Ultimativna tema za odabir prijenosnika izdvojena tema

poruka: 36.822
|
čitano: 13.248.026
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Bas i ne. Laptopi sa integriranom dolaze sa i3U koji je preslab za tvoju namjenu. 840M graficka ne trosi puno, solidna je i ne dize bas cijenu laptopima. Zasebna grafa redovito dolazi u gotovo svim laptopima sa i5. Asus X550JK inace ima i jacu 850M graficku, al to nisam spomenuo jer je naglasak na procesoru, sve da i dolazi sa 840M ili cak bez graficke bi bio best buy jer je jednostavno vrlo malo laptopa sa i5M/H ostalo u jeftinom-srednje jeftinom rangu. Mozes jos razmotrit Acer E5-572G, al radi hladjenja bi ja radje isao na Asus. Postoji razlog radi kojeg stedljivi procesori idu u vecinu laptopa, pogotovo jeftinijih, a to je sto od laptopa ne traze posebnu izradu. Taj Acer nema posebnu izradu (doduse izrada mu je okej za taj rang), a ima i5M, koji trosi malo vise od 2x, a i5H trosi 3x vise od i5U i s time se X550JK dobro nosi, vjerojatno jer ima i manje zahtjevnu HD rezu. Ista stvar sa prve dvije Toshibe sa ove liste: http://www.nabava.net/search.php?tp=0&q=i5-4200m Imaju i Windowse, na prvu to izgleda super, al ja tu nebi vjerovao izradi, tim vise sto mi se cini da je to losije od E5 Acera, da je L serija ok, da je Ivy Bridge a ne Haswell ok, ovako se nebi kockao.

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 11.4.2015 12:23 (The_Fichek).
12 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
The_Fichek kaže...

Sa windowsima omjer ulozeno/dobiveno ne ispada najbolje u Hrvatskoj, oni se uz laptope dijele povoljno u Njemackoj, ako te interesira.

 

Najjeftiniji best buy za tebe je: Asus X550JK i7HQ 6GB sa jedinim oprezom da kod njega moze ici max. 8GB RAMa. Uz takav hardver za tu cijenu, najveci kompromis je na rezoluciji i prosjecnoj kvaliteti ekrana (TN matrica, normala za laptope).

Iduci best buy je slican Asus N551JK i7, sa doradjenijom izradom (gore aluminij umjesto plastike, nesto drugaciji dizajn, oba imaju dobro hladjenje sto je najbitnije) i IPS FHD postenim ekranom. IPS su inace jos uvijek rijetki, stoga i skupocjeni na laptopima. FHD reza isto kosta. U tog bez problema ide 16GB RAMa.

Dalje nema smisla za tebe ici jer uz isti jaki i7 dolaze samo jace graficke, radje nadogradis laptop sa SSDom i RAMima, eventualno dodas za vanjski cooler da dodatno smanjis temperature u heavy loadu (preporuka Notepal XL - klik).

17,3" sa i7, bilo sa IPS bilo bez IPS, je takodjer za tebe neisplativ jer dolazi tek od 8000kn.

Pazi, ako si vec mozda gledao laptope, i7-4510koji dolazi u hrpetini laptopa nije pravi i7, nego se ponasa kao srednje jaki laptop i5.

 Dakle onda ova prva verzija dolazi u obzir za razmatranje...

Hvala ti puno!

12 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Pozdrav,evo mene opet :D

Trebam neki laptop s dobrom baterijom,17 inch ekranom i da je lagan.Ovaj puta treba tati laptop :D

Fićek,molim te nemoj se raspisat.Neda mi se to sve citat 

 

 

Ps.Ovaj moj asus se grije dosta pri loadu.Igram cs go i mobitel bio pored ispuha,vreo..Glupo je to sto nema za mic ulaz..

Origin ID:Draksides,Steam ID:drakul101,Xfire-Darksides
Poruka je uređivana zadnji put sub 11.4.2015 16:58 (drakula789).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Neznam sto je tu cudno da vreo zrak ide van iz ispuha u loadu, od nekuda mora ic van. Mic ulaz rijetko koji laptop ima, vecinom imaju kombinirani audio/mic, imas adaptera za to. Podigni laptop pa ce bit bolje ili si kupi cooler, ako zelis malo manje temperature. Nije lose ni undervoltat malo proc, sa Intel XTU ili nekim drugim programom, tipa za 100-200Mhz, nadjes neku vrijednost di su performanse i dalje super, a temperature bolje.

 

Da predjemo na stvar, Lenovo z70-80 za 5600kn bi bio nekakav skuplji best buy prvenstveno radi IPS ekrana.

Jeftiniji best buy je Acer E5-771G, pogotovo onaj sa FHD rezolucijom i 6GB RAMa od 4550kn.

Za 3900kn imas istog Acera sa i3U i FHD, 4GB RAMa, jednako dobrim, inace iznadprosjecnim TN ekranom.

Najjeftiniji 17,3" best buy je Lenovo g710 za 2700kn sa pentiumom koji ima jace jezgre nego i3U, ali nema HT pa su izjednaceni.

Svi predlozeni osim g710 imaju 840M grafe, g710 sa 820M dolazi od 3000kn, nema verzije sa 840M niti sa FHD.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
The_Fichek kaže...

Neznam sto je tu cudno da vreo zrak ide van iz ispuha u loadu, od nekuda mora ic van.

 Nije cudno,nego sam htio reci da se toliko zagrijao da je telefon ugrijao.

Hvala,razmotrit cemo ovog Acera :)

Origin ID:Draksides,Steam ID:drakul101,Xfire-Darksides
12 godina
online
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Vezano za Asus X550JK, ovo sto pisete za ram, nije tocno da max. mozete staviti 8GB rama, nego 12GB.

 

Naime, radi se o tome da je na maticnoj ploci integrirano 4GB i taj dio se ne moze mijenjati, a drugi keks bude ili prazan ili s 2/4GB.. U taj utor se moze staviti i keks od 8GB sto daje tih max 12GB..moze se na internetu naci da je max kolicina rama 12GB ako zelite provjeriti.

 

EDIT: Ja sam osobno kupio i stvarno za taj novac (4800kn za i7/6GB/850m verziju) ne moze se naci bolje. Mane su mu po meni slabasna baterija (2-3h ovisno o osvjetljnju i opterecenju hardvera) i HDD koji je primjetno usko grlo za performanse. Imam osjecaj da bi radio 4x brze da ima SSD.

Poruka je uređivana zadnji put sub 11.4.2015 19:55 (assassin.st).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Jedan je kolega pricao da je zvao ducan i da su mu rekli da maticna podrzava max. 8GB, na sluzbenoj stranici pise 1xDIMM socket tako da je na kraju ispao takav zakljucak. Isprva sam pretpostavio isto kao i ti, 4GB onboard i onda jos taj 1 utor. Jesi ti to bas provjerio, cemu gledat sta pise po internetu kad mozes odsarafit 2 sarafa od ispod i provjerit :)

 

Ti si ulovio onu akciju sa ekupi.hr? Prebrutalne specs za 4800kn da.

Poruka je uređivana zadnji put sub 11.4.2015 20:06 (The_Fichek).
11 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
assassin.st kaže...

Vezano za Asus X550JK, ovo sto pisete za ram, nije tocno da max. mozete staviti 8GB rama, nego 12GB.

 

Naime, radi se o tome da je na maticnoj ploci integrirano 4GB i taj dio se ne moze mijenjati, a drugi keks bude ili prazan ili s 2/4GB.. U taj utor se moze staviti i keks od 8GB sto daje tih max 12GB..moze se na internetu naci da je max kolicina rama 12GB ako zelite provjeriti.

 

EDIT: Ja sam osobno kupio i stvarno za taj novac (4800kn za i7/6GB/850m verziju) ne moze se naci bolje. Mane su mu po meni slabasna baterija (2-3h ovisno o osvjetljnju i opterecenju hardvera) i HDD koji je primjetno usko grlo za performanse. Imam osjecaj da bi radio 4x brze da ima SSD.

 Daj mi reci navodno da taj model ima mat ekran? 

 

Ovo za ram po meni mora imati max 12GB u danasnja vremena, zbilja bi bilo glupo da je max 8 GB kako fichek kaze....

10 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Kazem navodno, nije da sam provjerovao. Jedan forumas se raspitao (nemogu nac post) i odgovorili su mu, neznam iz kojeg ducana, da maticna podrzava max 8GB sto je i meni cudno. Vec tu dosta njih ima X550JK, tako da necu to vise ni spominjat dok neko pametan ne da odsarafi, nego dok neko ne upgrade-a na 12GB pa mozemo imat 100% tocnu informaciju.

Poruka je uređivana zadnji put sub 11.4.2015 21:05 (The_Fichek).
12 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Moze preporuka s njuskala nes do 1500kn? 4gb ram

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Dobar dan,

trebam savjet za kupnju laptopa. Frendica će ga koristiti za surfanje i puno gledanja filmova. Bitno je da nije crn. Cijenovni rang je do 3000 kn. 

Hvala unaprijed

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Zdravo, tražim dobar prijenosnik za malo igara tu i tamo, uglavnom multimedija i surf do 6000 k max.

  1. Prijatelj mi je naišao na ovog macana i ne mogu se načuditi da su sve te fine stvari stavili vnutra. :p

Jedini minus je taj zalemljeni RAM od 4 gb i max 8gb, al nije mi to toliki problem. Ili?
Nego, pitam se za ovaj ekran HD+, sad, hoće li 1600x900 biti malo za 17.3", imate li neke savjete, ili mozda imate prijenosnik s tom rezolucijom da mi kažete dojmove il da trknem u trgovinu?

Naravno, ako ima još minusa samo recite, jer nije mi žurba s kupnjom. Ukoliko njega ne kupim, čekam jesen - po tom pitanju, nadam se da će laptop za 5 k -6 k cijenovni rang dobiti do tada bolje grafičke od gtx850m, što vi mislite, mijenja li se to tako brzo?

Poruka je uređivana zadnji put ned 12.4.2015 12:23 (mirnskaj).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Buggsy kaže...

Dobar dan,

trebam savjet za kupnju laptopa. Frendica će ga koristiti za surfanje i puno gledanja filmova. Bitno je da nije crn. Cijenovni rang je do 3000 kn. 

Hvala unaprijed

http://www.nabava.net/search.php?tp=0&q=ACER+E5-571+8.1 dobi usput Windoze, nema optiku;

http://www.nabava.net/search.php?tp=0&q=ASUS+X552LAV iste specs kao Acer samo bez Win8.1 i bijele boje (MagazinRS nudi SX961D model sa +500GB HDD i 0.2Ghz jacim i3U), Asus laptopi su u zadnje vrijeme popularni radi Asusove promocije - klik;

http://www.nabava.net/search.php?tp=0&q=lenovo+z50 jedini nudi FHD rezoluciju u tom rangu pa ima malo slabiji procesor, tj. ekvivalent i3U, ali bez Hypertreadinga, tj. bez dodatne 2 logicke jezgre, prvi nudi 840M graficku, 1TB HDD, solidne izrade i laganog pristupa komponentama, za usporedbu izradi najbolje pogledat o cemu se radi u izlogu kakvog veceg IT ducana.

Sto se tice 17,3" best buy je Lenovo g710 malo debljeg dizajna jer je nesto stariji laptop, cvrste izrade i isto laganog pristupa komponentama (karakteristicno za Lenovo) za slucaj samostalne nadogradnje, ciscenja itd.

 

Vrijedi jos spomenut famozni Elipso i njihovih 5 god jamstva (regularno je max. 3god jamstva, 4god kod Toshibe koja nije bas konkurentna), samo oni imaju cesto vece cijene i naravno nemaju predlozene laptope. Malo sam trazio, imaju npr. slicnog Asusa X554, ali crne boje za 3050kn sa 5god jamstva..

 

mirnskaj kaže...

Zdravo, tražim dobar prijenosnik za malo igara tu i tamo, uglavnom multimedija i surf do 6000 k max.

  1. Prijatelj mi je naišao na ovog macana i ne mogu se načuditi da su sve te fine stvari stavili vnutra. :p

Jedini minus je taj zalemljeni RAM od 4 gb i max 8gb, al nije mi to toliki problem. Ili?
Nego, pitam se za ovaj ekran HD+, sad, hoće li 1600x900 biti malo za 17.3", imate li neke savjete, ili mozda imate prijenosnik s tom rezolucijom da mi kažete dojmove il da trknem u trgovinu?

Naravno, ako ima još minusa samo recite, jer nije mi žurba s kupnjom. Ukoliko njega ne kupim, čekam jesen - po tom pitanju, nadam se da će laptop za 5 k -6 k cijenovni rang dobiti do tada bolje grafičke od gtx850m, što vi mislite, mijenja li se to tako brzo?

Laptop je okej, sto se tice igranja najjaci 17,3" u tom rangu, ali slabiji i po kvaliteti izradi, procesoru, rezoluciji, kvaliteti ekrana od 15,6" Asus N551JK i5H Iako je ekran manji, jednako ce ikona stat sa FHD, slika ce bit ostrija radi te rezolucije i ono najbitnije za ekran, slika ce biti dosta kvalitetnija i sa puno sirim kutevima gledanja jer bi trebao dolaziti sa IPS matricom. i5H je jaci od i7U, za barem 0.5Ghz, kada se oba drze na high-performansu. Razmisli jos o Asus N551JM sa gddr5 overclockanom verzijom 850M koja radi +10fps razlike na FHD, sa +4GB RAMa cija je vrijednost 300kn i sa 7200rpm HDDom, taj prema iskustvima forumasa dolazi sa IPS. Kada bi rekli da bi isao nadogradit N551JK sa +4GB RAMa onda bi razlika izmedju njega i N551JM bila svega 250kn sto svakako vrijedi 20% jace graficke i brzeg harda.

Ako nisi tolko u igrama vidi si jos Lenovo z70-80, pravi 17,3" multimedija laptop sa IPS FHD, 8GB, ali i5-5200U (prakticki sitno slabiji od i7U) i 840M koja je prakticki 2x slabija od 860M.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 12.4.2015 13:48 (The_Fichek).
15 godina
online
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Pošto sam ovdje tražio savjete sam da kažem da sam na kraju uzeo Lenovo g710 verziju sa i3m , 6gb RAM-a i nVida 820, 1TB HDD za 4k kn.

 

Laptop izgleda super. Najveća mana mu je kratko trajanje baterije (do 3h kod normalne upotrebe), no to je do procesora i 17" zaslona. No osobno to mi ne igra pre veliku ulogu.

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Može preporuka nekog mini prijenosnika? (13,3" ili 14")

Nikakve igre me zanimaju, samo za multimediju, i čitanje. Da je lagan, koliko toliko kvalitetan, i da baterija dura. E da, bilo bi dobro da ima hdmi izlaz

Cijena do 3000 najviše 3500 kn.

Poruka je uređivana zadnji put ned 12.4.2015 18:26 (EraserHead).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Jeli netko od vas kupovao laptop u nekom webshopu u Europi, može preporuka nekog shopa?

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
online
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
The_Fichek kaže...

Kazem navodno, nije da sam provjerovao. Jedan forumas se raspitao (nemogu nac post) i odgovorili su mu, neznam iz kojeg ducana, da maticna podrzava max 8GB sto je i meni cudno. Vec tu dosta njih ima X550JK, tako da necu to vise ni spominjat dok neko pametan ne da odsarafi, nego dok neko ne upgrade-a na 12GB pa mozemo imat 100% tocnu informaciju.

 Ja cu to svakako dokazati kroz nekih mjesec dana kada si ugradim keks od 8GB.

 

Ustvari, kolegi iz servisa nisu netocno odgovorili nego je odgovor netocno interpretiran, maticna po slotu podrzava max 8GB, a s obzirom da je jedan fiksiran na 4GB, maximum ispada 12GB.

 

Dosta je izguglati Asus X550JK max ram i u prvih nekoliko strana se lako nadje da je max 12GB.

 

14 godina
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Ah oni i njihovo lemljenje svega po matičnoj. 

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Pozdrav, molim vas preporuku 15,6" laptopa, bitne slijedeće karakteristike:

 

  • Ekran tj. prikaz slike
  • SSD (100 ili više gb)
  • Kvaliteta izrade (aluminij ili nešto da nije magnet za otiske)
  • Garancija (što duža)
  • Autonomija baterije
  • Portabilnost (što lakši)
  • OS nebitan

 

Nije za igre već surf, multimedija, office. Povremeno Photoshop ili Autocad, bitno da je sve brzo i stabilno.

 

Budžet do €1.000. Preferiram domaće trgovine ali može i opcija kupnje vani u nekom webshop-u ako je bitno povoljnije. Hvala!

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Mozete mi preporucit neki ACER laptop da se sto manje grije al da mogu igrat neke malo novije igre na njemu?nesto poput BF Hardline..do 4500kn?

http://www.youtube.com/user/HyperGamingStudiosHD?feature=mhee
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Nemoj Acer gledat ni za Boga sranje od laptopa

13 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
assassin.st kaže...
The_Fichek kaže...

Kazem navodno, nije da sam provjerovao. Jedan forumas se raspitao (nemogu nac post) i odgovorili su mu, neznam iz kojeg ducana, da maticna podrzava max 8GB sto je i meni cudno. Vec tu dosta njih ima X550JK, tako da necu to vise ni spominjat dok neko pametan ne da odsarafi, nego dok neko ne upgrade-a na 12GB pa mozemo imat 100% tocnu informaciju.

 Ja cu to svakako dokazati kroz nekih mjesec dana kada si ugradim keks od 8GB.

 

Ustvari, kolegi iz servisa nisu netocno odgovorili nego je odgovor netocno interpretiran, maticna po slotu podrzava max 8GB, a s obzirom da je jedan fiksiran na 4GB, maximum ispada 12GB.

 

Dosta je izguglati Asus X550JK max ram i u prvih nekoliko strana se lako nadje da je max 12GB.

 

 Pitanje za ekipu, upravo sam kupio X550JK i stvarno sam zadovoljan, ali bi ga volio nadograditi na 8 GB.

E sad problem, znam da ASUS ima jednostavan pristum RAM-u ali me strah da ne izgubim jamstvo ako ja nadogradim. 

TJ. pitanje za sve, dali cu izgubiti jamstvo ako ja nadogradim RAM? Dali tko ima iskustva?

 

(btw daleko sam od ovlastenog servisa, jug HR)

13 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
tHeFmF111 kaže...

Mozete mi preporucit neki ACER laptop da se sto manje grije al da mogu igrat neke malo novije igre na njemu?nesto poput BF Hardline..do 4500kn?

 Moze mi ko pomoc tko ima neka iskustva?

http://www.youtube.com/user/HyperGamingStudiosHD?feature=mhee
9 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
ja ti kazem nemoj ga uzimat jer sam imao 2 acer laptopa i lose su kvalitete tj losa je izrada
11 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika

@islander86

ja sam pitao službeni servis i rekli su mi da se jamstvo ne gubi ako postoje vratašca za jednostavan pristup ramu

Vozdra!
Poruka je uređivana zadnji put pon 13.4.2015 20:12 (kompajler).
11 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
islander86 kaže...

 Pitanje za ekipu, upravo sam kupio X550JK i stvarno sam zadovoljan, ali bi ga volio nadograditi na 8 GB.

E sad problem, znam da ASUS ima jednostavan pristum RAM-u ali me strah da ne izgubim jamstvo ako ja nadogradim. 

TJ. pitanje za sve, dali cu izgubiti jamstvo ako ja nadogradim RAM? Dali tko ima iskustva?

 

(btw daleko sam od ovlastenog servisa, jug HR)

 Neces izgubiti jamstvo ako sam nadogradis!

11 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
tHeFmF111 kaže...

Mozete mi preporucit neki ACER laptop da se sto manje grije al da mogu igrat neke malo novije igre na njemu?nesto poput BF Hardline..do 4500kn?

 Za te novce best buy Asus x550jk

10 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Meske123 kaže...
ja ti kazem nemoj ga uzimat jer sam imao 2 acer laptopa i lose su kvalitete tj losa je izrada

Ja doma imam 2 novija Acera, jedan za 3k, jedan za 6k, svaki prosjecno dobre izrade za svoj rang, bez pregrijavanja. Zavisi kakve su komponente unutra, koja je serija, noviji ili stariji Acer, puno novih Acera su best buy laptopi i vani, kamoli u Hrvatskoj, tak da na temelju 2 modela je malo glupo blatit cijeli brand, al to je tvoje misljenje, a ovo moje.

 

@tHeFmF111

Da, taj Asus kojeg ti je Roby predlozio je best buy masina, a ima i solidan V3-572G Acer u tom rangu, cvrste izrade, ali osjetno slabijih komponenti. X550JK sve do 5750kn jedini nudi 850M graficku koja je dost bolja od 840M, tu je i i5H proc, osjetno jaci od i5U.

 

tommmyyy kaže...

Pozdrav, molim vas preporuku 15,6" laptopa, bitne slijedeće karakteristike:

 

  • Ekran tj. prikaz slike
  • SSD (100 ili više gb)
  • Kvaliteta izrade (aluminij ili nešto da nije magnet za otiske)
  • Garancija (što duža)
  • Autonomija baterije
  • Portabilnost (što lakši)
  • OS nebitan

 

Nije za igre već surf, multimedija, office. Povremeno Photoshop ili Autocad, bitno da je sve brzo i stabilno.

 

Budžet do €1.000. Preferiram domaće trgovine ali može i opcija kupnje vani u nekom webshop-u ako je bitno povoljnije. Hvala!

 

N551JK i5 850M + po zelji nadograsis SSD i RAMe, ako ti nije dosta 4GB (za svaki slucaj pitaj ima li IPS ekran)

N551JM i5 860M po meni nesto veceg omjera ulozeno/dobiveno jer vec imas 8GB RAMa pa razlika u usporedbi sa proslim spada na 250kn sto nije puno za cca 20% jacu graficku i brzi HDD.

 

EraserHead kaže...

Može preporuka nekog mini prijenosnika? (13,3" ili 14")

Nikakve igre me zanimaju, samo za multimediju, i čitanje. Da je lagan, koliko toliko kvalitetan, i da baterija dura. E da, bilo bi dobro da ima hdmi izlaz

Cijena do 3000 najviše 3500 kn.

Razmotri si Lenovo M30-70. Ima ga jos u Protisu za 3030kn - klik, drugi ga ne drze ispod 4100kn kada dolazi sa istim specs i jos Windowsima. Boja je prema opisu ni vise ni manje nego smeđa. Mozes si pogledat i Acera sa istim specs i Windowsima od 3650kn -Acer V3-371 Obadva nemaju optike, Acer mrvu laksi, oba ispod 2kg, pametno da ih prije kupnje pogledas u ducanu, ako je moguce. Oba naravno imaju HDMI i Acer bi 99% trebao imati 2, a ne 1god jamstva.

Poruka je uređivana zadnji put pon 13.4.2015 22:26 (The_Fichek).
12 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Moze preporuka laptopa do 3500 kn max, 17 inca full hd, za uredivanje videa na vegasu i neku igricu kao nba 2k15, te da ima sto bolje kuteve gledanja

Hvala :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Ne sjecam sam se jesam li ti vec pisao, ugl ako bi se ozbiljno bavio time, puno bi ti isplativije dosao desktop PC i stao bi vrlo kvalitetan 21.5" monitor u budzet. U slucaju laptopa imas Lenovo g710 sa 3550M i 820M oko 3000kn, verzija sa i3M kosta 3800kn i u tom se rangu nadje Acer E5-771G sa vecom rezolucijom, 840M, ali slabijim i3U procom kojem konkurira 3550M. Sve to je ja mislim nedovoljno za nekakvo ozbiljnije uredjivanje videja. Treba racunat i na nadogradnju RAMa..

Poruka je uređivana zadnji put pon 13.4.2015 23:19 (The_Fichek).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice