Slike vašeg Hardvera izdvojena tema

poruka: 11.901
|
čitano: 3.506.200
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori, Slike vaših mobilnih uređaja
13 godina
online
Slike vašeg Hardvera

Napokon i meni stigle danas slušalice i miš.

Corsair Vengeance M65

Corsair Vengeance 1500V2

I očistio sam kompletno komp.

http://valid.canardpc.com/2gp8dx
16 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Nije novo pristiglo ali prije neka 2-3mjeseca :) 

trenutna kanta: Asus Rog g750jx intel i7,16gb ram,256ssd,750gb hdd,gtx 770m 3gb ddr5
15 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Moj pc kutak , uglavnom namjena za modeliranje.

tipkovnica - logitech mk 320

miš -  logitech m705

zvučnici - logitech z 523

slušalice - steelseries 4h

monitor - aoc 21 inč

http://soksa.3dhr.net/
10 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Jedna grupna fotka {#}

 

12 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Moj radni/igraći kutak.

 

 

Fuck me I'm famous.
13 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Obeca sam da cu kad sve napravim dodat jos slika. Zbog puno prasine odlucija sam prebacit komp s poda na stol. U postupku ciscenja filtera otisa je jedan ventilator (ffs corsair). Ali svejedno, s jednim ventom manje temperature su pale za 7 stupnjeva :D

 

Sad ce brzo rodendan pa cu uzet 5 nactuica da se jos mrvicu stisa komp, pogotovo jer mi je sad kraj glave.

Poruka je uređivana zadnji put sub 11.1.2014 17:54 (Zajeb).
14 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Je da sam kupija SGN2 prije tri miseca ali još je to ipak novo. 

Sa Xperie mini na Note 2, uh Sa Xperie mini na Note 2, uh
sadržaj kutije sadržaj kutije
odmah nadogradnja odmah nadogradnja
Novi hard WD Blue 1 TB Novi hard WD Blue 1 TB
Nakon malo čišćenja Nakon malo čišćenja
Zadar živi vječno!
Poruka je uređivana zadnji put ned 12.1.2014 0:02 (zeko73).
14 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Prije sam ima Cooler Master Elite 430, a sada sam kupio HAF 922. Temperatura GPU-a pala za 10-13°C. Ne mogu da vjerujem :-D

14 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Uzeo CM Silencio 652 i Eisberg 240L danas, kućište je ok ali ima nekih detalja koji mi se ne sviđaju (nema grommeta na rupama, malo mjesta za cable management), a sa hlađenjem (koje je all-in-one, ne closed loop) sam razočaran, temperatura je sa 240mm radom sa 2x120mm 1100rpm pull i 180mm 800mm push ventom otprilike ista kao sa TRUE120 na 1200rpm.

 

Cable management je užas radi kućišta i napajanja.

Sposral bum ti se na gelender i vkral kobasice. Gotovo je konju zmuzgani. // Silujem ljude koj kažu da je nekaj gamersko \\سمَـَّوُوُحخ ̷̴̐خ ̷̴̐خ ̷̴̐خ امارتيخ ̷̴̐خ
Poruka je uređivana zadnji put ned 12.1.2014 3:25 (8ax).
12 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Pokupio Links grupnu kupnju...samo 299kn/kom

 

Obe ce biti upogonite uskoro :=)

 

Hvala Links! {#}p.s. sada mi dajte neki procesor za 50% :D

Plačanje: Keš/Kartica (koja,koliko rata) Namjena? Monitor imaš,koji?
13 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Evo, malo za firmu, neke sitnice..:P

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Steve Jobs: 1955 - 2011
14 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Kupio jedan green za storage

 

 

WD10EZRX WD10EZRX
11 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Jucer narucio, dns stigla. Sapphire R9 280X 3gb TOXIC!! 

Dobio sam jos i set odvijaca. A sad se bacam na gejmanje i testanje prvo STOCK pa onda OC :) ...

Nadam se da nikakvih problema necu imat... 

slika 1 slika 1
slika 2 slika 2
slika 3 slika 3
12 godina
odjavljen
offline
Slike vašeg Hardvera

HTPC je napokon složen. Slijedi uživanje u filmovima glazbi u dnevnom boravku. {#}

Professional Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop,Noiseblocker,Shuttle,In Win, Enermax, EKWB, ASUS,Lamptron, Aquatuning
11 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Danasnje mjenjanje paste ispod ihs-a na ps3-u rezultat ogromno nize temperature i vent se skoro ne cuje.

Regen Servis Reball Akcija 250kn
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.1.2014 15:33 (Mezethys).
12 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Sad kad sam vidio pranjino kućište sam se sjetio da nisam nikada stavio ovdje slike mog kućišta kodnog imena E30.

Ovdje imate više o cijelom projektu.

Prodao sam ovo napajanje jučer i naručio pico napajanje, pa ću napraviti novo kućište koje će biti 20x20x7cm, ovo je 19x19x19cm.

15 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Svidilo mi se kuciste pa nisam mogao odolit da ne sastavim neki HTPC a da se na njemu moze povremeno nesto i zaigrat...

 

 

ASUS P8H61-I LX R2.0

INTEL Core i5 3570

8 GB G.SKILL 1333mhz

XFX AMD RADEON HD 7770

COOLERMASTER G450 Modularno

SSD 60.0 GB KINGSTON SSDNow V300

1TB WESTERN DIGITAL Caviar Blue

FRACTAL DESIGN Node 304

 

Fool for a day, King for a lifetime...
15 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Evo kao i dosta ekipe na forumu, uzeo sam Zalman Z3+ sa zadnjeg popusta u Futura-it. Naručio jučer u 11 ujutro, stiglo danas u pola 9 u Osijek, pohvale trgovini! Kućište dolazi sa 4 ventilatora od kojih se gornja dva kontroliraju preko integriranog kontrolera sa HIGH/LOW pozicijama. Odlična ideja i implementacija, pogotovo jer su sva 4 fana sranje, pa bar gornja dva ne klepeću kad su na low settingu. Prednji još i svijetli, much wow. Također, kućište ima "cable management" koji ja valjda krivo shvaćam ili ne mogu nagurati sve iza, koliko god se patio, ali dio krivnje bacam na CX500 koji ima 2 metra viška kablova i hrpu konektora na jednom kablu, pa mislim da je ipak bolja situacija na nekom modularnom, ali eto, na slikama se vidi, kablovi su popunili svaku ruku koja postoji. Moglo je to puno bolje što se toga tiče. 

 

Inače, napajanje je dolje, zbog toga mi djeluje puno prostranije i puuuno stabilnije od mog bivšeg Xigmatek Asgarda I. Temperature su pale 4-5 stupnjeva, ali sam mjenjao i pastu na procesoru pa ne znam koliko je do toga. GPU je u idleu hladniji za 7 stupnjeva, diskovi nešto topliji jer su okrenuti suprotno od flowa i ništa direktno ne puše po njima. Za ukupno 380kn vjerujem da nisam mogao bolje proći, ali sve u svemu nisam oduševljen jer sam, mojom krivicom, očekivao puno veći upgrade veličinom ( i pogotovo širinom) od starog Xigamteka, što nije baš istina. 

 

tl;dr: Prodajem Xigmatek Asgard I 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 16.1.2014 21:53 (SebaOS).
14 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Kupio sam si wd mypassport slim 2TB. Izuzetno praktican i brz... aluminijsko kuciste, izvrsna igrackica za backup i jako prenosiv. Rijesio sam se 3.5 eksternih :)

I složio sam ocu uredsku konfiguraciju od polovnih komponenti za bijednih 1100kn. A opet je ispala i bolje nego sam ocekivao. 

Corsair cx400. ASRock 890gx extreme 4, athlon2 x4, 2x2gb rama. Maxtor 250gb. 

Nisam ocekiva da cu za tako male pare povuc stvarno solidnu konficu :) 

Nikad te necemo zaboraviti. RIP EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Stigla nova beštija.....{#}

13 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Piknuo si Zalman Z5+ za fantastičnih 380Kn! Razlika je drastična naspram T1. Kučište je odlično iako moja matična unutra izgleda ko' zvečka za bebe no uspjeo sam cable managment srediti...Iznimka je bio 4pin kabel koji je bio prekratak pa samj ga po matičnoj provukao a 24pin je bio knap...Sve u svemu super zadovoljan! za te pare nevjerujem da može bolje...

Strm
12 godina
protjeran
offline
Slike vašeg Hardvera

evo me s novom "mini" pilicom koja zaista stane u vrecicu (vecina stvari je u nekom mini formatu, na slikama se nemoze dobiti pravi dojam mini formata){#},

nazalost nisam stigao to sve prije poslikati svaku komp. posebno, pa evo barem ovako cisto za znatizeljne...

cx430m builder series modular cx430m builder series modular
i7 4770S 65w + MSI h81I (mini itx:) i7 4770S 65w + MSI h81I (mini itx:)
Asus HD7790 DC2 OC 1gb Asus HD7790 DC2 OC 1gb
Aoc 22" - E2250SWDAK Aoc 22" - E2250SWDAK
Genius LuxeMate i220 Genius LuxeMate i220
R.A.T.3 + Goliathus Speed S R.A.T.3 + Goliathus Speed S
Zalman T4 micro atx Zalman T4 micro atx
setup je u radu necujan, ova msi-jeva mini ploca od 17cm radi iznenadujuce!

LP!

 

 

||| Core™ inside ||| ;http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/SoldierStippy/ ; http://nl.xfire.com/profile/2fu2l/
Poruka je uređivana zadnji put sub 18.1.2014 1:09 (Stjepanj).
14 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Počastio sam se s Fractal Define R4 kućištem. Planirao uzet Corsair Carbide 300R al mi nije žao niti lipe kaj sam dao više za Fractala.

Odlično kućište i prezadovoljan sam s njim.

Nisam dobro sakrio kabel iza kaveza da diskove (vide se žice) i nisam maknuo kabel za dvd drive (zapravo on ide van jer mi radi problema sa fan kontrolerom) al to ću uskoro riješit. Cable management je izvrstan u ovom kućištu sa puno mjesto iza matične.

Za tu lovu mislim da nema boljeg kućišta kod nas{#}

 

12 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

moj mali gaming kutak :D

http://ppdzarada.net #1 Forum o PPD zaradi!
14 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

malo se obnovilo kroz zadnjih mjesec dana

FX8320

Asus M5A97 r2.0

Zalman CNPS10X Optima

 

još mi ostaje da riješim tri nova venta, grafičku i ssd ,i onda sam miran...jedno vrijeme {#}

cable managment sam radio "prek one stvari", tako da čak i nije loše ispalo{#}

još ima malo čišćenja i glancanja ,al to čeka sutra.

iako moram priznati, kučište je zadnji put bilo temeljito čisto kad je kupljeno...

s obzirom na stock filtere, prašine skoro pa i nema..

 

1. 1.
2. 2.
3. 3.
napokon dočekao DNF i Diablo 3
Poruka je uređivana zadnji put sub 18.1.2014 21:05 (vrx).
13 godina
online
Slike vašeg Hardvera

Krepao moj stari Seasonic S12 520W i privremena polovna zamjena je Corsair HX450. 

http://valid.canardpc.com/2gp8dx
16 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

evo i stigli novi djelovi  MSI Z87 GD65 Gaming maticna i proc i5-4670k

Heroes get remembered, but legends never dies.
12 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera


ceka se jos CM STRYKER, i7-4770K... trebale su ici Asus r9-280x dve u Crossfire, ali zbog tehnickih poteskoca ici ce dve r9-280x Sapphire Vapor X.



ide update posta kada sklopim komp

I see noob people
Poruka je uređivana zadnji put ned 19.1.2014 21:04 (Frozen Hell).
16 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Evo par brzopoteznih slika da mi tema bude među sudjelovanima. PC nije fancy kao što je znao bit, al u zadnje vrijeme ne prčkam puno po njemu pa me nije ni briga. Stavljao sam 2x 140mm Slipstream 140XT 500rpm na vrh, jedan Grand Flex 120mm 800rpm na ispuh, i isti takav samo od 1600rpm na Performu. Znam da je ružno vidjet ovako okrenutu performu, al s obzirom na smjer bakrenih cijevi u odnosu na samu jezgru procesora i airflow, temperature su dosta niže (a i napravi dobar propuh grafičkoj, trenutno Sapphire HD7750 sa AC S1 dok čekam HD7970 sa reklamacije)

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.1.2014 17:32 (Penryn).
14 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Novi miš(1600 DPI), naručen sa ebay-a, ovaj stari Logitech je za 4 godine odradio svoje, počeo je da "ludi"...

 

EDIT: ZAR JE TOLIKO LOŠ ???

sa tipkom za podešavanje dpi-a (4 stepena podesavanja) sa tipkom za podešavanje dpi-a (4 stepena podesavanja)
Old VS New Old VS New
http://www.speedtest.net/result/3149309179.png Dobre hakere svi znaju, najbolje hakere niko ne zna
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.1.2014 12:44 (Haker_x).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori, Slike vaših mobilnih uređaja
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice