Što koristite više? Rapidshare ili torrente?

poruka: 172
|
čitano: 27.573
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Što koristite više? Rapidshare ili torrente?

ja recimo nikad nisam mogao shvatit one koji filmove skidaju s rapidshare(i sličnih) : tamo uopće nemožeš biti siguran što skidaš, nema komentara, nema screenshotova niti nikakvog opisa toga što skidaš. kod torrenta je to po meni puno bolje sređenoCool

istina, neki filmovi koji nisu toliko popularni gotovo uopće nemaju seedara a s time se skoro pa niti nemogu skinut, dok je to kod rapidshare opet nešt bolje sređeno Izlanuo se

14 godina
neaktivan
offline
Što koristite više? Rapidshare ili torrente?

torrente jedino ako nema nekog programa ili serije na njima onda RS

BAZINGA As a theoretical physicist, he possesses a master's degree, two PhDs, and an IQ of 187.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Što koristite više? Rapidshare ili torrente?
Smata123 kaže...

ja recimo nikad nisam mogao shvatit one koji filmove skidaju s rapidshare(i sličnih) : tamo uopće nemožeš biti siguran što skidaš, nema komentara, nema screenshotova niti nikakvog opisa toga što skidaš. kod torrenta je to po meni puno bolje sređenoCool

istina, neki filmovi koji nisu toliko popularni gotovo uopće nemaju seedara a s time se skoro pa niti nemogu skinut, dok je to kod rapidshare opet nešt bolje sređeno Izlanuo se

neznaš za wareze na kojima je sve nacrtano i imaju ss-ovi i identični opisi kao na trackerima.

samo treba naći...i te zajednice imaju po 500 000 juzera,sa milijardu komentara.

dakle sve postoji.. za rs, hf, mu i ostalo.

pozdrav svima
15 godina
offline
RE: Što koristite više? Rapidshare ili torrente?

Uglavnom Torrente iako imam (dobio) premium Rapidsharea..

Plod nepouzdanosti kontracepcije
15 godina
odjavljen
offline
Što koristite više? Rapidshare ili torrente?

Rapidshare koristim često kada skidam sheme, SM, FW itd. dok mi torrenti služe za filmove, programe i sl. "velike" stvari.

UKUSI SU KAO ŠUPCI-SVATKO IMA SVOG.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Što koristite više? Rapidshare ili torrente?
torrente kaže...

neznaš za wareze na kojima je sve nacrtano i imaju ss-ovi i identični opisi kao na trackerima.

samo treba naći...i te zajednice imaju po 500 000 juzera,sa milijardu komentara.

dakle sve postoji.. za rs, hf, mu i ostalo.

moram priznati da nisam znao za ovo, zapravo nisam niti želio znatiNamigiva

pogledat ću to pa možda i ja počnem skidat i sa rapidsahre i sličnih

15 godina
neaktivan
offline
Što koristite više? Rapidshare ili torrente?

Uvijek sa torrenta, Rapid share mi ni ne pada na pamet.

Only a dead noob is a good noob.
14 godina
offline
Što koristite više? Rapidshare ili torrente?

Preko rapidshare-a uglavnom skidam manje datoteke poput programa dvivera software-a itd,a sa torrentima sve veće datoteke poput filmova igra albuma...

16 godina
offline
Što koristite više? Rapidshare ili torrente?

Default-no koristim torrent za skidanje gotovo svih sadržaja, a rapidshare za manje stvari i glazbu ponekad. I jedno i drugo su mi jako korisni.

15 godina
neaktivan
offline
Što koristite više? Rapidshare ili torrente?

Rapidshare all the way, ponajprie zato jer sam u nemogucnosti koristenja torrenta, a na drugom mjestu jer mi

s rapida normalno skida s preko 10 megabajta po sekundi, sto je malo teze izvesti s torrentom Smijeh 

All religions are the same: religion is basically guilt, with different holidays.
15 godina
odjavljen
offline
Što koristite više? Rapidshare ili torrente?

Torrente (i to one tzv. public). Cak i preko njih ne stignem vise pogledati sto se skine...

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.6.2010 0:02 (Mrgud Veliki).
14 godina
protjeran
offline
RE: Što koristite više? Rapidshare ili torrente?

Sve veće od 100Mb -> Torrent

sve manje od 100Mb -> Rapidshare/Megaupload

Good artists copy, great artists steal. (Picasso)
14 godina
neaktivan
offline
RE: Što koristite više? Rapidshare ili torrente?
Smata123 kaže...

ja recimo nikad nisam mogao shvatit one koji filmove skidaju s rapidshare(i sličnih) : tamo uopće nemožeš biti siguran što skidaš, nema komentara, nema screenshotova niti nikakvog opisa toga što skidaš. kod torrenta je to po meni puno bolje sređenoCool

istina, neki filmovi koji nisu toliko popularni gotovo uopće nemaju seedara a s time se skoro pa niti nemogu skinut, dok je to kod rapidshare opet nešt bolje sređeno Izlanuo se

Da li sam siguran šta sam pročitao?

Da nebi bilo da reklamiram forum evo statistika jednog većeg warez foruma,vjerovatno svi znaju o čemu se radi:

 

Our users have posted a total of 25643462 articles | We have 1 872 993 registered users

 

I evo film trenutno koji skidam je komentarisalo 170 ljudi i pogledan je 27 000 puta.A otprilike svaki film je tako.

 

 

drnde kaže...

Rapidshare all the way, ponajprie zato jer sam u nemogucnosti koristenja torrenta, a na drugom mjestu jer mi

s rapida normalno skida s preko 10 megabajta po sekundi, sto je malo teze izvesti s torrentom Smijeh

 

Ako ti skida 10 megabajta u sekundi onda imaš internet od 80 mb/s? Zar taj paket postoji..

Ja sa svoja 4 mb kod rapida skidam 500 kb/s.

Ljudska glupost i svemir su beskonačni, ali za ovo drugo nisam baš siguran siguran.
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.6.2010 12:03 (ulinsky).
16 godina
offline
RE: Što koristite više? Rapidshare ili torrente?
drnde kaže...

Rapidshare all the way, ponajprie zato jer sam u nemogucnosti koristenja torrenta, a na drugom mjestu jer mi

s rapida normalno skida s preko 10 megabajta po sekundi, sto je malo teze izvesti s torrentom Smijeh 

10 megabajta u sekundi! Pa kakav ti to paket imaš?

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Što koristite više? Rapidshare ili torrente?
ulinsky kaže...

 drnde kaže...

Rapidshare all the way, ponajprie zato jer sam u nemogucnosti koristenja torrenta, a na drugom mjestu jer mi

s rapida normalno skida s preko 10 megabajta po sekundi, sto je malo teze izvesti s torrentom Smijeh

 

Ako ti skida 10 megabajta u sekundi onda imaš internet od 80 mb/s? Zar taj paket postoji..

Ja sa svoja 4 mb kod rapida skidam 500 kb/s.

 

Odgovorit ću ja na njegovo pitanje jer sam i sam korisnik sličnog setupa. Smijeh Treba ti optika 100/100. Iz iskustva ti mogu reći da je to ipak češće je bliže nekih 70-80 down i nekih 30-40 up. No u kombinaciji s RS-om i DownloadThemAll multipart skidanjem... DVDRip film ti je dolje za 2-3 min.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Što koristite više? Rapidshare ili torrente?
Smata123 kaže...

ja recimo nikad nisam mogao shvatit one koji filmove skidaju s rapidshare(i sličnih) : tamo uopće nemožeš biti siguran što skidaš, nema komentara, nema screenshotova niti nikakvog opisa toga što skidaš. kod torrenta je to po meni puno bolje sređenoCool

* * *

Sve što si napisao je netočno. Koristio si pogrešne izvore očigledno.

http://www.eveonline.com/
14 godina
neaktivan
offline
RE: Što koristite više? Rapidshare ili torrente?
vlad0 kaže...
ulinsky kaže...

  drnde kaže...

Rapidshare all the way, ponajprie zato jer sam u nemogucnosti koristenja torrenta, a na drugom mjestu jer mi

s rapida normalno skida s preko 10 megabajta po sekundi, sto je malo teze izvesti s torrentom Smijeh

 

Ako ti skida 10 megabajta u sekundi onda imaš internet od 80 mb/s? Zar taj paket postoji..

Ja sa svoja 4 mb kod rapida skidam 500 kb/s.

 

Odgovorit ću ja na njegovo pitanje jer sam i sam korisnik sličnog setupa.  Smijeh Treba ti optika 100/100. Iz iskustva ti mogu reći da je to ipak češće je bliže nekih 70-80 down i nekih 30-40 up. No u kombinaciji s RS-om i DownloadThemAll multipart skidanjem... DVDRip film ti je dolje za 2-3 min.

 

 

100/100 ?!

 

Koliko to plaćate? U ovoj mojoj jadnoj državici optika je tek "u planu za budućnost" a vi komšije već imate 100 mb :)

 

Fino fino,kod nas najveći pakeT ADSL-a je 8 mb.

Ljudska glupost i svemir su beskonačni, ali za ovo drugo nisam baš siguran siguran.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Što koristite više? Rapidshare ili torrente?
ulinsky kaže...
drnde kaže...

Rapidshare all the way, ponajprie zato jer sam u nemogucnosti koristenja torrenta, a na drugom mjestu jer mi

s rapida normalno skida s preko 10 megabajta po sekundi, sto je malo teze izvesti s torrentom Smijeh

Ako ti skida 10 megabajta u sekundi onda imaš internet od 80 mb/s? Zar taj paket postoji..

Ja sa svoja 4 mb kod rapida skidam 500 kb/s.

Igor kaže...
drnde kaže...
....

10 megabajta u sekundi! Pa kakav ti to paket imaš?

 

Mislim da takvih paketa nece jos neko vrijeme biti za kucne korisnike a i iskreno mislim i nije potrebno, ako ne mislis

vrtiti neki web-server ta 100/100 veza ce ti zjapiti neiskoristena, osim ako ti nije u planu uploadati/downloadati stotine gigabajta

na dan preko torrenta ili rapidshare-a.

 

Brzina veze mi dosta oscilira posto je to studentski dom, ali kako se s rapida skida iza 2 ujutro kad svi spavaju (happy hour) siba ko ludo.

 

Ovako to nekako izgleda.

 

@vlad0, probaj Jdownloader, fantasticnan download manager, a posluzi i cryptload koji je dosta jednostavniji za postelat al zato cesto dobijem "corrupted fileove"

 

All religions are the same: religion is basically guilt, with different holidays.
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.6.2010 20:24 (drnde).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Što koristite više? Rapidshare ili torrente?
drnde kaže...
ulinsky kaže...
drnde kaže...

Rapidshare all the way, ponajprie zato jer sam u nemogucnosti koristenja torrenta, a na drugom mjestu jer mi

s rapida normalno skida s preko 10 megabajta po sekundi, sto je malo teze izvesti s torrentom Smijeh

Ako ti skida 10 megabajta u sekundi onda imaš internet od 80 mb/s? Zar taj paket postoji..

Ja sa svoja 4 mb kod rapida skidam 500 kb/s.

Igor kaže...
drnde kaže...
....

10 megabajta u sekundi! Pa kakav ti to paket imaš?

 

Mislim da takvih paketa nece jos neko vrijeme biti za kucne korisnike a i iskreno mislim i nije potrebno, ako ne mislis

vrtiti neki web-server ta 100/100 veza ce ti zjapiti neiskoristena, osim ako ti nije u planu uploadati/downloadati stotine gigabajta

na dan preko torrenta ili rapidshare-a.

 

Brzina veze mi dosta oscilira posto je to studentski dom, ali kako se s rapida skida iza 2 ujutro kad svi spavaju (happy hour) siba ko ludo.

 

Ovako to nekako izgleda.

 

@vlad0, probaj Jdownloader, fantasticnan download manager, a posluzi i cryptload koji je dosta jednostavniji za postelat al zato cesto dobijem "corrupted fileove"

 

 

 

FAK xd.

 

Brat u Engleskoj koristi isto taj paket,samo što je kod njih značajno bolja infrastruktura pa se ne gubi na brzini.Ima čistih 100/100 i kućni je korisnik.

Ja na svom premiumu na RS sam imao svog uploada 50 gb i remote uploada 460 gb,dok to sve nisu obrisali zato što "širim pirateriju" ;S

 

Brat ima oko 12 terabajta tamo njegovog uploada.

 

Da se nadovežem,u vezi jDownloadera,uopšte nije dobar za korisnike sa slabijim konfiguracijama.Program je rađen u javi,inače dosta je spor,ne skidanje,već rad u programu,a kad skida+nešto extraktuje preko JD,zauzima oko 150 mb RAM-a.A to je puno za nekoga.

 

Ja koristim IDM,fantastičan program!

Ljudska glupost i svemir su beskonačni, ali za ovo drugo nisam baš siguran siguran.
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.6.2010 20:55 (ulinsky).
14 godina
neaktivan
offline
Što koristite više? Rapidshare ili torrente?

Imo sam RS premium al sam se prebacio na torrente, kolko puta sam se izivciro kad sam skido igru i na 50 raru mi obrisu. Od tad se prebacio na torrente, skupio par privatnih trackera i rokaj, brzine maksimalne i nikad nikakvih problema.

14 godina
neaktivan
offline
Što koristite više? Rapidshare ili torrente?

torrente, rapidshare košta

14 godina
neaktivan
offline
RE: Što koristite više? Rapidshare ili torrente?
drnde kaže...

 

@vlad0, probaj Jdownloader, fantasticnan download manager, a posluzi i cryptload koji je dosta jednostavniji za postelat al zato cesto dobijem "corrupted fileove"

 

 

Bez brige, davno sam ja našao svoju čarobnu formulu: DownloadThemAll + Linkification + RS links checker FTW. Smijeh Select > desni klik > download. Namigiva

DownloadThemAll + Linkification + RS links checker DownloadThemAll + Linkification + RS links checker
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice