Ne mogu upaliti laptop

poruka: 8
|
čitano: 3.121
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Ne mogu upaliti laptop
Znaci, imam laptop Lenovo G50 I sve je bilo uredu do maloprije. Upalio sam laptop sve normalno kao I uvijek, ali laptop je poceo nesto blokirati I napravio sam restart.. I ugasio se laptop sve normalno I poceo paliti ali odjednom je stao ... na pocetku samo se vidio onaj natpis Lenovo I to nekih 10ak minuta, pokusao sam ga ugasiti al nista, I izvadim bateriju pricekam par minuta, vratim u laptop I upalim ga, kad se pali cuje se sve normalno ventilator , ona led svjetla se upale ali ekran je crn. Pokusao sam ga spojiti na monitor ali nista se ne pojavljuje.


Ne znam sta da napravim..
Moze pomoc??
Hvala
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Ne mogu upaliti laptop

Odštekaj adapter, bateriju i nakon toga drži power up gumb od pola minute, minutu i zatim uštekaj samo adapter pa probaj upaliti. Ali najvjerojatnije ako ti na pc monitoru ne želi ništa prikazati da je greška u laptopu i ništa drugo nego servis. :/

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.7.2016 15:03 (klitschko).
7 godina
neaktivan
offline
Re: Ne mogu upaliti laptop
Pokusao sam ali nista od toga, izgleda da mu servis negine.
Hvala
14 godina
neaktivan
offline
Ne mogu upaliti laptop

Sigurno se nešto poremetilo u Windowsu ili koji već sustav koristiš. Ako imaš instalacijski cd probaj "repair".

Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Ne mogu upaliti laptop
Nemam cd, nazalost..
I ja mislim da je neki softwerski problem..
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Ne mogu upaliti laptop

Molim vas sve pomoć imam latop Toshiba satellite c650 naime kada stisnem tipku za paljenje uopće ne reagira lampice zasvijetle i to je to,šta bih mogao biti problem??

Hvala na odgovoru.

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Ne mogu upaliti laptop

Ima li itko voljan pomoći? 

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Ne mogu upaliti laptop
tz7979 kaže...

Molim vas sve pomoć imam latop Toshiba satellite c650 naime kada stisnem tipku za paljenje uopće ne reagira lampice zasvijetle i to je to,šta bih mogao biti problem??

Hvala na odgovoru.

 

tz7979 kaže...

Ima li itko voljan pomoći? 

 Baterija??

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice