Amd a4 x2 3400

poruka: 4
|
čitano: 5.827
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Amd a4 x2 3400

Dali je ovaj procesor dobar za igre

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Amd a4 x2 3400

Ne.

No matter where you go, there you are.
Moj PC  
0 3 hvala 1
16 godina
offline
Re: Amd a4 x2 3400
forzzuk kaže...

Ne.

Moraš malo precizirat jel fučkaj ga,  a ne samo NE jer to nije tak ovisi kaj kome treba i šta si neko može priuštit to je ono najbitnije u današnjim nezgodnim vremenima. Uglavnom taj APU košta ispod 500kn, zajedno sa HD 6410 grafom koju ima na sebi pa nije loše usporedit o kakvoj se tu grafi u praksi radi.{#}

 

Taj APU koristi HD 6410 kak je več poznato, a nju je po snazi nekako najbolje usporedit sa HD 3650(120 Radeon Cores/Shaders) i to verzijom koja koristi ddr3 memoriju usput baš tu grafu imam i ja.{#}

 

S druge strane HD 6410 ima 40 Radeon Cores/Shaders više, a uz to treba naglasit  da je grafička jezgra HD 6410 znano novije i naprednije arhitekture pa tih 160 Radeon Cores/Shaders na HD 6410 u toj usporedbi još više dolazi do izražaja. Uz svaki AMD APU obavezno treba koristit ddr3 memoriju od 1600mhz ili još bržu normalno kaj drugo. U praksi grafička jezgra na svakom APU procesoru, koristi sistemsku memoriju u svom radu pa ako koristimo memoriju veče brzine bit če bolje performanse grafičke jezgre to sigurno.{#}

 

S tom grafom HD 3650 i ja tu i tamo zaigram pokoju igricu, na manjih rezolucijama(do 1280-720 preko toga ne) i ne jakim detaljima Medium-LOW bez problema. Uglavnom čim se vidi cijena tog APU procesora, odma se zna kakve se performasne mogu očekivat u igricama. No igrat se može itekako samo na razumnim, ili dost konzervativnim podešenjima i onda nema frke sigurno kak se ono kaže ok Gaming za vrlo malo kuna.{#}

 

U slučaju da se taj APU klokne, za 300-400mhz automatski se kloka i GPU jezgra na HD 6410 pa onda imaš 20% bolje performanse u igricama sigurno i nema frke.{#}

 

Ovo na fotki desno je moja HD 3650, ali sam je vratil za defolt podešenja inače je kloknuta memorija i GPU frekvencija za dosta no ovak to izgleda na stock.{#}

 

Za malo love ok gaming, bolje rješenje ionako ne postoji za tolko kuna tu nema nikakvog prigovora! Za malo love ok gaming, bolje rješenje ionako ne postoji za tolko kuna tu nema nikakvog prigovora!
http://www.vhnd.com/a-different-kind-of-truth/
Poruka je uređivana zadnji put ned 30.9.2012 23:41 (rambox).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Amd a4 x2 3400

Oprostite što kasnim da onda kupim taj procesor

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice