Ultimativna tema za odabir prijenosnika izdvojena tema

poruka: 36.820
|
čitano: 13.220.357
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Moja preporuka bi bila ovo http://www8.hp.com/hr/hr/products/laptops/product-detail.html?oid=7526619 I sam ga planiram kupiti. WIndowsi dolaze uz njega, a imat će duži vijek trajanja zbog količine memorije i ostalih dobrih karakteristika.

12 godina
online
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Trebam preporuku za laptop, moji su zahtjevi:

17 incha

da se može na njega igrati

te cijena oko 5.000,00 kn

 

Hvala

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.2.2015 16:36 (franciskod).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Oldy kaže...
igi90 kaže...

Pozdrav!

 

Zanima me ima li netko iskustva sa navedenim laptopom http://www8.hp.com/hr/hr/products/laptops/product-detail.html?oid=7526619

Planiram ga kupiti, služio bi sa vođenje papira u firmi (porezna,pisanje racuna i ostalo), te tu i tamo za pokrenut neku noviju igricu. Po cijeni je prihvatljiv, karakteristike su i više nego dobre, jedino nije i5 procesor, ali i ovako je dobro s obzirom da su 4 jezgre u igri. Itko preporuke, pohvale, zamjerke? 

  Bojim se da na toj integriranoj grafici nećeš pokrenuti nikakvu noviju igricu..... 

 Za ostalo je dobro? Mislim memorija,procesor... Grafičku lako uzmem i eksternu ako ću baš htjet igrat neke nove igrice.

11 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
kejtmen kaže...
Prvi put kupujem laptop, ne razumijem se gotovo ništa, potpuno sam se izgubila među svim ovim karakteristikama pa molim pomoć. Kupujem ga za kćer srednjoškolku i zato mora biti bijele boje, a koristila bi ga za gledanje filmova i internet. Igrice ju ne zanimaju. Možete li mi preporučit najkvalitetnije što može do 3000 kn. Unaprijed se zahvaljujem i srdačno Vas pozdravljam!

Asus X751MA recimo tako nesto... 

9 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Pozdrav! Trebao bih pomoc oko kupnje novog laptopa. Zahtjevi su sljedeći:

 

Cijena: 4.500 - 5.000 kn. (+/- 200kn) 

 

Bavim se web programiranjem. Dakle, želim laptop koji može normalno raditi kada imam upaljeno više programa odjednom: neki IDE (npr. PHPStorm), mysql  workbench i sl., više browsera odjednom, puno tabova otvoreno itd. itd. 

 

Dodatni zahtjevi su da laptop moze imat dva monitora prikljuceno te da se može u njega kasnije ugradit SSD te da ima okej graficku da se mogu pokrenuti neke malo bolje igrice.

pafix
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.2.2015 16:54 (pafix).
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

...namjeravam si kupiti dobar laptop meni je zapeo Asus N551JK-CN111D http://www.arhiteh.hr/shop/index.php?main_page=product_info&cPath=1_103_216&products_id=11802 ...pa me interesira dali se da za te novce uzeti nesto bolje 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

planiram uzet Hp pavilion Dv6 i7, kolka bi se razlika vidla u usporedbi s mojim trenutnim kompom :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
kejtmen kaže...
Prvi put kupujem laptop, ne razumijem se gotovo ništa, potpuno sam se izgubila među svim ovim karakteristikama pa molim pomoć. Kupujem ga za kćer srednjoškolku i zato mora biti bijele boje, a koristila bi ga za gledanje filmova i internet. Igrice ju ne zanimaju. Možete li mi preporučit najkvalitetnije što može do 3000 kn. Unaprijed se zahvaljujem i srdačno Vas pozdravljam!

 Roby nije loše preporučio, ali po meni bi bilo bolje uzeti npr. lenovo z50-70, naravno ako se može protegnuti za tih 400kn. Laptop je bijele boje, ima 15.6'' ekran pa mislim da bi bio primjereniji za srednoškolku od 17.3'' koji bi joj možda bio prevelik, dobije se i full hd rezolucija koja je naravno dobra za gledanje FHD filmova, a i dobije se puno bolja grafika od integrirane u asusu kojeg je roby preporučio, ako bi cura nekad zaigrala sims 4... :D

Ako ne onda možda ići na neki sa pentiumom iz asusa samo na 15.6'' koji je po meni malo primjereniji radi manje veličine. E sad tu ima more modela i to sve u rangu 2-3k kuna pa vidite sami što vam odgovara i koji su sve bijele boje... Ako bude kakvih nedoumica javite.

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.2.2015 18:59 (AirLive).
9 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
igi90 kaže...

Pozdrav!

 

Zanima me ima li netko iskustva sa navedenim laptopom http://www8.hp.com/hr/hr/products/laptops/product-detail.html?oid=7526619

Planiram ga kupiti, služio bi sa vođenje papira u firmi (porezna,pisanje racuna i ostalo), te tu i tamo za pokrenut neku noviju igricu. Po cijeni je prihvatljiv, karakteristike su i više nego dobre, jedino nije i5 procesor, ali i ovako je dobro s obzirom da su 4 jezgre u igri. Itko preporuke, pohvale, zamjerke? 

 Kao što kaže oldy nećeš se baš naigrati na toj integriranoj grafici (pogotovo na toj). Javi za cijenu pa ćemo naći nešto najbolje za igranje, jer za ove poslove po firmi svaki laptop bi zadovoljio.

 

EDIT: Sad vidim da si spominjao u kasnijem postu eksternu grafičku karticu, pretpostavljam da si mislio na eGPU shemu pa te upozoravam da ne možeš na svaki laptop to sklepati. Nije to tako jednostavno kao što misliš.

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.2.2015 19:08 (AirLive).
9 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
franciskod kaže...

Trebam preporuku za laptop, moji su zahtjevi:

17 incha

da se može na njega igrati

te cijena oko 5.000,00 kn

 

Hvala

 17.3'' u tom rangu baš i nema nekih opcija za se baš naigrat. Najjeftinije za igranje bi stavio nešto sa ove liste, ako si spreman za probiti budžet za čak 700 kn onda ovaj asus nije loš prvenstveno radi grafičke.

Ako bi se zadovoljio sa 15.6'' onda ne idi dalje od x550jk na kojem se možeš na visokim postavkama naigrati i u najnovijim igricama.

9 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
MarinRab kaže...

...namjeravam si kupiti dobar laptop meni je zapeo Asus N551JK-CN111D http://www.arhiteh.hr/shop/index.php?main_page=product_info&cPath=1_103_216&products_id=11802 ...pa me interesira dali se da za te novce uzeti nesto bolje 

 Za malo manje od 400kn skuplje imaš odličan best buy asus g551, koji se pored tog modela stvarno isplati jer dobiješ 2x količinu rama, brži 7200 rpm hdd i što je najvažnije IPS ekran, koji je neusporedivo bolji od tn ekrana u n551 kojeg si linkao. Naravno javi budžet i namjenu i razmisli o rečenom.

9 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
anonymous_Zg kaže...

planiram uzet Hp pavilion Dv6 i7, kolka bi se razlika vidla u usporedbi s mojim trenutnim kompom :D

 Ako nije problem daj neki link da vidimo taj pavilion. Inaće, koliko znam pavilion je malo starija serija hp-a, ili se varam. Vidim da ti konfiguracija pod moj pc nije baš neka pa mislim da neće bit problema naći nešto bolje i kod laptopa. Ugl. najvažnije od svega javi cijenu i namjenu. I nemoj zaboravit linkat taj pavilion :D.

9 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Koji mi je laptop bolji za programe tipa adobe photoshop, illustrator, indesign, after effect, schratch 1.4 i c++,,, bilo bi pozeljno da podrzava i 3D efekte ali nije nuzno ili ako imate vi neki za preporuciti u cijenovnom rangu do 6000 kn? Iz BiH sam, da li bi bilo povoljnije u Hrvatskoj? Potreban mi je laptop za fakultet pa bih volio da potraje kroz studij.

Linkovi od ovih sto ja sam nasao:

http://shop.imtec.ba/laptopi/20059-acer-aspire-e5-771g-nx-mnvex-012-.html#

http://www.comtradeshop.ba/hp-probook-470-173i5-e9y83ea

Lijep pozdrav

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
AirLive kaže...
MarinRab kaže...

...namjeravam si kupiti dobar laptop meni je zapeo Asus N551JK-CN111D http://www.arhiteh.hr/shop/index.php?main_page=product_info&cPath=1_103_216&products_id=11802 ...pa me interesira dali se da za te novce uzeti nesto bolje 

 Za malo manje od 400kn skuplje imaš odličan best buy asus g551, koji se pored tog modela stvarno isplati jer dobiješ 2x količinu rama, brži 7200 rpm hdd i što je najvažnije IPS ekran, koji je neusporedivo bolji od tn ekrana u n551 kojeg si linkao. Naravno javi budžet i namjenu i razmisli o rečenom.

 ...ubiti trazim dobar lap ,oko 6000kn ...za gledanje filmova ,slusanje glazbe tu i tamo za igru ,dobar wifi...znaci definitvno dobar "ekran" 

9 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
AirLive kaže...
MarinRab kaže...

...namjeravam si kupiti dobar laptop meni je zapeo Asus N551JK-CN111D http://www.arhiteh.hr/shop/index.php?main_page=product_info&cPath=1_103_216&products_id=11802 ...pa me interesira dali se da za te novce uzeti nesto bolje 

 Za malo manje od 400kn skuplje imaš odličan best buy asus g551, koji se pored tog modela stvarno isplati jer dobiješ 2x količinu rama, brži 7200 rpm hdd i što je najvažnije IPS ekran, koji je neusporedivo bolji od tn ekrana u n551 kojeg si linkao. Naravno javi budžet i namjenu i razmisli o rečenom.

 ...govorim... netreba biti asus...oko 6000kn ...da ima dobar "ekran"za gledanje filmova,za slusanje muzike tu i tamo neka igra...wifi...i5 ili i7(ako se isplati)da je "brz" i kvalitetan da traje bar 5g

9 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Hvala roby27 , klokan_jack na odgovorima. Njega sam bas i gledao za uzeti. Kupovati cu u Rusiji i imaju ovo:

 

 

Acer Aspire V Nitro VN7-791G-58HZ NX.MTHER.001 (Intel Core i5-4210H 2.9 GHz / 8192Mb / 2000Gb / DVD-RW / nVidia GeForce GTX 860M 4096Mb / Wi-Fi / Cam / 17.3 / 1920x1080 / Windows 8.1 64-bit)

 

Laptop Acer Aspire VN7-791G-71H2 NX.MQRER.004 (Intel Core i7-4710HQ 2.5 GHz / 12288Mb / 1000Gb + 8Gb SSD / BD-ROM / nVidia GeForce GTX 860M 2048Mb / Wi-Fi / Cam / 17.3 / 1920x1080 / Windows 8.1 64-bit)

 

Laptop Acer Aspire VN7-791G-77R9 NX.MTHER.003 (Intel Core i7-4710HQ 2.5 GHz / 12288Mb / 2000Gb / BD-RW / nVidia GeForce GTX 860M 4096Mb / Wi-Fi / Cam / 17.3 / 1920x1080 / Windows 8.1 64- bit)

 

Sta kazete?

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.2.2015 22:07 (ssectore).
9 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
MarinRab kaže...

 ...ubiti trazim dobar lap ,oko 6000kn ...za gledanje filmova ,slusanje glazbe tu i tamo za igru ,dobar wifi...znaci definitvno dobar "ekran" 

 Taj g551 ti je onda best buy za tebe ako se možeš protegnuti do njega tih oko 300 kn. Ako si spreman se protegnuti za dodatnih 400 kn, onda pogledaj ovaj, dobit ćeš bolji laptop za igranje jer je sve isto u ova 2 samo je razlika u 860m (ddr5) koja je bolja za 1080p gaming od 850m (ddr3).

9 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
ssectore kaže...

Hvala roby27 , klokan_jack na odgovorima. Njega sam bas i gledao za uzeti. Kupovati cu u Rusiji i imaju ovo:

 

Acer Aspire V17 Nitro VN7-791G-77GZ NX.MQSER.005 (Intel Core i7-4710HQ 2.5 GHz/8192Mb/1000Gb + 8Gb SSD/DVD-ROM/nVidia GeForce 840M 2048Mb/Wi-Fi/Cam/17.3/1920x1080/Windows 8.1 64-bit)

 

Acer Aspire V Nitro VN7-791G-58HZ NX.MTHER.001 (Intel Core i5-4210H 2.9 GHz / 8192Mb / 2000Gb / DVD-RW / nVidia GeForce GTX 860M 4096Mb / Wi-Fi / Cam / 17.3 / 1920x1080 / Windows 8.1 64-bit)

 

Sta kazete?

 Kako si rekao da očekuješ i igranje na svom laptopu, mogu ti reći da su 840m i 860m nebo i zemlja za igranje (u korist 860m naravno). Sa i7 na ovim karticama nećeš vidjeti napredak u igrama, za obradu videa i slično ne znam koliko ti tu pomaže i7.

EDIT: Baš me zanima kako si došao na ideju kupovanja u Rusiji. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.2.2015 22:01 (AirLive).
9 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
AirLive kaže...
ssectore kaže...

Hvala roby27 , klokan_jack na odgovorima. Njega sam bas i gledao za uzeti. Kupovati cu u Rusiji i imaju ovo:

 

Acer Aspire V17 Nitro VN7-791G-77GZ NX.MQSER.005 (Intel Core i7-4710HQ 2.5 GHz/8192Mb/1000Gb + 8Gb SSD/DVD-ROM/nVidia GeForce 840M 2048Mb/Wi-Fi/Cam/17.3/1920x1080/Windows 8.1 64-bit)

 

Acer Aspire V Nitro VN7-791G-58HZ NX.MTHER.001 (Intel Core i5-4210H 2.9 GHz / 8192Mb / 2000Gb / DVD-RW / nVidia GeForce GTX 860M 4096Mb / Wi-Fi / Cam / 17.3 / 1920x1080 / Windows 8.1 64-bit)

 

Sta kazete?

 Kako si rekao da očekuješ i igranje na svom laptopu, mogu ti reći da su 840m i 860m nebo i zemlja za igranje (u korist 860m naravno). Sa i7 na ovim karticama nećeš vidjeti napredak u igrama, za obradu videa i slično ne znam koliko ti tu pomaže i7.

EDIT: Baš me zanima kako si došao na ideju kupovanja u Rusiji. 

 

 

 Editirao sam post, pa daj opet. Za Rusiju bolje da neznas :)

9 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
AirLive kaže...
MarinRab kaže...

 ...ubiti trazim dobar lap ,oko 6000kn ...za gledanje filmova ,slusanje glazbe tu i tamo za igru ,dobar wifi...znaci definitvno dobar "ekran" 

 Taj g551 ti je onda best buy za tebe ako se možeš protegnuti do njega tih oko 300 kn. Ako si spreman se protegnuti za dodatnih 400 kn, onda pogledaj ovaj, dobit ćeš bolji laptop za igranje jer je sve isto u ova 2 samo je razlika u 860m (ddr5) koja je bolja za 1080p gaming od 850m (ddr3).

 ...hvala 

9 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
ssectore kaže...

 Editirao sam post, pa daj opet. Za Rusiju bolje da neznas :)

 Vidim sad da su svi sa 860m. To je dobro za početak :D. Kao što sam rekao za i7, to ti za igranje nije nužno potrebno (nećeš vidjeti neki napredak). Za editiranje videa ti ne mogu reći jer se ne bavim time tako da ne znam koliko tu pomaže i7h. Vidim da napumpavaš ram :D. Za igranje ti je i 8 gb overkill, opet kažem, za video editing nisam siguran koliko mu treba rama. Imaš tu opciju sa 1TB+8GB SSD, taj SSD ti služi za brže pokretanje OS-a i brži rad sa često korištenim aplikacijama (da citiram oldy-a). Sa druge strane 2TB HDD je dosta impresivno za laptope. Napisao si BD-ROM; jel to nešto vezano za blue-ray disk?

Inaće, oldy ti ima taj nitro sa i7+860m i ima problema sa cpu temperaturama, tako da njega možeš pitat za dojmove.

Koliko uopće to košta u Rusiji, tamo su rublji koliko vidim, 1 rubalj=10 lipa otprilike?!

9 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
MarinRab kaže...

 ...hvala 

 Nema problema. I na čemu je na kraju pao odabir? 

9 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
AirLive kaže...
ssectore kaže...

 Editirao sam post, pa daj opet. Za Rusiju bolje da neznas :)

 Vidim sad da su svi sa 860m. To je dobro za početak :D. Kao što sam rekao za i7, to ti za igranje nije nužno potrebno (nećeš vidjeti neki napredak). Za editiranje videa ti ne mogu reći jer se ne bavim time tako da ne znam koliko tu pomaže i7h. Vidim da napumpavaš ram :D. Za igranje ti je i 8 gb overkill, opet kažem, za video editing nisam siguran koliko mu treba rama. Imaš tu opciju sa 1TB+8GB SSD, taj SSD ti služi za brže pokretanje OS-a i brži rad sa često korištenim aplikacijama (da citiram oldy-a). Sa druge strane 2TB HDD je dosta impresivno za laptope. Napisao si BD-ROM; jel to nešto vezano za blue-ray disk?

Inaće, oldy ti ima taj nitro sa i7+860m i ima problema sa cpu temperaturama, tako da njega možeš pitat za dojmove.

Koliko uopće to košta u Rusiji, tamo su rublji koliko vidim, 1 rubalj=10 lipa otprilike?!

 ma razumijem se koliko toliko o kompjuterima,  razlika je u grafi 2 ili 4gb + sta si reko, mislim da ce ssd prevagnuti (a i jeftiniji je :)). Sta se rama tice, nikad dosta.. biti ce tu i baza i brdo otvorenih programa...Za temp cu PM-at oldy-a onda. Da 10 lipa, samo cu ubost neki popust jos na tu cijenu nadam se. A sta im BD znaci neznam blue DAY maybe :D

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.2.2015 22:44 (ssectore).
9 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
ssectore kaže...

 ma razumijem se koliko toliko o kompjuterima,  razlika je u grafi 2 ili 4gb + sta si reko, mislim da ce ssd prevagnuti (a i jeftiniji je :)). Sta se rama tice, nikad dosta.. biti ce tu i baza i brdo otvorenih programa...Za temp cu PM-at oldy-a onda. Da 10 lipa, samo cu ubost neki popust jos na tu cijenu nadam se. A sta im BD znaci neznam blue DAY maybe :D

 Ma stvar je u tome da to nije pravi SSD nego SSHD - neka kombinacija SSD-a i HDD-a. Sa pravim SSD-om bi trebao imat bolje performanse nego sa ovim.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
MarinRab kaže...
AirLive kaže...
MarinRab kaže...

 ...ubiti trazim dobar lap ,oko 6000kn ...za gledanje filmova ,slusanje glazbe tu i tamo za igru ,dobar wifi...znaci definitvno dobar "ekran" 

 Taj g551 ti je onda best buy za tebe ako se možeš protegnuti do njega tih oko 300 kn. Ako si spreman se protegnuti za dodatnih 400 kn, onda pogledaj ovaj, dobit ćeš bolji laptop za igranje jer je sve isto u ova 2 samo je razlika u 860m (ddr5) koja je bolja za 1080p gaming od 850m (ddr3).

 ...hvala 

 ...narucen je ovaj  

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.2.2015 23:11 (MarinRab).
9 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
MarinRab kaže...

 ...naruce je ovaj  

 Krivi quote, ali nema veze. Vidim da si se (malo) protegnuo sa budžetom, izgleda da će biti igranja... 

9 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
AirLive kaže...
ssectore kaže...

 ma razumijem se koliko toliko o kompjuterima,  razlika je u grafi 2 ili 4gb + sta si reko, mislim da ce ssd prevagnuti (a i jeftiniji je :)). Sta se rama tice, nikad dosta.. biti ce tu i baza i brdo otvorenih programa...Za temp cu PM-at oldy-a onda. Da 10 lipa, samo cu ubost neki popust jos na tu cijenu nadam se. A sta im BD znaci neznam blue DAY maybe :D

 Ma stvar je u tome da to nije pravi SSD nego SSHD - neka kombinacija SSD-a i HDD-a. Sa pravim SSD-om bi trebao imat bolje performanse nego sa ovim.

 Ima slot za dodat jos jedan SSD?

9 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
AirLive kaže...
MarinRab kaže...

 ...naruce je ovaj  

 Krivi quote, ali nema veze. Vidim da si se (malo) protegnuo sa budžetom, izgleda da će biti igranja... 

 ...a da   ...ma kad ide na rate onda nek se i malo Protegne ...u svokom slucaju bolji izbor 

9 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
ssectore kaže...

 Ima slot za dodat jos jedan SSD?

 Koliko ja znam, trebao bi imat. Mislim da su tu govorili po temi da nitro nije baš najbolji za nadogradnju u smislu pristupa komponentama. Inaće, ako misliš stavljat SSD unutra radije odaberi neki model sa običnim HDD.

 

@MarinRab

Za gaming je svakako bolja opcija.

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.2.2015 23:21 (AirLive).
11 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
ssectore kaže...

Hvala roby27 , klokan_jack na odgovorima. Njega sam bas i gledao za uzeti. Kupovati cu u Rusiji i imaju ovo:

 

 

Acer Aspire V Nitro VN7-791G-58HZ NX.MTHER.001 (Intel Core i5-4210H 2.9 GHz / 8192Mb / 2000Gb / DVD-RW / nVidia GeForce GTX 860M 4096Mb / Wi-Fi / Cam / 17.3 / 1920x1080 / Windows 8.1 64-bit)

 

Laptop Acer Aspire VN7-791G-71H2 NX.MQRER.004 (Intel Core i7-4710HQ 2.5 GHz / 12288Mb / 1000Gb + 8Gb SSD / BD-ROM / nVidia GeForce GTX 860M 2048Mb / Wi-Fi / Cam / 17.3 / 1920x1080 / Windows 8.1 64-bit)

 

Laptop Acer Aspire VN7-791G-77R9 NX.MTHER.003 (Intel Core i7-4710HQ 2.5 GHz / 12288Mb / 2000Gb / BD-RW / nVidia GeForce GTX 860M 4096Mb / Wi-Fi / Cam / 17.3 / 1920x1080 / Windows 8.1 64- bit)

 

Sta kazete?

 Bas i nije neka ponuda, win 8.1 bezveze ti podize cijenu laptopa a samo ces sa time dobiti hrpu smeca predinstalirano tako da ti ne gine opet reinstalacija OS-a, BD-ROM opet podize cijenu a sumnjam da ces kupovati blu ray diskove, ROM znaci da je to samo citas blu-raya tako da snimanje mozes jedino na dvd...ovaj treci ima BD-RW s kojim mozes imati i snimanje blu ray medija, opet prazni mediji su skupi i neisplativi pored usb stikova...

 

i7 ce ti svakako dobro doci za video editing a i za igre, sve vise igara podrzava multi core procesiranje pogotovo cpu bound igre, u buducnosti ce support za multi core biti jos vise izrazen...

 

Kazem ako imas jos koji model Nitra stavi da pogledam jer ovo bas i nije nesto...

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.2.2015 0:03 (roby27).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice