USB Voyager GT UNREADABLE

poruka: 4
|
čitano: 3.642
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
USB Voyager GT UNREADABLE

Imam problem sa stickom Corsair Flash Voyager GT 16GB... Windowsi XP mi ga prepoznaju samo kao ramovable drive i kažu da nije formatiran, ali kad potvrdim da ga formatira ne mogu ga formatirat, a Vista i 7 ga prepoznaju kao USB MEMORY BAR Device i ne pojavljuje se uopće u My Computeru. Inače prije svi windowsi su ga prepoznali kao Corsair flash voyager gt usb device i sve super radilo.. Molim ako netko zna nek se javi... kak da spasim podatke ako je moguće ak ne samo da ga osposobim da opet radi.... Unaprijed zahvaljujem!!

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
USB Voyager GT UNREADABLE

Pretpostavljam da si ga pri prvom formatiranju formatirao u NTFS ili FAT 32 (Windows user) pa nije stvar da je u formatu koji Windowsi ne mogu citati!

 

Najvjerojatnije ti je cupanje bez safe removal uzrokovalo tu gresku!

 

Ima nacina da se spasi, imas raznih programa poput easy recovery, ili data doctor recovery pa probaj sa njima...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
USB Voyager GT UNREADABLE

Tocno se to i meni dogadalo kad mi je moj Voyager krepavao, slucajno sam ga bio izvukao do je ledica jos

svjetlucala ( ali nije se nista prenosilo ), nakon toga je isao samo nizbrdo....

Nadam se da si sacuvao racun jer corsair ima odlicnu garanciju, odnio u servis i nakon 2 dana sam dobio novi,

bez da su nest posebno provjeravali.... a uz to je bio 4GB a ne 2GB koji mi se pokvario Smijeh

All religions are the same: religion is basically guilt, with different holidays.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
USB Voyager GT UNREADABLE

Probaj ga sa ovim formatirati.

HP USB Disk storage....

 

Ma imas 10 god garancije, boli te uvo Namigiva

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.5.2009 0:48 (bnaci).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice