Kako bez HDMI-a ?

poruka: 6
|
čitano: 1.401
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Kako bez HDMI-a ?

Razmiljam kupiti prijenosnik HP Elitebook 8460p ali smeta mi cinjenica da nema HDMI izlaz...sta bez HDMI-a ?! Koji konektor mi moze zamijeniti HDMI kada hocu da povezem prijenosnik na projektor ili TV ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Kako bez HDMI-a ?

Ako dobro vidim po specifikacijama, ima DP (DisplayPort) - kupi kabel DP -> HDMI i problem je riješen.

KaeR
12 godina
neaktivan
offline
Re: Kako bez HDMI-a ?
KaeR kaže...

Ako dobro vidim po specifikacijama, ima DP (DisplayPort) - kupi kabel DP -> HDMI i problem je riješen.

Provjereno funkcionira na Elitebooku 2570p i Precision M6600, salje zvuk i sliku. 

HP Elitebook 2570p + eksterna graficka kartica, Dell Precision m6600
14 godina
neaktivan
offline
Re: Kako bez HDMI-a ?
darkydark kaže...
KaeR kaže...

Ako dobro vidim po specifikacijama, ima DP (DisplayPort) - kupi kabel DP -> HDMI i problem je riješen.

Provjereno funkcionira na Elitebooku 2570p i Precision M6600, salje zvuk i sliku. 

I znaci ide HD rezolucija ?

15 godina
offline
Re: Kako bez HDMI-a ?

Da. DisplayPort je definiran i da podrži rezolucije iznad 1920×1080.

KaeR
12 godina
neaktivan
offline
Re: Kako bez HDMI-a ?
Bahro kaže...
darkydark kaže...
KaeR kaže...

Ako dobro vidim po specifikacijama, ima DP (DisplayPort) - kupi kabel DP -> HDMI i problem je riješen.

Provjereno funkcionira na Elitebooku 2570p i Precision M6600, salje zvuk i sliku. 

I znaci ide HD rezolucija ?

Najvise kaj sam probao preko adaptera je fullhd sa 5.1 zvukom - sve iznad toga nemam kak testirati.

Prema papirima 8470p podrzava 2500x2000 pri 60hz putem display porta. Detalji ovdje.

Nemoras kupit skupe HP kable, DP male to HDMI female mozes naruciti s ebaya za 30-50kn i funkcionirat ce za to sto ti treba.

HP Elitebook 2570p + eksterna graficka kartica, Dell Precision m6600
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice