Bnet internet - problemi

poruka: 62
|
čitano: 25.042
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Bnet internet sranje!

Dakle placam internet koji bi trebao biti brzine 16 mbs.

A evo sto ja dobijem http://www.speedtest.net/result/1074618868.png a o kvalitleti konekcije da ne govorim...

Igram online igrice (trenutno css) i jako me smeta ovakva losa veza, internet je jedino dobar od 12 sati u noci do 13 sati popodne. (torrenti i sve su pogaseni normalno, nista ne trosi vezu).

Pa me zanima sto da napravim, treba mi internet koji ima jaku kvalitetnu i cvrstu vezu tako da mi ingame bude sto manji ping.

Preporucujte tu svoje provajdere koji bi mogli ovo pruzit, siguran sam da tu ima strucnjaka za takve stvari xD.

Zvao sam ih sto puta, pisao na podrsku ..... a oni neznaju o "cemu se radi" jer je s internetom sve u redu, to je njihov odgovor.

 

 

 
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Bnet internet sranje!
Skini Malware Bytes i pokreni Full Scan mozda ti virus gusi promet...
A drugo ako te bas zanima ja imam Amis Telekom pa ako hoces uzet evo ti njihova stranica : http://www.amis.hr/
 
0 2 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Bnet internet sranje!

nista cudno.. ja sam placao 16 mbita pa isto imo oko 9 , 2-4mbita.. smanjio sam na 8 jel je to cisto bacanje love... ping mi je konstantno dobar.. sad zavisi di se nalazis ja sam na borovju..

 

i da svaki dan obavezno jednom iskopcam ruter iz struje da se resetira.. (veza se sama od sebe pocne telit i samo to pomaze)

Poruka je uređivana zadnji put pet 17.12.2010 19:00 (dokly).
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Bnet internet sranje!

skup ali ipak meni najbolji sto se tice problema i slicno(nemam ih) T-scum

My Life Is A Very Serious Game...
13 godina
neaktivan
offline
Bnet internet sranje!

Ma nemam virusa i dosta se razumijem u takve stvari tako da to nije problem;))

Bump BUmp BUMP it up!

 
0 0 hvala 0
14 godina
online
RE: Bnet internet sranje!

Ne znam, ja njima plaćam 8mbps i dobivam većinom ugovorenu brzinu ili čak više, a veza stabilna.. tu i tamo malo uspori al to mi se događalo i na t-com-u.

 

Evo sad sam baš mjerio i trenutno dobijam više nego plaćam. {#}

 

Ako tebi ne radi kako treba, nazovi ih i zaprijeti da ćeš promijenit providera, onda bi se mogli potruditi..

Saying Java is good because it works on all operating systems is like saying anal sex is good because it works on all genders.
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.12.2010 19:13 (nontryer).
13 godina
neaktivan
offline
RE: Bnet internet sranje!

Ah ti si u zg ili okolici, a ja sam dole iz dalmacije.

Ako ti se da jel mozes napravit test na pingtest.net?

Hvala

14 godina
online
RE: Bnet internet sranje!

Nisam zg i okolica, iz Rijeke sam.

 

Koliko si udaljen od centrale? Tako velike brzine (tipa 16mbps) se i ne mogu isporučiti ako si daleko.

 

Evo rezultat sa pingtesta: link

Saying Java is good because it works on all operating systems is like saying anal sex is good because it works on all genders.
14 godina
neaktivan
offline
Bnet internet sranje!

Probaj ovdje provjerit kolika ti je brzina klik. Meni taj speedtest.net izbaci da mi je brzina 45Mb/s tako da mislim da nije pouzdan za mjerenja brzine neta.

visit http://www.youtube.com/user/zoja26pro?feature=mhum
Moj PC  
1 2 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Bnet internet sranje!
nontryer kaže...

Nisam zg i okolica, iz Rijeke sam.

 

Koliko si udaljen od centrale? Tako velike brzine (tipa 16mbps) se i ne mogu isporučiti ako si daleko.

 

Evo rezultat sa pingtesta: link

 Ovo je tvoj pingtest http://www.pingtest.net/result/30386788.png

 A vidi moj http://www.pingtest.net/result/30389755.png

 Svaka Cast bnet, nikad vise!

 Ako neko zna koji provajder je najbolji za ping i online gaming preporucite slobodno.

Poruka je uređivana zadnji put pet 17.12.2010 20:10 (LVL).
13 godina
neaktivan
offline
Bnet internet sranje!

BUMP BUMP BUMP!

 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Bnet internet sranje!

Kratko i jasno,zovi sluzbu za korisnike,mi ti tu nemozemo pomoci osim da ne dotjeras PC u red sa nekim rezidentnim zastitama,av scanerima i slicno.

Ko prestane biti prijatelj, prijatelj nikada nije ni bio. || Čime se pametan stidi, time se budala ponosi.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Bnet internet sranje!
LVL kaže...

BUMP BUMP BUMP!

  Vjerojatno je stara parica kod tebe !

 

Tako je i kod amisa, uzmes 24 mbita a imas staru paricu i dobijes samo 4-5 mbita.

Onaj koji pita ispadne budala pet minuta, ali onaj koji ne pita ostane budala cijeli život.
13 godina
neaktivan
offline
RE: Bnet internet sranje!
Mitch kaže...
LVL kaže...

BUMP BUMP BUMP!

  Vjerojatno je stara parica kod tebe !

 

Tako je i kod amisa, uzmes 24 mbita a imas staru paricu i dobijes samo 4-5 mbita.

 Sta su parice?

I dal mi mogu oni to zamjeniti?

13 godina
protjeran
offline
RE: Bnet internet sranje!
LVL kaže...
Mitch kaže...
LVL kaže...

BUMP BUMP BUMP!

  Vjerojatno je stara parica kod tebe !

 

Tako je i kod amisa, uzmes 24 mbita a imas staru paricu i dobijes samo 4-5 mbita.

 Sta su parice?

I dal mi mogu oni to zamjeniti?

Evo sta su LINK

 

Ne mogu,to je dio njihove infrastrukture,rekoh ti,nazovi sluzbu za korisnike,mozda je do tvoje "razvodne" kutije u zgradi ili do modema nekakva greska.

Ko prestane biti prijatelj, prijatelj nikada nije ni bio. || Čime se pametan stidi, time se budala ponosi.
16 godina
neaktivan
offline
Bnet internet sranje!

Nemojte uzimat Bnet da pa i da ostane zadnji provider na svijetu.

 

Plačam 8mb/s dobivam jedva 1,2. O uploadu da ne pričam. Ping je također katastrofa. Naravno, sve radi normalno tipa ujutro u 8-12h kad nitno ne opterećuje mrežu i kad svi rade (uključujući i mene). Zvao sam ih i rekli su da znaju za problem. Reko pa ako znate šta ne riješavate, a čovjek mi kaže moramo vas upisat u bazu podataka da tehničari rasterete mrežu kad mi dolazi do zagušenja. Nakon toga sve je bilo bajno nekoliko dana i dobio sam poziv od Bneta dal sam zadovoljan uslugom (obična anketa) i na kraju su mi rekli (kao slučajno vidjeli) da sam dao pritužbu, dal je sve ok. Kad sam rekao da je isti dan je počeo isti problem.

 

Zna li itko postoji li neki dobar modem za kabelski internet da zamjenim ovaj koji sam dobio od bneta?

 

EDIT: nisam ga dobio, plačam najam njihovog modema u mom stanu, tj. nije moj XD

http://micromanagements.blogspot.com/
Poruka je uređivana zadnji put sub 18.12.2010 19:21 (Creative).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Bnet internet sranje!
Crypto kaže...
LVL kaže...
Mitch kaže...
LVL kaže...

BUMP BUMP BUMP!

  Vjerojatno je stara parica kod tebe !

 

Tako je i kod amisa, uzmes 24 mbita a imas staru paricu i dobijes samo 4-5 mbita.

 Sta su parice?

I dal mi mogu oni to zamjeniti?

Evo sta su LINK

 

Ne mogu,to je dio njihove infrastrukture,rekoh ti,nazovi sluzbu za korisnike,mozda je do tvoje "razvodne" kutije u zgradi ili do modema nekakva greska.

Lol, pa ta razvodna kutija, u njoj su parice, svaki broj ima paricu odnosno "kopču" na glavnu tel. žicu u ulici do centrale.

 

 

Taj problem je kod svih providera, ugrađuju se stare parice, koje nemaju podršku za VDSL2 (8 mbit na vise, hd iptv (bez skidanja brzine))

Onaj koji pita ispadne budala pet minuta, ali onaj koji ne pita ostane budala cijeli život.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Bnet internet sranje!
Mitch kaže...
Crypto kaže...
LVL kaže...
Mitch kaže...
LVL kaže...

BUMP BUMP BUMP!

  Vjerojatno je stara parica kod tebe !

 

Tako je i kod amisa, uzmes 24 mbita a imas staru paricu i dobijes samo 4-5 mbita.

 Sta su parice?

I dal mi mogu oni to zamjeniti?

Evo sta su LINK

 

Ne mogu,to je dio njihove infrastrukture,rekoh ti,nazovi sluzbu za korisnike,mozda je do tvoje "razvodne" kutije u zgradi ili do modema nekakva greska.

Lol, pa ta razvodna kutija, u njoj su parice, svaki broj ima paricu odnosno "kopču" na glavnu tel. žicu u ulici do centrale.

 

 

Taj problem je kod svih providera, ugrađuju se stare parice, koje nemaju podršku za VDSL2 (8 mbit na vise, hd iptv (bez skidanja brzine))

Bnet ne koristi telefonsku žicu već kabelsku od televizije :)

http://micromanagements.blogspot.com/
15 godina
offline
RE: Bnet internet sranje!
Creative kaže...
Mitch kaže...
Crypto kaže...
LVL kaže...
Mitch kaže...
LVL kaže...

BUMP BUMP BUMP!

  Vjerojatno je stara parica kod tebe !

 

Tako je i kod amisa, uzmes 24 mbita a imas staru paricu i dobijes samo 4-5 mbita.

 Sta su parice?

I dal mi mogu oni to zamjeniti?

Evo sta su LINK

 

Ne mogu,to je dio njihove infrastrukture,rekoh ti,nazovi sluzbu za korisnike,mozda je do tvoje "razvodne" kutije u zgradi ili do modema nekakva greska.

Lol, pa ta razvodna kutija, u njoj su parice, svaki broj ima paricu odnosno "kopču" na glavnu tel. žicu u ulici do centrale.

 

 

Taj problem je kod svih providera, ugrađuju se stare parice, koje nemaju podršku za VDSL2 (8 mbit na vise, hd iptv (bez skidanja brzine))

Bnet ne koristi telefonsku žicu već kabelsku od televizije :)

EPIC FAIL, internet ide preko telefonske zice, a telka ide preko posebnog kabla

Onaj koji pita ispadne budala pet minuta, ali onaj koji ne pita ostane budala cijeli život.
16 godina
online
RE: Bnet internet sranje!
Mitch kaže...
Creative kaže...

Bnet ne koristi telefonsku žicu već kabelsku od televizije :)

EPIC FAIL, internet ide preko telefonske zice, a telka ide preko posebnog kabla

Da, zanimljiv je taj Bnetov telefonski kabel za net. Mora da je nevidljiv, jer do routera ide samo antenski kabel :)

Always code as if the one ending up maintaining your code is a violent psychopath who knows where you live.
16 godina
neaktivan
offline
Bnet internet - problemi
Ja koristim B.net i stvarno sam prezadovoljan, kod mene je 8 Mbit i stvarno nisam imo problema s njima nikad, a kod tebe je vjerovatno interni problem, neznam dali koristis njihov modem ili svoj jer to je moguce da je problem, jer kod mene je njihov i veza zna nekad prekoracit 8Mbit-a tako da... :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Bnet internet - problemi

Eva da se i ja uključim. Koristim BNet vec 5 godina(jos od kada su se zvali DCM). Zadnjih možda 4 mjeseca svaku vecer poslije 8 sati net osjetno slabi i pada na 2 Mbsec, ping skače u nebesa, u igrama preko 100 nekad. Preko dana veza stabilna i brza. Zvao sam ih već dosta puta i uvijek mi pričaju ista sranja da to nije do njih i uvijek mi kazu da restartam modem. Lagano i ja gubim živce i ako se ovo nastavi prisiljen sam preci na nekog drugog providera.

 

Ako ikog zanima imam 3D paket s 8 Mb/sec.

 
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Bnet internet - problemi

Mod/Admin hvala ti sto si uredio naslov, ali internet im je stvarno sranje.

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Bnet internet sranje!
Elles D. kaže...
Mitch kaže...
Creative kaže...

Bnet ne koristi telefonsku žicu već kabelsku od televizije :)

EPIC FAIL, internet ide preko telefonske zice, a telka ide preko posebnog kabla

Da, zanimljiv je taj Bnetov telefonski kabel za net. Mora da je nevidljiv, jer do routera ide samo antenski kabel :)

Jesi mozda u zivotu vidio spliter ?!!!

Onaj koji pita ispadne budala pet minuta, ali onaj koji ne pita ostane budala cijeli život.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Bnet internet sranje!
Mitch kaže...
Elles D. kaže...
Mitch kaže...
Creative kaže...

Bnet ne koristi telefonsku žicu već kabelsku od televizije :)

EPIC FAIL, internet ide preko telefonske zice, a telka ide preko posebnog kabla

Da, zanimljiv je taj Bnetov telefonski kabel za net. Mora da je nevidljiv, jer do routera ide samo antenski kabel :)

Jesi mozda u zivotu vidio spliter ?!!!

Cuj, ti možda imaš neki paket (Carnet?) koji ide preko telefonske žice, ali moj ide direkt s krova zgrade antenskim kablom meni u ruter :) I da imam spliter koji omogućuje da taj isti kabel razvedem na televizor da mogu tv gledat :)

http://micromanagements.blogspot.com/
15 godina
offline
RE: Bnet internet sranje!
Creative kaže...

Cuj, ti možda imaš neki paket (Carnet?) koji ide preko telefonske žice, ali moj ide direkt s krova zgrade antenskim kablom meni u ruter :) I da imam spliter koji omogućuje da taj isti kabel razvedem na televizor da mogu tv gledat :)

Lol imam obicni T-com, i iz telefonske žice ima spliter, iz kojeg jedna žica ide u telefonski utor, a druga u internet utor na ruteru, tako je i kod 10 poznanika

Onaj koji pita ispadne budala pet minuta, ali onaj koji ne pita ostane budala cijeli život.
13 godina
protjeran
offline
RE: Bnet internet sranje!
Mitch kaže...
Creative kaže...

Cuj, ti možda imaš neki paket (Carnet?) koji ide preko telefonske žice, ali moj ide direkt s krova zgrade antenskim kablom meni u ruter :) I da imam spliter koji omogućuje da taj isti kabel razvedem na televizor da mogu tv gledat :)

Lol imam obicni T-com, i iz telefonske žice ima spliter, iz kojeg jedna žica ide u telefonski utor, a druga u internet utor na ruteru, tako je i kod 10 poznanika

Pricamo o b netu.

Ko prestane biti prijatelj, prijatelj nikada nije ni bio. || Čime se pametan stidi, time se budala ponosi.
16 godina
online
RE: Bnet internet sranje!
Mitch kaže...

Lol imam obicni T-com, i iz telefonske žice ima spliter, iz kojeg jedna žica ide u telefonski utor, a druga u internet utor na ruteru, tako je i kod 10 poznanika

 

vs

 

Bnet internet - problemi

 

 

Always code as if the one ending up maintaining your code is a violent psychopath who knows where you live.
15 godina
offline
RE: Bnet internet sranje!
Crypto kaže...
Mitch kaže...
Creative kaže...

Cuj, ti možda imaš neki paket (Carnet?) koji ide preko telefonske žice, ali moj ide direkt s krova zgrade antenskim kablom meni u ruter :) I da imam spliter koji omogućuje da taj isti kabel razvedem na televizor da mogu tv gledat :)

Lol imam obicni T-com, i iz telefonske žice ima spliter, iz kojeg jedna žica ide u telefonski utor, a druga u internet utor na ruteru, tako je i kod 10 poznanika

Pricamo o b netu.

poznanici imaju bnet ;)

 

I btw kako ce koaksijalac ić u ruter (postovi gore) ?

Xfire : mihovil13 Skype : mihovil.mandic Steam : mihovilm
16 godina
online
Bnet internet - problemi

Odi kod poznanika pa vidi...

Ili googlaj i nauči nešto novo :)

Always code as if the one ending up maintaining your code is a violent psychopath who knows where you live.
Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice