Intel i5 Club zaključana tema

poruka: 3.606
|
čitano: 551.358
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Intel Club (opća tema o procesorima)
7 godina
neaktivan
offline
Re: Intel i5 Club
itomic009 kaže...
daniel2809 kaže...

Evo, pitanje jedno, svi me upozoravaju da sad bolje da ništa ne kupujem jer navodno izlazi i od AMD-a i Intela nova serija procesora, pa će Skylake-u navodno past cijena. Jel zbilja to tako? Mogu se strpit onda još koji mjesec ako će se nešto uštedit, al da znam onda zaa čim se ide :)

 

Hvala, D3lBoy, jako lijepo objašnjeno :)

  Izlazi za par mjeseci i AMD i Intel novi ali to nije razlog da čekaš ako misliš uzet Intel jer Skylake neće bit ništa jeftiniji a novi Kabylake će bit brži u praksi od ovog onoliko koliko krokodil leti. Jedini razlog za čekat je taj dok se bude saznalo kakve performanse će ponuditi Zen i po kojoj cijeni. Sad bi se moglo desit nakon već puno godina da bude konkurentan Intelu. Ali to se još ne zna pa opet ako ti treba PC kupuj Skylake ako ti nije hitno onda pričekaj dok se ne bude znalo za AMD. Za Intel se već zna kao što sam rekao tako da tu nemaš razloga za čekati.

 Pa računalo me zasad služi sasvim solidno. Planirao sam nadogradit grafičku na ovu RX 480 kad izađe ako bude cijena kod nas približno 200 dolara kao što je najavljeno da to bude vani, a perforamse uz GTX970/GTX980. Procesor sam htio uzet taj Zen (u 10. mjesecu izlazi, ili), al onda sam vidio da dolazi novi socket AM4 zbog kojeg moram mijenjat matičnu, pa sam si postavio pitanje zašto sad odmah nebi mijenjao i matičnu i procesor, al uzeo intel. Jedino zbog čega bi sada čekao je da zbilja vidim hoće li Zen ponuditi neke solidne performanse, al za mnogo manju cijenu nego intel.

10 godina
offline
Intel i5 Club

Ima do AMDa jos dosta zapravo, da teško da ce past cijene Skylakea jer danas mozes za gotovo istu cijenu kupit i5 4690k i 6600k... Bar kod nas. Što se tice ovog boosta na sve 4 jezgre, da i ja sam to cuo kod nekih ploca, ali na vecini ploca ce biti onako kako sam napisao, i intel tako predstavlja normalan rad Turbo Boosta 2.0, ako mozete sve 4 na max boost to je feature maticne. Ali i dalje point je u tome da su jako lijepo napravili razliku od 300mhz između svakog Skylake CPUa, tako da svaki ima smisao za sebe, neko ce reci pa 300mhz nije nesto za ekstra doplatu - slazem se, ali kad sam ja kupovao 6600 bio je tek nešto skuplji od 6500, a turbo mu radi na frekvenciji sve 4 kao što na 6500 radi na samo jednoj, tako da ima razlike.

Iako mislim da je i5 6400 jako dobar buy

Battlelog: D3lBoy-00
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Intel i5 Club
D3lBoy kaže...

Što se tice ovog boosta na sve 4 jezgre, da i ja sam to cuo kod nekih ploca, ali na vecini ploca ce biti onako kako sam napisao, i intel tako predstavlja normalan rad Turbo Boosta 2.0, ako mozete sve 4 na max boost to je feature maticne. Ali i dalje point je u tome da su jako lijepo napravili razliku od 300mhz između svakog Skylake CPUa, tako da svaki ima smisao za sebe, neko ce reci pa 300mhz nije nesto za ekstra doplatu - slazem se, ali kad sam ja kupovao 6600 bio je tek nešto skuplji od 6500, a turbo mu radi na frekvenciji sve 4 kao što na 6500 radi na samo jednoj, tako da ima razlike.

Iako mislim da je i5 6400 jako dobar buy

 u krajnjem slučaju sasvim je nebitno jesu li sve jezgre na istom taktu ili je 100mhz razlika, nije da će se vidjet neka razlika

 

ha, 300mhz je kod tih procova skoro 10% razlike ili razlika koju inače intel daje u novim serijama, tako da se to ipak isplati ovisno o razlici u kešu

meni je razlika između 4460 i 4590 bila u 120 kuna kad sam kupovao i tih 300mhz više mi se činilo isplativim, pa plus neki fičri koje 4590 ima, a ovaj 4460 nema (Intel® vPro Technology, Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) i Trusted Execution Technology)

 

10 godina
offline
Re: Intel i5 Club

Istina, clockovi nisu toliko bitni kao sto vecina misli, bitna je arhitektura. Pogotovo kod AMDa, na njemu sam dizao po 500mhz da bi jedva nesto primjetio a da nije placebo efekt

Battlelog: D3lBoy-00
16 godina
offline
Intel i5 Club

Napravio delid i lapping i5 3570ki evo razlike u temperaturama. Po meni odlican rezultat, mozda se bacim i na laping h100i

Namjerno stavljeni malo veci napon nego sta treba da se proc bolje zagrije

 

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Moj PC  
5 0 hvala 2
12 godina
protjeran
offline
Intel i5 Club

Daj koju sliku?!

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Intel i5 Club
Patrick_cro kaže...

Napravio delid i lapping i5 3570ki evo razlike u temperaturama. Po meni odlican rezultat, mozda se bacim i na laping h100i

Namjerno stavljeni malo veci napon nego sta treba da se proc bolje zagrije

 

  Bome je super ali tebi nisu bile loše temperature ni prije delida po ovome što vidim .

16 godina
offline
Re: Intel i5 Club
Stjepanj kaže...

Daj koju sliku?!

 E hbg vec sve sastavio, stavio sliku samo alata. Stavim ovih dana dok cu opet rastavljati da ispoliram h100i

Nisam se uopce sjetio da slikam cpu. 

 

Evo brzinski oc na 5Ghz

 

http://valid.x86.fr/n438lu

 

Evo jedan podebljani score 5109mhz

 

http://valid.x86.fr/qc91d8

 

http://valid.x86.fr/x9ulv2 5126mhz

 

 

 

 

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.6.2016 1:28 (Patrick_cro).
8 godina
neaktivan
offline
Intel i5 Club

Pozdrav...planiram kupiti i5 4590 pa me zanimaju vasa iskustva s tim procesorom ako ga ko ima?

Only Black Market Gaming
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Intel i5 Club
Super cpu! Drzi sve do tamo gtx970,390! U nekim intezivnim cpu naslovima i s njima malo posustaje!lp
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
16 godina
offline
Intel i5 Club

pozz,

napravil sam sraNje, išo mjenjat pastu i jedan onaj držaćhladnjaka mi pukel onaj bijeli komacič kaj se širi kad se stisne, ostala 3 drže kak treba za ovoga nisam siguran, nekak sam ga zaljepil sa sekundarnim ljepilom i kolko se meni čini držai.

ugl temperature su niže mek kaj su bile ni jedna jezgra se ne pregrijava, dal može kaj s vremenom vrisnut?

 

intel i5 2500, baš su mogli to bolje izvest

Imate svi novije ploče (naravno iz Zagreba ste, pa imate novaca), pa imate problema sa sleep modom. Moja pločica iz 2007 i sleep mode rade ko vurica. Pa vi kupujte AsRock... By BlackMoon
Poruka je uređivana zadnji put sub 25.6.2016 16:48 (mrakky).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Intel i5 Club
mrakky kaže...

pozz,

napravil sam sraNje, išo mjenjat pastu i jedan onaj držaćhladnjaka mi pukel onaj bijeli komacič kaj se širi kad se stisne, ostala 3 drže kak treba za ovoga nisam siguran, nekak sam ga zaljepil sa sekundarnim ljepilom i kolko se meni čini držai.

ugl temperature su niže mek kaj su bile ni jedna jezgra se ne pregrijava, dal može kaj s vremenom vrisnut?

 ma 3 su dovoljna, nema ti kaj krepat! bitno da ne mrda! inace imas ih po njusci za 50kn, ili jos bolje za 85kn kupi lc cc95 koji je drasticno bolji!lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
10 godina
offline
Re: Intel i5 Club

Nisu tri dovoljna a to šta je zalipljeno može poustit svaki čas i najbolje je kupit novi hladnjak i nema brige.

12 godina
protjeran
offline
Intel i5 Club

kako ne, ja sam probao s samo 3 tiple i cooler nemres pomaknut! to govance ima 50g! ali u svakom slucaju bolje uzeti novi ako moze!

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Poruka je uređivana zadnji put sub 25.6.2016 18:13 (Stjepanj).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Intel i5 Club
Stjepanj kaže...

kako ne, ja sam probao s samo 3 tiple i cooler nemres pomaknut! to govance ima 50g! ali u svakom slucaju bolje uzeti novi ako moze!

 radi se o Coolermaster Hyper TX3 fakat je lagan, al ak popusti prepoznal bum po povečanju tempa, a ako i ne popusti budem se upustio u DIY spiku, zamjenit tu plastiku sa tiplom skratit ju, bu mi več nekaj palo na pamet, al fakat i proizvođači atermarket kulera, kaj nisu mogli tu plastikicu ipak još malo elastičniju napravit da tek pukne nakon 3-4 puta ispravljanja, a bogami i intel je jednostavno defoltni kuler stavit, kad vidi sve, nije ni ovaj moj nekaj velik, al eto promaklo mi, matična bila u kanti, vručine, malo nervoza i desi se, kad sam tad upalil komp u idle je cpu bio na 80 stupnjeva, kolko taj i5 2500 non k može istrpit naveču temperaturu?

 

edit:

@Stjepan kolko dugo si imao tak na 3 držača i dal je to bio defoltni hladnjak?

 

kud mi se to baš danas desilo kad nikaj ne dela...nemoš vjerovat

Imate svi novije ploče (naravno iz Zagreba ste, pa imate novaca), pa imate problema sa sleep modom. Moja pločica iz 2007 i sleep mode rade ko vurica. Pa vi kupujte AsRock... By BlackMoon
Poruka je uređivana zadnji put sub 25.6.2016 20:13 (mrakky).
12 godina
protjeran
offline
Intel i5 Club

ma skini tu tiplu i rokni neki saraf s plasticnim maticama i na gornju stranu neki feder! sry mislio sam da pricas o stock hladnjaku!

ili okreni cooler da su ti dvije tiple koje drze gore, tak da ga sila teža drzi tj vuce/stisce prema dolje, ta treca koja drzi ce ti privremeno biti dovoljno! ionako si reko da su ti idle cca 30°c sto je super!

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Poruka je uređivana zadnji put sub 25.6.2016 20:38 (Stjepanj).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
online
Intel i5 Club

Pa što ne možeš sa stock coolera skinut tu plastiku i stavit na ovaj?

 

Ako sam nešto progriješio, ispravite me. :D Mlad sam, još učim! :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Intel i5 Club
Stjepanj kaže...

ma skini tu tiplu i rokni neki saraf s plasticnim maticama i na gornju stranu neki feder! sry mislio sam da pricas o stock hladnjaku!

ili okreni cooler da su ti dvije tiple koje drze gore, tak da ga sila teža drzi tj vuce/stisce prema dolje, ta treca koja drzi ce ti privremeno biti dovoljno! ionako si reko da su ti idle cca 30°c sto je super!

 ma sad mi vrag neda mira idem skinut hladnjak i probat to zamjenit običnom tiplom, vidjel bum kak se drži ona kaj sam su zaljepil

 

@Tony1999 nemrem nač stock

Imate svi novije ploče (naravno iz Zagreba ste, pa imate novaca), pa imate problema sa sleep modom. Moja pločica iz 2007 i sleep mode rade ko vurica. Pa vi kupujte AsRock... By BlackMoon
Poruka je uređivana zadnji put sub 25.6.2016 20:46 (mrakky).
11 godina
offline
Re: Intel i5 Club
Ionako sa stock ne pasu pinovi, ja sam stavljao na cm vortex plus, a ti tvoji mislim da su isti.
da se doduse sa skalpelom to urediti, ali je pipavo za popizdit i sjebao sam dva pina dok sam uspio
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Intel i5 Club
picajzla0707 kaže...
Ionako sa stock ne pasu pinovi, ja sam stavljao na cm vortex plus, a ti tvoji mislim da su isti.
da se doduse sa skalpelom to urediti, ali je pipavo za popizdit i sjebao sam dva pina dok sam uspio

 ma ja sam sad ponovo zaljepio pin taj, tak da sam morao borerom bušit rupu, ma za prvu ruku bu držalo, jbg, kaj da radim sad, da znam nekog iz gorice ko ima stock točno bi stavio stock i mirna bosna, a ovak imam male parranoje, jer nemam naviku gasit pc i kaj ak popusti kad me nema,

 

kaj mislite jel može tolko to utjecat da skuri cpu? (naravno ak je u idle)

 

edit_

čovijek mi dao ideju, a nadam se da bu dobro došlo svakom ko ćeli sigurnije namontirat ne pomoču tih kliktavica krkih :)

 

ugl. kak nemam back plate planiram neku posudu žrtvovat ona plastika kaj je kao gumenana pravit šablonu po kuleru za rupe, nakon toga izbušit na toj plastici rupe stavit sa vanjske strane šajbice šire, a za razmak između kulera i pcb-a budem ozrezao one bijele koje pucaju smo doljni dio budem ostavio, budem za to još odlučio, provuko šarafe kroz rupe i sa gornje lagano zatezao (stjepan nemam nikakv takve vrste feder imaš kakvu ideju od čeja ja napravit?), ne ko manijak da ne popuca sve, al dovoljno poet da prijanja, smatram da bude tad puno bolje hladnjak nasjeo na cpu

 

prije nego se primim tog uređivanja moram čekat da se dučani otvore (pon) jer sam se preslil i sve šerafe pobacač tolko toga sam imal i da ne teglim sa sobom bacil, a sad mi treba i točno znam kaj mi treba, a ja bacio (idiot sam) ako znate koga da je iz Velike Gorice i ima pa makar stock kuler koji bi paso na moj socket, molim Vas javite mi, hvala

 

pitanje jošjedno, ovak našo sam video di lik zamjenio te glupe plastike šrafima, jel može bit kaj matičnoj? naravno ja bi stavio poveče pajbice na dijo koji nalježe na mbo, da ne režem od plastike?

 

zatrpo sam Vas pitanjima, al znate kak je to to kad nekaj trenutno drži, al postoji šansa da svaki čas popusti, a komp mi je mezimac ko i Vama vaš hehe, pa nebi želio da se nekaj skuri nije mi baš brijeme za davanje novaca za novi cpu.

 

puno hvala

 

 

EDIT EDITA

 

nabavio stock kuler, prebacio pinove na svoj, sve 5 radi, temperature su u ovak zagrijanoj prostoriji 37-40, ono juče je bilo sa klimom, idem odvrtit intel burning test, da vidim kolko če ić, al iznad 80 ko i jče nebi trebalo.

 

šarafi si spremni, sam nek me zahebava ju piniči idu šrafi gore, rada nema micanja :)

 

ovaj Coolermaster Hyper TX3 nije opče loš za non k seriju, žal mi kaj nisam isprobal ovej stock, zanim me dal bi se glasnije čuo, jer ovog opče ne čujem i biosu mi narihtano na silent i da sam podiže vrtnju kak se grije.

 

uglavnom puno hvala svima na pomoči sugestijama i ispričavam se kaj sam vratio temu na sandija XD, al kad pogledaš cpu za današnje potrebe gaming i sve ostalo gura ko bog, jedino kaj bi si htio nabavit ivy-a isto i5 samo k verziju zbog toga kaj ima pce 3.0 i oc potencijala, a i ploča mi podžava nekog iveka, sam neznam kojeg, al ko zna kad bum ponovo slagal konfu kaj bu bilo vani i neki srednji rang, nemojte me mrzit zbog ove izjave i i5 klubu, al amd zen me tolko privlači i jedva čekam službene rezultate i apu sa zenom, no dobro da ne oftopičim, bilo bu milion solucija za složit ok konfu.

 

budite mi zfravi i veseli :)

 

peace

idle idle
intel+burning+test intel+burning+test
Imate svi novije ploče (naravno iz Zagreba ste, pa imate novaca), pa imate problema sa sleep modom. Moja pločica iz 2007 i sleep mode rade ko vurica. Pa vi kupujte AsRock... By BlackMoon
Poruka je uređivana zadnji put ned 26.6.2016 14:06 (mrakky).
13 godina
offline
Intel i5 Club

čitam neke testove procesora i naiđem na zaključak za i5 4570 cpu:

 

For the majority of users, at stock clocks, the G3258 provides comparable performance but with a few simple BIOS adjustments the G3258 can be clocked up to 4.3 GHz where, even at half the price, it destroys the i5-4570 in single and dual core workloads

 

http://cpu.userbenchmark.com/Compare/Intel-Pentium-G3258-vs-Intel-Core-i5-4570/2434vs2770

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Intel i5 Club
Darko1983 kaže...

čitam neke testove procesora i naiđem na zaključak za i5 4570 cpu:

 

For the majority of users, at stock clocks, the G3258 provides comparable performance but with a few simple BIOS adjustments the G3258 can be clocked up to 4.3 GHz where, even at half the price, it destroys the i5-4570 in single and dual core workloads

 

http://cpu.userbenchmark.com/Compare/Intel-Pentium-G3258-vs-Intel-Core-i5-4570/2434vs2770

 

 To nije zaključak za i5, činjenica je da bi taj i5 na istom clocku kao i G3258 imao isti ili bolji score, gameri koji imaju namjeru uzeti bilo koju jaču grafiku i igrati bilo koji novi naslov i5 gledaju kao daleko jaču i bolju opciju radi više fizičkih i logičkih jezgri pa se tu 3258 ne treba ni spominjati.

root
10 godina
offline
Re: Intel i5 Club
Darko1983 kaže...

čitam neke testove procesora i naiđem na zaključak za i5 4570 cpu:

 

For the majority of users, at stock clocks, the G3258 provides comparable performance but with a few simple BIOS adjustments the G3258 can be clocked up to 4.3 GHz where, even at half the price, it destroys the i5-4570 in single and dual core workloads

 

http://cpu.userbenchmark.com/Compare/Intel-Pentium-G3258-vs-Intel-Core-i5-4570/2434vs2770

 

 Ako koristiš hackintosh nije loš, ali Boga mi za windows, odera ga i5 ko pas muhu.

8 godina
odjavljen
offline
Re: Intel i5 Club
Darko1983 kaže...

čitam neke testove procesora i naiđem na zaključak za i5 4570 cpu:

 

For the majority of users, at stock clocks, the G3258 provides comparable performance but with a few simple BIOS adjustments the G3258 can be clocked up to 4.3 GHz where, even at half the price, it destroys the i5-4570 in single and dual core workloads

 

http://cpu.userbenchmark.com/Compare/Intel-Pentium-G3258-vs-Intel-Core-i5-4570/2434vs2770

 

 ako ne igra igre onda je svejedno, ali ako igra onda je razlika velika na stranu i5

12 godina
offline
Intel i5 Club

Ej ljudi dal se jos uvijek daju OC non k i5, jer imam dobru ponudu  što se tiče i5 6400 i msi z170-1 pro, pa me zanima dal se jos uvijek daju OC ili je to intel zabranio?

 

Unaprijed hvala na odgovoru :) 

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Intel i5 Club
MSN kaže...

Ej ljudi dal se jos uvijek daju OC non k i5, jer imam dobru ponudu  što se tiče i5 6400 i msi z170-1 pro, pa me zanima dal se jos uvijek daju OC ili je to intel zabranio?

 

Unaprijed hvala na odgovoru :) 

Non K i5 proceosri osim Haswell smeća se mogu klokati 400Mhz preko multipliera, i još po nešo preko blck-a, na skylakeu to ide dosta preko blck-a ali se gube neke opcije kao sto je speedstep i neke power saving opcije.

Stvaram prijatelje i neprijatelje.
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.7.2016 9:58 (Glavas_ZG).
16 godina
offline
Re: Intel i5 Club
MSN kaže...

Ej ljudi dal se jos uvijek daju OC non k i5, jer imam dobru ponudu  što se tiče i5 6400 i msi z170-1 pro, pa me zanima dal se jos uvijek daju OC ili je to intel zabranio?

 

Unaprijed hvala na odgovoru :) 

 nedaju, preko windows updeta ubacili mikrokodove koji to onemogučuju, a ako i uspiješ to zaobič moraš pazit da ti matična ima odgovarajuči bios bez tih mikrokodova, to je veliki fail za intel i ak su več zahebali stvar i izbacili takav cpu, u znak isprike trebali su ostavit tak kak je(tu mi intel pao jako), to je jedino dokaz da im cpu ima rupetinu, a to za hw nikak nije dobro, kolko kod on bio dobar, mnogi se možda neče složit samnom oko ostavljavljana tak kak je, al brate mili izbacuješ cpu i da tu stvar ne isprobaš u samoj tvornicii i ispeglaš rupu, pa kaj je z glavom intelu moj? :D

tak da dolazim do zaključka, da kad bi se kak dali maknut ti mikrokodovi iz bilo kojeg non k intel cpu-a mogo bi se klokat, jer razlike u k i non k nema, sam u tim mikrokodovima, jer nije strano oko xenon cpu-a i matične koja ju nepodržava ubacivanje mikrokodova da budu kompatibilni

 

ps. kad sam to pročital i pogledal par objašnjenja na yt išo u potragu za micanje sa mog i5 2500 non k tih hebenih nikrokodova, al mane, mane....

Imate svi novije ploče (naravno iz Zagreba ste, pa imate novaca), pa imate problema sa sleep modom. Moja pločica iz 2007 i sleep mode rade ko vurica. Pa vi kupujte AsRock... By BlackMoon
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.7.2016 10:12 (mrakky).
16 godina
offline
Re: Intel i5 Club
Glavas_ZG kaže...
MSN kaže...

Ej ljudi dal se jos uvijek daju OC non k i5, jer imam dobru ponudu  što se tiče i5 6400 i msi z170-1 pro, pa me zanima dal se jos uvijek daju OC ili je to intel zabranio?

 

Unaprijed hvala na odgovoru :) 

Non K i5 proceosri osim Haswell smeća se mogu klokati 400Mhz preko multipliera, i još po nešo preko blck-a, na skylakeu to ide dosta preko blck-a ali se gube neke opcije kao sto je speedstep i neke power saving opcije.

 kolko je meni poznato bclk na intelu od sandija nije poželjno dirat, jer automatski klokaš sav hw u mašini, a zbog toga može doč do nestajanja podataka sa hdd-a, pa čak i izgorenih komponenti, tako kaže google :D

 

ja bi prvi digo taj bclk kad bi bio siguran da nebu niš ošlo, jer mi pc radi 24/7, ima ko sa foruma da ima sličnu ili istu ploču Gigabyte GA-P67X-UD3 B3 + Sandy Bridge i da je dizao i kolko bclk i da mu radi sve ok bez nuspojava 24/7, al da je tak bar cca pol godine, meni bi taman došlo dič 103-105, al me kao što rekoh frka

Imate svi novije ploče (naravno iz Zagreba ste, pa imate novaca), pa imate problema sa sleep modom. Moja pločica iz 2007 i sleep mode rade ko vurica. Pa vi kupujte AsRock... By BlackMoon
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.7.2016 10:10 (mrakky).
15 godina
online
Re: Intel i5 Club
Radi jos uvijek nije nikakav updejt win 10 izbacio da bloka ja imam i5 6400 na 4.5ghz i sljaka sve
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Intel i5 Club

Radi sa starijim biosima, al proizvođači su mislim makli sve te starije bioseve pa ih se treba tražit po forumima.

Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Intel Club (opća tema o procesorima)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice