Slike vašeg Hardvera izdvojena tema

poruka: 11.885
|
čitano: 3.456.827
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori, Slike vaših mobilnih uređaja
16 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Kupljena ploca za frenda(zapakirana,nova) i odmah od covjeka kupil procesor za bratov komp na kojem se pokusavaju igrati nećaci.ima neki jednojezgreni i mislim da mu bude ovo super skok dok se ne kupi neka bolja matična za njega i isproba otkljucati procesor.(zatvoreni,novi pa niti ne znam dal se moze)

Dok ne probam lava, svinja je za mene kralj životinja!
Poruka je uređivana zadnji put sub 9.1.2016 18:32 (jura).
15 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Sve sa slike za manje od 40 eura

 

Podloga G240 - 19,99e, Battlefield 4 - 10,00e, Verbatim 32GB - 10,00e.

13 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Evo još par slika ssd-a, napokon u pogonu..

Zadnja slika sa prethodnikom koji napokon ide u mirovinu..

11 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

malo igranja i zaj*ancije i uspila montira sve u kuciste  i naknadno napravia plexi str 

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.1.2016 21:39 (gamer1511).
14 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Evo napokon stiglo novo CoolerMaster napajanje V850 Gold s njuske za 800 kuna. Pokupia ga bratko Caesar et Brutus i posla mi ga busom, na iznenađenje da je to uspilo :D Eto ti, sad vidiš da se može!! Hahaha

Ljudina je to uzea od svojih para i posla mi, platia slanje busom! Ja mu još kune nisan posla, al dobit će i on nagradu za to uza ostalo :)

 

Ubia se jesam dok sam ga otpakira kako je to brat sveza novinama, kesom i selotepom, na ovo bi naša pandurija izgubila jedno popodne :D Al to je +, jer je stvarno upakirano pic-pic
Evo koja slikica otpakiravanja, pa poslije javim dojmove vezano za napajanje

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.1.2016 19:16 (LogicusMPS).
15 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Preko prijatelja dođoh do dva nova neotpakovana diska 512 gb za cijenu od 1200 kuna po komadu... Mislim da je ulozeno dobiveno vise nego dobar omjer...

 

P.S. Ima jos nekoliko komada.

Fool for a day, King for a lifetime...
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.1.2016 22:03 (zmedic).
9 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Moj prvi SSD, doduše kupio sam i Hyper X Fury ali sam ga stavio sestri u laptop. 382kn s dostavom, dobio ga drugi dan. Danas kreće instalacija windowsa. :)

14 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Evo i slike nakon instalacije, usporedba s Real Power-om 450 po dimenzijama. Morao sam izvaditi donji usisni LED-ventilator, nije bilo mjesta nakon postavke V850 :D Al nema veze, ionako mi je previše boo oči, sad više dolazi do iražaja LED- osvjetljenje matične :)

Upaljeno iz prve, kabeli lako sakriveni (koliko je moguće u ovom kućištu, CoolerMaster K380.

:)

12 godina
protjeran
offline
Slike vašeg Hardvera

Kod mene nis novo, a izgleda da ce tako do danjeg jer ovaj 4790k + Gtx 970 melju sve pred sobom

No napravio sam jednu stvar sto sam htio jako dugo a to je da ispoliram cpu i eto zapalo bas ovog

pa evo slika tog novog sada sjajnog predmeta

pila pila
 
bilo jednom ;) bilo jednom ;)
 
bug bug
 
brusenje brusenje
 
bakar bakar
 
ciscenje ciscenje
 
finish finish
 
finish2 finish2
 
savrsenstvo :)) savrsenstvo :))
 

LP

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
15 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Posto su mi klinci jos prije par godina sredili moju G15 stoji u ormaru i ceka na bolje dane. 

U meduvremenu sam izmjenio par 'srot' tipkovnica, da bi se prije neka 2 tjedna odlucio kupiti SkillerPRO+.

I da bi par dana poslje procitao post kolege jura da su njemu na njegovoj otisle membrane i da je nabavio novu tipkovnicu, ugl. da skratim pricu izvadio sam vodove iz njegove i stavio u svoju, te sam sada u dilemi G15 ili PRO+

10 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Novi PC..poslušao sam savjete i ostao na 1150 :)

 

Edit: još kad bi uspio okrenut sliku bilo bi dobro

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.1.2016 22:39 (Mandalore).
12 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Stiglo pojacanje!!!
Sljedeci mjesec stize kupujem napajanje pa poslikam sve

14 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

tatamata tele2 samsung galaxy A5  + ps4+igra 

 

p.s. ako je neko zainteresirani za ps4 (nov zapakiran neka se javi u inbox)

http://postimg.org/image/66ddp72db/
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.1.2016 13:24 (zagy15061984).
10 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Prije neki dan sam iša u Zagreb i jednostavno nisan moga praznih ruku nazad pa sam skoknija do jednog dućanića po hladnjak za onog djedicu x3330. Kupio sam CM Hyper 612 v2 kojem je završna obada baze katastrofalna i moraću to malo poravnat.

Sami sebi smo najveci neprijatelji
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.1.2016 13:51 (nicky.sl).
9 godina
odjavljen
offline
Slike vašeg Hardvera

pozdrav svima, 

 

evo danas stigao jedan old timer iz davne 75-te ! radi ko lud :)

 

 

13 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Malo promjenjeni raspored hlađenja, za sad temp. proca su niže nego dok je radiator bio montiran na vrhu kućišta.

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 25.1.2016 16:59 (MarcoXX).
13 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Sve je u brzini

1969 Dodge Charger R/T WoT: DamageHigh : http://wotlabs.net/sig_dark/eu/damagehigh/signature.png
14 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

spremio sam pilu za novu sezonu; očistio kantu i promijenio pastu na cpu i gpu

15 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Odlucio se pocastit za bozic malo kasnije, pa uzeo MSI Gaming GTX 960 i Roccat Kave XTD slusalice, tako da stara 260x ide u prodaju. Uzeo jos LC POWER LC-CC-120 i Gigabyte GTX 950 Windforce 2x za drugu konfu da se i cura moze poigrat malo u ove zimske dane.

breakORdie
Poruka je uređivana zadnji put ned 17.1.2016 17:31 (swampcore).
14 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Evo video mog hardvera :D

Sorry na off-topicu :)



14 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

stiglo kuciste (fractal design define s) btw.prvi put da ga sam sastavljam tako da mislim da mi je cable management dobar za prvi put 

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.1.2016 20:37 (loky4i4).
14 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Nabavio sam si čist solidan tabletić (ne onaj heklani ili štrikani). Malo za razbibrigu - Lenovo Tab 2 A10-70L - to je LTE verzija. Mali je odličan i radi kao zvrk, super zvuk, a baterija traje i traje.

15 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Još malo i desk je gotov Nema više jedenja čipsa dok se sjedi za kompom

 

Bivša MS Industrial tipkovnica ide u mirovinu nakon ponosnih 10 godina rada i tko zna koliko sati igranja.

ex MS Industrial ex MS Industrial
12 godina
protjeran
offline
Slike vašeg Hardvera

Ubo na njuški 990FXA UD7, ostatak imao od prije i danas ubo giga gtx 950 to bi trebalo bit to za sad

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.1.2016 18:54 (Bulldozer).
9 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Evo kao sto ce te vidit u slikama, bilo je krajnje vrijeme za upgrejd :p 

 Radi se o Corsair K70 mehaničkoj tipkovnici :) 

15 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

 Koliko sam puta rekao da neću više ništ kupovat ali jbga.

 

Kupio sam 29" ultra wide monitor. a Bilo je tu svašta još novo što ovdje nisam predstavio npr. xbox one, novi tv, gtx 970 gainward i tak to.

 

No evo slikica novog monitorceka.

 

Sada je Dell u2515h oso na oglas, ovo sam napravio cisto da probam i da vidim, moram priznati da mi je cudno.

15 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Dva velika noviteta kod mene (i skupa :D).

 

Google/Huawei Nexus 6P 64GB Aluminium LTE. Uzeo ga prije jedno mjesec i pol, nažalost tek sad imam vremena za nabacit koju fotku. Nakon dobro utvrđenog korištenja, bez razmišljanja mogu reći da je ovo najbolji Android telefon (zamijenio je S6 Edge) danas.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Iza toga dolazi Dell Precision 7510 radna stanica izrađena od karbonskih vlakana (!!) i aluminija. Unutrašnjost (oko ekrana i tipkovnica) je kombinacija plastike i karbonskih vlakana.

i7-6820HQ 2.7-3.6 Ghz, nVidia Quadro M4000M, 64GB DDR4 ECC, 15.6" Ultrasharp UHD IGZO LED (3840x2160p), Samsung 1TB M.2 PCI-E NVMI SSD, 91Wh battery, Windows 10 Pro 64 bit.

 
 
 
 
 
 
 
 
 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://facebook.com/MandicPhoto
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.11.2016 16:19 (Mitch).
13 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Jučer sklopio jedan brutalan deal :D

Dobio AM2 konfu s neispravnom mbo,2g rama,hd5450 i 2x22" samsungova monitora 1680x1050,evo slika monitora samo.

Dao LG L7 za to sve :D

Još imam i LG-ov 22" monitor bez rubova isto 1680x1050 tako da vjerojatno sad imam 3 monitora za slaganje stolice za simulacije auta/kamiona.

 

U Sobi mi je haos,nezamjerajte.

Kupio sam i novi set za rastavljanje mobitela.

 

 

EDIT
Evo i 1 slika konfe s 570 i hd3870(tu je radi 2x22 1x42 i 1x26" ekrana)

Dont drink and drive...keep grass and fly !PEACE!
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.1.2016 15:55 (kruskar).
9 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Sluške su došle još u utorak (Kingston HyperX Cloud), ali sam bio previše lijen i imao sam posla te sam uživao u slušanju snjima tako da nisam stigao stavit slike.

Slušalice su odlične imaju bass kao i moje prošle (Creative Fatal1ty) i udobne su, jedina zamjerka možda je to samo zbog oblika moje glave je ta da me zna nakon 3 4 sata bolit glava moža zbog pretvrde kože ili nečeg drugog. 

Uglavnom slušalice su premija za novce. 

 

If you have nothing to lose, try.
13 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Nisam spavao cijelu noć pa reko da utrošim vrijeme,malo se igrao s G27 mjenjačem i nekim no name DŽOJSTIKOM,moram proućiti malo originalnu elektroniku od mjenjača pa vidjeti možda ga se da natjerati da radi direkt na usb-u i da ga čita kao g27 mjenjač.

Urednost mi nije bila prva na pameti,bilo mi je da ga osposobim za početak da mogu samo šaltati brzine i evo ga radi :D

Otkupljujem/Popravljam Smartphone-ove kontakt na PM ili evilmage007@gmail.com
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori, Slike vaših mobilnih uređaja
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice