Slike vašeg Hardvera izdvojena tema

poruka: 11.900
|
čitano: 3.500.645
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori, Slike vaših mobilnih uređaja
13 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Brat si uzeo HyperX cloud drone i jako sam iznenađen koliko su zapravo udobne i kolko je zvuk kvalitetan za slušalice od 250kn, siguran sam da je ovo best buy za te novce! 

LoL EUW - pomijac - https://500px.com/darkonakic HS-HotS Pomijac#2840
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.8.2016 18:54 (darko099).
13 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Mali upgrade..

Pripreme za nadolazeci Battlefield 1 su pocele i kod mene također.

Novih 2x4GB 1866MHz G.Skill RipjawsX (tako da je sada 4x4 odnosno 16GB)

Novi case: Sharkoon T3-W blue, cisto radi malo boljeg cable managmenta i estetike.

Sljedeci mjesec nadam se da stiže RX470 i mislim da sam spreman za nove Gaming avanture, barem na neko vrijeme dok procesor ne dođe na red, odnosno zakaže :)

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.8.2016 21:32 (Brega55).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Slike vašeg Hardvera

Pripreme za novu grafu...

Kompletno očistio kućište, pospremio radni stol, malo promijenio raspored i tako sam došao do ovog. 

P.S. pitanje, jel ko ima iskustva sa spajanjem adaptera koji 2 molexa pretvara u 8 pinski konektor, posto mi psu ima samo jedna 8 pinski koji je na maticnoj... Ugl jel bolje kupit novi psu il taj kabel za par kuna?

Trebaš dizajnera? Posjeti IpL Design! www.ipl-design.info
Poruka je uređivana zadnji put pet 2.9.2016 20:51 (ivanoman).
11 godina
odjavljen
offline
Re: Slike vašeg Hardvera

Mene su svi ovdje savjetovali novo napajanje kad sam postavio isto pitanje.

 

Da ne bude offtopic evo slike ljetnog rasporeda :D

skorvy http://www.speedtest.net/result/4656104677.png
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.8.2016 18:29 (skorvy).
12 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Nova konfa, hvala ekipi iz teme za slaganje konfiguracija za pomoc!

 

 

(╯- , -)╯︵ ┻━┻
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.8.2016 18:27 (OriginalEXE).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Slike vašeg Hardvera
A onak ... kantica i periferija .... pitanjce bi pomoglo kaj da ubacim jos jedan vent s prednje strane u tog zalmana?? Ili je normalno za xfx r9 .... 75' ....
8 godina
protjeran
offline
Slike vašeg Hardvera
10 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Novi monitor@smjena generacija...

SILA/ZGX@ZGamers
15 godina
offline
Re: Slike vašeg Hardvera

Djevojče me nedavno opskrbilo novim sluškama...preporuka za sve sa velikom glavurdom i ušesima (kao što ja imam), odlično sjedaju i ne bole uši niti nakon višesatnog korištenja...

Povoljne a dobre. Audio-Technica AH-M20x

Poruka je uređivana zadnji put sub 27.8.2016 12:53 (mrxa1).
12 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Bilo je vrijeme da se ocisti tipkovnica, stvarno uzas na sta to lici, mislim da sam ju zadnji put cistio pred oko godine i pol.

 

 

Puno bolje Puno bolje
(╯- , -)╯︵ ┻━┻
14 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Stigle mi G933 Artemis Spectrum sa Amazona.de. Ulovio sam ih na flash dealu -58% 
Sluške su mi predobre.

Steam: nuketown | skype: bernard.sasko | Facebook: Bernard Šaško | XboxLive: Berologic2013
14 godina
offline
Re: Slike vašeg Hardvera

Evo polako konfiguracija slozena na stolu
Msi gtx1070 gaming x je stvarno necujan ali na 200+ fps cuje se malo coil whine ali ono skroz malo
ovaj samsung m2 ssd je cudo 2300 mb/sec citanje i oko 940 mb/sec pisanje
Sad jos malo testiranja i ide u kuciste
Valley bez overclock-a mi daje 3956 bodova ( Win 10 pro 64bit, i7 6700k ( overc. 4600 MHz ) 16 GB DDR4 G.Skill 3200 )

Samsung S6 Edge+
Poruka je uređivana zadnji put ned 28.8.2016 18:42 (pasko).
14 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Nabavio sam nove slušalice ocu, ja imam akg k241, spojene na pojačalo, slušalice su vrhunske, slučajno sam naletio na izgledom slićne, superlux hd681, čitao sam recenzije po internetu, samo riječi hvale pišu za superlux i bome poslušao sam ih, fakat su odlične, imaju nešto manju impedanciju nego moje akg, pa su pogodne za direktno spajanje na zvučnu od kompa, za cijenu koju sam dao za njih, puna šaka brade, rekao bi budget best buy slušalice

Za one malo vještije, slušalice su pogodne i modanju, pa se može i još više izvući iz njih, tada uz malo vlasitog truda za sitnu lovu stvarno možete imati vrhunske slušalice

Da mi ljudi ne šalju upite u pm, stavit ću samo link di sam ih kupio:

LINK

 

 
 
 
 
 
 
 
 

10 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Slike iz videa, uskoro ce biti bolje slike :)

 

Lc Power CC 240 LiCo

SetupTech
11 godina
odjavljen
offline
Slike vašeg Hardvera

Malo sam se i ja ponovio 

 

Gaming 983B - Silent Interceptor

 

Opčenito kučište je odlično:

Prednji ventovi nemaju pinove za regulaciju RPMa ali su nečujni(bilo bi strašno da su stavili bučne ventove kad več samo ima zaštitu za buku i nosi naziv "silent")

Neka sastavna područja su mogli doraditi malo bolje da nema odstupanja, ali nemogu da se žalim stvarno nije strašno pa ni nebih to uzeo kao nedostatak.

Prostor za managment kablova od napajanja je bio malo uzak, neznam zašto nisu iskoristili onaj ostatak prostora naprijed, ali modularno tu nebi imalo problema.

Mislim da je opravdalo tu siću po koju dođe!

skorvy http://www.speedtest.net/result/4656104677.png
12 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Evo malo i od mene. Jučer sam uzeo monitor od kolege ZGamer (par postova iznad) pa da nabacim par slikica.
Mislim da je to to za sada od mene što se ulaganja u PC tiče  (bar se nadam ).

 

http://imgur.com/a/J0Sv8

12 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Ja sam sastavljao ovu konfiguraciju, ali nije moja nažalost.

Kućište: Fractal Design Define R5

CPU: Core i5 4460
MBO: GigaByte GA-H97-HD3

GPU: nVidia Geforce GTX 760

PSU: Corsair VS650

SSD: SanDisk Ultra II 240GB

HDD: Samsung 1TB i WD Caviar Blue 1TB

RAM: 2x4GB DDR3 G.Skill

 

Namjenjeno je obradi fotografija u PhotoShopu i ponekog videa u budućnosti. Ovo kućište košta 850 kn, ali vrijedi svake kune! Slagati komponente je užitak, gotovo sve se može bez odvijača, sve pristaje točno u milimetar, ima dovoljno mjesta za sve, cable managment je perfektan, sve pohvale. Savršenstvo od limene kutije.

13 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Naručio sam s gearbest.com bežićne bluetooth slušalice Meizu EP-51 za 32$ (28$ slušalice + 4$ shipping i osiguranje). Niti jedno moje prethodno iskustvo s gadgetima nije rezultiralo ovolikim zadovoljstvom, krenuvši od same kutije slušalica, pakiranja i svega što je u kompletu. Ocjene slušalica variraju od 4.8-4.9 na svakoj stranici gdje sam im vidio review... Naručio sam ih 11.08., a stigle su 29.08.

 

Slušalice imaju 4-6 sati autonomiju baterije i to im se navodi kao najveći minus, ali za moje potrebe će preživjeti punjenje dva puta tjedno i s tim mogu živjeti bez previše problema. Pune se preko micro-USB kabla tako da...

 

U kompletu stižu slušalice sa kablom za punjenje, kompaktna prijenosna kutijica za slušalice i 3 para većih/manjih dodataka za slušalice kako bi ih što bolje prilagodili vlasitom uhu. Kvaliteta zvuka je više nego solidna za pišljiva 32$, a ljubitelji bass-a će naglasiti kako je bass mogao biti jači ili glasniji. Srećom nisam jedan od tih ljudi...

 

Poprilično su glasne s druge strane, veoma jednostavne za korištenje i ne ispadaju mi iz ušiju dok ih namjestim. Nisu neudobne ni nakon 1h korištenja, a pošto sam ih dobio jučer, tek sam ih koristio sat-dva. 

 

Android Central Review

TechAeris

 

Kupi ovdje: gearbest.com

prepičkavanje staklenkom ajvara ljudi koji pišu komentare poput LOL - tribute to Bojko
15 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Nakon 2 tjedna divnog odmora na Lastovu, dodjem doma i reko: "ajde da popijem pivo uz komp koji nisam vidio 2 tjedna" i ni manje ni više prolijem pivo po novom Roccat Tyon mišu. Sve radi super, ali drugi dan desna tipka otkazuje poslušnost, bindam desni klik na tipku pored desne tipke, al nikako da se priviknem. Pa evo pouka: "Pažljivo sa pivom pored skupe periferije" -_-

 

Welcome home G502 Proteus Spectrum!

 

P.S. Ako je neko u kupnji glodavca u tom cjenovnom rangu (500-600kn) preporučio bih Logitecha ako zaista nema potrebe za vise tipaka. Roccat ima prilično korisnu Easy Shift funkciju gdje pritiskom na tipku ispod palca sve tipke dobivaju sekundarnu funkciju koju ste definirali u software-u pa tako ima zapravo 20-ak funkcija na mišu. Logitech sa druge strane ima kvalitetniju izradu i nemjerljivo brži i funkcionalniji software. Ako ste fan RGB ledica, tu definitno prednjači Roccat iako boje djeluju malo isprane u odnosu na Logitech.

 

 

breakORdie
Poruka je uređivana zadnji put uto 30.8.2016 14:23 (swampcore).
11 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Stariji stroj u pogonu  i u prodaji 

16 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Radilo se danas malo, za sada samo leak test. No ima još punoo posla. Moram sredit/pofarbat top i radijator jer su u lošem stanju. Moram riješit žice od napajanja, SSD i disk di će ići. Nažalost il na sreću, u ovom kućištu nema varanja. Sve je na izvolte.

 

I znam da su slike koma, maloprije je slikano.

11 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Teaser 

16 godina
neaktivan
offline
Re: Slike vašeg Hardvera
Samsung 16:9 27" monitor pored 34" 21:9 lol,budem za vikend probao sve poslikati posto je zenin pc tek jucer sastavljen :)
https://www.reddit.com/r/ultrawidemasterrace/
12 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Sapphire rx 480 nitro oc 4gb i ostatak u pogonu...

nisam ni stigao prašinu obrisat koliko sam bio nestrpljiv 

 

7 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Stigla tipkovnica, ram, wlan adapter i podloga za misa...

Ak nekog zanima ovaj bijeli ram nek se javi...

Poruka je uređivana zadnji put čet 1.9.2016 2:07 (Zwer54).
11 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Evo napokon malo vremena između posla i drugih obaveza pa sam se uspio poigrat sa crvenim vragom. Inače, što se tiče zvijezde na backplateu, odnosno nedostatka iste, evo da citiram zašto šalju grafe bez nje: "We are sorry about this, we know many of you are disappointed but at the same time we had many complains about it and the linking to some religious issues."

10 godina
neaktivan
offline
Re: Slike vašeg Hardvera

Pozz,

povodom novog battlefield 1 odlucio sam se malo spremniti za besane noci uz monitor, pa sam skupio novca i dao si oduska za gigabyte gtx 1060 g1 i corsair cx550m . Kartica je odlicna i vec sam isprobao novi battlefield 1 kojeg vrti na ultra 90 fps bez problema. Jedina zamjerka je totalni raspad sistema kod gigabyteovog Xtreme Game Enginea na kojem ne radi pola stvari (nije do graficke). Sve u svemu zadovoljan sam i jedva cekam zagrijati stolicu! 

P.S. 650ti otišla u dobrotvorne svrhe 

LP

Poruka je uređivana zadnji put čet 1.9.2016 17:04 (ivanoman).
9 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Zamjena za (potrganu) R7 265.

 

Edit: sad sam primijetio da se ventovi vrte samo par sekundi nakon paljenja a onda se ugase. Na msi afterburneru upoce ne prikazuje temperaturu. wtf!?!??!

Edit2:izgleda da se ventovi pale pri odredenoj temp, a ja ne znam kojoj jer mi afterburner ne ocitava temp (grafu ocita)

Loyalty to country ALWAYS. Loyalty to government, when it deserves it. http://battlelog.battlefield.com/bf4/soldier/Llamaboy_Cro/stats/1228616394/pc/
Poruka je uređivana zadnji put čet 1.9.2016 23:38 (LLAMABOY).
13 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Novi laptopic.

i7 6700hq
16gb ddr4
gtx 960m
128gb m2 ssd
1tb hdd

 

i naravno, mx master

http://luka-ivankovic.from.hr/
14 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Stigao i upgrade monitora (zvučnika). Sa M-Audio BX5a Deluxe na Yamaha HS7w  

(inače stari zvučnici na prodaju )

 

 

STARI+-+BX5A STARI+-+BX5A
HS7W HS7W
HS7W HS7W
HS7W HS7W
HS7W HS7W
HS7W HS7W
Poruka je uređivana zadnji put pet 2.9.2016 20:50 (domba_Os).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori, Slike vaših mobilnih uređaja
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice