Mozzila Firefox se ne otvara, kako popraviti? zaključana tema

poruka: 3
|
čitano: 2.564
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Mozzila Firefox se ne otvara,kako popraviti?

Sinoc sam surfovao na mozzili i cd przio,u jednom trenutku sam otisao i nakon 5 min se vratio kad ima ikonica dole kao da je otvoreno ali klikcem i nista,mislio sam mozda jer se przi cd nece da otvori,poslije kad je to zavrsilo opet nisam mogao a ni sad.

Dakle dole gdje stoje ikonice od programa koji su otvoreni i foldera ima i firefox i kad stavim strelicu misa na tu ikonu prikaze umanjemu sliku kao da je otvoren,a da otvori nece,deinstalirao sam i obrisao sve iz PROGRAM FILE u folderu mozzila i ponovo instalirao restartovao racunar,obrisao CCLEANER-OM,imam neka 2 ANTIVIRUSA upalio sam i nisu nista nasli,i opet isto,zanimljivo da drugo sve radi kao i google chrome pretrazivac ali meni treba mozzila.

Jos da napomenem da je sinoc par puta izbacivalo neko upozorenje "6.1 is not a valid floating point value" sad ne znam ima li to kakve veze,vrijedi svaka informacija za ako se nadje neko ko bi mogao znati nesto o tome vise kako i sta da uradim.

Nisam nikad imao takvih problema.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Mozzila Firefox se ne otvara,kako popraviti?

Probaj ga startat u safe modu. Stisni i drži shift pa klikni dvaput. Ako ga uspiješ tak pokrenut znači da ti neki plugin radi probleme, pa isključi sve pluginove, pa ih startaj jedan po jedan da vidiš koji je problematičan.

Poruka je uređivana zadnji put uto 3.3.2015 13:13 (dastefan).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Mozzila Firefox se ne otvara,kako popraviti?

Bravo stefo,uradio sam tako i u safe modu otvorio normalno mozzilu i obrisao plugin download helper i sad radi normalno.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice