Trazenje internshipa/posla

poruka: 3
|
čitano: 4.443
|
moderatori: Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Trazenje internshipa/posla

Pozdrav,

 

prvo se ispricavam ukoliko sam promasio podforum ili ovome nije mjesto ovdje. Moje pitanje je vrlo jednostavno, završio sam (odnosno završiti cu u 9. mj.) racunarstvo - 5 god te sam poceo gledati za poslove. Naime najvise me zanima web development (JS, Ruby on Rails i sl. jezici) ali problem je sta imam malo iskustva (poslovnog), a i kroz fax samo nekolicina projekata koji nisu vrijedni pokazivanja ozbiljnijim firmama. Trenuntno mi nije toliko stalo do novaca i kvalitetnog posla vec neka firma ili manja firma u kojoj bi stvarno naucio nesto raditi pa kasnije mozda traziti neki ozbliniji posao pa je moje pitanje gdje trzaiti, sta traziti (neki linkovi ili savjeti sta da prvo radim npr. dal da probam doma neke projekte slozit pa se prijavljivat ili trazit internship itd...). Nimalo me ne odbija ni traziti van hrvatske poslove/internship pa evo ako moze bilotko svoja iskustva/misljenja podjeliti ovdje bio bi jako zahvalan :).

 

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Trazenje internshipa/posla

slozi dobar CV, linkedin profil i molbu. radi svoje neke projekte i stavljaj ih na git. salji otvorene molbe na sve firme koje te zanimaju da zelis doc na internship.

zacudio bi se koliko ustvari nije problem doc do toga, ako napravis ovo gore navedeno kako spada i pokazes volju za ucenjem..

 
2 0 hvala 2
10 godina
neaktivan
offline
Trazenje internshipa/posla

Ja sam self taught programer i sa 4,5 mjeseci iskustva dobio sam poziv za internship vani i 1 razgovor za posao isto vani.

Samo su ih zanimali moji projekti na kojima sam radio i nista drugo.

Moj PC  
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice