Ekran se ne pali nakon povratka laptopa iz sleep-a

poruka: 5
|
čitano: 6.094
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Laptop -.-

Laptop kada ode sleep i kad ga ocu nazad upalit onda se vise ekran neupali al kada uzmem bateriju van i opet upalim radi gdje je problem ?

Win xp 32bit.

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Laptop -.-
BloOm3R! kaže...

Laptop kada ode sleep i kad ga ocu nazad upalit onda se vise ekran neupali al kada uzmem bateriju van i opet upalim radi gdje je problem ?

Win xp 32bit.

Idu u control panel -> potraži Mogućnost upravljanje energijom -> odaberi što će se dogoditi nakon spuštanja poklopca i tam podesiš na disable. Znači ne ode na sleep negp kad spuštiš poklopca monitor on gasi a on i daje radi i kad digneš poklopac i on natrag upaljen. I moj isto kada ode na sleep i poslije neće natrag radit samo moram ugasit i ponovno upalit. Neki laptopi imaju probleme a i neznam zašto.

13 godina
neaktivan
offline
Ekran se ne pali nakon povratka laptopa iz sleep-a

Nemoj vaditi bateriju, ako ga već moraš ugasiti napravi to dugim pritiskom na dugme za paljenje. Kada otvoriš poklopac probaj pritisnuti Enter ili neke druge tipke, idi redom, mrdni mišem i sl.

Dying is easy, it's living that scares me to death. (Annie Lennox)
 
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Laptop -.-
Nello kaže...
BloOm3R! kaže...

Laptop kada ode sleep i kad ga ocu nazad upalit onda se vise ekran neupali al kada uzmem bateriju van i opet upalim radi gdje je problem ?

Win xp 32bit.

Idu u control panel -> potraži Mogućnost upravljanje energijom -> odaberi što će se dogoditi nakon spuštanja poklopca i tam podesiš na disable. Znači ne ode na sleep negp kad spuštiš poklopca monitor on gasi a on i daje radi i kad digneš poklopac i on natrag upaljen. I moj isto kada ode na sleep i poslije neće natrag radit samo moram ugasit i ponovno upalit. Neki laptopi imaju probleme a i neznam zašto.

 Ovo je i meni riješilo isti problem. Hvala ti. (Win 7, 32bit)

15 godina
neaktivan
offline
Re: Laptop -.-
bobo8 kaže...
Nello kaže...

Idu u control panel -> potraži Mogućnost upravljanje energijom -> odaberi što će se dogoditi nakon spuštanja poklopca i tam podesiš na disable. Znači ne ode na sleep negp kad spuštiš poklopca monitor on gasi a on i daje radi i kad digneš poklopac i on natrag upaljen. I moj isto kada ode na sleep i poslije neće natrag radit samo moram ugasit i ponovno upalit. Neki laptopi imaju probleme a i neznam zašto.

 Ovo je i meni riješilo isti problem. Hvala ti. (Win 7, 32bit)

 Ispravak:   Opet mi se neće upaliti ekran pri buđenju is sleep moda. Prva dva puta je bilo OK, sad opet ne. 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice