlovodne mreže, nema uopće T-coma. Taj link što si mi dao već imam godinu i nešto i sve je isto kao i kad sam ga spremio. Nikakve izmjene, nikakve gradnje. Vip i ostala ekipa grade po cijeloj RH. 

9 godina
offline
Re: T-Com Internet
Clarkec kaže...

Taj link što si mi dao već imam godinu i nešto i sve je isto kao i kad sam ga spremio. Nikakve izmjene, nikakve gradnje. Vip i ostala ekipa grade po cijeloj RH. 

 Nije isto, ima promjena. Moj kvart nije na istom mjestu kao sto je bio prije znaci da su nesto dodavali/mjenjali u medjuvremenu, sto tocno neznam. Koliko ko gradi jos ce se vidjet, ja sam uvjeren da ce tcom imat najvise optike u ponudi kumulativno iz godine u godinu, al vidjet cemo. Mozda a1 odluci nesto konkretno radit sad kad se rebrandiraju.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice