Slike vašeg Hardvera izdvojena tema

poruka: 10.715
|
čitano: 2.419.004
|
moderatori: DrNasty, Danny_HR, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori, Slike vaših mobilnih uređaja
11 mjeseci
Slike vašeg Hardvera

hej bok ljudi! 

evo mene opet malo sam se ponovio za crni petak

uzeo sam si XBOX ONE Controller koji je wireless i novi mini audio interface

- XBOX ONE Wireless Controller SPORT White

- M-Audio M-Track HUB

tu je i fotka interfejsa kojeg sam do sada koristio isto je u pitanju M-Audio 2X2 koji ima nesto vise portova koji mi iskreno i nisu potrebni, ovaj maleni je skroz kjut i volim minimalisticnost. 

ugodan vikend svima, lp. 

IG: _itsmoriarty
7 godina
Slike vašeg Hardvera

blackfriday po 60 eura su ipak samo

BiH__Snowflake BF4,CS:GO
5 godina
Slike vašeg Hardvera

Frisko kupljen.Sharp 139cm smart UHD 

Odma sam kupio i zidni nosac pa ga montiro 

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.11.2018 23:58 (Xperiax1).
4 godine
Slike vašeg Hardvera

Pozdrav, 

i ja sam se malo modernizirao, barem što se napajanja tice. 
Ovo je prvo pošteno napajanje koje sam ikada imao tako da sam vrlo zadovoljan s njime.. 

6 godina
Slike vašeg Hardvera

Da se i ja malo pohvalim... 

Nova igračka nakon dosta vremena 😎💪

HP Omen 15-dc0017nm

Poruka je uređivana zadnji put sub 24.11.2018 18:10 (vrle).
6 godina
Slike vašeg Hardvera

Mislim da sam dobro ubo ssd..s njuskala za 500kn s garom iz linksa i racunom od 16.11.2018....trazio je 570 kn..apustio na 500..i nakon tetoviranja ga pokupio..btw covjek je danas oko13 stavio oglas ja ga nazvao i rekao da cu sigurno uzet..meni ko black petak

razorblade
Poruka je uređivana zadnji put sub 24.11.2018 21:18 (mariolla79).
5 godina
Slike vašeg Hardvera

Zaboravio postat na dan kad je stigao monitor u ovu temu,proso sam 1080p smeca iz 2011 TN na 3440x1440 IPS gsync 120hz.

Next step sakriti sve zice moze koji prijedlog slobodno ak imate javite.

http://steamcommunity.com/id/BluePill/
7 godina
Re: Slike vašeg Hardvera

U petak dosao monitor Acer Predator xb 240h 144hz i steelseries qck heavy large podlogaž

a danas ssd s mall.hr napokon nakon 2 tjedna,i dirketno s fnatic stranice Fnatic gear rush mx brown

10 godina
Slike vašeg Hardvera

Dodam jos slika kad je malo istestriam

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.11.2018 18:03 (4mal).
9 godina
Slike vašeg Hardvera

.

6 godina
Slike vašeg Hardvera

Dobio od žene za 10-tu godisnjicu "mraka"(stvarno me iznenadila, morat cu i ja nju barem batinama:) Ikeinu uredsku stolicu MARKUS koja se i tu na forumu dosta preporucivala kao kvalitetna varijanta koja ne kosta "previse" pogotovo dok je na akciji od cca 750kn redovna cijena joj je cca 1100kn.

Evo par slika

dolazi u 9 djelova, sastavlja se u 2minute.

Inace imam laganih cca 80kg i 2ghz ovaj 2.0m, fino mi pase donje izbocenje za leda

kao i gornji dio kod vrata
  pa eto ako nekoga zanima sto se tice potpore za leda
 .

Poprilicno teska i izgleda dosta kvalitetno barem naspram onih jeftinih alternativa iz  Jysk-a koje sam do sada uzimao.

Jos jedna bitna mi stvar je ta da kotacici nisu full otpusteni

sto znaci da vam stolica nebude bjezala po glatkom podu kao da ste na ledu, sad dali je to na svakoj tako neznam jer sam do sada na svakoj morao skidati kotacice(nazalost niti ove nemaju nekakav oblik kocnice).

Inace ne vodim brigu oko tih stolaca eto vidjet cemo koliko ce ova izdrzati za sad je ok tj ugodna je

e, i jos jedna stvar vele da na stolicu ide 10 godisnja garancija, takoder neznam kako to ide kod njih pa ako netko zna neka slobodno napise za ostale.lp

Intel Core™ i7 Forever
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.11.2018 19:03 (Stjepanj).
7 godina
Slike vašeg Hardvera

na amazonu kupio njihovu nekakvu tastaturu, Amazon basic za 14 eura sad dok je bio cyber monday

htio cisto da imam osvetljenu tastaturu,dobio po mom misljenju daleko vise,ima nekakav mehanicki feeling(mada mi je nepotrebno to)

RGB je,software je jednostavan za skontat,windows lock key i anti ghosting takodje

5 G tipki sa 3 profila razlicita,kvalitetna je i jako teska tastatura sto mi godi,jedino mi falio volume up i down ali i to se rijesilo sa ovim G tipkama

BiH__Snowflake BF4,CS:GO
9 godina
Slike vašeg Hardvera

Malo se ponovio s (istim) mišem:

Pošto me stari deathadder odlično služio već više od 10 godina i iznimno mi paše u ruci, bilo je logično uzeti istog takvog samo sa boljim senzorom i više mogućnosti. Naravno starog još uvijek koristim na drugom kompu 

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
23 mjeseca
Slike vašeg Hardvera

Gamesir VX

Postao sam punokrvni konzolaski peasant krvavih ociju na 30fps 

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.11.2018 19:54 (lav1000).
9 godina
Slike vašeg Hardvera

Malo se ponovio 

Razer Basilisk

5 godina
Slike vašeg Hardvera

nakon sto mi je frend prolio vino po staroj tipki kupio sam Logitech G213 Prodigy.

bitno da svijetli 

BF4 - dobra_sprava88
8 godina
Slike vašeg Hardvera

One sold PSU is small step for factory, but big step for future upgrade-s of my pc

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.11.2018 23:30 (1BIT).
10 godina
Slike vašeg Hardvera

Stigle nove sluške 

FC Bayern Munchen
5 godina
Slike vašeg Hardvera

Nek se i ja s necim pohvalim malo, novi monitor mi je danas stigao: ACER Nitro VG270UP.

Kovačić
10 godina
Slike vašeg Hardvera

Hvalite me usta moja 

Malo se obnovio za promjenu :)

8 godina
Slike vašeg Hardvera

Istekla mi je garancija od asusice R9 270, pa sam odma promijenio termalnu pastu koja je još tvornička nakon tri godine svakodnevnog korištenja...
Temperature su pale za nekih 10-ak stupnjeva, al ovo koliko tvornica nafila paste po čipu je kriminal, čip jedva vidiš od silne paste...

(možda sam i sam malo previše paste stavio, ali računam da će trebati više paste, jer površina hladnjaka nije ravna, ima ove razmake između bakrenih cijevi koje treba pasta popuniti, a nije mi problem očistit)

4 godine
Slike vašeg Hardvera

Božić je stigao malo ranije :D. Detaljnije opišem u temi za monitore dojmove :) 

22 mjeseca
Slike vašeg Hardvera

Stigao prvi dio novog setupa koji će biti zgotovljen do kraja godine. Velike pare ću na ovo spiskati, ali nema veze.

Baš mi danas Facebook izbaci da sam prije točno 5 godina objavio sliku kada su mi došli dijelovi za trenutni komp. Doduše, od tada sam promjenio procesor, s APU A6-6400K sam prešao na 870k + R7 370 koja je u međuvremenu crka tako da sada unutra imam prastaru GT730. Tako da će planirani upgrade na Ryzen 7 2700X + 1070 Ti biti veliki skok.

Poruka je uređivana zadnji put sri 5.12.2018 10:50 (Grisha).
10 godina

Dosao paket sa mindfactoryu 2x rx 570 pulse 8Gb. Jos malo pa godisnji pa cu imati vremena isprobati par novijih igri. Sve skupa 267 Eur

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.12.2018 13:03 (Patrick_cro).
8 godina
Slike vašeg Hardvera

Počastio se novom tipkalicom.

2 godine
Slike vašeg Hardvera

Ponovio se malo :)

Monitor je Dell S2719DGF

uzeti cu jos 2 NZXT aer rgb 120mm ventilatora

4 godine
Slike vašeg Hardvera

S FX-8350 na Ryzen 7 2700x.
Asus ROG Strix X470-F Gaming
AMD Ryzen 7 2700x
G. Skill Trident Z RGB 3200MHz CL16

ADM, 5.996,01kn.

Video

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.12.2018 16:08 (playjob).
8 godina
Slike vašeg Hardvera

Nakon ultra towera Cosmos 2 i zadnjeg costum builda od prije 5-6 godina prvi put sam nabavio prebuilt pc. 

Plan je bio da upgrajdam  racunalo pod Moj pc, ali nakon ovog crnog petka i krasnih iskustava sa linksom i hgspotom a i ne bas nekih popusta na amazonu i ebayu naisao sam na ogroman popust na Amazonu za ovaj MSI Aegis 3 i7 7700 GTX 1070, 16gb ddr4 256 gb ssd i 2tb hard diska i odmah sam ga uzeo. Mali kompaktni pc, necujan,  skroz suprotan mojem ogromnom prijasnjem Cosmosu. Vrti sve sto sam dosada probao u 60+ ultra postavkama, i zacudjujuce hladan s obzirom na velicinu. Vjerojatno sam mogao i bolje proci ali zasada sam prezadovoljan.

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.12.2018 18:23 (hrci24).
9 godina

nova grafulja nakon 6 godina duge vladavine kraljice gtx 660 ti power edition. 

nasao na njuskalu oglas 1060 6 gb sa godinu i pol garancije za 1000 kn. mini izvedba. bila u rudniku oko godinu dana, za sad sve ok sto se tice temperatura, oko 61 C u pbg-u. mislim da sam dobro prosao. 

Mozda imam Alzheimerovu.......ali barem nemam Alzheimerovu xD
6 godina
Slike vašeg Hardvera

Eto stigao i meni nvme...isao po zenu u arenu i otisao u instar provjerit jel mi dosao ssd..i eto ga na...zvao ih u ponedjeljak..nisu ih imali pa narucio..umjesto 7 do 10 dana..dosao ranije..sva sreca pa isao provjerit...nije mi se davalo 150 do 200 kn vise za wd black..crucial ili samsung 970 evo...ovaj je dobar po reviewima i ima isto 60 mj jamstvo..na stranicama pise 3500/3000 pa bumo vidli..za OS brutalan..eto jos dodje i heatsink za stavit na ssd..mozda ga danas uglazbim na maticnu i puknem winse..usput se se vidi i 860 evo

razorblade
Poruka je uređivana zadnji put sub 8.12.2018 16:31 (mariolla79).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori, Slike vaših mobilnih uređaja
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice