AMD Ryzen procesori (opća tema) izdvojena tema

poruka: 29.947
|
čitano: 5.089.747
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
odjavljen
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
VelvetOverlap kaže...
hahhaajaads kaže...
IvanBrekalo kaže...
Meni na win10 antivirus(avast) zdere 25-35% cpu-a, 8600k lupa non stop u bf5 na 100% (s rtx 2060) pa neka i to pogleda, 7700k bi i na stocku triba davati slicne rezultate kao i 3600/x.

 Znas sta mi (ja) radimo sa antivirusima ? Brisemo ih ili ih iskljucujemo preko regedita i sl... Uglavnom vec hrpu godina nemam niti jedan antivirus, ali ukljucim ga svaki mjesec (windows defender) i napravim onaj najduzi test i svaki put nista... Tak da bolje taj avast deinstaliraj i iskljuci i windows defender i pokreni ga svaki mjesec tek tolko da vidis da ti nije sta uletilo...

 sta nije 25-30% malo previse za av koji samo stoji u pozadini? ja imam wd i hladno mi stoji na 1% cpu usage kad je idle..?

 Brijem da mu nekaj rudari na kompu...vjerovatnoi taj antivirus. 1-3% je kod mene cpu kad je pc upaljen i ne radim ništas. Sad dok ovo pišem 1%

12 godina
suspendiran
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
I5 je za papke, frajeri su trenutno na Ryzenu 3000.
Poruka je uređivana zadnji put uto 16.7.2019 17:17 (mislioc).
 
1 0 hvala 1
16 godina
odjavljen
offline
AMD Ryzen procesori (opća tema)

i5 danas kupuju budget korisnici koji cijene uloženo dobiveno, kao npr. pentium korisnici.

 

Moj PC  
1 3 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
mislioc kaže...
I5 je za papke, frajeri su trenutno na Ryzenu 3000.

 

Morat cu i ja izgleda, ako mi zena dozvoli...

Freak Show Inc.
14 godina
odjavljen
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
XXX kaže...

i5 danas kupuju budget korisnici koji cijene uloženo dobiveno, kao npr. pentium korisnici.

 

 Imaš i5 temu za rasprave o tom procesoru. Stvarno si već dosadan po Ryzen temi s tim tvojim i5!  Vidim da su ti toliko dobri da ih svakih pol godine upgradeaš

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
16 godina
odjavljen
offline
AMD Ryzen procesori (opća tema)

Pa dobro, daš mi palac dolje i sve pet 

Moj PC  
0 5 hvala 0
12 godina
suspendiran
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
Kao ljubitelja single core rezultata i najboljeg ipc-a po clocku ovaj Ryzen me zbilja oduševio. Treba bit pošten pa priznat da je Ryzen trenutno najbolji procesor na kugli zemaljskoj i uspoređivat taj legacy i5 sa 3600 nema smisla. U svemu osim u nekih par naslova šamara tog i5 ko mrtvog magarca.
 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
AMD Ryzen procesori (opća tema)

Ova slika govori sve o šamaranju. Ryzen 1600 šamara ryzena 3600 ko beba zvečku. DUPLO jeftiniji, a SAMO 1/4 sporiji.

Poruka je uređivana zadnji put uto 16.7.2019 17:44 (XXX).
Moj PC  
2 1 hvala 1
16 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
Friday kaže...
zv'jer2 kaže...
Promster kaže...

E ovo sam čekao od Stevea, naklokan 9900K vs 3900X u 36 igara.

Sve 5, ali tko s takvim procesorom igra na 1080p?

 

Oni koji ne igraju zbog uzivanja u igri, grafici, zvuku... Nego igraju samo da budu prvi i igrat ce na potato rezoluciji sa top hardverom samo da bi imali dodatnih 1% prednosti.

 Za takve je test opet promašen jer takvi igrači skrše grafiku na low, a kompetetivne igre su generalno starije i ne skaliraju dobro s jezgrama. Za takve je kupnja Intela nobrainer, stoga se i dalje pitam čemu takav test...

 

Inače mi je taj kanal top za reviewe i pratim ih, ali ovo mi nema smisla.

Welcome my son...
Poruka je uređivana zadnji put uto 16.7.2019 17:49 (zv'jer2).
8 godina
online
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
XXX kaže...

Ova slika govori sve o šamaranju. Ryzen 1600 šamara ryzena 3600 ko beba zvečku. DUPLO jeftiniji, a SAMO 1/4 sporiji.

 Viš to ti nije loše, upiknut Ryzena 1600 za puno manje para, i za 2-3 godine kad padnu cijene upgradeati ga sa nekim novijim, jačim Ryzenom sa duplo više jezgri

 

14 godina
offline
AMD Ryzen procesori (opća tema)

Evo ako nekome nesto znaci usporedba bf5 sa i bez ht-a conquest 64p  usput slika sa video postavkama 

 

16-07-2019, 16:49:54 bfv.exe benchmark completed, 271432 frames rendered in 1779.891 s Hamad Mapa core 4/8 @4.6 GHz
Average framerate : 152.4 FPS
Minimum framerate : 52.6 FPS
Maximum framerate : 200.6 FPS
1% low framerate : 80.3 FPS
0.1% low framerate : 33.6 FPS

 

16-07-2019, 17:13:24 bfv.exe benchmark completed, 138186 frames rendered in 980.454 s Hamad Mapa 4c @4.6GHz
Average framerate : 140.9 FPS
Minimum framerate : 72.5 FPS
Maximum framerate : 200.8 FPS
1% low framerate : 72.8 FPS
0.1% low framerate : 40.8 FPS

 

Moj PC  
2 0 hvala 1
16 godina
odjavljen
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
EricCartman kaže...
XXX kaže...

Ova slika govori sve o šamaranju. Ryzen 1600 šamara ryzena 3600 ko beba zvečku. DUPLO jeftiniji, a SAMO 1/4 sporiji.

 Viš to ti nije loše, upiknut Ryzena 1600 za puno manje para, i za 2-3 godine kad padnu cijene upgradeati ga sa nekim novijim, jačim Ryzenom sa duplo više jezgri

 

 AMD je sam sebi konkurencija.

8 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
Eric Cartman tocno tako, obicnom korisniku je nebitno to ubrzanje od 10-20%, 1600/1700 se vec daju pronaci stvarno povoljno...

Jedini problem su ploce, cijene stoje, rabljenih je malo,.posebice nekih jacih modela, sto je i logicno, jer ljudi nemaju razloga da ih prodaju u bescjenje....
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
avdma kaže...

 Fulao si ono što sam htio reći u potpunosti, pročitaj još jednom.

 

 

 Pišeš gluposti, ni s novim accountom se nisi ništa opametio, a profilna slika ti nikako ne stoji s obzirom kakve gluposti pišeš.

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima
Poruka je uređivana zadnji put uto 16.7.2019 18:04 (Shockwave).
10 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)

zv'jer2

Kazes Intel je nobrainer za kompetitivne igre, a lijepo se vidi da je Ryzen mrvu bolji u CS:GO, jednoj od najkompetitivnoj igara na svijetu i sa vjerojatno najstarijim engineom od kompetitivnih igara. Isto tako u PUBGu je mrvu sporiji. U Doti2 su vjerojatno tu negdje. Ima smisla radit test da ljudi koji razmisljaju kao ti nebi davali, pisali pogresne izjave ili hoces reci da kada skrsis grafiku na low Intel cudesno dobije bolje performanse naspram Ryzena? Taj test je dokaz da se Ryzen i u starijim igrama priblizio Intelu, znaci single thread perf. su napokon na razini, u rasponu Intela.

10 godina
offline
AMD Ryzen procesori (opća tema)
  • Ryzen 9 3900x vs i9 9900k
  • Na stock freq 
  • Ne znam koja je poanta na stock freq za oba procesora.
Svijet je zanimljiv onoliko koliko smo mi radoznali !!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
XXX kaže...

Ova slika govori sve o šamaranju. Ryzen 1600 šamara ryzena 3600 ko beba zvečku. DUPLO jeftiniji, a SAMO 1/4 sporiji.

Da samo za gejming to drži vodu,ali opčenito procesor ne kupuješ svaki dan i pogotovo ne samo za gejming.

 

https://www.bug.hr/forum/topic/procesori-mbo/amd-ryzen-procesori-opa-tema/249569.aspx?page=395&jumpto=5942678&sort=asc&view=flat

 

Baš zato je zelenaš to kaj je, ili gleda se ili važe kompletno sve CPU performanse uloženo-dobiveno.

 

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
16 godina
odjavljen
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
rambox kaže...
XXX kaže...

Ova slika govori sve o šamaranju. Ryzen 1600 šamara ryzena 3600 ko beba zvečku. DUPLO jeftiniji, a SAMO 1/4 sporiji.

Da samo za gejming to drži vodu,ali opčenito procesor ne kupuješ svaki dan i pogotovo ne samo za gejming.

 

https://www.bug.hr/forum/topic/procesori-mbo/amd-ryzen-procesori-opa-tema/249569.aspx?page=395&jumpto=5942678&sort=asc&view=flat

 

Baš zato je zelenaš to kaj je, ili gleda se ili važe kompletno sve CPU performanse uloženo-dobiveno.

 

 

Znaci linkas svoj post na kojem je link na tvoj post na kojem je link na tvoj post... Nije tebi lako

I vjerojatno ces danas-sutra linkati i ovaj post

Freak Show Inc.
Poruka je uređivana zadnji put uto 16.7.2019 19:21 (Friday).
5 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
Friday kaže...

 

Znaci linkas svoj post na kojem je link na tvoj post na kojem je link na tvoj post... Nije tebi lako

I vjerojatno ces danas-sutra linkati i ovaj post

 Ma glavno da se linka.

Ionako je 99% spama-a i trollanja na ovoj temi.

14 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
Friday kaže...

 

Znaci linkas svoj post na kojem je link na tvoj post na kojem je link na tvoj post... Nije tebi lako

I vjerojatno ces danas-sutra linkati i ovaj post

 ma samo ignoriraj ga i nema vise postova sto je on nekad nesto napisao ili postao 

8 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
Negdje sam nasao, procitao letimicno,i sad naravno vise nemogu naci da se ubijes.....

Nesto kako update agesa-e na zadnju verziju aka najnoviji bios pomaze i prethodnim generacijama ryzena, osim sto dodaje support za 3xxx seriju, poboljsava boost, oc, voltazu,memoriju....

Dali je netko naletio na ovo pa moze tocnije reci o cemu se radi?
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
XXX kaže...

Oba procesora nemaju smisla.

 Deda tebi tak i onak niti jedan procesor iznad 150$-200$ nema smisla 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
Friday kaže... 

Znaci linkas svoj post na kojem je link na tvoj post na kojem je link na tvoj post... Nije tebi lako

I vjerojatno ces danas-sutra linkati i ovaj post

To ti je breme djevicanstva u cetrdesetima..

16 godina
odjavljen
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
evincar kaže...
XXX kaže...

Oba procesora nemaju smisla.

 Deda tebi tak i onak niti jedan procesor iznad 150$-200$ nema smisla 

 Za igranje "igrica" sigurno da ne.

4 godine
protjeran
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
Shockwave kaže...

 Pišeš gluposti, ni s novim accountom se nisi ništa opametio, a profilna slika ti nikako ne stoji s obzirom kakve gluposti pišeš.

 Ne znam tko ili što tebe proganja, ali umjesto da napadaš bez razloga jednom probaj napisati argument po mogućnosti sa nekakvim pokrićem. Ovo maltretiranje nema smisla i nadam se da će moderatori odraditi posao.

13 godina
neaktivan
offline
AMD Ryzen procesori (opća tema)

https://www.centro.hr/procesor-amd-ryzen-7-2700.aspx?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click

evo mene zanima jel moguće dignut takt ovom procesoru, ili je to moguće samo na 2700X verziji ? dakle OC jel moguć ili nije, pošto vidim da 2700 X zbog hladnjaka i OC dođe dosta više, pa da ne trošim pare bzv ako mogu i ovom dignut takt za 500mhz.

i 5-3570K
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
Mozes ga overclockati, a sad tocno koliko,neces znati dok ne probas....

Proguglaj malo pa ces vidjeti sto otprilike mozes ocekivati....
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
AMD Ryzen procesori (opća tema)
Intel=pokvareni podmukli gadovi!
Poruka je uređivana zadnji put uto 16.7.2019 21:29 (rambox).
Moj PC  
1 1 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
AMD Ryzen procesori (opća tema)

Evo opet linkovi na vlastite postove gdje su linkovi na vlastite postove... Sad sam u nedoumici sta bih mislio o tome

Freak Show Inc.
 
9 1 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
Friday kaže...

Evo opet linkovi na vlastite postove gdje su linkovi na vlastite postove... Sad sam u nedoumici sta bih mislio o tome

 Joj dobro ajde ti pak visis non stop na forumu pa ti je on/neki dosadani, logicno, no drugi koji se dodu informirati o novim procesorima svakako im dobro dodu njegove informacije u ovom moru gluposti koje pisete

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice